Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Filmy.

Go down 
+12
Basketball Kid (10)
CPT
TheBigWowo
Mr.Destruction
ziomroki
szympek90
Rafik
maly619
helmans
` ExiT .^
<>
thepolishkiller
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 25, 2009 6:57 pm

Dziś oglądnąłem 12 Rounds z Panem Feną. Film wyjebisty, super fabuła, niezłe efekty. Dużo się dzieje i do końca trzyma w napięciu. polecam wszystkim Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 25, 2009 7:10 pm

Piła też zajefajny filmik wszystkie części Smile
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 26, 2009 1:53 pm

ja polecam w Krzywym Zwierciadle 1 i 2-zajebista komedia z tych głupio śmiesznych Razz
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 26, 2009 3:12 pm

No to ja tu sporo powtorze zapewne:
Piła(ale tylko 1 czesc, reszta to dno)
Pandorium
Boondock Saints(Swieci z Bostonu)
Shooter
Inside Man
wszystkie parodie:)
wszystkie czesci Bourna)Tozsamosc, Krucjata, Ultimatum)
Ready to Rumble( nie jest to wielkie kino, ale wrestling w roli glownej..aaach...WCW...)
Obledny Rycerz
Pluton( no ba!)
wszystjie filmy z Jayem i Silent Bobem od Clerksow 1 poczawszy(chyba to byl 1 film z nimi)
The Hangover(juz klasyk!)
i to tyle ile w 5 min mi do lba wpada...a dobrych filmow co widzialem jest naprawde w chuj
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 26, 2009 3:23 pm

No, o Świętych z Bostonu i Bournie zapomniałem Razz Ale mimo wszystko co do Bourne'a książki są 5x lepsze od filmów Razz Z resztą ogólnie Ludlum jest zajebisty, tylko czasem a raczej zawsze trzeba mieć dobry łeb żeby to czytać.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 26, 2009 4:04 pm

Lukas napisał :

Cytat :
wszystkie czesci Bourna)Tozsamosc, Krucjata, Ultimatum)

Właśnie, zapomniałem o tym.Mi też bardzo podobają się wszystkie części przygód Bourna. Masz rację Lukas, zajebisty film.
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 26, 2009 9:36 pm

blokersi, whole train Smile
dziś oglądałem "ochroniarz amator" polecam w chuj Smile
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSob Gru 26, 2009 10:18 pm

Ci którzy mają kablówke i teraz mniej więcej to przeczytają mogą obejrzec super filma

Wielki Stach_teraz leci na HBO świetna komedia z zrzędu tych głupich xD.Naprawde polecam
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 27, 2009 11:32 am

Ja mam kablówkę, ale HBO nie x/
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 28, 2009 11:58 am

Przed chwilą obejrzałem świetny film który miałem na kompie już chyba od miesiąca i tak nie miałem czasu obejrzeć.
"Hannibal - Rome's worst nightmare" to chyba najlepszy film historyczny z tych które oglądałem. Opowiada o losach wodza Kartaginy w czasach wojny z Rzymem. Jeśli kogoś interesuje taka tematyka to naprawdę polecam. Niezłe efekty specjalne, ładnie pokazane bitwy i wogóle.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 29, 2009 2:36 pm

Anioły i Demony

Zajebisty film wczoraj oglądałem Razz
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 29, 2009 2:55 pm

American pie 7 Jest zajebisty:D hahahahahah
i jeszcze Ochroniaż amator teżdobry film:D
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 30, 2009 4:02 pm

a ja tak jak mateuszek, polecam film 2012... Zajebista fabuła, wyjebane efekty, a film trzyma w napięciu do końca. Nie boję się powiedzieć, że to chyba najlepszy film jaki oglądałem. (Nno, prócz 12 Rounds ;P)
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 30, 2009 4:26 pm

Co do 2012 to ja nie polecam tego filmu, wg spiepszyli go na całej linii. Film jest przereklamowany, bardzo mało efektów specjalnych, denna fabuła, i w dodatku film nie trzymał ani trochę w napięciu...

Co do filmów które mogę polecić to tak : Potępiony [ze Stone Coldem], Góra Czarownic [z The Rockiem], Ojciec Chrzestny, Troja, Straszny Film (wszystkie części), 300, X-Men 4. Jak sobie coś przypomnę jeszcze to dopiszę Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 30, 2009 4:32 pm

W 2012 masz racje... jak na jego reklamowanie to przesadzili troche... ale fabułe ma wyjebaną.
Gdy obejrzałem Anioły i Demony doszło w pewnym sensie do mnie ze niekiedy nawet był lepszy od 2012...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 30, 2009 4:51 pm

Anioły i Demony są w każdym calu lepsze od 2012 Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 30, 2009 10:28 pm

Mam ten film ściągnięty, niedługo obejrzę i powiem Smile

"Góra Czarownic [z The Rockiem]"
Ten film akurat mi nie przypadł do gustu. Liczyłem na coś więcej. ;]
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 31, 2009 2:38 am

"chłopiec w pasiastej piżamie" podobno dobry film.
tata mi mówił że oglądał Very Happy
mam na dysku, jak obejrzę to powiem co myślę o nim
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 1:19 pm

Kac Vegas - Zajebista komedia. Trochę na początku nie zrozumiała, ale dużo się uśmiałem, no i jest to komedia z kategorii "Pojebane" Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 2:11 pm

W sylwestra o pierwszej fajny film leciał - Pasażer 57 - może fabuła nie najoryginalniejsza na początku, ale film całkowicie do przełknięcia
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 02, 2010 2:53 pm

Oglądałem ten film(Pasażer 57) z rok temu i też polecam

I polecam film z Rowanem Atkinsonem(Jaś Fasola) pt.Johnny English-fajna komedia
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 08, 2010 3:40 pm

Dla tych, którym podobała się najlepsza trylogia w historii kinematografii (przynajmniej IMHO Razz) i jeszcze tego nie wiedzą mam "smutną" wiadomość, w 2011 roku wyjdzie czwarty film z Bourne'm i trylogia już nie będzie trylogią Razz Ciekawe co wymyślą, ja nie jestem do tego przekonany bo w trzech pierwszych częściach aż widać geniusz Ludluma, a teraz może to wyjść kiepsko, ale może to być też fenomen. Jak mówił znany fanom trylogii Noah Vosen - "hope for the best, plan for the worst".


A co do Johny'ego English to film podobał mi się parę lat temu, ostatnio oglądałem i się nie nudziłem, ale też nie umierałem ze śmiechu. Chyba wyrosłem
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





Filmy. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Filmy.   Filmy. - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Filmy.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: