Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 52

Go down 
+4
RVG Phentom
<>
Rafik
maly619
8 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 52 Empty
PisanieTemat: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimePon Lis 02, 2009 12:08 am

Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:52 am

1.Rafik vs DTS
Po co dałeś mu tego Irona?? Shocked

2.Slayer vs Sting
SK mnie rozwalił lol! a i wejście żuli jak zwykle widowiskowe bounce

3.Mr.Destruction vs CPT
Dobra walka i ten różaniec cheers
Następna gala zapowiada się już w tym momencie ciekawa.

4.Helmanso619 vs Picia Mysterio
No wiesz a myślałem, że Damiano tym razem się nie pojawi Smile

5.Insomaniac vs Death Man
A skąd tam się Teh Game wziął może ktoś mi powiedzieć??

6.Lukas vs Mały
Podobało mi się ogólnie to ujmując Cool

7.Gray Fox vs Clair
Zachowanie Graya w stylu Jasia no ale co zrobić

Podsumowanie:
Gala napewno zła nie była, ale stać Cię na więcej co już nam wielokrotnie pokazywałeś.
Ocena: hmmm tak z 8 może z +
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimePon Lis 02, 2009 3:57 pm

Gala średnia, praktycznie każda walka to raport, przeciągnięcie feudów itp. niektóre segmenty ciekawe. 8
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimePon Lis 02, 2009 4:15 pm

Fajnie, że komentujecie, ale wolałbym, żebyście naświetlili swój pogląd na jakiś feud/sytuację/zdarzenie Razz

Chciałbym wiedzieć jak podoba się wam np. feud Helmansa z Damianno. Chcę żebyście w komentarzu opisywali galę tak jakbyście oglądali ją w TV i potem mieli wypowiedzieć się o niej. Opisujecie gale tak ja robicie to w galami WWE, czy innych federacji. To naprawdę mnie uszczęśliwi i pomoże w pisaniu (a najlepiej piszcie komentarze w trakcie czytania gali opisując po kolei co się dzieje, ja tak robię i zobaczcie jakie komentarze Razz)
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:32 pm

Skoro tak chcesz to tak opisze:
Walki:
nie będe komentował kadej pojedynczo
Moje zdanie jest powszechnie znane na temat walk z TWG . Duży +

Segmenty:
Dobrze napisane, ciekawie ...........ale bez hura optymizmu.....

A jeśli prosisz o ocene feudu Helmanso z Damianno to powiem tak, wymyśliłes to dobrze, ale radziłbym na następne IHP przygotować jakieś "petardy" po feud sie nam poprostu znudzi...
8
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimePon Lis 02, 2009 10:34 pm

moim zdaniem : gala była dobra ,gdzieś na 9+, bo tam czegoś tak brakuje tylko nie potrafię tego ująć poprawnie

"Co za bydło!!!" cheers trochę .... może być Very Happy jak wpadli żule po/na mnie powinny teraz być feudy (gdzieś około 2/3) Very Happy tylko inny typ walki ( ja jestem w posiadaniu "Hardcore,Castet i Last man standing albo coś co ma żul)

takie moje zdanie Razz
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimeWto Lis 03, 2009 12:08 am

No w sumie to Mały wie co ma zrobić...
Przechodząc do gali..No gala bardzo dobra, tak jak RVG moje zdanie na temat walk z TWG jest znane w PPWF, także nie mam co pisać.Ciąg dalszy feudów.Dobrze prowadzone..Bez zarzutów, chociaż mogły by się niektóre z nich zaostrzyć..Segmenty tez zajebiste..I bardzo mnie ciekawi jak Metallion zastąpi Steven'a na stanowisku GM'a.Ciekawa fazka z tym jest.Zachęca do czytania następnej gali... Za galę daje 9
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimeWto Lis 03, 2009 1:08 am

Może jestem dziś marudny, wstałem lewą nogą lub mam zły humor, bo i tak nie o to mi chodzi Razz Najlepiej jakbyście przeczytali moje komentarze do RoD i na nich się wzorowali Razz Takie coś odpowiadałoby mi najbardziej (a ocen nie musicie dawać, bo nie sa one mi potrzebne, nawet ich nie czytam)
Powrót do góry Go down
wiktorek evolution

wiktorek evolution


Liczba postów : 15
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Skąd : California

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimePią Lis 06, 2009 9:44 am

Gala dobra ale niebyła porywająca.Tak jak Mr.mateuszek powiedział dużo było raportów.Niektóre segmenty były spoko Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 1:05 am

Co do raportów w galach, to nie spodziewajcie się na tygodniówkach walk pisanych. Nie mam zamiaru pisać walk ręcznie, bo to męczące i dość długo trwa. Poza tym PPWF to federacja na podstawie TWG, a nie przy pomocy TWG. Po prostu, jeśli uważasz raport za minus gali, to przemyśl jeszcze raz czym jest PPWF, a jeśli dalej nie czaisz, to po prostu odejdź.

Potraktujcie to jako oficjalny komunikat.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 1:19 am

Spoko, luzik Mały.To teraz może na IHP nie trzeba będzie tak długo czekać.Piszesz, że to trwa za długo i bierzesz raporty, ale IHP jak nie było tak nie ma dalej.Taka uwaga. Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 1:25 am

Uwaga trafna, ale ja chyba nie przychodzę do domu i nie rzucam się od razu do pisania gali. Piszę galę jak mam czas, a jak widać po ostatnich galach w tym semestrze mam taki plan, że gale mogę pisać tylko w weekend.

Ogólnie to IHP 53 jest w połowie napisane i pojawi się jutro. Dziś już nie mam sił i pomysłów na pisanie.

PS: Poza tym polityka raportów jest przeze mnie stosowana już od dłuższego czasu, a piszę to tylko dlatego, że zauważyłem teraz dużo narzekań na raporty.
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 1:49 am

Dobra moje zdanie na temat raportów z TWG do pisania gali PPWF jest znane i ty Mały (Killer również) o tym wiesz/cie.

@Mały
Mały wiem, rozumiem.Ja też bym nie piznął od razu wszystkiego bo muszę napisać tygodniówkę.Ale sam powiedziałeś, że napisanie gali zajmuje Ci 2 godziny.... Ale luzik, powiem za siebie, dzięki za wyjeśnienia. Very Happy Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 11:22 am

2 godziny? Nie ma szans, żebym tak pisał, a nawet jeśli, to chyba coś było ze mną nie tak Razz Napisanie gali zajmuje o wiele więcej czasu, zwłaszcza, gdy pomysły nie przychodzą do głowy i trzeba się zastanawiać co dalej napisać (tak, tak, gala nie jest obmyślona w czasie dawania karty; wszystko co się na niej dzieje praktycznie wychodzi w czasie samego pisania)
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 3:17 pm

Pisanie gali to cięższa rzecz niż wam się wydaje, a napisanie jej w 2 godziny na poziomie chociaż porównywalnym z naszymi (ło matko, ale egoizm) jest praktycznie mało możliwe, chyba że jesteś writerem w WWE czy innym TNA, chociaż tam oni pracują jeszcze dłużej niż my Razz

Mi galę napisać poniżej 3 godzin na super poziomie udało się raz, ale miałem wtedy taką fazę że nawet na sekundę nie przestawałem, w sumie nie wiem co się wtedy stało ale przez 1,5 roku miałem tak tylko raz. Z reguły piszę bez muzyki i staram się w miarę skupić, a wtedy leciałem nie patrząc na nic, z muzą na full a normalnie pisanie gali zajmuje mi dużo dłużej. Między innymi z tej nieświadomości powstały problemy z brakiem bookerów, bo większość chętnych myślała że to jest łatwe, siada się, 2h i po gali. Cóż, nikt nie mówił że jest łatwo a przecież life is brutal.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 9:19 pm

No dokładnie. Ja mam właśnie często problemy ze skupieniem się na pisaniu gali cały czas i przy pisaniu mam w tle neta, lub gdy jestem na lapku FM'a Razz trwa to o wiele dłużej, ale gdybym miał pisał ciągle całą galę, to chyba bym nie udupił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 52 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 52   IHP 52 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 52
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: