Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja

Go down 
+7
paN Seph
helmans
Banan
thepolishkiller
<>
Rafik
maly619
11 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 7:51 pm

Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 9:12 pm

Na początku gali zapowiedź dwóch ciekawych wydarzeń oraz informacja o reaktywacji TPC Smile

Później nudna wypowiedź Seraphima i dość ciekawa walka i interwencja Matthew....czyżby miał się wtrącać w sprawy mid carderów??

Następnie walka moja i DTS pomiędzy FE i.....interwencja Picii???Jestem trochę zdziwiony.....tym bardziej,że to jescze pójdzie dalej....Smile

Po tym nastąpił czas na jakże miłe przywitanie publiczności przez Adolfa xD No i wygrał walkę...w sumie dobrze się stało Razz

Damianno i Crazy Luchador....czyżby nowy TT??

Heel turn Małego idzie pełną parą...W sumie trochę się zdziwiłem na No Remorse,że Mały przeszedł heel turn, no ale cóż.....

A myślałem,że dojdzie no stworzenia nowego TT,a tu Crazy Luchador zaczyna okładać Damianna zamiast Ptyśa.... scratch

Lol trochę się ubawiłem czytając słowa CPT.....taki baby face,a tu nagle kolejny turn???

"(TJ): Bardziej spytałbym się, kto spodziewałby się, że Arturus tak bardzo się zmieni, po PPV! Co mu odbiło? Przecież był ulubieńcem fanów… "- to miało być chyba o CPT,jeżeli się nie mylę Razz

Hahahaha....jaki wnerw Metalliona Very Happy

Potem szybka wygrana Mateuszka i RVG w swoich walkach z TT Championami :)A następnie trochę dziwne postanowienie GM'a scratch

HAHAHA....Walka w żarciu nie no świetnie xD,ale przegrał Pie Eater....NO JAK?????

I znowu dziwny segment......nie skomentuję Smile

A więc ostatni etap Bramy się zaczął.......ciekawie się zapowiada Smile

TPC wygrywa.....bez rewelacji Razz

A w Battle Royal wygrana Wolfstarka,która lekko mnie zszokowała
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 12:32 am

Reaktywacja Tag Teamów TPC i HeelTurn Małego... Zaskoczenie wielkie Very Happy
Matthew jako mistrz Hardcore i wyżej w randze mógł jakoś jeszcze dokopać Seraphimowi... Razz
Walka i sytuacja Fire Exterminators vs PPWF Kids... DTS returns, i fajnie ze w końcu jakaś nowość się tutaj dzieje czyli pojawienie sie Pici Mysterio w walce...
Ciekawy gimmick i speech pana Hitlera xD przynajmniej jakoś się wyróżnia z pośród innych...
Na twoim miejscu Maly wypromował bym jakoś tego Mullera, tak jak to zrobił w walce z Kowalskim. Postać godna uwagi Razz
Potem segment Damianno i Krejzi Luchadora ciekawy...
Następnie dokładnie pokazany HellTurn Malego Razz kolejna fajna i ciekawa zmiana.
LMS Match pomiędzy Damianno a Ptysiem... sytuacja przypomina sytuacje Braci Hardych z Royal Rumble 2009 Razz Sytuacja na +
Znów kolejna zmiania... CPT jakiś inny sie stał...
Arturus vs CPT - oj moze wyniknąć z tego zajebisty feud, bo obie postacie godne uwagi Razz
feudy Polish Evolution - nom w 2 walkach pokazana siła PE ^^ i dobrze by było jakbyś jeszcze pisał finishery jak Killer.
Kurwasz Mać kolejny Title Shot w przeciągu miesiąca chyba xD
Fajna stypulacja walki.
Pie vs Matthew - co to był za match? xD, ale fajne podobało sie Razz
Zapowiedz walki na WinteRevolution Razz
TPC wygrywa... fajna walka. Również mogłeś napisac finishery.
Main Event zajebisty nie ma co.
Oficjalnie wprowadziłes Main Eventera :p Zajebiscie... Nada świerzości troche.
Voodoo vs Wolfstark... ciekawy feud moze być.. Razz
IHP zajebiste... jedno z najlepszych jakie czytałem Razz
10 jak nic.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 12:50 am

Najpierw powrót Drew i zapowiedź ME, lepiej by to wyszło gdyby nie było tej walki w karcie Razz No i nawet ciekawa zapowiedź Handicapu, ale tak jakoś tak o, "TPC wraca i chuj", dosyć słaby początek powrotu Razz

Krótki speech trochę dobrze oddaje charakter fanów IHP xD No i wstęp do walki jakiś tam jest, może nie super ale lepsze to niż nic Smile Myślałem że tak pushowany Matthew zrobi "porządek", ale jak widać Matthew to Matthew xD Czyzby droga do feudu z Seraphimem? Możliwe, nie wiem bo nie chce mi się patrzeć na levele więc może gadam głupoty Razz

Fajny feud ogólnie ale ten Tag też tak z niczego, może takie walki muszą być i sam je robię, ale staram się do większości walk "feudowych" robić jakiś wstęp. Nie wiem czy to minus ale tak jakoś mi to nie pasuje, może dlatego że do tej pory było tak dużo segmentów z nimi Zaskoczyło mnie lekko pojawienie się Pici, ale pewnie o to chodziło Razz

Segment i pojawienie się w nim Adolfa. Eh, myślałem że będzie coś z tym segmentem o którym mówiłeś, ale jednak tylko walka... I tak Adolf może być bardzo ciekawą postacią ^^

Takie chujowe to nawiązanie przyjaźni xD "pasujemy do siebie, chodź i... chuj xD" Może nie jest to wielki błąd ale średnio mnie przekonało Razz

Mmm, widzę że Twoje postacie się nie lubią xD Zmiana osobowości xD Mały stał się Lukasem a Lukas Małym Razz

Hmmmm, takie buty ^^ To teraz trochę usprawiedliwia słabe nawiązanie przyjaźni. Mimo wszystko zaskoczenie i to spore.

Tak trochę nie przekonał mnie ten speech CPT Razz Może przyzwyczaiłem się do niego w innej roli albo po prostu mi się nie spodobał speech, nie wiem. Rozpoczęcie feudu w którym moim faworytem jest arturus, bo jakoś bardziej mi pasuje jego postać Smile

Hehe ciekawy pomysł z szatnią Metalliona, ale takie powiedzenie wprost "demony piekielne" trochę mi nie pasuje Razz Wiem, wiem, wszystko mi dzisiaj nie pasuje Razz

Potem dwie walki, które też wydały mi się dziwne bo niby tak zaprzeczali że nie walczą a WoWo walczył bo chciał pomścić partnera, dla mnie bez sensu Razz No ale końcówka ciekawa i ciekawa zapowiedź walki, w sumie to już wiem co się stanie, ale walka i jej stypulacja dobre i w sumie nie takie pospolite, co jest z pewnością na plus Very Happy

Pie Eater coś za dużo je ostatnio, bo gdzie się nie pojawi to coś wpieprza Razz Segment z Pie i Matthewem nawet ciekawy, jednak można go było jeszcze rozbudować Very Happy Mimo to na plus.

Coś czuję że CPT zleje trochę mocniej Kojaka i Destructiona, a może "wyrwie" z nich złe duchy heh Very Happy

A nie mówiłem xD Potem brawl i pojawienie się Pie, w sumie nic specjalnego, ot podgrzanie sytuacji ^^

Nawet ciekawy dialog, ciekawi mnie czy jakoś to się rozwinie Razz

Nie rób z TPC DX Razz Dla mnie aż tak szybka zmiana podejścia jest dziwna, face turn mógłby potrwać ciut dłużej. Myślałem że Mały wygra z czyjąś pomocą a tu klops Razz I dziwi mnie że na końcu Mały był wściekły, bo dla mnie powinien być chyba nieprzytomny Razz

Potem krótki speech z małą sugestią ^^ No i ME. Bardzo ciekawa walka, myślę że miałeś lepsze ale jak na tygodniówkę na prawdę dobra. Trochę szybkie i zaskakujące niekiedy eliminacje, widać że podział "władzy" na IHP przechodzi lekką reformę Very Happy

Ogólnie gala dobra, ale mimo wszystko nie wiem czy skorzystała na dłuższej przerwie, bo nie pobiła poprzedniej bardzo wyraźnie, ale była bezdyskusyjnie lepsza. O kurwa, jaki koment xD
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 12:55 am

Specjalna edycja wyszla calkiem niezle i zasluguje na takie miano.

Segmenty ciekawe (najczesciej w galach przyjmuje je neutralnie) lecz w tym IHP byly one zrozumiale i naprawe fajne.

Walki oczywiscie na plusiQ. Szczegolnie brama. Napracowales sie piszac ja.

Ogolem serio fajnie wyszlo. Sa kontynuacje feudow, oraz poczatni nastepnych. Wszystko to czytelnie, elegansio napisane 9 jak nic.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeNie Sty 03, 2010 10:51 pm

No to jedziemy po kolei Very Happy

Początek fajny, zapowiedź Handicap meczu i odrodzenie się TPC. No trochę mnie to zdziwiło ale pozytywnie przyznam.Następnie powrót DTS'a i znowu ciąg dalszy feudu z Larkinem i Kreskowką..No jak dla mnie to przydałoby się coś EXTRA w tzm feudyie bo staje się już nudny....Końcówka tej walki mi się podobała, naprawde fajna. Ta interwencja Pici dobra, potem treściwa rozmowa chociaż nie wiadomo jak to będzie z tą pomoca w rozwijaniu ponieważ obaj jak widać mają odrębne zdania...Później segment Damianno i tajkemniczego dosyć Luchadora.Jak dla mnie to ta para zapowiada się dosyć ciekawie na przyszłość, widać, że nowy feud nam powstaje..Rozmowa Gray'a i Małego, przyznam, że dosyć przewidywalna ale fajna.. Troszkę z tym CPT to już jest przesada, choć podobało mi się to, że uwolnił on Destructiona z piekielnych mocy..Zajebisty segment z Metallionem i jego ludźmi, śmiechowy trochę ale humor w gali od czasu do czasu mi nie przeszkadza..Potem znowu zamieszanie wokół pasów TT.No jak dla mnie robi się tam coraz ciekawiej, jeszcze ta zapowiedź GM'a dodała oliwy do ognia..Ciekawe Show Pie i Matthew'a..Konkurs w jedzeniu, no to też takie bardziej do humoru, ale za to końcówka należała do bardzo dobrych.Ciekawa rozmowa Voodoo i Małego, taka z serii tajemniczych.Dobry handicap, choć już myślałem, że uda sie Małemu wygrać..Trochę mnie zdziwiło, to że dwóch nominalnie rzecz biorąc czołowych zawodników IHP nie brało udziału w Battle Royal, tym bardziej, że obaj zawsze się starali o zdobycie pasa Heavyweight..Chociaż jak dla mnie to nie sądzę, że sobie go odpuszczą...
OGÓŁEM: Gala zajebista, coś nowego się zaczyna dziać co bardzo dobrze wychodzi.Podtrzymanie niektórych feudów, no i ciekawe akcje, które zachęcają do czytania następnej gali.IHP stoi teraz na bardzo wysokim poziomie i mam nadzieję, że tak będzie cały czas...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeCzw Sty 07, 2010 11:10 pm

Świąteczna Edycja i 5 komentów? WTF?!?! Powiem, że zawiodłem się na pełnej linii, choć nie chcę tego pisać tylko by zachęcić do komentowania dalej (Razz), ale też chcę poinformować, że najbliższe gale IHP są lekko zagrożone, bo z dnia na dzień przybywa mi kolokwiów i innych spraw związanych ze zdaniem studiów Razz

Ogólnie zobaczę jak wypadnie mi jutrzejszy dzień, ale jako priorytet postawiłem sobie nominacje do PPWF Awards (w końcu by się przydały Razz), a potem IHP. Jeśli dam radę, to gala będzie. Jeśli nie, to nie Razz (oczywistym jest chyba, że jeśli gala będzie to w sobotę lub niedzielę)
Powrót do góry Go down
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimePią Sty 08, 2010 3:50 pm

Dobrze że przypomniałeś xD w dzień jak umieściłeś galę miałem skomentować lecz zapomniałem, potem napiszę coś od siebie
Powrót do góry Go down
wiktorek evolution

wiktorek evolution


Liczba postów : 15
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Skąd : California

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimePią Sty 08, 2010 10:06 pm

Bardzo dobra xD
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 5:35 pm

powrot TPC- wydawalo mi sie ze po powrocie rozpoczna feud z wolfstarkiem i geraltem, jednak jako pierwszego biara na ruszt malego. zobaczymy czy to jednorazowa akcja, czy tez jakis wiekszy feud. jesli to drugie to malemu przyda sie wsparcie, chociaz po pierwsze nie wiem kto moglby mu pomoc, a po drugie maly podkreslil ze od teraz lata solo. zgadzam sie z killerem, ze TPC troche zbyt szybko zmieniaja swoje nastawienie. wiem ze chlopaki dopiero co sie reaktywowali, ale ja nie moge sie doczekac gdy jeden z nich zdobedzie pas, drugi go zdradzi i bedziemy mieli feud 1 on 1, lukas vs clair, dlugo oczekiwany i bez zadnych interwencji z zewnatrz.

seraphm rozwala dastina. rola dastina jest na IHP jest taka, zeby Matthew mial kogo bronic, ratowac, za kogo sie mscic etc. etc. tak bylo i w tym wypadku. roznica w levelach miedzy matthew a seraphimem jest zbyt duza, ale miedzy seraphimem a dastinem juz nie. chociaz mam nadzieje ze nie jest to poczatek programu miedzy ta dwojka.

picia mysterio jako manager PPWF Kids? czemu nie, rola dobra dla Niego. ostatnio raczej nie pojawial sie zbyt czesto a jest to koncu legenda (co prawda na miare brooklyn brawlera, ale jednak legenda Laughing )

adolf muller. spoko postac, doda troche kolorytu. fajne byly wtracenia z deutschlandzkiego w srodku zdan.

troche nie czaje crazy luchadora. co prawda spodziewalem sie ze to on za wszystkim stoi, ale nie znane sa jego motywy. no chyba ze jest really crazy i jest troche nie poczytalny, to wtedy ok (co w sumie nie byloby chyba takie zle)

segment CPT: "Taki sam, jak każdy z tych głupców, którzy stoją to i drą się, obserwując bandę facetów nawalających się po twarzach, myśląc, że to fajne i każde małe dziecko krzyczy: "OOO JA TEŻ CHCĘ BYĆ TAKI JAK ONI JAK BĘDĘ DUŻY!"
zapachnialo mi tutaj The Rockiem, oczywiscie nie cala przemowa czy tez sam CPT, ale zacytowany fragment speecha.

segment w szatni metalliona. nieeeee... nieeeee... nieeee.... nie robmy z jego ekipy bandy clownow, gdzie tylko lider ma leb na karku... maja budzic strach, mamy maja straszyc swoje dzieci ze jak beda niegrzeczne to przyjdzie metallion i odgryzie im glowe, ze sam szatan we wlasnej osobie moczy sie jak o nich pomysli, mohery maja wzywac Constantine'a zeby przeprowadzal egzorcyzmy. to ma byc takie nasze ministry of darkness. sadze ze segmenty komediowe sa tutaj wielce niewskazane

ultimate submission match. 5:0 dla mateuszka? hmm... impressive

matthew pokonal pie eatera w jego koronnej konkurencji. zdecydowane zaskoczenie, myslalem ze poprostu pochlania zarcie jak odkurzacz, a tu prosze- taka niespodzianka. choc niby zasady uwzglednialy mase rywali, no ale chyba nie tylko ja jestem zaskoczony.

maly przegral, ale obylo sie bez demolki. jak na handicap z dwoma tak silnymi rywalami calkiem nie zle. ale chyba ze wzgledu na zmeczenie nie wygra battle royalu

dobrze ze wygral wolfstark. ktos nowy w ME, chociaz z tak wysokim levelem jest to naturalne. ciekawe czy TPC skupi sie na obrzydzeniu zycia malemu, czy beda starali sie jakos wkrecic do walki?
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeNie Sty 10, 2010 9:11 pm

Cytat :
segment CPT: "Taki sam, jak każdy z tych głupców, którzy stoją to i drą się, obserwując bandę facetów nawalających się po twarzach, myśląc, że to fajne i każde małe dziecko krzyczy: "OOO JA TEŻ CHCĘ BYĆ TAKI JAK ONI JAK BĘDĘ DUŻY!"
zapachnialo mi tutaj The Rockiem, oczywiscie nie cala przemowa czy tez sam CPT, ale zacytowany fragment speecha.

@Voodoo jak go pisałem to sie zastanawiałem ile osób się skapnie Very Happy
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimePon Sty 11, 2010 8:01 pm

ok- so i do smell what you're cookin' Cool
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeSob Sty 16, 2010 12:48 pm

Dalej nie mogę uwierzyć w Lukasa jako Face'a Razz Mały za to przeszedł Heel
Turn i z jego postacią może się teraz dużo wydarzyć. Powrót TPC z
pewnością mnie cieszy. Postać Seraphima robi się coraz wyraźniejsza i
myślę, że za jakiś czas może być jedną z ważniejszych postaci na IHP.
Matthew po walce mógł coś powiedzieć Dastinowi, ewentualnie Seraphimowi,
ale cóż... Powrót DTS'a na pewno trochę wniesie do IHP. Że tak spytam.
Kto prowadzi postać Pici Mysterio? Postać Adolfa bardzo mi się podoba.
Bardzo fajnie wymysliłeś speech i licze na wiecej takich. Czyżby Tag
Crazy Luchador i Damianno? Segment z Małym, TPC i Foxem treściwy i
podgrzał atmosferę przed ME. Ekhem. Jednak nie ma taga, a wręcz
przeciwnie xD CPT też coraz bardziej mi się podoba. Jego Speech był na
dobrym poziomie, a sama postać trochę podobna do CM Punka. Jestem ciekawy
jakim cudem takie cytaty się pojawiły na IHP. Ty masz taką dynię, czy
całe Pismo Święte przeczytałeś ? Razz Hehe, Segment z Metallionem również
bardzo fajny, trochę się uśmiałem. Co do Mroczkowa. Ja bym ich wszystkich
jebnął do jednej grupy, jako Face'ów. A walka 3 Teams Elimination Match
zapowiada się ciekawie. Początek Show Pie Eatera było zajebiste.
Tradycyjna potrawa noworoczna. xD Potem coraz gorzej. Aż niemożliwe,
żebym wygrał z Eaterem w walce na jedzenie Razz Mogłeś potem napisać, że
zżygał się na nogi Pie, albo cóś xD Albo zajebiście mu się obiło xD
Szykuje się nowy, ciekawy feud CPT vs Metallion. "rywali z TCP" Bład ; ff
TPC będzie zajebiste. xD Spróbuj wymyślić coś pokroju DX. (Huhh.. Już widzę jak to odbierze Lukas. Wink) Lukas i Clair nie walczą w Battle Royalu?! Czyżby biorą się za pasy Tag Team? :F "Metallion patrzy jeszcze na Geralta i mówi mu „Spierdalaj”! " to mnie rozjebało xD Cała walka świetna. Zaskoczyła mnie wygrana Wolfstarka, ale przynajmniej wnosi on coś nowego i zobaczymy jak to się potoczy
OGÓLNIE. Gala świetna, z bardzo dobrymi walkami, segmenty tez na wysokim poziomie. Jednak troszkę za mało świątecznego klimatu. Gala 9/10
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitimeNie Sty 17, 2010 11:08 am

PUNKTACJA:

10/10 ~~~ Dużo się działo... CPT niczym ROCK!! (if yaahh smeellaau), Powrót TPC itd.

1. Seraphim Vs Dastin

Może szybko nie poszło ale się uporałem.... Nagle wyskakuje Matthew co mnie ździwiło ;o Do spraw Mid Carderów się miesza? Ciekawe

2. DTS Vs Kreskowka

Powrót DTS'a... wreszcie. Kreskowka już prawie klepał aż nagle Andy Larkin atakuje DTS'a i? DQ. Nie spodziewałem się za chuja DQ w tym meczu, wiadomo z jakiego powodu.

3. Adolf Muller Vs "Killer" Kowalski

Świetny debiut adolfa, łatwo uporał się z przeciwnikiem i zakończył walkę... Przed matchem jeszcze pogadał coś bo Dojczlandzku i chuj ;x

4. Damianno Vs Ptyś

Damianno miał ogromną przewagę aż tu nagle Ptyś Finisher i LOSE Sad Bardzo lubię takie niespodziewane zakończenia ;D Dodają tego czegos.

5. CPT Vs Arturus


Walka o tak zwaną wyższość... Wrogowie z siedmiu piekieł, jednak CPT wygrał i będzie Ostro.

6. Mateuszek Vs Teh Game

Ale masakra.... Teh Game zasypany najmocniejszymi ciosami w dodatku od HardCore w górę ;D Raport a zajebisty heheh

7. RVG Vs Big Wo-Wo


Zemsta za porażkę załośnie wyszła i niestety przegrał. Chociaż na początku wydawało się że Big wo-Wo wygra.

8. Pie Eater Vs Matthew

Myślałem że jebne... Matthew jaki strach ledwo wygrał z jedną miską xDDD Uwielbiam takie Fun'owe walki bo odrazu pojawia się uśmiech na mordzie :PP

9. Maly Vs TPC

TPC RETURN wOw~ Publika szalała... (TPC niczym D-X ^^) Handicap zawsze jest nierówny i było wiadomo że TPC wygra, do przewidzenia

10. Walka o pretendenta do pasa Heavyweight


Strasznie długa i monotonna... Usnąłem przy niej chyba xD Jednak zwycięzca zaskoczył i to uratowało cały match x]


### RESZTA POZA WALKAMI


Heel Turn małego? moze być ciekawie i to naprawdęę

Face Turn Lukasa... H@H@ w to nie wierzę naprawdę... Lukas to jest Heel i zawsze nim będzie

Nawracanie CPT - Ajjjj jak zapachniało The Rock;iem ^^ Jak ja uwielbiam jego teksty heh


Nie chce mi się już więcej pisać... przed chwilą wstałem... chciałem nadrobić zaległości heh. Może coś pisałem nie od rzeczy ale wiadomo xD Człowiek niewyspany to człowiek Wkurwiony
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja Empty
PisanieTemat: Re: IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja   IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» IHP 59 - Specjanlna Świąteczna Edycja
» IHP 21 - Specjalna Urodzinowa Edycja
» IHP 21 - Specjalna Urodzinowa Edycja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: