Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 86.

Go down 
+4
The Bykertaker
Zack
Voodoo
thepolishkiller
8 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 86. Empty
PisanieTemat: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 12:00 am



Ostatnio zmieniony przez thepolishkiller dnia Nie Sty 03, 2010 1:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 12:58 am

jal mozesz to zrob upload jeszcze raz- probowalem pobrac plik kilka razy i za kazdym razem wyskakuje ze jest uszkodzony. z gory dzieki
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 1:11 am

Voila. masz na dwóch hostach w razie czego Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 1:30 am

Mi tam działa to ocenie Razz


Świetna zapowiedź GM'a, już ten rok mi się podoba, tyle zawalistych walk no i powodzenia w pisaniu ich :p

Walka Activ vs Goldust.
Stawiałem na Activa i wygrał, fajnie. Raporcik nawet fajny...

Fajnie, Ten Thundertorm to npc czy czyjaś postać na twg?

TPK i PP, czyżby PP okazał jakąś wadę? Fajne czyżby MB miał feuda z TPK? Oby

No dobra widzę że Thunderstorm jest na TWG. W dodatku dostaje niezłego pusha, nice.

Huh reklama i Minio otrzymuje następną walkę i to w TTM I w dodatku ją wygrywa. Lekko przesadzone bo miał nawet wymagających rywali.

A więc jednak pomógł TPK i Prince utrzymał winning streaka.

łoo dowód na heelowstwo Hanibala. Ogólnie fajny segment.

Uuu remis chyba tu sie rzadko zdarza.

Ostatni speecho-segment naprawdę fajny tylko na me brakuje jakiejs walki ale tak ogónie to spoko
gala fajna ale bywały lepsze.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 2:01 am

Na początku zapowiedź RitC. To będzie coś, już nie mogę się doczekać masowych walk ponieważ uwielbiam walki z udziałem wielu osób ;p
Chwilę później ogłasza również że znalazł już pretendenta do pasu PPWF. Może tu chodzić o tylko jedna osobę i jeśli dobrze główkuje to chodzi o .... zachowam to dla siebie Razz
1 walka kwalifikacyjna i wygrana Activa, trochę mnie to zdziwiło.
Jakoś nie specjalnie podobało mi się wprowadzenie Thunderstorma do federacji, ta postać ma ciekawy gimmick i mogłeś wymyślić coś lepszego niż zwykłe przedstawienie jego osoby przez GMa.
Dalej mamy rozmowę TPK i Price'a oraz atak M.B. Stylesa. Przyjąłem to wszystko dość neutralnie.
Pierwsza oficjalna walka Thunderstorma w federacji udana, dominował przez całą walkę i zniszczył oponenta do tego na końcu odparł atak Minia. Podobało mi się to, od razu widać że nie jest chłopcem do bicia i w pełni zasługuje na udział w RitC.
Potem TTM, niezbyt mnie zaciekawił.
Rozmowa Micha i BTG krótka ale treściwa, ciekawi mnie co panowie mają nam do powiedzenia.
Kolejna walka kwalifikacyjna i kolejne wtrącenie się do walki TPK. Odebrałem to pozytywnie.
Następnie ciekawy segment, ogólnie feud obu zawodników jest niezmiernie ciekawy.
Przebranie się Begihita za Hanibala przypominało mi trochę przebranie się Punka za Jeffa Razz
I na koniec moja walka z BTG a po niej przemówienie BTG i Micha. Jakoś nie wydaje mi się że Michu jest tym pretendentem ale gdyby tak było byłbym niezmiernie zaskoczony.
Ogólnie gala wypadła bardzo dobrze.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 2:08 pm

Na początek fajnieże nowy turniej będzie ^^
ELIMINATION CHAMBER... powiem że tego brakowalo w PPWF od dawna, chłopie zrób coś zajebistego tutaj, bo masz pole do popisu Razz
Sytaucja z Thunderstormem i emememsem fajna. Heh, Eye of Hurricane - Eye of Thunderstorm xD
Potem TTM dobry trzymający w napięciu...
Styles vs Prince:
Kurwa raporta zmieniłeś ^^.
Ale myśle że coś zajebistego z tego feudu może wyjść Razz
Zajebisty i hardcore'owy segment z Hanibalem i Begihitem, ten feud już się troche rozwinął i szykuj jakieś petardy bo wypali się.
Byq vs BTG - Draw... Ciekawe
Michu nie bardzo pasuje na Heela Sad Ten zjaraniec powinien być Face'm bo jest twarzą PPWF xD
Hah Walla przystawiłeś troche do postaci Jericho z tym garniturkiem xD

Ogółem: W Main Eventach robisz ten błąd co kiedys Maly, czyli za duzo zamieszania i nie można się połapać.Ale pomysł z turniejem zajebisty, ale szkoda że odpadłem Sad
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 3:03 pm

oO Nie wiem gdzie masz zamieszanie w ME bo dla mnie tam wszystko jest jasne, a to że jest parę niewiadomych to chyba dobrze. Osobiście nie sądzę aby było zamieszanie w ME Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 3:09 pm

Zamieszanie w sensie: za dużo gości się kiwa o ten pas i tak się robi zamieszanie Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 3:15 pm

Jak by było ciągle dwóch-trzech to też byś narzekał Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 3:26 pm

Niee Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 5:57 pm

Gala zaczęła się fajnie, nowy turniej, w którym będzie dużo walk. (kurwa szkoda PM-Punka :/)
No nowy zawodnik Thunderstorm, od razu w turnieju... Zobaczymy dalej.
Segment M.B. Stylsa z The Wallem i Princ'em mnie nie przekonał za bardzo, trochę taka gadka ni jaka, w sumie to było to do przewidzenia, że będą walczyć o miejsce w turnieju.I cos ty sie tak uparł na tan winning streak Princ'a?Przyznam, że mnie to już nudzi....
Potem segment z Begihitem i Hanibalem.No przyznam, że bardzo fajny...Podobał mi się.
Main event mnie zaskoczył.Nie dosyć, ze draw to jeszcze no raport w całośći..Uważam, że ME powinien zawierać emocje, to coś czego nie mają poprzednie walki.
Po walce przechwałki Micha i BTG, nic nowego bo jak to heel'e.Dosyć szybka interwencja Ridera i Byka..
OGÓŁEM: No ta gala jakoś nie za bardzo mi sie podobała nie wiem czemu..Jakoś mnie nie przekonała, jak dla mnie to czerstwa była.Zapowiadała się fajnie, a wyszła jak wyszła...Jak dla mnie gorsza niż poprzedniczki ale wybaczam Ci bo pierwsza w tym roku. Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 6:02 pm

Czemu się fajnie zapowiadała, był tylko TTM Razz Poza tym mówiłem, że na tygodniówkach w większości będą teraz raporty więc nie sapać mi o brak emocji w walkach, jak mały chce to sobie pisze walki na tygodniówkach, jak jak chcę i uważam że walka na to zasługuje to też piszę.

To jest federacja TWG i raporty mają, przynajmniej na tygodniówkach, pierwsze miejsce. Poczytać walki możecie na PPV gdzie ostatnio raport to rzadkość bo PPV ma ten prestiż, który powoli odbieram tygodniówkom, bo po co czekać na PPV jak masz prawie to samo na RoD czy IHP.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 6:12 pm

Moje zdanie na temat raportow w PPWF jest znane wiec nie powtarzam się po raz nie wiem który.
Mi chodzi tylko o to, że jak wcześniejsze wydania RoD miały jakiś przekaz i były wyjebane, tak ta była dla mnie nudna i tyle.Ja wyrażam tylko swoje zdanie i tyle, a czy ktoś uważa inaczej to przecież nie mam zamiaru tego krytykować.I teraz robisz to samo co Mały wcześniej, za bardzo skupiasz się na jednych, dwóch feudach a o reszcie zapominasz i gale są nudne.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 8:08 pm

Biorę pod uwagę wasze zdania, ale z tym że na tej gali skupiłem się na 1 czy nawet dwóch feudach nie zgodzę się nawet żebyś miał mnie za to zabić. Gala może nie była wyjebana bo to sam wiem, ale nie sądzę aby ciągle było o tym samym, były dosyć obszernie poruszone co najmniej 4 feudy. Może akurat ta edycja Ci się nie spodobała, to rozumiem bo mi też czasami niektóre IHP powszechnie uznawane za super gale nie wydają się aż tak dobre, ale po prostu z niektórymi rzeczami które piszesz nie mogę się zgodzić Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 8:51 pm

Zapowiedź nowego turnieju bardzo fajna i już się nie mogę doczekać. Pierwsza walka i zaskakująca wygrana Activa. Kolejne dwa segmenty bardzo fajne, jednak drugi bardziej mi się spodobał. Później kolejna walka fajna, ale nie spodziewałem się mojej interwencji i Thunderstorm miecie wszystkich :/ TTM bardzo dobry i wygrałem Very Happy Wtrącenie TPK fajne i odebrałem to jako jakiś mały plusik. Późnierj hardcorowy segment ;D Następnie ME bardzo fajny i nie przeszkadza mi brak pisanych walk na tygodniówkach. Ogólnie: gala udana Smile
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 9:40 pm

No wiesz tak ja tak mówię, może rzeczywiście przesadziłem z tymi feudami ok, ale no akurat ta edycja była dla mnie bez reweli, IHP tez nie zawsze zajebiście mi się podobają więc pisze tak samo co dla mnie było lekko przesadzone albo czego brakowało... Very Happy
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 9:45 pm

No i ja to rozumiem, ale jak coś nie pasuje to wytykam xD Taki charakter Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitimeWto Sty 12, 2010 12:21 am

Jak się okazało trochę zaniedbałem ten shit Razz więc czas przeczytać dwie zaległe gale Wink

Rage in The Cage? Jak najbardziej tak Wink Fajny pomysł, mam nadzieję, że wyjdzie dość fajnie, a ekipa będzie dobrze dobrana.

Activ pierwszym uczestnikiem i już jestem zawiedziony, bo kogoś takiego nie ma już na TWG Razz

Przedstawienie Thunderstorma. Naprawdę ciekawa postać, w końcu debiutant face, bo ostatnio takich brakowało Wink

Pamiętam jak ostatnio podobało mi się władcze zachowanie TPK, a teraz nie było tego aż tak widać, dodatkowo jak dla mnie głupota, bo martwienie się o streak i załatwiane, żeby walki w turnieju się do tego nie liczyły (WTF?). To od razu mówi, że nie chcesz dać mu wygrać. Zresztą ten segment był jak dla mnie nie potrzebny, bo nawet w WWE stosowało się coś takiego jak "nigdy nie spinowany" np. na Kozlovie Wink

Imponująca wygrana Thunderstorma. Jak pisałem ,ciekawa postać, dobrze że będzie w turnieju. Zastanawiam się tylko czyje to konto Razz?

Potem mamy eliminację TTM, ale tutaj znów się zawiodłem. PM-Punk jest najbardziej wypromowany z tych osób, a tu wygrana Minio. Nie wiem czy specjalnie tak robisz, że dajesz prawdziwych wygranych, ale jeśli masz jakieś większe plany co do turnieju, to dałbym tam samych ciekawych zawodników Razz

W walce M.B Styles vs Polish Prince liczyłem, na jakieś Draw, DQ lub coś w tym stylu, aby obaj zawodnicy byli w turnieju Wink Oj nie podoba mi się ten skłąd Razz

Segemnt z Begihitem i Hanibalem na prawdę chory! Co ja mówię: CHORY!!!! Ale to dobrze Razz Feud jest ostry, Hanibal jest taki jakiego lubimy Wink

Zakończenie bardzo fajne Wink Promowania Byka ciąg dalszy, choć poleciało lekko podejrzeniami i spekulacjami po wspólnym ataku, ale uznajmy to za przypadek Razz Ogólnie było spoko Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 86. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 86.   RoD 86. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 86.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: