Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 85 - Merry X-mas! :)

Go down 
+5
<>
michu619
Zack
HUbysz92
thepolishkiller
9 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimeSob Gru 26, 2009 9:00 pm

Można powiedzieć że specjalne wydanie RoD, noworoczno-świąteczne. Mam nadzieję, że się spodoba Wink Miłego czytania!

http://www.speedyshare.com/files/19986146/RoD_85.doc
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimeSob Gru 26, 2009 9:55 pm

Na początek słówko do bookerów/adminów.
Czytam galę, ale mi nie wychodzi pisanie komentarzy więc w ogóle mało piszę Smile

Ciekawy jest streak Prince'a który jest w sumie "nowicjuszem" (kilka gal dopiero w rod)

Podkreślenie świątecznej gali też jest Razz
Mikołaj niczym T1000 wtopił się w podłogę...

Przy stole wigilijnym mnie rozbawił CPT Very Happy
TO nazywacie Wigilią?! Jakim prawem robicie sobie „Wigilię” w drugi dzień świąt! I co to ma w ogóle być?!Zero siana pod stołem!38 potraw?! To chyba trochę za dużo!I gdzie opłatek?! Nie ma choinki! Nikt też nie śpiewa kolęd! Skoro wstydzicie się zacząć śpiewać to może ja to zrobię.Wsróóód nooocneeej ciiiiiiiiiiiiiiszy…

Walk nie komentowałem, nic specjalnego, ale źle też nie było...
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimeNie Gru 27, 2009 1:22 am

Walka Minio vs MMM
Walka jak to raport, to przelecenia i poczytania tylko ważniejszych momentów. Wygrana Minio'a do przewidzenia. Minio chciał też dobić rywala krzesłem ale zaraz, zaraz co się dzieje? Ktoś ratuje MMM! Atakuje Minio'a. Szkoda tylko heelowskiego zachowania MMM w stosunku do swego wybawcy, a może wcale nie szkoda :p

Fajna zapowiedź a raczej fajnych walk GM'a. The Wall ma dwa pasy. Ciekawe czy jakiś z nich straci? :p

Walka PP z MB Stylesem
Ciekawie napisane arcyważna walka a jednak report. Very Happy Nie no spoko.
Jednak pomimo raportu bardzo fajna walka szczególnie dzięki komentarzom. To naprawdę był bardzo dobry pomysł.
Jednak! Streak PP podtrzymany a już myślałem że wreszcie przegra.
Zdrada TPK, ciekawe, weźmie teraz pod opiekę PP? TO już wtedy będzie prawdziwy push.

Begihit vs SCK
Walka dobra i opiewająca w akcje kończące w końcu zwycięstwo SCK.

Atak Hanibala dziwny bo tryumfuje Begihit jednak niespodzianka.

Fajnie że Wallowi nie przeszkadzałaby strata pasów.

Lol? Co to za Mikołaj? Very Happy

Bykertaker vs Bloodbath
Zwycięstwo faworyta tej walki. Blood Serio się pogorszył odkąd nie jest GM'em.

Michu vs Capoerita vs RR
Capoerista - oczywisty push, odkąd tu jestem to taki HHH, ciągle wygrywa kiedy walczy :p
Walka bardzo ciekawa bo TTM.


Segment świąteczny na luzie i spoko napisany. Szczególnie z tekstem CPT'a i Pie Eaterem Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimeNie Gru 27, 2009 1:56 am

Nie lubię się rozpisywać. Gala w miarę udana. Smile Ale nie podoba mi się sposób co robisz z Michem... Mały wie coś o tym. Razz Szczególnie podobał mi się ostatni segment z Wigilią... Tylko szkoda że w pełni nie wykorzystałeś potencjału tego segmentu. Mam namyśli to że więcej osób mogło by się wypowiedzieć. Razz A nie tylko ja i CPT. Smile Mogłeś tutaj dokładnie pokazać gimmicki. Ten jest głupi, ten jest wredny itp. Smile Ale gala mi się podobała. Smile RoD ciągle idzie w dobrą stronę. Smile

Wesołych Świąt! Smile

I najważniejsze najebanego Sylwestra. Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimeNie Gru 27, 2009 11:42 am

Segment z Mikołajem ciekawy... myśle ze jeszcze w niedalekiej przyszłości on się jeszcze raz pokaże ;p
Sytuacja z M.B. Stylesem i zdradą TPK mi sie nie podoba ;P... prawdziwy heel (jeszcze nie tak bardzo wypromowany) zostaje zdradzony? WTS? Smile
Bloodbath nie był na TWG od 11 dni więc się nie dziwie ze Byker wygrał...
W TTMie Michu vs Cap vs RR liczyłem szczerze mówiąc na Micha że zabierze któryś z pasów The Wallowi, bo Capoerista się już kręcił wokół pas Cruiser...
Na koniec segment udany ale również się przystawie do tego co Michu napisał ze mogłeś poszperać troche w gimmickach i naprawde segment napisać wyjebisty Wink

Gala bardzo udana, lepsza niż pare ostatnich... może dlatego ze więcej się dzieje ciekawych rzeczy Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimePon Gru 28, 2009 12:11 am

No gala nastawiona świątecznie. Nie mam za bardzo czego tak komentować, bo walki to raporty a segmenty dobre. Szkoda trochę jednak, że RR nie będzie przeciwnikiem Wall'a na Winter Evolution, ale cóż... Capoerista też może być.Zastanawia mnie ten tajemniczy Mikołaj.... Myślę, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy go jeszcze na RoD...
Gala dobra nie mam się do czego doczepić... Czekam na kolejne wydanie RoD, już ponoworoczne zapewne Very Happy
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimePon Gru 28, 2009 1:26 pm

Zgadzam się z michem Smile
mogłeś wigilię lepiej wykorzystać, prezenty mogli dostać zawodnicy Very Happy
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimePon Gru 28, 2009 5:13 pm

1.MinioPl vs MMM
Zgadzam się z komentatorami i walka zawiodła....Jednak zasłużona wygrana Minia Smile

2.Polish Prince vs M.B Styles
Przyznam,że zaskoczyło mnie zachowanie TPK......walka też niezła Smile

3.SCK vs Beghit
Wiedziałem,że pojawi się Hanibal,bo wspomnieli o nim komentatorzy Smile.....

4.Segment z Mikołajem trochę dziwny Rolling Eyes

5.The Bykertaker vs Bloodbath
Jak zwykle dobra walka Byka Smile

6.Michu vs Rebel Rider vs Caporeista
Bez niespodzianki Caporeista wygrywa Razz

7.Wigilia trochę nawet śmieszna,ale stać Cię na więcej Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimeCzw Gru 31, 2009 1:07 am

Po walce Minia z MMM pojawia się jakiś nowy gość. Trochę do dupy, że od razu dostał finiszera na wejście, bo po obrazku wydaje się ciekawą postacią.

Wygrana Polish Prince'a i zdrada TPK jak dla mnie zaskakująca. Mam nadzieję na dłużysz feud, choć o wiele bardziej przemawia do mnie M.B Styles i chciałbym jego wygranej Wink

Fajne zakończenie sytuacji z Hanibalem. Fajnie wymyślone i poakzało, że Begihit nie boi się sztuczek Hanibala. Feud zaczyna się robić bardzo ciekawy.

Segmenty z szatni Walla i Ridera są boskie Razz Uwielbiam je czytać, bo może są krótkie, nie wnoszą nic konkretnego do gali, to idelanie pokazują charakter postaci i są super napisane.

Ciekawa i dość tajemnicza sytuacja z Mkołajem. Ciekaw jestem co z tego będzie, bo bardzo lubię takie rzeczy.

Wygrana Byka zaskakująca, ale to dobrze, że promujesz jego osobę. Zawsze jakiś nowy Main Eventer, zwłaszcza gdy odpada Bloodbath i z tego co widziałem ostatnio Siwyyy.

Dość słabo promowany ten ME. Po prostu raport i zwykła walka. Z jednej strony dobrze, ale mimo wszystko gala jak na razie pozostawia lekki niedosyt. Zobaczymy jak wypadnie wigilia.

Wigilia bardzo fajna Wink Nie odczułem tego o czym pisał michu, mnie się bardzo podobała i dość fajnie zakończyło to całe RoD, powiedzmy, że ratując ocenę całej gali Razz
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitimeCzw Gru 31, 2009 10:57 pm

Początek gali dość ciekawy. Świadczy o tym pojawienie się zamaskowanej postaci i zdradzie TPK. Zapowiadają się ciekawe feudy Wink Zapowiedź 2 walk The Walla na PPV jakoś mnie nie zaskoczyła. Co więcej przypuszczam że Wall obroni oba pasy, bądź odda jeden Riderowi. Ale to tylko moje przypuszczenia.
Następnie akcja po walce SCK i Begihita zaskoczyła mnie. Spodziewałem się ataku ze strony Hanibala ale nie spodziewałem się odparcia ataku przez Begihita.
Następnie dobry segment Walla, Ridera i JTSa oraz moja walka. Dziwi mnie to że niektórych zaskoczyło moje zwycięstwo z bloodbathem. Blood nie jest zbytnio wymagającym rywalem i raport tego dowodzi.
Segmenty z Mikołajem ciekawe.
ME - zawiodłem się trochę bo liczyłem na zwycięstwo Micha który ostatnimi czasy jest trochę niedoceniany.
I na koniec wigilia wypadła bardzo fajnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 85 - Merry X-mas! :) Empty
PisanieTemat: Re: RoD 85 - Merry X-mas! :)   RoD 85 - Merry X-mas! :) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 85 - Merry X-mas! :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: