Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Niespodzianka na SummerSlam

Go down 
+2
thepolishkiller
ziomroki
6 posters
AutorWiadomość
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 7:52 pm

JR na swoim blogu napisał że na SS będziemy świadkami pewnej niespodzianki.
Pytanie do was:Jak myślicie co może byc tą niespodzianką na PPV?
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 7:57 pm

Wg. mnie to jest podgrzewanie powrotu DX, o tą niespodziankę mu raczej chodziło. Pytaniem pozostaje kto będzie w DX, HBK ma wrócić na SS ale nie wiem czy WWE nie wykorzysta tego aby czymś zaskoczyć, co na mnie im się zupełnie nie uda bo ja stawiam że HBK ma szanse dołączenie do DX gdzieś ok. 10%, a 90% to ktoś niespodziewany Razz

I prośba do was : jak ktoś ma spoilery a chce je tu napisać nawet jako swoje zdanie, to lepiej żeby tego nie robił Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 8:03 pm

Mnie na myśl przyszło przedłużenie kontraktu przez Jeffa. Może pracownicy WWE specjalnie podają fałszywe informacje żeby podgrzać atmosferę stracenia przez hardego pasa. Lub przeciwnikiem Jeffa może być Masters. Nie wiem czy to prawda tylko mi się tak wydaje.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 8:06 pm

Być może, ale bądźmy szczerzy : dla mnie to nie byłaby żadna pozytywna niespodzianka, olałbym to ciepłym moczem.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 8:20 pm

Czyli powrót Jeffa mamy wykluczony bo nie każdy Jeffa lubi i to nie byłaby jakaś wielka niespodzianka dla nich. Czyli pewnie będzie to powrót DX z tajemniczym partnerem. Ja myśle, że to będzie Shawn.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 8:22 pm

A co Hardy ma wspólnego z Mastersem ? ><' Wiadomo, że DX wróci. Takie wypromowanie SS... Mysle, ze wroci w poprzednim skladzie, czyt. HHH & HBK. Do DX świetnie pasuje SCSA, ale to tak samo możliwe, że za tydzień na plaży zaliczę jakąś divę... Mastersa teraz będą szmacić, i o WHC, ani WWE Champie może zapomnieć niestety. DX może mieć taki powrót jak Masters... Zjebany... Duzo sie bedziemy spodziewac, a chuj z tego wyniknie...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 8:29 pm

@Matthew
Masters vs. Hardy na SS
@topic
A mi sie nie wydaje, że tą niespodzianką ma być opwrót DX. Znając JR i jego wypowiedzi na blogu będzie to coś innego niż powrót DX. Coś bardziej ważnego jak debiut po latach lub zwolnienie kogoś albo jakaś akcja ze sprzedaniem WWE albo inne gówno
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 8:45 pm

Taaa, powrót Ery Attitude Wink Albo WWE w Polsce Razz Masters nie Będzie walczyć z Hardym bo:
1. Jeff nareszcie opuszcza WWE...
2. Masters jest na RAW, a nie sądzę, żeby w tak szybkim czasie wbił na ME... Prędzej Morrison mógłby zawalczyć o niego...

Podejrzewam jeszcze, że Być może zobaczymy Miza na SS, albo Eugene w WWE Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 9:22 pm

Podawajcie swoje typy co może być niespodzianką.

@Matthew
Już pierdolnął nową sygnę.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 9:23 pm

Ja czytałem na WF, że mają wrócić SCSA i The Rock... To może oni mają być tą niespodzianką? Ale raczej chodzi o DX... If you're not down with that, i've got 2 wordz 4 ya... SUCK IT!
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 9:27 pm

SCSA i Rock mają wrócić nie na SS tylko na jeden wieczór na RAW żeby być GM na jedno RAW.Dx wróci na 99% i wciąż powtarzam i BTW sądze że nie jest to a wielka niespodzianka. Może być to związane DX ale nie sądze żeby to był powrót DX.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 9:54 pm

CPT napisał:
Ja czytałem na WF, że mają wrócić SCSA i The Rock... To może oni mają być tą niespodzianką? Ale raczej chodzi o DX... If you're not down with that, i've got 2 wordz 4 ya... SUCK IT!

Oni maja byc gosciami specjalnymi na RAW Wink

@ Ziomroki : Co do sygny Wink Jest to moja pierwsza sygna w życiu, która sam zrobilem... I raczej nie ma w sumie nic wspolnego z ich powrotem. Raczej 4Fun, ale zajebiscie wyszla jak na moj skill... W sumie, to ona a TheWWE byla potrzebna, bo tam jestem w DX Razz (B-Fed Smile)
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 6:48 pm

Chcialem zauwazyc ze SS dzieje sie w Los Angeles, widomo Hollywood itp...czyli mozliwe ze bedzie jakis Austin czy Rock...albo jakis aktor czy cos....powroty DX chyba nie jest niespodzianka, zwlaszcza ze kazdy dzieciak sie zorientowal ze to nastapi po ost RAW
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 6:56 pm

Do tego od dawna jest promowany DX Tour jak już ktoś wspomniał. Sądzę, że chodzi o coś innego.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 7:26 pm

Batista wroci, poslizgnie sie w ringu naderwie dwa miesnie i przerwa do Royal Rumble
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 8:02 pm

Możliwe, może też być i tak że Taker cudownie ozdrowieje i wróci już na SS Razz Ja myślę tak - albo zwalą całe universe z nóg, albo odpierdolą historyczną chałę, nie widzę pośredniej opcji Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 11:44 pm

Co do Takera, to słyszałem, że już jest gotowy do powrotu, a nawet chciał wrócić, lecz zarząd nie chce go obciążać i dali mu pauzę.
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 11:09 am

Mozliwe ze Taker wroci i albo bedzie lecial po pas albo feud z Kane'em
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 11:38 am

Niee, to raczej malo realne. Prędzej Kane założy maskę Very Happy Już chyba wiem jaka niespodzianka... Matt Hardy... Hardy na swoim blogu mówił, że na SS odbędzie się coś wielkiego z jego udziałem... Czyżby ogromny Push i dołączenie do walki o WHC Title?
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 12:51 pm

A to z jakiego względu jest bardziej realne?
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 12:57 pm

A chuj wie Razz Grunt, że niespodzianką nie bedzie powrót DX....
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitimeWto Sie 11, 2009 1:06 pm

I będzie większe podniecenie. Ciekawe co jest przyczyną tego że na ostatnim SD! Matt "pomógł" Jeffowi wygrać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Niespodzianka na SummerSlam Empty
PisanieTemat: Re: Niespodzianka na SummerSlam   Niespodzianka na SummerSlam I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Niespodzianka na SummerSlam
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SummerSlam 2009
» SummerSlam 2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: