Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 PPWF 2nd Anniversary

Go down 
+5
Rafik
maly619
Banan
RVG Phentom
thepolishkiller
9 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimeSob Mar 20, 2010 12:28 am

PPWF 2nd Anniversary 1z6weog

Piszę od razu tutaj bo nie ma potrzeby działu z kartami na takie gale. Temat jest zablokowany aż do pojawienia się gali na forum. Od razu zaznaczam, że przykro mi jeśli ktoś czegoś nie zrozumie, ale po polsku to wszystko wyglądało po prostu chujowo, lub też nie jestem przyzwyczajony do czegoś takiego, anyway - plakat jest po angielsku. Mam nadzieję, że walki się podobają i gala też będzie, no i że ruszy się coś w kwestii komentarzy i tak już zostanie przez cały trzeci rok, który bardzo chcemy z Wami spędzić i tylko od Was zależy jak to się skończy i przede wszystkim - kiedy.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimeNie Mar 21, 2010 11:50 pm

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 12:10 am

Więc.... Wielki szacunek za napisane walki, napisane zostały super, duzo pracy naprawde bardzo doceniam tym bardziej że były bardzo ciekawe. Ale rocznica PPWF to jednak wieksze wydarzenie i powinno byc rozpisane szerzej. Praktyczie brak jakichkolwiek segmentów, uwaga została poświęcona tylko głównym zawodnikom PPWF, ominiento innych ważnych zawodników. Mogłbyc tu wrzucony jakiś battle royal albo coś zeby jak najwięcej ludzi z całego PPWF sie pojawiło... Mimo że walki były napisane wrecz perfekcyjnie tak reszta pozostawia troche do życzenia.
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 12:12 am

Powiem tak, od dawien dawna nie czytałem gal (oczywiscie było to wynikiem braku czasu. którego naprawde nie moglem poświęcić na PPWF),ale ostatnio jedna z czasochlonnych zeczy zostala wyeliminowana więc postanowiłem przeczytać otóż tę gale. Gala wypadła bardzo dobrze, w kutas pracy włożyliscie i tego cennego czasu (dlatego nie chcialbym byc bookerem). kontynuując moją wypowiedz ta gala w 90% załużyła na wydanie jej w rocznice 2-óch lat PPWF. Różnie bywało podczas tych dni z PPWF (ja juz jestem ok. rok w tej federacji) i wiem ze wiele osób ma Mroczków w dupie (panowie to poprostu widać) ale cóż mówi sie trudno żyje sie dalej. Ale co do gali to chłopaki bookerzy się postarali. walki super pozoim tak samo jak segmenty. które zawsze muszą być ale jesli są napisane tak jak na tej gali to czyta się je z checią a nie przewija jak robię to zazwyczaj Razz .
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 12:17 am

@RVG

Cóż, moją przynajmniej taktyką było napisanie jak najlepszego show jak najmniejszym nakładem sił. Gala została już i tak przełożona, a w ten weekend też dużo czasu z małym nie mieliśmy (min. dlatego dwie walki napisali CPT i Byku, za co im chwała). A że rocznica to coś więcej to my wiemy, mam kilka ciekawych rzeczy (aczkolwiek dla tych, co lubią czytać Razz) w przygotowaniu i postaram się je zrobić prędzej niż później Razz Myślę że dwa z kilku większych projektów powinny się pojawić w marcu, ale NIC nie obiecuję Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 1:49 am

Wiadomo, że każdy oczekiwał jakiegoś super wydarzenia, ale co mogliśmy dać?

Kolejny raz 3 roster którego nikt nie czytałby? Draft i męczenie się od nowa z planami na Earthquake?

Po prostu pomysłów brak i nie każda ważniejsza gala będzie składać się z czegoś ekstra.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 4:43 pm

Nonono.....Gala naprawdę ciekawa.....Długie walki....no i ciekawe....I team IHP wygrał xDDDD....Tak jak mówiłem we wcześniejszym temacie o tym show....Mam nadzieję,że będę tu długo i że będę na następnym- 3rd Anniversary Smile
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 6:39 pm

W sumie bardzo się cieszę, że odbędzie się Draft, wprowadzi to na pewno jakąś świeżość w Rosterach. Lekko się zawiodłem, że nie odbędzie się na tej gali ale rozumiem, że nie chcecie sobie psuć planów przed najważniejszą galą w roku.

Podczas 1 walki byłem cały czas przekonany, że Capoerista będzie musiał się podłożyć, jednak tak się nie stało i cieszę się z tego powodu, ponieważ CPT nie jest na jeszcze tak dobry by wygrywać z największym facem PPWF. Jednak jest na bardzo dobrej drodze i myślę że za kilka miesięcy wejdzie do Main Eventu. Co do samej walki to jakoś objętościowo krótka i bez większych błędów, ale dobrze rozpoczęła tę galę. Warto też dodać, że zwycięstwo Capoeristy daje wynik 1-0 dla RoD Very Happy

Potem fajna sytuacja po walce Tagowej.

Następnie walka Voodoo i Toma, napisana dobrze. Fajny pomysł z interwencją Stevena, i ogólnie bardzo fajnie to wyszło. Cała ta sytuacja nadaje pikanterii przed Fallen Souls. Spodziewane zwycięstwo Voodoo i 1-1 Very Happy

Bardzo podobał mi się segment z Satanem, dozorcą i Thunderstormem. Fajnie, można powiedzieć "bajecznie" opisany. Oczywiście na plus.

Po chwili walka o pasy tag team. Walka od samego początku zapowiadała się zajebiście i taka była. Wiele ciekawych zwrotów akcji, fenomenalne zakończenie no i co mnie w chuj zdziwiło - poznaliśmy nowych mistrzów tag team :0 :0

I ME też bardzo dobry, spodziewałem się zwycięstwa Teamu IHP, ponieważ poprzednią walkę wygrał Tag Team z RoD Razz Feud Matthew i Metala staje się coraz ciekawszy. Dziwi mnie tak wielki push dla Wolfstarka, sam wyeliminował wszystkich zawodników z RoD, trochę to było przegięte. Mistrz PPWF Siwyy nic wielkiego nie pokazał w tej walce jego występ odebrałem trochę jako szmacenie mistrza oraz pasu PPWF Championship i umacnianie pasu Heavyweight.

No cóż, ogólnie gala wypadła zajebiaszczo. Ostatecznie RoD zremisowało z IHP 2-2 Razz ten wynik nikogo nie krzywdzi, jestem w sumie z niego zadowolony Very Happy
Ocena : 10
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 9:23 pm

spodziewalem sie tego ze draft zostanie ogłoszony, i to ze mielismy tylko zapowiedz (a jeszcze nie przeprowadzenie) mnie w 100% satysfakcjonuje. mam kilka typów jesli chodzi o przyszle roszady na linii IHP-RoD, ale narazie dam sobie na wstrzymanie jesli chodzi o ich ujawnienie.

właściwie wszystkie walki trzymały poziom, i jesli rzeczywiscie byku wraz z cpt napisali 2 walki, to ja mogę powiedzieć: szacun chlopaki...

zwyciestwo capoeristy na+ jest to juz stary wyjadacz, podczas gdy CPT dopiero wchodzi na salony.

budzik troche sie teraz odgrywa na małym, ale pewnie ostatecznie feud ten zostanie wygrany przez małego.

stevenowi to pewnie bede musial w koncu skopac cztery litery:D

fajny segment z satanem, thunderstormem i panem cieciem. nic konkretnego nie wniosl, ale dzieki takim segmentom poznajemy gimmicki oraz charakter wrestlerow. poza tym ok napisane. +

Pasy wędrują na RoD- to najwieksza niespodzianka wieczoru. Wall moze sobie dopisac kolejne trofeum do kolekcji. Fakt ze bylo to czyste zwyciestwo, imo tez ma swoja wymowe.

nie doszukiwałbym sie tutaj wielkiej sensacji w tym ze wolf sam wszystkich wyeliminowal- jesli chodzi o TWG to naprawde jest kozak, i z calej 6 ktora wystepowala ma chyba najsilniejsza postac. moze rzeczywiscie troche za malo pokazal sie siwy...
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 9:57 pm

Gala super wyszła Smile Dobrze że Draft będzie po Earthquake. Fajna wygrana Capoeristy. No i wspaniała walka Budzika i Byka z Riderem i Małym. Voodoo wygrywa po trudnej, nie uczciwej walce. Haha fajna jest ta sytuacja z dozorcą i Mr. Satanem ciekawe czy będą jakieś inne jeszcze te sytuacje Smile A jednak pasy zmienił brand :0 no tego się nie spodziewałem. ME wypad jak zwykle na takich galach wyśmienicie.

Gala bardzo mi się podobała, 9
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 10:03 pm

Z początku miał być draft ale wyszło że jednak go nie będzie na razie i dobrze. Za dużo byłoby z tym roboty choć przydałoby się także jakieś walki dać bardziej by kogoś wypromować coś jak MITB or something.
Walki są naprawdę dobrze napisane, długie i ciekawe. Ciągle coś się dzieje i aż chce się czytać. Ogólnie mimo że nie jestem zbytnio obeznany z feudami jak i samym IHP to walki mi się bardzo przyjemnie czytało. Kofi nie wskakuje na barki tylko na liny :p ale to mała pomyłka więc nie ma co się czepiać.
Walka Voodoo i Toma Dopalacza jakaś taka nie zaznaczona i z początku nie wiadomo czy to segment czy walka.

Dwa razy była sytuacja z puszczeniem czyjegoś theme ale nikt się nie ukazał. Nie przeszkadza ale daje się zauważyć.
Segment z Satanem, Dozorcą i Thunderstormem odbieram pozytywnie.

też trochę nie podoba mi się szpanowanie count outami gdy przy 9 zawodnik wraca na ring. Owszem pokazuje to dramaturgię jednak zdarza się za często

No gala ogólnie bardzo dobra, według mnie nadaje się na rocznicową jak żadna inna. gala ma po prostu to coś co przyciąga. Wiele innych po prostu bardziej czytalem na urywki a tu all i jestem zadowolony.

ME był bardzo fajny tylko tak jakoś w pewnym miejscu 2 czy 3 zaraz po sobie odpadło, według mnie trochę za szybko.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 1:54 pm

Nie wypowiadałem się o samej gali, więc czas to zrobić. Nie będę jednak opisywać całej gali, a skupię się na paru sytuacjach.

Pierwsza sprawa, to ogromne dzięki dla Byka i CPT! Napisali super walki, w których praktycznie nie dało się zobaczyć jakiegoś spadku poziomu względem moich i Killera walk. Naprawdę świetna robota i potwierdzenie, że można na was liczyć w razie kłopotów z wrzuceniem gali czy napisaniem czegoś Wink

Drugą sprawą jest walka o pasy Tag Team. Nie wiem jak podchodzą do tego ludzie, ale ja wręcz marzyłem o pojedynku TPC z Wallem i SKFem! Jest to rywalizacja chyba najbardziej dominujących grup w swoich rosterach, wielokrotni mistrzowie, posiadacze wielu pasów i wyróżniające się osoby u siebie, dlatego nie można tego zepsuć i trzeba zrobić z tego fantastyczne widowisko!

Co mogę jeszcze powiedzieć? Niektóre osoby na pewno będą lekko zawiedzione, że nie mieliśmy tu nic ekstra, nic się nie wydarzyło, ale tak jak pisałem wcześniej trudno coś wymyślić, a Draft przez najważniejszą galą roku narobiłby tylko niepotrzebnego zamieszania.
Gala była bardzo dobra pod względem walk i choć nie zawsze jest to przez ludzi doceniane, to po aktualnych komentarzach widzę, że się podoba, co mnie cieszy, bo szczerze, spodziewałem się gorszej reakcji (chyba, że komenty nie są szczere Razz)
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitimeWto Mar 30, 2010 3:20 pm

Cóż, w większości wypadków podpisuję się pod tym, co napisał mały, ale z niespełna 30 osobami wchodzącymi codziennie na PPWF 7 komentarzy do takiej gali to chyba nie jest optymalna liczba, nie sądzicie? Więc zbierać dupy i zaczynać komentować, bo od tego są te gale. Wiele osób siedzi na GG całymi dniami i nie komentuje, mówiąc że nie ma czasu lub też ma w dupie dany roster - skoro masz, to skomentuj, pokaż co ci się nie podoba a być może w najbliższym czasie uda się to zmienić i czytanie gal będzie sprawiało wam przyjemność - bo jeśli nie sprawia, to nie rozumiem co tu robicie. Nie zwracam się do konkretnych osób, ale o kogo mi chodzi będzie wiedział każdy. Nie oczekuję komenta w 10min po gali, ale w ciągu prawie dwóch tygodni można wynaleźć chwilę czasu na przeczytanie gali. No chyba że czytacie tylko te, gdzie jest wasz zawodnik a w karcie go nie było - wtedy też nie rozumiem co tu robi taka osoba. Słowem jeśli nie chcecie doprowadzić do samo destrukcji to zróbcie coś z tym fantem.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





PPWF 2nd Anniversary Empty
PisanieTemat: Re: PPWF 2nd Anniversary   PPWF 2nd Anniversary I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
PPWF 2nd Anniversary
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Strona PPWF
» PPWF Champions
» Koniec PPWF.
» Co byś zmienił w PPWF?
» Charaktery w PPWF

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: Special Events-
Skocz do: