Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 53

Go down 
+5
Banan
wiktorek evolution
thepolishkiller
<>
maly619
9 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 53 Empty
PisanieTemat: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 9:20 pm

http://www.speedyshare.com/688436416.html

Gala nawet mi się podobała Wink Zobaczymy jakie wy macie o niej zdanie Wink
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 10:26 pm

Jako że odblokowałeś zapodajnie mogę deczko bardziej niż zawsze ocenić gale.

Troche czerstwy segment Andy'ego, Kreskówki,DTS'a i Rafika. NAR Orginals..? WTS? gdyby było Afterburn Orginals to co innego. ^^
Ironman to raport. :/ szkoda mogłeś caś fajnego poskładac z tym raportem żeby bylo ciekawiej.
Żule moje ziomy xD.
Dziwna akcja z różańcem w LMSie, ale fajna ;D
Znów detronizacja Damianno i fajna stypulacja następnego pojedynku.
Oba TTMy Ok, tyle ze w 2 końcówka troche tak niejasno napisana ale zrozumiała.
Main Event to raport więc nie ma co oceniać.
Maly popraw literówki bo niekiedy dobrą gale da sie zchrzanić xD.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 10:39 pm

Muszę zrobić raz wyjątek i skomentować krócej Razz

Ogólnie gala dobra, poza kilkoma błędami kosmetycznymi, takimi jak brak słowa lub złe w złym miejscu nie było pomyłek, które mogłyby wpłynąć na poziom gali. Trochę średnio wyszło hostowanie IHP przez Metalliona, liczyłem na coś więcej więc może przez to tak to odebrałem, a może bo prostu był to pomysł "last minute" i nie wyszedł do końca Razz

Sytuacja z CPT jakoś dalej na mnie nie działa, może dlatego że jest trochę niedopushowany na IHP i nie pasuje mi do tej roli, nie wiem. Co do reszty to ciekawie, Gray Fox też trochę za szybko przeskoczył pewien poziom między tym gdzie był a gdzie jest ale aż tak tego nie odczuwam jak w wypadku CPT, nie wiem czemu.

Reszta gali OK, zaciekawienie przed kolejną zostało pobudzone, chociaż zrobiło się trochę bałaganu. Mimo wszystko gala super Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 10:53 pm

@ Mateuszek, nie chcę żadnej łaski, bo odblokowałem wam temat, to dostanę większy komentarz Razz Oczywiście dzięki, ale oczekuję tego zawsze.

I przeczytaj w temacie o RoD 52 co pisałem na temat raportów. Po prostu nie piszcie mi w komentarzu o raportach, bo sa one częścią gali.

Tak samo ty oceniasz to jak jest gala napisana, czy nie ma błędów itp. A może powiedz mi jak przyjmujesz poszczególne feudy, jak ci się podobają poszczególne sytuacje, bo to, że robię błędy, to ja wiem Razz

Zresztą popatrz na komentarz Killera. Nie jest długi, a mnie zadowala, bo podał mi, że nie przekonuje go CPT, Gray Fox według niego ma za szybki push itp itd. Takiego czegoś oczekuję.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:17 pm

Mały po twoja wypowiedź zrozumialem tak że nie oceniać źle, oceniać też źle...
Co do Zapodajni to troche sie wkurwilem ze ją zablokowaleś za 'nieocenianie', gdyż gale oceniam, moze nie są to komentarze długie i obszerne jakie mogłyby Cie zadowalać, ale jestem na bieżąco i wiem co się dzieje. Co do tych raportów to zapomnialem ale praktycznie zawsze tak oceniam więc kwestia przyzwyczajenia xD. Do feudów masz:
Helmanso-Damianno - deczko mi ten feud przypomina feud braci Hardych. Moim zdaniem ten feud sie poprostu wypali i tyle.
Metalliony itp. - CPT - bardzo fajny nie ukrywam. Tak jak Killer powiedzial troche za bardzo i moze za szybko pushujesz CPT.
PPWF Heavyweight Title - znowu zaczynasz robić za duzo zamieszania co do takiej sytuacji.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:28 pm

Wiedziałem, że zareagujesz, że mam problemy, ale widzisz, jednak można Razz Po prostu o takie coś mi chodzi. Bo co dawał mi twój stary komentarz? W sumie to wiedziałem, że przeczytałeś galę i tyle. A teraz wiem co ci się podoba, a co nie Wink I nie rób z tym problemów (i inni też), bo to chyba nie wymaga tak dużego wysiłku, a mnie cieszy.
Powrót do góry Go down
wiktorek evolution

wiktorek evolution


Liczba postów : 15
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Skąd : California

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 3:32 pm

Gala beznadziejna jak zawsze twoje gale mały .Segmenty to lipa żle ułożone .No i tyle beznadzieja Very Happy
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 4:28 pm

Cytat :
(Dam): Mój brat Helmanso myślał, ze łamiąc mi rękę udowodni, ze jest lepszy

Połamali mi noge a nie reke hehehe i to ten z postem u góry.

A gala ciekawa nie napisze duzo bo nie potrafię wszystkiego dokładnie ocenic

Ale na plus:

-Segment ja vs. Helmanso (dobra zapowiedz)
-Segment CPT i Metall
-Końcówka gali

Na minus nic dla mnie nie było więc gale oceniam na............8.............Very Happy:D:D
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 6:26 pm

Cytat :
CPT - bardzo fajny nie ukrywam.

Mateuszek, a dokładnie o czym mówisz? Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 7:01 pm

@CPT.

Metalliony itp. VS. CPT - bardzo fajny nie ukrywam. Tak jak Killer powiedzial troche za bardzo i moze za szybko

O feudzie Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 8:20 pm

Banan, mylisz się, masz połamaną rękę Razz Chyba wiem lepiej Razz
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 8:27 pm

Postanowiłem,że nie będę opisywał walk tylko postaram się wskazać dobre i złe strony feudów,itp. ze względu na protest Małego przeciwko mojemu ocenianiu jego gal What a Face

1.Kreskówka vs Larkin i Rafik vs DTS
A więc wiadomo w jaki kierunku idzie ten feud(Kreskówka and Larkin vs Rafik and DTS) i muszę powiedzieć,że ciekawie to się zapowiada,a więc nie wiem ocb Mateuszku.

2.Żule vs Sting King
Mi się nie podoba to,że Żule okładają Stinga i myślę,że do tego feudu ktoś jeszcze dojdzie(może któryś z nowych zawodników??)

3.CPT vs Metallion boys
Trochę śmieszny ten różaniec ale ten feud ma chociaż jakiś sens(jeden z lepszych obecnie na IHP).

4.Clair vs Gray Fox
Ciekawie ciekawie....Czekam na więcej Twisted Evil

5.I ten tajemniczy koniec Cool

Podsumowanie:
Gala mi się podobała(zresztą jak zwykle).
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 8:38 pm

maly619 napisał:
Banan, mylisz się, masz połamaną rękę Razz Chyba wiem lepiej Razz

O niee to to akurat ja wiem lepiej
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 8:39 pm

No to poproszę cytat najlepiej z PPV, bo tam to się stało.

EDIT: Sam znalazłem cytat i oto on Razz

"Helmanso odpycha sędziego i zaklada Damianno Arm Lock!

Do konca pozostalo 10 sekund! Damianno wytrzymuje ten czas i ogłoszony zostaje koniec rundy! Helmanso jednak nie puszcza brata!!! Zaczyna coraz mocniej naciskac na jego reke! Sedzia zaczyna wyrywać Helmanso z uchwytu, az ten w koncu nie majac wyjscia puszcza brata!

Sedzia podbiega do Damianno i sprawdza jego reke. Po chwili oglaszam ze walka nie może trwac dalej, a wiec zwyciezca zostaje Helmanso!

BOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!

Helmanso podnosi rece do gory w gescie triumfu. Nastepnie pokazuje, ze jest lepszy od brata, po czym opuszcza hale!

My przez chwile widzimy jeszcze lekarzy wokół, Damianno którzy usztywniają mu rękę, a potem wynoszą poza hale."
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 8:45 pm

WTS? ja gadam o realu a Ty jakies fazy z gal wkrecasz.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 8:52 pm

LOL xD To po co pisałeś to w ramach gali Razz Myślałem, że chodzi ci o galę i wytykasz mi błąd na gali Razz
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 9:00 pm

pisze bo poniewaz dlatego iz ze tak mi sie zjarzylo zlamana noga-zlamana reka Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimePon Lis 09, 2009 9:03 pm

Ta Razz Ja właśnie z początku nie z czaiłem i myślałem że piszesz o gali, no i stąd to nieporozumienie Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 12:14 am

No to jechać.
Zajebiście, że znowu dalej rusza turniej ,,6 Bram do Piekła''..Bardzo mnie to cieszy.Zapowiedź Ironman Man'u Gray'a i Claira na następnej gali.Dobry ruch ponieważ to jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę w walce o pas Heavyweight.Feud Kinga z Żulami jak na razie jakiś taki chujowy.Bez reweli dla mnie..Przydała by się w nim jakaś sensacja, coś mega takiego na zaostrzenie sytuacji bo takie pierdolenie i chodzenie z butelkami nie trudno sobie wyobrazić. Very Happy Sprawa CPT i ekipy Metalliona jak dla mnie prowadzona bez zarzutu.To zgaszenie świateł i zniknięcie CPT z ringu to właśnie coś w stylu Metalla i jego spółki.Jak na razie podoba mi się ta zabawa latania z krzyżem i znikanie.Feud Helmanso vs. Damianno, taki trochę czerstwy.Za dużo pierdolenia, za mało działania.Może ten Weapon Match rozrusza ten, jak na razie smutny jak pizda, konflikt.Dobra końcówka walki Mr.Mateuszka, Arturusa i Gray Fox'a.W sumie to dobrze, że wszedł Clair i zaczął napierdalać Gray'a bo to jeszcze bardziej dolewa oliwy do ognia.I sprawa Drew.Jestem zajebiście ciekaw co miał na myśli mówiąc o tej dobrej informacji.Jak zwykle tajemnicza końcówka, czyli styl IHP.Ale bardzo dobrze, że tak to się kończy, tak tajemniczo, ponieważ zachęca to do czytania następnej gali.

Mały taka uwaga: Jak dla mnie za bardzo skupiasz się na prowadzeniu jednego feudu, a resztę omijasz przez co wypalają się one i się nic w nich nie dzieje.Przydało by się, żeby coś więcej się w nich działo niż tylko pierdolenie i przechwałki.
Tyle ode mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
szympek90

szympek90


Liczba postów : 229
Join date : 05/02/2009
Skąd : Kapturów\ California

IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitimeWto Lis 10, 2009 10:11 am

Ogulnie gala bardzo ciekawa xD Very Happy a co do feudów to tak:

Helmanso-Damianno - Zaczyna on sie już robić nudny.... tak jak napisał MAteuszek ten feud sie wypali i bedzie kutas w cieście...
Metalliony itp. - CPT - Ten feudmi sie bardzo podoba... może to dzieje sie troche za szybko mam na myśli CPT ale jest ok:D
PPWF Heavyweight Title - zamieszanie jedno wielkie zamieszanie:D ale wybrniesz z tego Very Happy
A i oczywisćie Very Happy Żule xD moi ulubieńće... fajnie zaczyna sie feud miedzy nimi....
a i jeszcze sytuacja Andy i Kreskówka jak olali Rafika i DTS.... no tu akurat nie wiemco napisaćVery Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 53 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 53   IHP 53 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 53
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: