Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 TNA Turning Point.

Go down 
+5
<>
` ExiT .^
maly619
Banan
michu619
9 posters
AutorWiadomość
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 5:34 am

CD 1








CD 2

Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 11:49 am

To tak:

To była pierwsza gala TNA, którą oglądałem i mnie ona zadziwiła. Moim zdaniem to PPV jest lepsze od wielu z WWE. Dobzi zawodnicy oraz wspaniałe matche. Jeden minus za dużo dają div. Mi szczególnie sie spodobał High Flayer z pierwszego matchu.
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 4:47 pm

Ja właśnie takie samo mam zdanie. PPV TNA są o niebo jakościowo lepsze od WWE. Nawet Divy tutaj tak nie rażą. Razz Każda jedna walka- ogromna klasa...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 6:28 pm

Walki może i lepsze, ale i tak wolę WWE Razz Po prostu, sa mnie wiem czemu. Co do PPV, to ja znajdę czas to obczaję, ale słyszałem, że to jedno z najlepszych PPV TNa w tym roku, więc się skuszę Wink
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 6:30 pm

walki w TNA zajebiste, ale za dużo speechy i wywiadów według mnie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 6:45 pm

Ej właśnie kurde Very Happy
Fajnie by było jakby np. zalożyć temat gdzie by były linki do podszczególnych gal WWE i TNA Razz
Zawsze sie możecie nie zgodzić Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 6:53 pm

N o i po co linki dawać? Każdy se umie chyba znaleźć, a będzie robić tu niepotrzebny spam.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 7:09 pm

Uwierz mi, są takie nooby, co nie umieją Razz Nieraz też nie mogę znaleść, ale to rzadko ;P
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 7:13 pm

To chodzicie po jakiś hujowych forach wrestlingowcych (WF Sucks tak BTW Razz), bo na Attitude linki podane jak na tacy, nic tylko ściągac :p
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 7:18 pm

Ja tylko tak jebnąłem. Nie to nie :p
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 8:17 pm

maly619 napisał:
To chodzicie po jakiś hujowych forach wrestlingowcych (WF Sucks tak BTW Razz), bo na Attitude linki podane jak na tacy, nic tylko ściągac :p

Attitude sucks tak BTW Razz Smile

XtremeWrestlingNetwork jest zajebiste. Ciekawe czy te twoje atti ma pozwolenie na kopiowanie linków Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 9:31 pm

Mr.Matthew napisał:


Attitude sucks tak BTW Razz Smile

XtremeWrestlingNetwork jest zajebiste. Ciekawe czy te twoje atti ma pozwolenie na kopiowanie linków Razz


A wpadłeś na coś takiego, że sami upają? Razz
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeWto Lis 24, 2009 10:43 pm

Ja wam moge podac stronke na której są videa do tygodniówek WWE I TNA oraz PPV tych federacji ,a także ukazują sie downloady(nie chce mi sie spradzac czy dobrze napisałem) co większych video WWE.

Dla zainteresowanych:

live-wrestling.tk

EDIT:Michu mogłeś dac linki bo nieciekawie się ogląda jak sie ma animacje sexu po lewej xD
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeSro Lis 25, 2009 12:23 am

to se otworz w nowej karcie albo maksymalizuj jak masz problem.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeSro Lis 25, 2009 5:20 pm

Jak se dasz full screena to chuja zobaczysz Smile Prawie jak Full HD Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeSro Lis 25, 2009 6:27 pm

Właśnie to Turning Point znalazłem na live-wrestling.tk Razz znalazłem gotowy kod HTML, i pomyślałem 'a chuj, nie strace- wrzuce. Razz' xD
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimeCzw Lis 26, 2009 12:07 am

Zajebista gala szkoda tylko, że na TNA brakuje Petey'a
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimePią Lis 27, 2009 7:26 pm

A ja rzeknę jedno zdanie, mnie interesuje wrestling a nie zapasy, więc dlatego oglądam WWE a nie TNA. Walki może i są dobre, ale mnóstwo osób przesadza wyolbrzymiając ich przewagę nad walkami w WWE.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimePią Lis 27, 2009 7:38 pm

właśnie, że jak porównuję sobie ME ECW i zwykłą walkę iMPACTA(mają podobne ratingi) to nie widzę, że ludzie wyolbrzymiają, tylko to po prostu widać Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitimePią Lis 27, 2009 8:00 pm

No i tu widać poziom wrestlingu (nie walk) w TNA, skoro ratingi sięgają wysokości, a raczej niskości ratingów ECW. Samymi walkami w tym biznesie dużo nie zdziałasz, moje stanowisko jest znane (podobne zresztą ma również mały) - jak bym miał oglądać walki, to od wrestlingowych o niebo lepszą rozrywkę dałoby mi MMA, zwłaszcza wiedząc, że są one reżyserowane a TNA w przeciwieństwie do WWE jakoś nie daje mi możliwości zapomnieć o tym, jak oglądam Impacta to ciągle mam to w głowie, przy chociażby Raw czy SmackDown wciągam się w show i po części zapominam.

Może i walki są lepsze, ale nie o niebo, jeśli porównujesz niemal wymarły roster ze sztandarowym federacji no to trochę się motasz, trzeba zrozumieć (wiem co powiesz, nawet odpisywać nie musisz) sens wrestlingu by oglądać go i czerpać z tego radość. Owszem, walki w TNA są dobre, ale jak oglądam nawet dobrą walkę, ale nic poza tym, małe użycie w niej gimmicków a czyste zapasy (aby odróżnić walki od całości będę nazywał je zapasami) to prędzej czy później zacznę je przewijać.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





TNA Turning Point. Empty
PisanieTemat: Re: TNA Turning Point.   TNA Turning Point. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
TNA Turning Point.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Breaking Point

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: