Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 66

Go down 
+8
Rafik
Activ
Voodoo
<>
sting
CPT
RVG Phentom
maly619
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 66 Empty
PisanieTemat: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeSob Mar 20, 2010 11:11 pm

Po ciężkich bojach z lenistwem, brakiem motywacji i takimi tam innymi (nowe gry i XBOX 360 wujka na chacie xD) jest gala Razz

http://www.speedyshare.com/files/21533022/IHP_66.doc

Mam nadzieję na komentarz każdej osoby która przeczytała galę. Tak jak pisałem w innym temacie, nie oczekuję opisywania całej gali, może być nawet jedno zdanie, ale żeby było konkretne, pokazało co mam zmienić w galach, a co jest zajebiste.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 12:25 am

Dużo pracy bo w większosci napisana gala ręcznie...
Uwielbiam feud obcokrajowców niewiem czemu ale fajnie to wygląda i fajne jest Very Happy

PS. Ja mam swoje finishery Razz:P
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 12:35 am

Na początku pogadanka Main Eventu, ustalenie i wypromowanie walki wieczoru jak co tydzień. Trochę to nudne, bo co tydzień wychodzą te same osoby, po czym pojawia się Drew i wyczarowuje z tego Main Event.

Dalsze segmenty w porządku, ale w anglu z Szympkiem i Maulerem było dziwne to, że kamerzysta wyszedł z pokoju i dalej widzieliśmy co się tam dzieje.

Potem drugi TTM i finał - można było to trochę inaczej rozwiązać trochę umacniając postać RVG, ale równocześnie pozostawiając Arturusa zwycięzcą. Mogłeś dodać jeszcze jakieś teksty CPT podczas walki.

Reszta w porządku Smile
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 2:57 am

hahahaha
upity(jeśli to poprawna forma) w 4 dupy Razz
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 11:16 am

jeśli nie wiesz o czym piszesz, to nie pisz nic...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 11:18 am

CPT, nie widzieliśmy co jest w pokoju, bo rozmowa Adolfa i Szympka odbywała się już przed pokojem.

No i powiedz mi więcej o co chodzi z urozmaiceniem RVG, bo jakoś nie uważam, żebym słabo wykorzystał go w walce.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 11:45 am

Chodzi o to, zeby trochę więcej go pokazać z dobrej strony, bo w tej walce był użyty jako dźwignia, do wepchnięcia Arturusa do meczu o pas.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 11:53 am

Ktoś musiał być użyty do tego celu, a dostanie się do finału przez RVG to już pewnego rodzaju sukces. Zresztą chyba nikt nie miał wątpliwości, że w walce o pas znajdzie się Artuus, a to kto przegra z nim w finale powinno być mało ważną sprawą.

Mam już na tyle feudów, że na RVG, Teh Game'a czy parę innych osób po prostu brakuje miejsca i staram się ich wcisnąć do jakiejkolwiek walki, by się pojawiali na galach.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 11:58 am

Segmentu numer raz nie ogarniam z tymi pasami. Nie czepiaj sie że coś jest niejasno napisane tylko po prostu jestem za tępy. Później sytuacja z Mortarem itp. nawet, nawet ponieważ są w tym feudzie postacie z fajnym gimmickiem i zasługujące na push.
BB Dustin.
1. TTM fajny, krótki i dużo w nim ciekawych akcji i końcówka dobra. Zwycięzca byl do przewidzenia, ale po was(bookerach) można sie wszystkiego spodziewać Razz
2. TTM to raport, zwyciezca był do przewidzenia.
Final fajnie napisany i zakończony "kombosem" HBK.
Oho czyli Mateuszek wystąpi za tydzien w nowym gimmicku z CNGF. Nie wiem jak to zrobisz xD
ME zajebisty. Co tu dużo gadać, obszerny, pełen akcji i finisherów itp itd.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 9:33 pm

Jesli mógłbym sie wtrącić w konwersacje.... od jakiś kilku miesięcy tylko jobbuje albo wogole nie wystepuje choc jestem tu juz grubo ponad rok... ale to nic... rozumiem nie ma pomysłów trudno nie będe sie wieszał Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 9:38 pm

Wiele razy mówię, że czekam na pomysły, ale skoro masz taki gimmick jaki masz i nie mam do niego pomysłu, a tobie też niezbyt zależy (taki Mateuszek pisze zemną i dogaduje o i jak, więc ma push), to nie masz walk. A, to, że jesteś tu ponad rok nie ma znaczenia, bo liczy się jak tu byłeś, a ty najczęściej się kłócisz.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 9:49 pm

No tak to ja będe sobie push załatwiał bo ja nie mam z kim pisac tylko z Tobą... a kłoce sie tak samo strasznie czesto szczególnie jak próbuje coś wyjaśnic albo pogodzić...
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 9:51 pm

na poczatek tradycyjnie wychodzi kilku wrestlerow + drew - znasz moje zdanie na ten temat
aha... drew zostal mistrzem cietej riposty:D

za dastinem jakos nie bede specjalnie tesknil. swoja droga jedna z najkrotszych walk ever

ciekaw jestem czy picia bedzie szukal jakiegos sprzymierzenca w walce z ppwf kids...

niemcy vs ruskie to jeden z chyba najlepszy feud w nizszym midcardzie od dawna

ja spodziewalem sie zwyciestwa zjadacza ciast... tak czy inaczej rzeczywiscie mogles troche inaczej rozwiazac final. arturus wyszedla tutaj na mega kozaka, natomiast RVG wrecz przeciwnie.
-walka tuz po polfinale
-RVG zrobil frog splash zanim arturus zdarzyl sie podniesc po poprzedniej walce
-Arturus dostaje chair shota (w dodatku od osoby trzeciej)
-po wznowieniu walki bardzo szybko zdobywa fall
tak jak mowie arturus wyszedl na mega kozaka
jeden blad wylapalem- arturus zrobil destructionowi flapjack, a nie CPT- oczywiscie to tylko drobna pomylka

co do main eventu, to nie od dzisiaj wiadomo ze dobrze wychodzą Ci walki z duza iloscia zawodnikow i tym razem bylo podobnie.

z takich moich przemyslen odnosnie IHP, to moze warto wzmocnic dywizje tag teamow- i nie mam tutaj na mysli wiecej super tagow jak TPC czy geralt i wolfstark, ale zrobic ze 2 czy 3 tagi (albo lepiej dac push juz istniejacym) ktore bylyby takimi prawdziwymi tagami z krwi i kosci z jakims gimmickiem, a nie tagami stworzonymi z 2 single wrestlerow.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 9:57 pm

@RVG: Pisanie do mnie, to nie załatwianie sobie pushu. Jak zależy ci na PPWF i występowaniu, to byś psiał do mnie, dawał pomysly itp. Pisałem już wiele razy jak dużo osób tak robi i mi pomaga i osobiście bardzo to sobie cenię.

@Voodoo: W sumie jak teraz to opisałeś, to zgadzam się, chyba przesadziłem z tym Arturusem Razz A miałem kurde fajny pomysł na interwencję CPT, która może byłaby dziwna i kontrowersyjna, ale pewnie ciekawa.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 10:00 pm

Przepraszam moja wina nie zabijaj ja naprawde nie chciałem.. Będe miał to na uwadze...

@Zależy mi na występowaniu i PPWF ale to nie ode mnie zależy..
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 10:24 pm

Powiedziałem ci jaki jest problem z twoją postacią, nie mam do niej pomysłów, bo nie lubie takich gimmicków jak twój, czyli nijakich. I można mówić, że to ja jestem bookerem, że skoro nie mam pomysłów , to jestem hujowy, można mówić wszystko i pewnie jest w tym trochę racji, ale PPWF jest naszą, a nie moją federacją i od każdego wymagam jakiegoś tam zaangażowania co do swojej postaci, a nie pozostawienia wszystkiego bookerowi.

Dla mnie takie coś to oznaka nie zainteresowania co się z nią dzieje i wtedy mogę jobbować ile chcę.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 10:31 pm

Ja bym nie powiedział ze gimmick GVR jest "nijaki" . Każdemu się on kojarzy z RVD.
Ale ten gimmick ludzie lubią i na pewno on w jakis sposob ubarwia midcard. Nijaki to był np. mój poprzedni gimmick, bo był chujowy i tyle.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 10:36 pm

Ale ty chociaż coś dogadywałeś ze mną, a poza tym gimmick RVD? Nie znam takiego, bo RVD też ma nijaki, a skakanie jak pojeb mnie nie bawi Razz
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 10:42 pm

No to zaczynamy.

Segment 1:
Cała śmietanka IHP wchodzi na otwarcie gali + później dołącza Drew i zaczyna się (szczerze to zaczyna się robić NUDNE!). Wolałbym żebyś Mały na otwarcie gali dawał jakieś inne postacie typu Metallion, CPT, Adolf lub inne.

Walka 1:
Szybka walka Mortara no i oczywiście Ryan przybywa by pomóc CND. Fajne wykorzystanie Marka Razz

Segment 2:
Krótka rozmowa braciszków ogólnie takie sobie.

Walka 2:
Nie !!! zawiodłem się Sad myślałem że będzie to jakaś dłuższa walka a tutaj takie coś Sad Jedynie co było fajne (no można powiedzieć że to jedyna sytuacja jaka można było zobaczyć w tej chwili) to sytuacja Matthew ze Dastinem

Segment 3:
Wywiad dał nam tylko informacje że PPWF Kids nie rozpadną się i nic więcej.

Walka 3:
Picia z łatwością rozprawił się z DTS. Ciekawe kogo Picia sobie weźmie za partnera żeby rozprawić się z DTSem i Rafikiem no chyba że woli to załatwić w pojedynkę.

Reklama (jak ja ich nie na widzęVery Happy)

Walka 4:
Po reklamie widzimy walkę (a raczej jej końcówkę) która wygrywa RVG, szkoda że krótka, no ale wiem że walczyłeś z chorobą XXI wieku lenistwem Very Happy no ale szkoda trochę Sad

Segment 4:
Ahh jak ja uwielbiam Adolfa Very Happy no i powiem tak jak chyba większość myśli, bardzo mi się podoba ten feud Smile

Walka 5:
Wynik z góry przesądzony wiec rewolucji nie było.

Walka 6:
mam tylko jedno do powiedzienia. WTF !! RVG wali Frog Splash a Arturus nic. CPT uderza krzesłem Arturus (KO) a tu zaraz nasz Arturus podnosi się i wali Superkicka. N/C, Mały za dużo WWE bo tam jedynie taki sztuczki przechodzą. Moim zdaniem Totalna Klapa :/

Segment 5:
No fajna zapowiedz walki za tydzień.

Walka 7:
Moim zdaniem ten ME uratował gale. Powiem tak jak Voodoo, fajnie ci wychodzą walki z dużą ilością zawodników Smile

Ogólnie gala dość średnio wyszła. Moja ocenka za tą gale to 6+
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 10:48 pm

Ej człowieku ja nie mowie że jestes złym bookerem bo bynajmniej mnie by sie nie chciało i nie miałbym tylu pomysłów... A jesli uważasz że gimmick RVD jest nijaki no to jakim hujem wywindował tak ECW kiedyś?? Dlaczego ma tylu fanów??

No tak Orton tez idzie do bookera : Ej słuchaj ty weno tak zrób żebym mu mógł przyjebac krzesłem bo mnie wkurwił i bede miał z nim feuda i jeszcze mu kota otruje live??

Booker : No luzik spoko da sie zrobić

cheers

I zgadzam sie z Mr. Czajnikiem ( to za GVR Razz ) ze na mid card bo tam mnie raczej widzisz ten gimmick jest wystarczający.. skoro nie masz pomysłów trudno.. mówie nie mam zamiaru sie ciać bo mam większe problemy..
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 10:57 pm

A myślisz Maly że HBK to \"jaki\" gimmick?
Też skacze po ringu jak RVD jak pchła po grzebieniu i tyle.

@RVG
nie skomentuje tego że iż nie chce mi sie produkować na ten temat xD


Ostatnio zmieniony przez <<MR. MATEUSZEK>> dnia Nie Mar 21, 2010 10:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 10:58 pm

RVD zdobył popularność, przez swoje nieprzeciętne umiejętności. Wprowadził do wrestlingu wiele oryginalnych i efektownych akcji i przez to zyskał sławę.

A co do prawdziwego WWE, to myślisz, że tak nie jest? Lepsi zawodnicy mogą dawać jakieś tam pomysły bookerom i choć oczywiście nie mogą tam przesadzać aż tak, ale jestem pewien, że takie sytuacje mają miejsce.

Jeśli nie masz zamiaru się ciąć z powodu pozycji w IHP, to nie pisz postów takich jak wcześniej, bo po prostu wywnioskowałem z niego, że nie podoba ci sie pozycja w IHP i chcesz o tym podyskutować.

A HBK to inna sprawa, to Showstopper, Mr. Wrestlemania, legenda federacji. Bardziej mnie przekonywuje niż RVD i widać to już po samej promocji postaci Arturusa i RVG.
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 11:01 pm

Ale dla ciebie styl walki RVD to przecież "skakanie" więc teraz zaprzeczasz sam sobie...

Nie skomentuje 2 cz wypowiedzi..
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 11:11 pm

małemu chodzi o to, że jeśli chcesz push, to przedyskutuj z nim jakieś ciekawe, nietypowe angle z twoim udziałem, może jakiś catchphrase, niekonwencjonalne spoty, albo nowe typy meczu żeby cię lepiej wypromować...
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 11:12 pm

CPT.... rozumiem.....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 66 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 66
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: