Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 54

Go down 
+3
<>
Rafik
maly619
7 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 54 Empty
PisanieTemat: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 12:52 am

Dość mocno spóźnione, ale wydaje mi się bardzo fajne IHP 54 Wink

http://www.speedyshare.com/files/19409714/IHP_54.doc
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 54 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 12:04 pm

A więc tak:
1.Rafik i DTS vs Kreskówka i Andy Larkin
Dobry segment z Pie Eaterem przed walką,ale myślałem,że trochę pociągniesz ten "feud"..... Razz Hahaha jednak się myliłem i do doczytaniu ciąg dalszy gali widzę,że to nie koniec Very Happy

2.CPT vs Destruction
No wplątanie Sting Kinga to tego feudu wydaje się ciekawe(taki mały brawal i oczywiście face wychodzą zwycięsko) Very Happy

3.Już ciekawa walka na PPV się szykuje a mianowicie FFW....zobaczymy co się wydarzy Smile

4.Huhuhu i super ciekawie zapowiadająca sie walka o GM IHP!!!No tym mnie zaskoczyłeś Mały!

Podsumowując:
Po raz kolejny nie zawiodłem się czytając twoją galę.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 54 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 1:10 pm

Jak dla mnie trochę chujowo prowadzisz Rafika i DTS'a. Wg. mnie są za bardzo 'face'owi' i mi trochę przypominają Cenę albo Yoshiego z ECW. Ale początek i potem może się wszystko zmienić Very Happy
Na ostatnich IHP było dużo o CPT i jego feudzie z Insomaniacami. Teraz tego nie widziałem, a feud mi sie podoba i z odrobiną wyobraźni moze być ciekawy.
Po segmenie Metaliona gdy zapowiadał walkę wiedziałem ze Arturus się wjebie. Very Happy
Przy walce o miano GM'a IHP by się przydała jakaś fajna stypulacja, nawet No-DQ, albo Contract in a Pole Match Razz

IHP na swoim poziomie. fajna zapowiedź pojedynków na PPV.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 54 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 1:14 pm

Co do DTS'a i Rafika, to chcę ich tak prowadzić, bo nie ma takiego prawdziwego face'a, a nie chcę mieć ciągle tych samych faców, którzy są mili, publika ich kocha, ale jak coś to włącza się Berserk i zaczyna rozpierdalać Razz
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 54 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 1:40 pm

Dobra, jadziem Razz Po przerwie wracam:P Jakos specjalnie długiego komenta nie bedzie, bo musze odzyskać wenę Razz

Hehe, segment z Pie eaterem fajny, chociaż wolałbym go zobaczyć w filmiku, a nie w tekście Razz Ale co by nie powiedzieć, fajny pomysł, duży plus Wink.

CPT i Mr.D Wydaje mi się, że zamieszanie w feud Stinga może byc ciekawym wyjsciem, ale zobaczymy Smile

Segment z Drew, Malym i budzikiem calkiem fajny, nieźle podgrzał atmosferę,

Walka Hell in a cell... Ciekawe zakonczenie, i fajnie zapowiadająca się walka na PPV. A jak nie wygram to idę płakać w poduszkę Wink

I fajny segment z DTS i rafikiem Smile Ze śmiesznej sytuacji wyszła tragedia Razz

Huhh... Co ja widzę Very Happy Gray Fox w ME? Fajnie, po woli ME zajmują nowi zawodnicy.

Zakonczenie gali również na duży plus, i kolejna fajnie zapowiadająca się walka na Pay Per View. Ciekawe kogo wystawią ; DD

Gala bardzo fajna, kilka ciekawych, śmiesznych segmentów. Ogólnie gala na 8. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 54 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 1:58 pm

maly619 napisał:
Co do DTS'a i Rafika, to chcę ich tak prowadzić, bo nie ma takiego prawdziwego face'a, a nie chcę mieć ciągle tych samych faców, którzy są mili, publika ich kocha, ale jak coś to włącza się Berserk i zaczyna rozpierdalać Razz


Właśnie zauważyłem ;P, podobne początki miał Mr. Mateuszek i MT w IHP Wink
Powrót do góry Go down
Kojak




Liczba postów : 31
Join date : 26/08/2009

IHP 54 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitimeNie Lis 22, 2009 6:23 pm

Nie lubie pisac dlugich komentarzy (mam nadzieje, ze to zrozumiesz Razz)

A wiec: Chcialbym zaczac od tego, ze nie bardzo podoba mi sie feud naszego TT z zulami ;p Nie wiem, jakis taki dziwny jest ;d
Mam nadzieje, ze to taki przejsciowy feud Razz

po 2: duzo raportow, ale ja to lubie. Lubie popatrzec kto ma jakie chwyty i w ogole ;d

Segmenty sa na bardzo wysokim poziomie i to mnie cieszy, bo czasem fajnie jest poczytac kawal dobrego segmentu xD

Czekam na zemste Pie Eatera Very Happy

To w sumie tyle...
Sorry, ze tak rzadko komentuje. Chodzi o to, ze nie potrafie wyrazic tego co czuje slowami xD
Powrót do góry Go down
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

IHP 54 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitimePon Lis 23, 2009 2:44 pm

No to czas na pierwszy komentarz gali Wink

Na początku muszę powiedzieć, że podoba mi się forma pisania i to, że nawet nie znając poprzednich gal można mniej więcej wywnioskować co się działo itp. (np. dzięki przypomnieniom komentatorów). Dla mnie jako "nowego" to coś na +

Zaczyna się od wejścia Stevena, który jak widzę jest heelowskim GMem. Widać, że nie jest lubiany, a jak się okazuje pod koniec gali jego kariera jest mocna zagrożona Wink Pomysł na walkę GM vs GM, a raczej ich ludzi przypomina mi trochę feud Vinca z Donaldem Trumpem na WM 23 w Hair vs Hair Matchu, gdzie też musieli dobrać swoich zawodników Wink Dodatkowo porwanie, czy też zamknięcie Drew, po którego pojechali Mały i Budzik. Ogólnie fajny pomysł.

Żarty Andy'ego Larkina i Kreskówki: Andy Larkin to z tego co pamiętam postać z jakiejś bajki która właśnie robi takie żarty, więc pasuje to do tej ekipy. Ogólnie podoba mi się ich feud z Rafikiem i DTSem, a kontuzja DTSa może trochę to zaostrzyć.

Następnie widzę dwie ciekawe postacie, czyli CPT i Sting King. Bardzo ciekawe gimmicki, pierwszy fanatyk religijny, drugi hm... no i tu mam problem jak go określić Razz Ale wiadomo o co chodzi. Postacie dość ciekawe.

Kolejna warta uwagi rzecz, to ten turniej. Z ciekawości (bo to już 4 Brama Wink ) sięgnąłem po starsze gale no i muszę przyznać, że dość ciekawa sprawa, chociaż 2 brama była dość zamulata, a turniej trwa trochę za długo. Dziwi mnie tylko, że żadna osoba z komentujących gali nie wspomina tego turnieju, bo jest on podobno dość ważną częścią IHP. Dodatkowo sytuacja pomiędzy Metallionem, a Mroczkowem. Dość ostro to wszystko wygląda,bo tutaj pożar, ostre słowa, ale to dobrze, takie coś też musi być Wink

Zaskoczyła mnie sytuacja z pasem Hardcore, ale Fatal 4 Way Match zapowiada się super.

O zakończeniu już pisałem, ale zaskoczyła mnie jedna rzecz, czyli wynik ME. Myślałem, że skoro zostaje zapowiedziana szansa dla Gray Foxa do wejścia w walkę o pas, to tak się stanie, tu jednak zaskoczenie Wink

Gala bardzo mi się podobała Wink Spokojnie daję jej 9.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 54 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitimeSob Gru 05, 2009 10:42 pm

Początek gali nie był ekstremalnie dobry, ale zaciekawił mnie, co chyba jest plusem. Nawet ciekawa sytuacja z Pie Eaterem, nie padłem ze śmiechu ale chwilkę się pośmiałem, mimo że znam np. numer z klejem - przyklej sobie mały na uczelni złotówkę do podłogi to zobaczysz xD Najlepiej w bardzo uczęszczanym miejscu ^^

Liczyłem że wygra Andy i Kreskówka. A tak to żadnych wrażeń większych po raporcie.

Domyślałem się, że jakoś unieszkodliwią Drew, ale zostawić mu telefon? Oj, słaby porywacz ze Stevena Razz

Końcówka taga przewidywalna, od początku nie kręcę mnie Żule, może już z tego wyrosłem Razz Liczyłem na ich porażkę. Potem brawl, trochę było zamieszania ale udało mi się to poukładać za pierwszym razem Smile Potem scenka przyjaźni, których nie lubię, ale to nie znaczy że była zła Razz Widzę że Stinga chcesz wypromować jako kogoś na kształt Rocka czy starego Y2J'a. Zbyszek jest zapomnianą postacią, ale ten kto jest tu dłużej wie kim jest i chyba jest dobrym zawodnikiem do promowania nowicjuszy. Zobaczymy co będzie dalej ze Stingiem.

Znowu Andy i Kreskówka, czyżbyś się naoglądał... kreskówek? xD

Może niektórzy się wkurzą, ale rozbawiła mnie ta sytuacja z Mateuszkiem, bo oddaje dobrze charakter niektórych osób z Mroczkowa xD A segment dobry.

Znowu dosyć śmieszna sytuacja, chociaż po słowie "drabina" ultra przewidywalna.

Zapowiedź taka neutralna, że aż nic więcej o niej nie napiszę.

Szybki squash i dominacja BBK, chociaż nie zauważyłem z początku że to LMS, dopiero gdy było krzesło wróciłem na początek walki by zobaczyć Razz

HIAC też z przeciętną końcówką, ale na pewno nie na minus. Nie wzbudziła emocji, no i zapowiedź ciekawej walki na PPV.

Ciekawe rozwiązanie na koniec Razz Iron Man przez ten segment stał się tak jakby podrzędną walką, ale dowiedziałem się tego, o czym w sumie już wiem xD

Ogólnie gala dobra, co miałem powiedzieć to powiedziałem, a raczej napisałem.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





IHP 54 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 54   IHP 54 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 54
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: