Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zaproszenia na lockerz.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zaproszenia na lockerz. Empty
PisanieTemat: Zaproszenia na lockerz.   Zaproszenia na lockerz. I_icon_minitimeSob Gru 05, 2009 11:24 pm

Mam do zaoferowania zaproszenia na lockerz.com. Lockerz to serwis, na którym za zapraszanie osób dostajemy punkty, które potem można wymienić przy "rzucie" na nagrody. Na nasze - nagrody nie są cały czas dostępne, wtedy to by było za proste. Przykładowo rzucają 10 grudnia po sto wszystkiego (liczby nie są realne, więc nie patrzcie na nie) i kto ma punkty i szczęście ten wygra. Nagród jest mnóstwo, od obudów do iPoda, pendrive'ów, gier na konsole, samych konsol, iPod'ów, przez iMaca aż do skutera. Do rejestracji jest potrzebne zaproszenie, które ja wam oferuję za darmo xD

Myślę, że nawet jeśli was to nie interesuje to możecie poświęcić dla mnie 2 minuty i mi pomóc, chociażby za to że męczę się z niektórymi już 1,5 roku xD Nie tracicie nic, ja mogę zyskać i wy w sumie też, bo możecie sami zacząć zapraszać. Dodatkowo codziennie jest jedno zdjęcie, za którego skomentowanie (nie ważne jak obszernie) są punkty a na początku krótka mini gra, dzięki której można nałapać co najmniej 25 punktów na dobry początek. Po zebraniu 20 osób stawki się podwajają.

Liczę, że chociaż kilka osób zechce mi pomóc, jeśli chcecie zaproszenie piszcie na PW lub GG (11366050).

EDIT : Kilka osób, w tym mały, SCK, BigWoWo i inni już mi pomogli, za co im dziękuję, a wy możecie pójść w ich ślady Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Zaproszenia na lockerz. Empty
PisanieTemat: Re: Zaproszenia na lockerz.   Zaproszenia na lockerz. I_icon_minitimeNie Gru 06, 2009 4:28 pm

w dniu dostawy nagrody schodzą w 3min i się nie zalogujesz podczas tego bo serwer jest w chuj przeciążony...
Mam konto i próbowałem...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zaproszenia na lockerz. Empty
PisanieTemat: Re: Zaproszenia na lockerz.   Zaproszenia na lockerz. I_icon_minitimeNie Gru 06, 2009 6:37 pm

Ameryki nie odkryłeś Razz Nie musisz mi tego mówić, wątpie aby ktokolwiek chciał się logować na ostatnią chwilę Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Zaproszenia na lockerz. Empty
PisanieTemat: Re: Zaproszenia na lockerz.   Zaproszenia na lockerz. I_icon_minitimeNie Gru 06, 2009 9:56 pm

tylko że tam się nie da wejść przez pół dnia wtedy Razz
musiał byś wejść chyba dzień wcześniej i siedzieć non stop Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zaproszenia na lockerz. Empty
PisanieTemat: Re: Zaproszenia na lockerz.   Zaproszenia na lockerz. I_icon_minitimeNie Gru 06, 2009 10:27 pm

Obecnie nie zapowiadają z wyprzedzeniem rzutów, więc nie powinno być aż tak źle.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

Zaproszenia na lockerz. Empty
PisanieTemat: Re: Zaproszenia na lockerz.   Zaproszenia na lockerz. I_icon_minitimeNie Gru 06, 2009 11:15 pm

w ogóle to w trash talk miały być sprawy związane z wrestlingiem Very Happy
Daj sam sobie bana xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zaproszenia na lockerz. Empty
PisanieTemat: Re: Zaproszenia na lockerz.   Zaproszenia na lockerz. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zaproszenia na lockerz.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: