Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co byś zmienił w PPWF?

Go down 
+13
Basketball Kid (10)
helmans
Zack
pawlos426
michu619
Rafik
Banan
CPT
Zwierzak93
` ExiT .^
<>
maly619
thepolishkiller
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePią Cze 05, 2009 10:08 pm

Chyba wszystko jasne. Wypowiadajcie się co byście zmienili w PPWF, co jest waszym zdaniem na plus, co na minus, czego brakuje a czego jest za dużo. Nie chodzi o włażenie gdzie się da i komu się da, chodzi o szczere wypowiedzi mające na celu dobro moje, wasze a przede wszystkim całego PPWF.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePią Cze 05, 2009 11:05 pm

Jedyne co może nie pasować to aktywność ludzi, bo niestety, ale mam niekiedy wrażenie, że ludzie są tu tylko po to, żeby czytać o sobie galę i cieszyć się z wygranych walk, a nie być częścią PPWF.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePią Cze 05, 2009 11:06 pm

A przykładem tego jest ocenianie gal. Była ankieta to kliknął i myślał, że miał z głowy. A teraz RoD skomentował tylko mr.mateuszek (w złym temacie, ale to się zdarza, sam kiedyś dałem kartę nie tam gdzie trzeba).
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePią Cze 05, 2009 11:27 pm

Bardzo przepraszam za tą ocene w karcie Laughing (przecież nic nie jarałem, więc jak to mogło sie zdarzyć... Razz)yyyyy... a tak to zeby off-topu nie bylo to bym dodał rzecz typu PPWF Hall Of Fame ale na ten temat Killer sie juz wypowiedzial więc chyba nie ma sensu się powtarzać. To tyle
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePią Cze 05, 2009 11:31 pm

Jest sens się powtarzać jeśli coś się uważa za dobry pomysł. Myślę nad tym cały czas, ale nie wiem czy jest to aż tak potrzebne. Jeśli wiele osób uzna to za warte dodania to przemyślę mocniej ten pomysł.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:16 am

Taaak, dobry pomysł, ale według mnie - jest jeszcze za mało osób zasługujących na HoF... Takie moje zdanie.
EDIT : Mozesz dać na stronie głównej PlayListę, taka jak ma POW ! ;D
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:51 am

Jak znajdziesz dobrą DARMOWĄ playliste, taką która nie gra sama automatycznie to daj, ta z POW! uruchamia się samoczynnie a muzyka na stronie bez zgody jej "przeglądacza" to największa porażka w dziejach internetu.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zwierzak93

Zwierzak93


Liczba postów : 249
Join date : 05/12/2008
Age : 30
Skąd : Łódź

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:51 am

Ale jeśli umieścimy te osoby w HoF
To sądze, że niektóre osoby zaczną częściej zajmować się swoimi postaciami, bo będą chcieli być kiedyś zapisani w hall of fame
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeSob Cze 06, 2009 12:00 pm

Po pierwsze nawet jak byłoby takie coś to pod inną nazwą, więc HoF jest teraz nazwą "roboczą". Poza tym w HoF z reguły są osoby, które już odeszły (z reguły czyli nie zawsze, więc nie podawać mi przykładów na te, które nie odeszły a są w HoF).

Ogólnie pomysł widzę, że wart uwagi, ale kiedy zostanie wprowadzony nie powiem, bo sam nie wiem, więc nie pytać tylko czekać.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeNie Cze 14, 2009 2:07 pm

A jaa maam noowyy poommysssł .! Very Happy WWE zajebało nam nazwe Afterburn, to my im zajebiemy Superstars ;D PPWF Superstars... Kilka walk, i najlepiej miedzybrandowych:D
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeNie Cze 14, 2009 2:12 pm

Wszyscy zdrowi?
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePon Cze 15, 2009 4:06 pm

Matthew, Afterburn WWE miało przed nami ;P

A co do tematu, to ja bardzo poważnie zastanawiam się nad sensem pisania ręcznie walk. Założę się, że na palcach jednej ręki policzę osoby które naprawdę i w całościje czytają. A dla mnie jako bookera pisanie ich jest najtrudniejsze i najbardzeiej czasochłonne.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePon Cze 15, 2009 4:28 pm

@up to gale by były samymi sementami i raportami?...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePon Cze 15, 2009 4:46 pm

@up

Skoro nikt i tak walk nie czyta, to co to za różnica dla czytelnika, czy ma walkę pisaną ręcznie czy raport? Też myślę, że duża część osób tych walk nie czyta, dla niego tej różnicy nie ma, a dla bookera napisanie walki a wklejenie raportu to duża różnica i ułatwienie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePon Cze 15, 2009 9:34 pm

Ja bym do HoF z After dał Stina. A co do pomysłów, to uściśliłbym kategorie PPWF Awards i dodał Best Flying Wrestler, Best Strenght, Best Technique, Best Resistance, Best Balanced, a Hardcore of the year zamieniłbym na Holy Shit of the year. Dodatkowo dałbym nagrody miesiąca(to samo tylko co miesiąc, a nie co rok)
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePon Cze 15, 2009 9:39 pm

Po pierwsze nagroda co miesiąc byłaby nudna i całkowicie traciłoby to jakikolwiek prestiż, jest nagroda za cały rok i to jest szczególne wyróżnienie.

Nazwa taka jaka jest jest dobra, nie wiem po co zmieniać, chyba wiadomo o co kaman?

Co do nagród dla klas - po co? To jest nagroda za osiągnięcia w PPWF, które bazuje na gimmicku a nie na wybranie najlepszej klasy na TWG; z takim czymś to do Tullo sobie napisz :]
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimePon Cze 15, 2009 9:40 pm

czy ja wiem.....z tymi nagrodami co miesiąc to trochę przesadziłeś.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeCzw Paź 29, 2009 8:52 pm

Może nowy roster ? Do gry Wrestling Havoc? ; D
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeCzw Paź 29, 2009 9:15 pm

Nie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeCzw Paź 29, 2009 9:42 pm

Jeśli będziesz pisać Matthew Razz
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 30
Skąd : Mroooo

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeCzw Paź 29, 2009 10:12 pm

Ja bym zrobil porzadek z userami i ich gimmickami. Na forum jest ponad 120 userow a wchodzacych na forum ( codzien na forum wchodzi ok.30 userow, w ciagu tygodnia ok.50), wiec ja bym zrobil male odkurzanie.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeCzw Paź 29, 2009 10:13 pm

A po co? Komuś to przeszkadza?
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 30
Skąd : Mroooo

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeCzw Paź 29, 2009 10:21 pm

Temat brzmi 'Co BYS zmienil w PPWF'. To byla moja propozycja.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeCzw Paź 29, 2009 10:22 pm

No to ja jako jeden z adminów powiedziałem jakie jest moje zdanie na ten temat Razz
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 30
Skąd : Mroooo

Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitimeCzw Paź 29, 2009 10:25 pm

Dobra, spoko. W koncu i tak od Was (adminow) zalezy co wybierzecie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co byś zmienił w PPWF? Empty
PisanieTemat: Re: Co byś zmienił w PPWF?   Co byś zmienił w PPWF? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co byś zmienił w PPWF?
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» PPWF 2nd Anniversary
» Gale PPWF na Attitude ;)
» Strona PPWF
» PPWF Champions
» Koniec PPWF.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Ogłoszenia-
Skocz do: