Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 83.

Go down 
+5
maly619
MinioPL
Zack
<>
thepolishkiller
9 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 83. Empty
PisanieTemat: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 12, 2009 10:11 pm

Co tu dużo mówić, fantastyczna walka zapowiedziana tydzień temu, myślę że jedna z najlepszych walk na tygodniówce w moim wykonaniu w przeciągu ostatnich kilkunastu tygodni. Do tego powróciłem do używania komentatorów w raportach, na razie ich komentarze nie są liczne ani obszerne, ale to w końcu komentatorzy i trzeba ich ciut więcej na galach, od teraz postaram się o nich nie zapominać bo kiedyś niektórym się to podobało, ale dla mnie wychodziło dziwnie i nie słuchając nikogo zrezygnowałem z tego. No i co, to wszystko. Miłego czytania!

http://www.speedyshare.com/files/19753643/RoD_83.doc
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 12, 2009 11:52 pm

Killer nie za dobrze Ci? Masz 2 pasy na Wallu!! Razz
Początek fajny... zachęcający Very Happy
Wtrącenia komentatorów w walkach uznam za neutral bo mi się nie podobają ani mi nie przeszkadzają.
Wyjebane na raport numer raz.
Promowanie Princa... hmmm... za pare lat przyda się kolejny main eventer pokroju M.B. Stylesa Razz Sytuacja na +.
Znowu PM-Punk vs Hubysz... fajne pojedynki byli wcześniej ale jeśli szykujesz jakijs feud dla nich to bylbym przeciw. Razz
Fajna stypualcja walki z The Wallem Very Happy:D
Fajnie by było gdybyś pisał niekiedy jak wygląda dany finisher... np. Judgment day - DDT czy jak to tam idzie... Razz no ze stone cold stunnerem sobie poradziłem Very Happy
Walka Tag Teamowa fajna Very Happy podobała mi się bo nie było obijania w bawełne... dzięki czemu walka była krótka i zwięzła.
Ja pierdole tak myślałem ze TeH Gamę wygra !!!
Iiii powinieneś Teha zdyskwalifikowac za nadwage bo Gm RoD się najebał w weekend i pomylił kategorie wagowe dla niego Razz
Main Event fajny tylko spodziewałem się jakiejś fajnej rzeczy na końcu a tu chuj. Razz
Gala fajna i troche pozostawiłeś literówek. Very Happy
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeNie Gru 13, 2009 1:00 am

Początek spoko, gadka The Walla też. Ciekawe czy na No Remorse obroni pasy :p
Zwycięstwo banana - normalka. Dobrze że wtrącane komentarze a jakże komentatorów. Dodaje to trochę życia do raportów z TWG.
Segment w szatni - hmm będzie push dla RR?
Następnie walka. Krótka ale treściwa - i dobrze. Sick porażka...hmm
Kolejne zwycięstwo Polish Princa. Niezły push dla przyszłego main eventera.
Zapowiedź walki PM Punka ujdzie chociaż wiele obiecuje.
Zawalisty pomysł walki o pasy Walla.
Walka TT i kolejna niezła walka, zakończenie niespodziewane chociaż wcale nie takie złe.
Atak Begihita na Hanibala, czyżby feud?
Zwycięstwo double title holdera typowe, raport z TWG.
Świetny main event. Na pewno cięzko było go napisać. Myślałem że wygra RR atu zonk odpadł pod koniec a wygrał w ostateczności Teh. Zresztą to nawet dobrze Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeNie Gru 13, 2009 10:38 am

Pierwszy segment dosyć fajny i ciekawy. Później raport, fajnie, że dodajesz coś do raportów. Segment w szatni odebrałem neutralnie. Po wcześniejszej rozmowie byłem na 80% pewny, że Zack wygra. Polish Prince wygrał, zobaczymy później co dla niego szykujesz. Pomysł walki o pasy bardzo fajny zobaczymy jak go rozwiążesz. Walka TT liczyłem na zwycięstwo DX. Nie wgłębiałem się później bo czekałem na ME, ale raport i zwycięstwo normalka. Main event super ( chyba zapiszę się do Ciebie na nauki pisania walk xD )
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeNie Gru 13, 2009 1:29 pm

Fajny speech Walla. Powoli zaczynam podejrzewać o co może tu chodzić, ale nie jestem tego pewien Razz Myślę, że SKF nie ma kontuzji, a całe to zamieszanie ma na celu tylko przejęcie przez niego władzy nad RoD (czyli zostanie GMem).

Fajnie wyszła zapowiedź walki Dr. Sicka z Zackiem, choć mam pewną uwagę do Dr., a dokładniej: mógłby on zachowywać się jak lekarz, mówić jak on itp. Dodałoby to trochę świeżości, bo prowadzenie go jako normalnego heel'a byłoby nudne.

Pierwsza walka a w niej komentarze, co przyjąłem neutralnie, a nawet wolałbym jeden komentarz na koniec walki, ale obszerniejszy.

Kolejne tajemnicze zmowy Walla i ekipy Razz tym razem nie wiem o co może tu chodzić, a wątpię, by było to związane z pasem, bo jakby nie patrzeć Wall nie będzie chciał oddać żadnego.

Debiut Zacka i jego wygrana. Dobra decyzja Razz

Kolejna wygrana Polish Prince'a. Myślę, że już czas na jakiś porządny feud Razz

Segment z HUbyszem, w którym wspomniana zostaje sytuacja z PPV, której nie pamiętam i wątpię, żeby dużo ludzi pamiętało Razz Jednak cały ten feud jest mi obojętny. Najlepiej niech się już skończy Razz

No i następny piushowany zawodnik. Wspomniamy został feud z Princem Wink Jestem za Razz Dodatkowo zauważyłem jedną rzecz, pushowani zawodnicy to przede wszystkim heele Razz Nie wiem czy to źle, ale jakiś face by się przydał Razz

Bardzo ciekawa stypulacja walki o pasy Wall'a Wink Już nie mogę się doczekać tej walki, choć mam jedną obawę, będzie tak duże zamieszanie, że jebniemy Razz

Walka Tag Team jak i cała waka jest dla mnie obojętna. Jestem zawiedziony, że nie chcesz kontynuować gimmicku Hanibala na taki jaki był on z początków feudu z RVG Razz Ale to twoja decyzja Wink

Wygrana Walla spodziewana, choć rozmiary porażki Toma są zaskakujące, bo to w końcu były mistrz i wielokrotny pretendent do pasa. Choć może było o specjalnie, aby wypromować trochę Walla.

Tego się spodziewałem. Rebel Rider w tej walce. Gdyby nie to, że czytałem komentarze, to stawiałbym na niego Razz Wiem, że nie wygra, ale i tak jestem niemal pewien, że wejdzie to tej walki Wink
Duże zaskoczenie pierwszą eliminacją no i dodatkowo heel turn qRY. Walka jak narazie spoko. Wrestlerzy IHP nie zawojowali, ale nie dziwi mnie to przy takiej ekipie Razz

Zdziwiło mnie szybkie wyrzucenie Capoeristy i Rebel Ridera, choć jakby nie patrzeć wszyscy zawodnicy którzy zostali byli warci by zostać :p No, ale końcówka dosć emocjonująca i zaskakująca wygrana (nawet bardzo Wink ). Ktoś tam pisał, że brak zakończenia gali, ale dla mnie takie zakończenie tej walki już jest zaskakujące i wystarczyło mi Wink
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSro Gru 16, 2009 1:21 am

Bardzo dobra gala.Ciekawe segmenty i sporo takiego dymu przed PPV...
Powrót to zapomnianych już nieco feudów, duży plus.Ciekawa akcja z tymi pasami, które posiada Wall.Jestem ciekawy jednak jednej rzeczy.Czy gdy powróci SKF to nie będziemy mieli konfliktu z Parkerem....Poczekamy zobaczymy, a ja tym czasem czekan na następną galę i PPV.... Razz
Powrót do góry Go down
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 19, 2009 1:02 pm

speech the Wall'a bedacy bardzo dobrym openerem gali, poprowadzony w takim fajnym klimacie. jesli Maly ma racje to grupa Parkera stanie sie jeszcze silniejsza i nie bardzo wiem czy face'owie z RoD daliby rade im sie przeciwstawic.

komentarze wplecione w walke uwazam za dobry pomysl. sprawiaja, ze w wypadku gdy mamy doczynienia z raportem- walka nie jest monotonna, wprowadza sie pewien dynamizm. poza tym przy dosyc malym wysilku booker moze nam zwrocic uwage na to co uwaza za istotne. jednak najwieksze pole do popisu jest wtedy, gdy do stolu komentatorskiego dosiada sie jakis wrestler. szczegolnie ktos majacy w gimmicku elementy cocky heela moze sie tutaj wykazac

nie mam pojecia co kombinuje Wall z RR, ale zapewne bedzie ciekawie:)

debiut Zacka- krotki, ale ok. chcialbym zwrocic uwage na to o czym mowil mateuszek: warto czasem opisac finisher zawodnika. domniemam ze Klon Broke Leg nie ma nic wspolnego z Brokeback Mountain (chociaz jako ze byl wykonany z zaskoczenia to kto wie Laughing), tylko jest jakas dzwignia na noge. jednak jako ze by to debiut zawodnika warto choc troche to opisac.

choc staram sie czytac RoD, to przyznam ze czasem zdarza mi sie opuscic jakis epizod. dlatego pierwszy komentarz przed walka Princa z Activem sprawil ze troche zglupialem i do tej pory nie wiem co komentator mial na mysli- to Prince wygrywal wszystkie walki czy nie? moze Johnny Squash wzoruje sie Michaelu Cole'u z WWE?
co do samego pojedynku: walka wyrowna, az nagle springboard ddt from out of nowhere- thanks for comin'

segment Punka i Hubysza. szykuje sie ciekawa walka, ciekawe czy wmieszany w nia zostanie polski ksiaze...

zasady walki o PPWF championship i o pas Cruiser beda troszke skomplikowane, ale chyba lape o co chodzi.

Walka Tag Team. Chyba najlepsza walka na gali, duzo sie dzialo, dodatkowo opisane bylo to tak, ze nie bylo zbednego zamieszania- wszystko opisane przejrzyscie tak ze latwo mozna bylo sobie wyobrazic co sie dzieje na ringu. Dodatko po walce rozpad teamu Begihita i Hannibala- moim zdaniem szkoda. oslabi to dywizje Tag Team, ktora obecnie i tak nie jest zbyt mocna.

no coz David zdemolowal Toma, co utwierdza mnie w tym co napisalem na poczatku- nie wiem czy reszta RoD bedzie potrafila przeciwstawic sie rosnacej w sile grupie Walla, choc oczywiscie SKF jako GM to tylko domysly.

Napisalem ze walka Tag Team byla najlepsza? cofam to. Ostatnia walka zdecydowanie godna miana Main Event. obsada walki byla mocna i ciezko bylo wskazac faworyta. dlatego wygrana Big Teh Game'a niespodzianka nie jest. ciekawe kto bedzie trzecim uczestnikiem TTM na No Remorce?
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 19, 2009 1:39 pm

Cóż, co do pytania o Prince'a to szczerze - napisałem "bodajże", bo nie chciało mi się sprawdzać czy kiedyś przegrał Razz Ale teraz mogę powiedzieć ze 100% pewnością, że Polish Prince przegrał dwie walki - solo z Triple G i jeden TTM z SCK i Activem. Jednak były to jego pierwsze walki, teraz jego streak wynosi 5-0.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 19, 2009 2:24 pm

no ok- sprawa mnie tak troche zaintrygowala. anywayz dzieki za sprostowanie Smile
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 19, 2009 2:27 pm

Co do Finisherów to są a przynajmniej powinny być opisane w gimmicku zawodnika.
Klon broke leg - Stunner (tyćkę inny od Stone Colda)
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 19, 2009 3:55 pm

Nie ma za co. Co do finisherów to prosiłem o opisanie i z reguły są, ale jak chcecie to zacznę dopisywać co to za cios Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 19, 2009 5:58 pm

Chcemy. Wink
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 19, 2009 5:59 pm

Ja również Wink
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitimeSob Gru 19, 2009 9:33 pm

Z powodu braku czasu nie czytałem ostatnio gal. Alle dziś nadrabiam i skomentuje RoD 83.

Fajnie Ci wychodzą te wstawki w walkach typu:

Cytat :
(MA) : Potężny Ultimate Total Kick i w rezultacie Minio zaczyna krwawić!
(JS) : Rozcięcie wygląda na dosyć głębokie!

Wreszcie pomyślałeś o mojej drugiej postaci (oststni i tak ją troche zbootowałem ale pamiętaj Killer o niej).

Segmenty ciekawe z resztą jak zawsze moim zdaniem bez niedociągnięć.

Walki również napisane z sensem bez błędów.

Gala na poziomie oceny 8 z połóweczką Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 83. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 83.   RoD 83. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 83.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: