Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co byś zmienił w PPWF?

Go down 
+13
Basketball Kid (10)
helmans
Zack
pawlos426
michu619
Rafik
Banan
CPT
Zwierzak93
` ExiT .^
<>
maly619
thepolishkiller
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Gru 05, 2009 12:21 am

Dobra mam banie. Ale słuchajcie. Co byście powiedzieli, jakby totalnie rozmieszać rostery? Chodz mi o to że np. w IHP były by same wymiatały jako że lvl w grze, w RoD troszke gorsze i powstał by 3 roster... Tam by były te gorsze... Chodzi o to, że w każdym rosterze by były osoby, z których każda z każdą może rywalizować... A na walkacha między brandowych by wygrywała osoba która ma większego pusha w fedzie...


Uszanujcie tego posta, pisałem go 23 minuty. ^^
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Gru 05, 2009 12:32 am

Eee... Lipa xD
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Gru 05, 2009 12:02 pm

Ja juz kiedys napisalem to co Michu
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Gru 05, 2009 2:27 pm

W sumie to mam coś w tym stylu co michu.Tylko nie mieszać i nie robić 3 rosteru tylko może zrobić pasy takie mniej ważne ze 2 dla postaci z niższym lvl'em.Więcej by się działo, a takie coś zastąpiło by to co mówi michu.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Gru 05, 2009 2:56 pm

Już mówiłem tysiąc razy, że pasy to nie są zabawki i nie każdy musi mieć szansę. Federacja bazuje na grze i żeby zdobyć pas trzeba grać, proste.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Gru 05, 2009 2:58 pm

Nie chodzi mi o pasy dla lvl'i 12-13 tylko tak z 20 cos koło tego bo w PPWF jest sporo osób z takimi lvl'ami
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 2:38 pm

Może by tak liga typera? Moglibyśmy typować zwycięzców na PPV a za to dostawać pkt itp. Ja z chęcią mogę poprowadzić ową ligę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 5:12 pm

To jest niezły pomysł żeby ożywić pozytywnie forum ;d
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 5:36 pm

Dla mnie bomba Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 9:17 pm

W sumie też mi to pasi. Jakoś urozmaici, a bookerą pokaże jak ludzie typują gale Wink
Powrót do góry Go down
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimePią Sty 15, 2010 10:16 pm

Równiedobrze, można te statystyki pokazywać bezpośrednio przed walkami i zobaczyć czy się sprawdza
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 10:42 am

No to prosiłbym o zrobienie działu w hmm.. Talk Arena? Nie wiem, wykombinujcie coś, bo niedługo Royal Rumble Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 12:44 pm

Pomysł zajebisty jak juz mówiłem, i uniknie to zakładania co chwile tematów o PPV Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 4:27 pm

Ale to ty chcesz typer WWE czy typer PPWF? Jak WWE, to nie chcę tego :p Jak PPWF, to ja najbardziej może być Wink
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 4:35 pm

Ja wolałbym typer WWE
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 4:37 pm

Ja kce to i to Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 4:38 pm

Ale po co nam taki typer? To ma być strona o PPWF i TWG, a nie WWE. A dodatkowo mamy umowę, czy jak to tam nazwać z PWZ u oni mają typer, więc można se u nich typować Razz Powoli nasze forum będzie ewoluować w forum o wrestlingu, a nie federację, a ja tego bym nie chciał.

Zresztą tematy o zbliżających się galach PPV już wyglądają jak typery, bo nie ma tam praktycznie żadnych dyskusji na temat gali, tylko same posty, kto wygra lub kto chcę żeby wygrał.

Typer PPWF może pomóc bookerom, a wy będziecie mogli nas wyczuć lub nie Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 5:22 pm

No to można zrobić PPWF oraz WWE. Przecież to forum też jest związane z wrestlingiem...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 5:34 pm

` ExiT .^ napisał:
No to można zrobić PPWF oraz WWE. Przecież to forum też jest związane z wrestlingiem...

A z WWE ma tyle wspólnego co ja z baletem mongolskim.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 5:39 pm

A co Wam przeszkadza typer WWE np. w dziale Trash Talk ?
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 6:05 pm

nic nie przeszkadza, ale tylko w typerze PPWF byłaby "liga"
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 11:35 pm

Ja bym proponował wprowadzić Divy do PPWF Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 12:27 am

Świetnie, zajebiście pięknie, tylko jak?? Sorry ale jakoś nie widzę tego kolorowo Razz
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 12:31 am

z tym byłby chyba większy problem, zależy też w jakiej roli by one występowały, ogólnie pomysł mógłby wnieść trochę życia ale co stoi na przeszkodzie bookerom na feud o dziewczynę itp.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitimePon Sty 18, 2010 1:04 am

Ja myślałem nad czymś jak divy, ale bardziej nazwałbym to menadżerowie i trenerzy Wink Takie coś ma np. Mark "Wolf", który pewnie za jakiś czas będzie mieć debiut na IHP Wink

Ogólnie chodzi o to, że dopisujemy managera lub managerkę w gimmicku i booker dodaje go do walk. Można by nawet robić walki takim mamnagerem, po prostu przez zmianę nicku w wordzie, ale ja osobiście żadko używałbym ich w walkach.

Oczywiście wiem, że teraz każdy chciałby mieć jakiegoś trenera czy dupeczkę przy ringu, dlatego nie wiem czy to dobry pomysł i musiałbym się nad tym zastanowić. (Mark Wolf na banj będzie mieć tego managera, bo to wynika z gimmicku postaci, no i sam zaproponowałem to Activowi Razz)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co byś zmienił w PPWF?
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» PPWF Champions
» Koniec PPWF.
» Gale PPWF na Attitude ;)
» Charaktery w PPWF
» Strona PPWF

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Ogłoszenia-
Skocz do: