Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 84.

Go down 
+5
<>
helmans
Rafik
maly619
thepolishkiller
9 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 84. Empty
PisanieTemat: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimeSob Gru 19, 2009 11:04 pm

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimeNie Gru 20, 2009 12:34 am

Gala w Meksyku Razz? Nice :p

"Meksykański wrestler jest zamaskowany" - nie wiem czemu, ale rozbawiło mnie to Very Happy Nie ma w tym nic śmiesznego, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać i rozśmieszyło mnie to XD
Dziwna ta sytuacja z "panem doktorem" Razz Wyleciał, przebrał się i nikt tego nie widział xD? Chyba nie czaję Razz

Wywiad - nie wywołał emocji.

Ciekawa kłótnia pomiędzy Begihitem i Hanibalem. Myślę, że może wyjść z tego ciekawy feud.

Polish Prince wygyrwa z Hubyszem. Naprawdę świetna seria tego zawodnika, ale powiem to co mówiłem wcześniej, chcę jego feudu z M.B Styles Razz

Ciekawy speech PM-Punka, który za zaostrzyć jego feud, ale raczej nie ma szans żeby wygrał, a jakby tak się stało, to Killer dostałby zjebę Razz
No i masz szczęście Killer, wygrywa M.B Styles Razz
Potem atak Goldusta, czyli kolejne zaostrzenie tego średniawego feudu Razz

Nie dziwię się, że James zaskoczony jest odpowiedziami qRY, bo sam jestem nimi zaskoczony Razz Speech bardzo fajny, qRA heel powinien się sprawdzić, a patrząc na ludzi którzy nie lubią Siwego mogę powiedzieć jedno, Siwyyy ma przejebane Razz

Walka Byka z Riderem przyjęta bez emocji. Po prostu walka, żeby zapełnić kartę.

Main Event bardzo fajny, walka dość emocjonująca, dużo zwrotów akcji, ale jakoś nie przekonuje mnie wygrana Siwego. Atak na Walla na końcu też jakoś tak niezbyt mnie przekonał. Ogólnie dziwne to wszystko na tym RoD Razz
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimeNie Gru 20, 2009 1:54 pm

RoD w Meksyku....SUPER!!!(myślę,że PPWF powinno organizować częstsze wyjazdy poza granice kraju w którym się rozgrywa-takie tournee Smile )

1.Max Cavalera vs Zack.

Ty nie wiem dlaczego ale też rozbawiło mnie zdanie Meksykański zawodnik jest zamaskowany. Razz trochę śmieszna końcówka walki...ale mi się podobała Smile

2.Polish Prince vs Hubysz
Trochę dziwnie to wygląda...szósty mecz PP wygrany z rzędu...rośnie nam nowy Cena w PPWF??

3.PM-Punk vs M.B Styles
Dobre zakończenie walki......(cała walka nic nadzwyczajnego)

4.Stone Cold Kaczmar vs Wookrash
Ciekawie zapowiedziana walka na PPV.....hmmm.....

5.Rebel Rider vs The Bykertaker
Dobra walka.....ciekawie dopisane zakończenie... santa

6.Fatal 4 Way
To co mi się podoba najbardziej na RoD to ME-jak zwykle ciekawe,dużo akcji....oraz samodzielnie napisane.No i wygrała Siwyy,którego typowałem na faworyta Smile

Podsumowując:
RoD jak zwykle co najmniej ba dobrym poziomie
Podobają mi się te komentarze w trakcie meczy
Ale segmenty tym razem nie zachwyciły(niektóre)
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimeNie Gru 20, 2009 4:34 pm

Fajny początek gali.Meksyk-dobre urozmaicenie.
Trochę dziwny ten cały zwrot akcji w walce Zack'a z Max'em.Szczerze to jak dla mnie nie było to potrzebne i z deka chujowo to wyszło.Ale to moje zdanie.
Dobry wywiad z HUbyszem, dosyć konkrety i na temat.
Ciekawa sytuacja z Hanibalem i Begihit'em.Zaskoczyło mnie to, ale zarazem podobało.Napierdalanka w szatni, zajebisty element tej gali.
Taki mały występ Punk'a w ringu po walce Prince'a z Hubyszem.Jak na heel'a przystało przechwałki, groźby przed walką itd.W sumie to ta akcja z Goldustem to takie jakby przypomnienie feudu tych zawodników.Nie zdziwiłbym się jakby Goldust w pewien sposób zareagował w walce Hubysza i PM-Punk'a na PPV.
Coż za zmiana qRY.Wywiad sensowny, na temat, sporo w nim konkretów...Myślę, że ten zawodnik też będzie chciał coś namieszać.Ciekawi mnie o jakich zmianach na RoD mówił...
Końcówka walki Ridera z Bykiem średnia.Wg mnie można było zostawić już cały raport albo mogło to wyjśc lepiej...
No i ME.Oczywiście zajebisty...Walka fajna, dużo dobrych zwrotów akcji i urozmaiceń (że tak powiem).Po walce dosyć ciekawa i w sumie przewidywalna sytuacja, ale wszystko wyszło b.dobrze.
Ogółem:No cóż gala nie zła, rozumiem, że pisana przed PPV dlatego (jak dla mnie) troszkę słabsza niż jej poprzedniczki.W sumie to dużo konkretów i zaostrzenie konfliktów na No Remorse.
Czekam na kolejne, 85 wydanie RoD i No Remorse.

P.S:Nie daje ocen bo i tak macie je w dupie. Razz xD
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimeNie Gru 20, 2009 6:01 pm

Wolę komentarz od oceny, więc masz racje - mam je w dupie Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimeNie Gru 20, 2009 6:14 pm

Fajna sytuacja z podmianą gości.
Kolejne zwycięstwo Polish Prince i M.B. Stylesaa i znowu PM-Punk vs Hubysz... :/ nie potrzebnie powtarzasz ten feud.
SCk ma dobry gimmick i bym go wypushował troche Razz Jakby jeszcze wchodził i udzielał się na forum... xD
Ciekawa aczkolwiek standardowa akcja po ogłoszeniu DQ.
Main Event i sytuacja po ME bardzo mi się podobały, dużo zwrotów akcji i ciekawych movesów.
RoD fajne i kolejny przedsmak tego co będzie na PPV Wink
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimeNie Gru 20, 2009 9:33 pm

Na początku krótki segment z Paulem Ceną i JTS'em nie wzbudził we mnie żadnych emocji, po prostu pokazał jakiś świstek i już, zobaczymy co z tego wyjdzie...
Dalej mamy walkę Zacka z Maxem która ciekawie wg mnie się zakończyła.
Wywiad z Hubyszem - Hubysz ma zamiar pokonać Punka na PPV... czuje jednak że przegra...
Następnie ciekawie zapowiadający się feud Begihita i Hanibala, czekam na jakieś rozwinięcie.
Potem walki Hubysza i Punka, myślałem że łatwo zgładzą swoich rywali i podpromujesz ich trochę przed PPV ale się myliłem Very Happy
qRA umacnia swoją pozycje heela, nice Razz
Moja walka z Riderem - fajnie że w końcu wygrałem Razz
I ME, spodziewałem się zwycięstwa siwego, ponieważ w walce na No Remorse uczestniczyli już The Wall i Big Teh Game którzy są heelami i jakoś nie pasowało mi żeby walczyło 3 heeli Razz
Ogólnie gala dosyć średnia, gdybym miał oceniać to takie 7/8.
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimeNie Gru 20, 2009 10:58 pm

Gala w meksyku, fajnie, że podróżujemy ^^ Meksyk, pretekst do walki Maxa Cavelry. Miał walkę o kontrakt jednak przeszkodził mu Dr. Sick co nie jest dziwne. Ciekawe czy dostanie jeszcze jednego contract shota ? :p Walka raportowa z dziwnym/ciekawym zakończeniem.
Zapowiedzio-wywiad z Hubyszem, normalka.
Atak Begihita zakończony kropką. Ciekawie
Kolejne zwycięstwo PP, ciekawe kiedy skończy mu się push i winning streak. Może dać mu szanse w cięższym dla niego pojedynku.
Zapowiedzi Pm Punka, no cóż continue feud.
MB Styles! Push wporzo i kolejny win. Szkoda tylko że kosztem PM Punka.
SCk i Vookrash szczerze to jakoś mnie ich feud nie zaciekawił. Dziwne tylko, że piękny Stunner nie zranił nawet Vookrasha.
Atak qRY - ewidentny Heel turn do końca. Wywiad sensowny.
RR vs Bykertaker - dobra walka i fajne zakończenie.

ME - kolejna świetna walka i powód do dumy. W RoD są świetne ME. Co do samej walki to wystąpili w niej świetni zawodnicy i ciężko było wytypować zwycięzcę. Brak rażących błędów.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
Big Danio

Big Danio


Liczba postów : 31
Join date : 26/02/2009
Age : 30
Skąd : brzeg dolny

RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimePon Gru 21, 2009 1:16 am

yo yo nygasy xdd Razz

no powiem tam, gala nie codzienna, bardzo widowiskowa i tresciwa.
nie bede sie rozpisywal bo ludki przedemna juz to zrobili Very Happy
szkod ze nie bylo mnie w gali, ale trudno zyje sie dalej Sad
Byly dosc ciekawe wywiady, I bardzo interesujace ze gala byla w meksyku.

Heel turn qRY < wow > jestem zaskoczony
Powrót do góry Go down
Stone Cold Kaczmar

Stone Cold Kaczmar


Liczba postów : 32
Join date : 27/01/2009
Skąd : się biorą dzieci?

RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitimePon Gru 21, 2009 10:10 pm

Na samym wstępie dowiadujemy się że gala odbywa się w słonecznym Meksyku, miodzio Razz
1 segmencik był krótki ale treściwy, ciekawi mnie co za świstek pokazał Paul GM-owi.
Następnie walka Zacka i meksykanina. Podobała mi się końcówka tej walki, szkoda jednak że Dr Sicka nie ma już na TWG bo miał dobry gimmick.
Wywiad jak wywiad, nic szczególnego…
Segment z Begihitem ciekawy, bardzo interesująco zapowiada się ich feud.
Kolejne 2 walki jakoś mnie nie zaciekawiły…
Potem moja walka i znów fajna końcówka. Wpierdole qRwie na PPV Razz
Potem walka mojego Tag Team partnera, jego wygrana cieszy Very Happy
I ME świetny, liczyłem na zwycięstwo Micha ale się przeliczyłem.
Na koniec dodam że jeśli gala odbywała się w Meksyku to mogłeś podpushować podwójnego mistrza The Walla w walce z np. Reyem Misterio Razz
Ocena : 8
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 84. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 84.   RoD 84. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 84.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: