Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 66

Go down 
+8
Rafik
Activ
Voodoo
<>
sting
CPT
RVG Phentom
maly619
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 1:46 am

Umiejętności ringowe, a gimmick to dwie rożne rzeczy. Gimmick RVD to jak dla mnie po prostu skakający gość. I nie uważam RVD za słabego zawodnika, bo jest zajebisty i bardzo go lubię. Na IHP jednak oczekuję czegoś bardziej wyrazistego, czegoś co się przyjmie, a jeśli gimmick ma być nijaki, to niech chociaż postać bierze udział w ciekawych sytuacjach.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 4:58 pm

Dobra Mały od dzisiaj będę krytykiem xDDDD

To jedziemy z nową formą komentarza....

Plusy gali:
+Fajnie rozwiązana sytuacja z Dastinem...ciekawy segment po....Duży plus Smile
+Dodałeś charyzmy Rafikowi....To nie jest już tylko szara myszka....Potrafi się wkurwić co pokazuje nam od kilku show...I cieszę się że odgrywa dość ważną rolę..Nawet jak to ma być rola w low-mid cardzie......
+Świetna postać CPT....Jak dla mnie to nadaje się na posiadacza najwyższego pasa PPWF xDDDD

Minusy gali:
-Czasem denerwują mnie te wystąpienia na początku,które nic nie wnoszą nowego....Chyba bez pomysłu są pisane(takie moje odczucie)....Choć nie mam nic przeciwko wstępom,ale można też się skupić na innych zawodnikach,np.CPT,czy Matthew..Którzy też są w ME...a nie ciągle Voodoo,Mały i Lukas....trochę przypomina mi to WWE...Triple H,Randy Orton i John Cena Smile))

-Bardzo króciutka walka RVG....(pierwsza)Razz

-Troszkę dziwne zakończenie w walce finałowej turnieju....Razz

Postanowiłem,że jak będę miał czas to napiszę jakieś RP....i popracuję może nad gimmickiem Smile)
Dziękuję,dobranoc!
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 6:55 pm

bardzo ładan gala większość napisana ręcznie duży + Very Happy i w końcu wygrana Mortara Razz
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 36
Skąd : Boat City

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 9:43 pm

ja odbieram cpt i matthew (z calym szacunkiem chlopaki) jako uppermidcard- oczywiscie moga juz walczyc w headlinerach tygodniowek, ale na zwyciestwa w takich walkach jeszcze za wczesnie. feud matthew i metalliona powinien wyjsc obu na dobre.

jesli chodzi o ME, to od dluzszego czau czekam az zadomowi sie w nim gray fox, bo obecnie to nie jest juz wysoki midcard, ale jeszcze nie ME. gray potrzebuje jednego dobrego feudu z jakims mocnym przeciwnikiem.

next big thing to jest dla mnie pie eater (mozna to odbierac doslownie:)) gimmick jest wyrazisty, mozna go uzywac jako face'a (jakies spoty komediowe), ale tez kazdy bylby w stanie kupic jego heel turn (oczywiscie nie w tym momencie, ale w przyszlosci), gdzie jako "otyły niszczyciel" ma nawet push monster heela.

poruszona zostala kwestia RVG- ja uwazam ze skoro nie ma co do niego pomyslow to wyjscia wyjscia widze dwa: albo mamy kandydata do zmiany barw podczas draftu, albo skupilbym sie na tagu z mateuszkiem. Tak jak pisalem wczesniej w tym temacie wzmocilbym dywizje tagow i jednym z teamow na ktorych bym sie skupil jest wlasnie polish evolution (nie wiem co na to mateuszek).
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 9:53 pm

Z Mateuszkiem jest sprawa taka, że można powiedzieć został przeze mnie wybrany, jako osoba mająca w przyszłości wejść do ME (tak jak Gray, Matthew czy Metallion, bo po to był przede wszystkim turniej 6 Gates) i kariera tagowa odpada.

Gray Fox jak na razie będzie musiał posłużyć jako osoba promująca Mateuszka, bo szykuję ich feud, ale o tym już od następnego IHP.

Sprawa Pie Eatera jest skomplikowana, bo też kupiłbym go jako ME, ale zaplanowałem już dać tam jakieś osoby i po prostu nie ma na niego miejsca. Ukryć się nie da, że Draft może sporo namieszać i też na to czekam, ale nie wiem jak z draftem ludzi Killera, bo niestety Killer ie chce robić jakiś wielkich przeniesień, a ja wręcz przeciwnie Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 10:33 pm

Hm... Mały ja bym przedyskutował temat dywizji tagów i Polish Evolution.
Bo patrz, zaczym wejde dobrze w ME to minie deczko czasu, a z Voodoo się zgadzam w tej kwestii bo dywizja tagów to twoja "pięta achillesa" Razz
Zawsze Polish Evolution może w jakiś tam sposób ubarwić tą dywizje, a patrz ile ludu jeszcze chcesz wprowadzić na dobre do ME. Także przemyślał bym to! Smile
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 11:41 pm

Co do dywizji tagów, to można z tego zrobić coś ciekawego (nie radzę patrzeć na walki w WWE, ale TNA, czy ROH)...

A co do gimmicku RVD to w ECW miał gimmik ćpunka, którego przyjmowano jako face'a z powodu tego, że był wyluzowany i nietypowy (o ile mnie angielszczyzna i wikipedia nie myli), także to nie jest nijaki gimmick raczej Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 34

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 23, 2010 1:44 am

Nie ukrywam, że Tag Teamy to moja pięta achillesowa, bo po prostu nie widzę zbyt wielu opcji na ich powstanie. No bo jakie mamy? Rafik i DTS, Sting X i Sting King, RVG i Mateuszek,powiedzmy Lukas i Clai, no i to by było na tyle, chyba, że dodamy jeszcze Pie Eatera i Gray Foxa. No, ale są to i tak drużyny niezbyt wyrównane i walki między nimi nie byłyby czymś ekstra.

Dywizja Teg Team prawie nie istniała w PPWF i raczej się to nie zmieni, a ja nie mam zamiaru robić jakiejś wielkiej rewolucji w tej sprawie, bo nie Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 23, 2010 4:36 pm

@CPT
I chuj że miał taki gimmick, ale w PPWF się bardzo wyróznia, jest hardcore'owcem xD
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 23, 2010 9:37 pm

No to sorry że tak późno ale lepiej późno niż wcale



Moim zdaniem powinieneś skończyc te serie brawli bo to jest nudne i nic nie wnosi jednak fajnie że jest ten feud bo osobiście lubie feudy z udziałem wielu osób


Taka rozmowa braci przed meczem normal


Bye Bye Dastin troche wkurzyłeś brata Razz


Wywiad dobrze zrobiony.Podkreśla to że Rafik ma dużo do Pici Razz


raport a do późniejszej wypowiedzi to coś mi sie nie wydaje żeby się tak skończyło


Ta walka krótka zwięzła i na temat


xDD zajebisty feud świtnie prowadzony i wciąga


Tak tutaj mam powien pomysł cc do Destrakszyna i jak w końcu przestanę miec problemy z gygy i cie złapie tam to ci powiem bo sie do tego nie spieszy

Tutaj widze że szykuje sie feud Foxa i mm i możesz wymyślic z tego coś dobrego

ME przyznaje sie że nie przeczytałem całego ale większośc i zajebisty
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 23, 2010 9:58 pm

Tak jak już wcześniej kilka osób wspomniało początek gali jest taki sam jak co tydzień, choć muszę powiedzieć, że podoba mi się stypulacja Main Eventu Smile

Chyba nikt nie wierzył, że Dastin wygra. Zaskoczyło mnie trochę to, że przepadł tak szybko ale to nawet dobrze bo ta sytuacja pokazuje, że na IHP nie ma miejsca dla słabeuszy.

Wywiad z Rafikiem przyjąłem pozytywnie, coraz wyraźniej ukazał jego postać. Ogólnie lubię wszystkie sytuacje jakie dzieją się z PPWF Kids.

Kolejne łatwe zwycięstwo Picii nad członkiem PPWF Kids, feud nabiera tempa. Jestem pewny, że z tego feudu zwycięsko wyjdą PPWF Kids i bardzo by mnie cieszyło takie rozwiązanie.

Następnie szybka walka mini turnieju o miano #1 contender nie zrobiła na mnie zbyt dużego wrażenia. Z tej trójki można było się spodziewać zwycięstwa RVG.

Bardzo mi się podoba również feud Niemców i Rusków. Fajna sytuacja, ruscy ukazani jako typowi przedstawiciele swego kraju, hitlerowcy zaś ruszyli głową i elegancko wyeliminowali swoich rywali bez użycia siły. Zajebiście podoba mi się jak ich przedstawiasz w galach, jakbym widział prawdziwych rusków i niemców Smile

Kolejny Triple Threat i znów wiadomo kto go wygra. To że Arturus będzie #1 contender wiadomo było na grubo przed galą i tak się również stało.

No i ME, nie zawiodłem się na tej walce,było to bardzo dobre starcie na wysokim poziomie.
Wiadomo było tylko, że Geralt odpadnie pierwszy a Voodoo wyeliminuje Wolfstarka Razz

Ogółem gala trzymała poziom, jednak była mało zaskakująca, prawie wszystkie wyniki były do przewidzenia.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitimeSro Mar 24, 2010 1:06 pm

Z początku wielkie zamieszanie, ale dowiedzieliśmy się kilku rzeczy. Dastin... Mówiłem, nie gra już w TWG, więc odszedł. Zchańbił naszą rodzinę, więc niech spierdala xD Mały, mam jeszcze taki pomysł, żeby.... Ajj, dobra, powiem ci na GG Razz Wywiad z rafikiem stał na dobrym poziomie, a sama postać rafika robi się wyraźniejsza. Feud chyba do przewidzenia Razz Myślę, że wygra PPWF Kids, co byłoby dobrym rozwiązaniem. Zamieszanie jakie robi się wokół pasa HardCore bardzo mi się podoba. Wygrał RVD, całkiem zasłużenie, jednak jego postać na RoD była jakaś wyraźniejsza. Segment potem też mi się spodobał, ogólnie feud też mnie ciekawi. Czytając segment, pojawiał się uśmieszek na twarzy xd Postać CPT bardzo mi się podoba, wzorowana na CM Punku + taki Skurwiel Razz A sam feud pomiędzy CPT a Arturusem się zaostrza, i czekam na dalszy rozwój sytuacji. Jak już mówiłeś, promowanie mateuszka poprzez Gray Foxa to dobry krok. Podoba mi się ogólnie postać Mateuszka, ale moglibyście pomyśleć nad jakimś konkretnym gimmickiem. ME zajebisty, ogólnie dziwi mnie, że Matthew wyeliminował 2 zawodników. powiem szczerze - byłem wręcz przekonany, że odpadnę jako pierwszy. Ale ogólnie push baardzo mi się podoba Very Happy Mam nadzieję, że Voodoo odzyska pas, bo jego postać bardzo mi się podoba, i ogólnie jest wyraźniejsza.

Generalnie, gala trzymała poziom, segmenty były konkretne, a feudy coraz bardziej się zaostrzają. 9/10
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Sponsored content





IHP 66 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 66   IHP 66 - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 66
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: