Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The best of Demotywatory. ; D

Go down 
+13
RVG Phentom
sting
Mr.Destruction
szympek90
Brasydas
CPT
maly619
HUbysz92
thepolishkiller
pawlos426
Basketball Kid (10)
<>
` ExiT .^
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 07, 2010 2:43 pm

luzik Very Happy
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 07, 2010 4:58 pm

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 1265394135_by_niedzwiedzpolarny_500
The best of Demotywatory. ; D - Page 2 1265463622_by_michciooo_500

A teraz zapodam demota, przedstawiajacego malego, jeśli bedzie sie opierdalac i nie zda studiów:P
The best of Demotywatory. ; D - Page 2 1265463974_by_EmWuj_500
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 07, 2010 5:00 pm

` ExiT .^ napisał:

A teraz zapodam demota, przedstawiajacego malego, jeśli bedzie sie opierdalac i nie zda studiów:P
The best of Demotywatory. ; D - Page 2 1265463974_by_EmWuj_500

Spierdalaj xD
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 08, 2010 4:27 pm

Wydało się i już bluzgasz? xD To chociaż powiedz w którym tu rzędzie jesteś i jakim stanowisku Razz Ile ci płacą? 0,50gr na rok? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 08, 2010 10:56 pm

Ciekawe Metju ile Tobie będą płacić ;p
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 08, 2010 11:13 pm

Taa i czy Cie w ogole na studia przyjmą xD
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 09, 2010 12:33 am

Matthew, pochwalę ci się moją pierwszą wypłatą zaraz po studiach Razz Obiecuję Razz
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 09, 2010 12:46 pm

Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 11, 2010 8:18 pm

Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 9:42 pm

Jako że już niecały miesiąc do rozpoczynającego sezon turnieju o Złoty Kask dam demota nastrojowego.

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 1262873187_by_noo666
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 9:58 pm

Wkurwiają mnie takie demoty Razz Potwierdzają, że ludzie są ciemni i nie czają sportu i wszystkiego co z nim związane Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 12:12 am

Ciebie to wszystko wkurwia. Weno się ogarnij, chyba, że znowu focha strzelisz i zamkniesz temat bo ktoś powiedział co myśli...
Sory Mały ale temat jest The best of Demotywatory, więc po chuj ten komentarz??



http://demotywatory.pl/1126926/Beatlesi
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 12:27 am

Pozostawie to bez komentarza,...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 8:44 am

Ja widzę, że to was wszystko wkurwia. Skomentowałem po prostu tego demota, bo mam takie, a nie inne zdanie na ten temat. Mam do tego prawo. A komentować sobie będę ile mogę, bo od tego też jest ten temat.
No i helmans się tak nie wkurwiaj, bo to znów ty zaczynasz zadymę (co, Killer napisał ci parę rzeczy na GG znów na was w sprawie Arturusa i już kurwica bierze i nie potrafisz wytrzymać?)

I jeszcze jedno helmans, skoro nie zgadzasz się ze mną w tej sprawie, to mógłbyś rozpocząć dyskusję na ten team, a nie sypać kurwami. Ale oczywiście na tym forum nie można przedstawić swojego zdania na jakiś temat, bo od razu zasypią cię, że jesteś pojebany i tyle, nawet nie potrafiąc uzasadnić swojego zdania.
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 10:19 am

Co do żużlu, a piłki nożnej to jednak dobrze, że piłka nożna jest sportem narodowym. Bo przecież jaki sport w Polsce ma największa oglądalność? Żużel? Chyba nie. Mnie akurat wkurwia to, że są na tym forum ludzie, którzy nie uwzględniają prawa do wolności słowa. Mały skomentował jak skomentował, trzeba to uszanować. Czy ten kraj jest już taki pojebany, że zasady Polskiego prawa musi 16-latkowi przedstawiać 12-latek? Mam nadzieje, że nie.

helmans napisał:
Ciebie to wszystko wkurwia. Weno się ogarnij, chyba, że znowu focha strzelisz i zamkniesz temat bo ktoś powiedział co myśli...
Sory Mały ale temat jest The best of Demotywatory, więc po chuj ten komentarz??

Sory Helmans ale teraz przesadziłes szczególnie z "po chuj ten komentarz" Nie żebym miał coś do ciebie, bo tak nie jest, ale to jest jak sam napisałes temat The Best of Demotywatory" i chyba ktoś wstawia tu demota żeby inni mogli go skomentować, no nie?
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 11:33 am

@mały

Dlaczego uzywasz zaimka w liczbie mnogiej "was to wszystko wkurwia". Czy odezwał się w tej sprawie ktoś oprócz helmansa czy poprostu lubisz PRL i zwracasz sie do pojedynczej osoby w liczbie mnogiej ( towarzyszu ZRÓBCIE :p ). Mój komentarz wczesniejszy nie był ustosunkowany do twojej wypowiedzi tylko do wypowiedzi Helmansa. I niewiem o co Ci chodziło z tym "was"...
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 12:05 pm

Szanuję Wasze zdanie ale uważam że ten demot przedstawia prawdę bo mamy najlepszą ligę świata, drużynowych mistrzów świata, indywidualnych mistrzów świata jeszcze niedawno mieliśmy prawie co roku, drużynowych mistrzów świata juniorów mamy od dawna rokrocznie...
A w piłce nożnej co ostatnio osiągnęliśmy? Awans do ME i remis z Austrią a potem klęska w eliminacjach MŚ?

PS: Żeby nie było to jest moje subiektywne zdanie bo jestem fanatykiem żużla od dawna.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 12:41 pm

Ja słyszałem że już narodowym sportem Polski jest siatkówka a nie piłka nożna
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 12:52 pm

Albo piłka ręczna Razz
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 2:50 pm

ziomroki napisał:
jaki sport w Polsce ma największa oglądalność? Żużel? Chyba nie.
Jak by żużel leciał na polsacie, tvp i tego typu kanałach to by miał podobną oglądalność do piłki nożnej...

Widzę, że znów jest śmieszna rozmowa forumowa xD
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 5:45 pm

Mi się żużel nie podoba. Razz Mój stary się w nim kocha, a ja go rzezam że jest jebnięty. Razz Nudne to w chuj. Dlaczego w Polsce np. NASCAR'a nie zrobią? ;> Hah. ;D
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 6:49 pm

Nie robią NASCAR, dlatego że prawie nikt by się tym nie zainteresował.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 7:08 pm

RVG Phentom napisał:
Albo piłka ręczna Razz

Taa, od razu eSport, bo AGAiN są mistrzami świata...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeWto Mar 09, 2010 11:21 pm

Z całym tym sportem narodowym, to chodzi mi tylko o to, że piłka nożna jest była i będzie naszym sportem narodowym, bo jest to najpopularniejszy sport drużynowy świata i nic tego nie zmieni. W piłce nożnej jest największa kasa, tam jest najwięcej kibiców i tam jest największy rozmach, a sukcesy tym sporcie dają krajowi popularność na świecie. Po prostu nie czaję ludzi którzy na to ciągle narzekają, że piłka jest sportem narodowym, skoro to tak logiczne (bynajmniej dla mnie Razz)

I nie, żebym był jakimś super fanem piłki nożnej, bo akurat Kędzierzyn to miasto siatkarskie i tu rządzi siata, ale mimo to uważam ,że piłka nożna ma pozycję tak silną na świecie, że raczej nic jej nie zdetronizuje.
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitimeSro Mar 10, 2010 8:44 am

ziomroki napisał:
Nie robią NASCAR, dlatego że prawie nikt by się tym nie zainteresował.



Nie pierdol. Razz Każdego interesują rozpierdole. Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The best of Demotywatory. ; D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The best of Demotywatory. ; D   The best of Demotywatory. ; D - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The best of Demotywatory. ; D
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Luźne rozmowy-
Skocz do: