Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 78.

Go down 
+3
HUbysz92
maly619
thepolishkiller
7 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 78. Empty
PisanieTemat: RoD 78.   RoD 78. I_icon_minitimeNie Lis 01, 2009 12:21 am

Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 78. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 78.   RoD 78. I_icon_minitimeNie Lis 01, 2009 1:59 am

W pierwszym segmencie uderzyło mnie takie, że tak to nazwę "tweenerstwo" postaci. Dla przykładu Michu mówi: "to wy mnie wybraliście", a potem nazywa ich idiotami. Heel powiedziałby "zostałem wybrany" lub nawet nie wspominałby o tym, tylko mówiłby już o samej walce. Mały szczegół, ale mi jakoś nie przypasował Wink Potem atak Capoeristy jak heel'a. Na koniec szmacenie micha; już o tym kiedyś wspominałem, ale jak widzę ciągle się to dzieje Razz Zobaczymy co będzie dalej (choć w walce z Siwyyym nie spodziewam się innego wyniku, niż wygrana Siwego, bo po co byłaby ta walka robiona?)

Tak jak mówiłem wcześniej, nie przekonuje mnie feud młodzików i po tym segmencie się to nie zmieniło.

Wywiad odebrałem pozytywnie, bo był fajny. Od razu pokazał jak kogo odbierać.

Przyznam szczerze, że nie czytałem walki, tylko jej zakończenie. Jednak nie było tu nic ciekawego, po prostu zwykła walka.

Walka mistrza 3 od końca, a mistrz Cruiser w Main Evencie? Dodatkowo walka mistrza taka bez porządnej zapowiedzi. Nie podobało mi się to. Od razu widać, że twoja postać ma pas, bo poświęcasz jej więcej czasu.

Następnie "super" pomyśl GM'a, który ni huj do mnie nie przekonuje, bo super pomysłowy, cwaniak SKF z pewnością każe zrobić Riderowi to co zrobił w tej walce Bloodbath.

Potem segment SKF'a i zachowanie do niego nie pasujące. Nie wiem czy czeka nas face turn, ale jeśli tak ma zachowywać się typowy heel, to coś tu jest nie tak Razz

M.B.Styles? Nie kojarzę Razz To chyba naprawdę stare czasy PPWF. Mimo to fajne wejście do federacji. Już odbieram to pozytywnie.

Na początek spodziewany atak micha. Już od początku się tego spodziewałem, gdy michu wspominał, że Siwyyy nie może go zaatakować. Wygrana micha bardzo mnie zaskoczyła, ale to dobrze Wink

Ciekawe zakończenie gali. Pojawia się Tomek którego nie było już bardzo dawno na gali. Na koniec ciekawa deklaracja Bloodbatha powodująca, że czekam na następną galę Wink
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 78. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 78.   RoD 78. I_icon_minitimeNie Lis 01, 2009 10:14 pm

Gala ogólnie fajna, ale spodziewałem się czegoś więcej po połączeniu rosterów...
bardzo przepraszam szanownych administratorów za tak krótki komentarz, ale chujowo się czuje Smile
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 78. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 78.   RoD 78. I_icon_minitimePon Lis 02, 2009 12:14 am

No gala całkiem zajebista.Podobła mi się nawet.Zajebiste segmenty i walki pisane ręcznie.. Ogólnie nie mam się do czego dojebać.Gala w miarę długa, bez jakichś błędów.Daję 9.

P.S: Sory, że tak krótko ale pisałem na mega wkurwieniu..
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 78. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 78.   RoD 78. I_icon_minitimePon Lis 02, 2009 9:26 pm

A ja nie będe się wywodził czemu wystawiam krótki komentarz....
RoD bez żadnych super mega wybuchowych akcji, poziom że tak się wyrarzę dobry 8
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 78. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 78.   RoD 78. I_icon_minitimeWto Lis 03, 2009 9:33 pm

Dobre wprowadzenie gali. Liczyłem na to że między Capoeristą i Michem dojdzie do bójki ale jak widać się przeliczyłem Razz

Wywiad jak wywiad. Jakoś nie przypadł mi do gustu.

Walka napisana dobrze, bez większych błędów.

Zapowiedź przyszłotygodniowej walki SKF'a i Ridera jakoś mnie nie przekonała. Co do ich walki to myślę że wygra SKF.

M.B. Styles miał na PPV zmierzyć się w walce o kontrakt jak mnie pamięć nie myli.

Spodziewałem się zwycięstwa Siwego a tu zaskoczenie. Po tym zwycięstwie widać że michu jest dobrze podpromowany przed rewanżem.

No i ciekawa końcówka gali. Z zaciekawieniem czekam na następną galę.

Ocena : 8-
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 78. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 78.   RoD 78. I_icon_minitimeSob Lis 07, 2009 8:54 pm

The Bykertaker napisał:
M.B. Styles miał na PPV zmierzyć się w walce o kontrakt jak mnie pamięć nie myli.

Plany się zmieniają Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
wiktorek evolution

wiktorek evolution


Liczba postów : 15
Join date : 19/10/2009
Age : 28
Skąd : California

RoD 78. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 78.   RoD 78. I_icon_minitimeNie Lis 08, 2009 8:21 pm

Gala zajebista bardzo mi się podobała , zresztą jak wszystkie które czytałem.Sory że tak krótko, ale nie chce mi się pisać. OCENA 9
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 78. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 78.   RoD 78. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 78.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: