Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 81.

Go down 
+2
maly619
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 81. Empty
PisanieTemat: RoD 81.   RoD 81. I_icon_minitimeSob Lis 28, 2009 11:30 pm

http://www.speedyshare.com/files/19521281/RoD_81.doc

Gala krótka (teraz widzicie ile objętości dodają raporty z TWG Razz), jednak sporo treści, najważniejsze segmenty rozwinięte dosyć bardzo i myślę że całość mimo małej objętości jest bardzo treściwa i co najważniejsze ciekawa, mimo wszystko czuję że wykorzystałem tylko 80% potencjału Razz Miłego czytania!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 81. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 81.   RoD 81. I_icon_minitimeNie Lis 29, 2009 11:19 am

Na początek muszę powiedzieć słowo o Dr Sicku. Ostatnio na RoD pojawiło się z nim fajne promo, teraz dość mocno zapowiadany jest jego debiut, więc sprawdzi em go w TWG, a tu lvl 10 (choć to najmniejszy problem) i 30 dni nieaktywności Razz Czyli jutro jego postaci już nie będzie Razz Nie wiem, czy tego Killer nie sprawdzałeś, czy co Razz

Polish Prince dalej demoluje Wink Odbieram jego postać dość pozytywnie.

Promo Siwego Dymu! Ale jak to? Siwyyy Dym bez Micha Razz? Tak to nie można Razz To grzech! Razz

M.B Styles, czyli bardzo fajna postać także ma kontynuowany push. Atak GGG taki trochę hujowy, bo M.B po prostu dał się z ciulać Razz No i nie wiem czy coś przegapiłem, ale gdzie jest jego manager TPK?

Walkę qRY i Hanibala, oraz atak SCK przyjąłem bardzo neutralnie.

Wywiad fajny. Tak jak pisałem ostatnio, Big Teh Game jest miłym urozmaiceniem.

Dwa TTMy a w tym debiut Dr Sicka, no i zawód. Myślałem, że tak wielkie zapowiedzi spowodują, że zobaczymy coś ekstra, a tu po prostu wygrana Razz Drugi TTm jakoś mnie nie zainteresował.

Ważne ogłoszenie gwiazdy RoD, czyli odejście do mnie RVg było... zaskakujące Razz Gadaliśmy o tym z Killerem, ale myślałem, że jeszcze to jakoś dokładniej obgadamy Razz Jednak jest to niewątpliwie sprawa na +. Dodatkowo ciąg dalszy feudu Wookrash vs Hanibal, co mnie cieszy.

Wygrana Capoeristy spodziewana.

Bardzo fajny Siwyyy Dym. Całą gadka zawodników, a potem sytuacja z pasem Cruiser po prostu świetna. Jedyne czego można się przyczepić, to słabej promocji walki o pas Cruiser i ogólnie całego feudu, ale myślę, że wszystko się jeszcze rozwinie Wink

Ktoś może powiedzieć, że zakończenie gali bez walki, ale mi się to podobało. Była ważna zapowiedź, nowy ,dla mnie zaskakujący GM, choć teraz myślę, że można się było go spodziewać np. po newsach Razz. No i zapowiedź Main Eventu PPV. Walka zawodników bardzo wyrównanych. Każdy ma silną pozycję na RoD i jeśli wszystko będzie dobrze, może wyjść naprawdę świetny pojedynek Wink
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 81. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 81.   RoD 81. I_icon_minitimeNie Lis 29, 2009 1:52 pm

Promo debiutu Dr Sicka i chyba zarazem końca kariery bo jego już na TWG nie ma.
Prince vs Danio - Kolejny squash w wykonaniu Prince'a, który dał pokaz swojej destrukcyjnej siły, niszcząc Dania. Prince jest dobrze promowany i myślę że niedługo zobaczymy go w jakimś ciekawym feudzie Razz
M.B. Styles vs Activ - Activa już nie ma na TWG więc można się było spodziewać jego porażki.
W walce qRY i hanibala oraz w ataku SCK nie było nic specjalnego.
Wywiad mi się podobał. Fajnie napisany i najwyraźniej szykuje się feud Capoeristy z Big Teh Gamem.
Obydwa TTM niezbyt ciekawe. Pierwszy TTM był słaby, mogłeś dodać w nim interwencję M.B. Stylesa. A drugi był przeciętny, nic ciekawego się w nim nie wydarzyło.
Ogłoszenie RVG było dość zaskakujące. Segment troszeczkę przypominał mi odejście Batisty na smackdown (ale tylko początek segmentu), później zaczęło się ostro i dobra zapowiedź walki na PPV.
Fajna końcówka walki Big teh game'a i Capoeristy ale zwycięzca był znany przed rozpoczęciem walki Razz. Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć jakim movesem jest Cintura Disprezada ?? Jak ktoś wie to prosił bym o odpowiedź Razz
Siwyyy Dym rewelacyjny. Teksty Siwego i Capoeristy były świetne.
"(SIW) : Nie możliwe! To prawie tyle co Maluch!!!" <-- rozjebało mnie to Razz
Potem wejście mojego wrestlera i ...zaskoczenie (oczywiście miłe zaskoczenie Smile ).
I ogłoszenie nowego GM-a RoD i tu także zaskoczenie. Nie znam za bardzo JTS'a ale myślę że będzie lepszym GM-em niż Bloodbath. Do tego dobra walka na PPV, będzie się działo.

Ogólnie rzecz biorąc gala udana. Osobiście wolę czytać skróty walk niż przewijać raporty i za te skróty +. Moja ocena to : 9.
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 81. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 81.   RoD 81. I_icon_minitimeNie Lis 29, 2009 5:11 pm

Kolejna świetna edycja RoD. Fajne walki, nie raporty i ciekawe zakończenie. Po Dr. Sicku więcej się spodziewałem ale debiut jak dla niego udany. Sivyyy dym - spoko. Ciekawe zakończenie i już nie mogę się doczekać main eventu na następnym RoD.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
pawlos426




Liczba postów : 68
Join date : 26/10/2009

RoD 81. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 81.   RoD 81. I_icon_minitimeNie Lis 29, 2009 6:58 pm

Fajne RoD... Szkoda że przegrałem ale ogółem super
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 81. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 81.   RoD 81. I_icon_minitimeNie Lis 29, 2009 7:25 pm

Zack napisał:
Kolejna świetna edycja RoD. Fajne walki, nie raporty i ciekawe zakończenie. Po Dr. Sicku więcej się spodziewałem ale debiut jak dla niego udany. Sivyyy dym - spoko. Ciekawe zakończenie i już nie mogę się doczekać main eventu na następnym RoD.

Na PPV, nie na RoD clown
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 81. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 81.   RoD 81. I_icon_minitimeNie Lis 29, 2009 8:34 pm

A to sorry, spoko.. to już nie mogę się doczekać Adrenaline Ruch... no i następnego RoD też Razz
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

RoD 81. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 81.   RoD 81. I_icon_minitimeNie Lis 29, 2009 9:29 pm

Nie Ruch a Rush. Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 81. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 81.   RoD 81. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 81.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: