Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 50!

Go down 
+6
Kojak
<>
TeH GamE
Banan
FifekPL
maly619
10 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 50! Empty
PisanieTemat: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 11:38 pm

http://www.speedyshare.com/611561414.html

Gala rozmiarami nie powala, ale tak top jest jak walki pisze się ręcznie (zwłaszcza, że w tygodniówkach nie staram się przy walkach ręcznych i robię je krótsze Wink ). Są jednak pewne ogłoszenia i ciekawe sytuacje, dlatego licze na to, że gala się wma spodoba, a wy w ramian fajnie (i obficie Razz) ją skomentujecie Smile
Powrót do góry Go down
FifekPL

FifekPL


Liczba postów : 71
Join date : 29/08/2009
Age : 27

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 10:02 am

Na początku o usunięciu NAR, ok. Kolejnie Battle Royal na który czekałem Very Happy Suplexy, buty, powerbomby. Zawodnik numer 19 - DTS Razz Oczywiście pomagam rafikowi w wyeliminowaniu J2H Smile Zajebał mi superkicka, Smile. Znów eliminuje gościa z rafikiem, potem jeb pałką w łeb, i ostatnie 4 osoby. Pitolenie, wywalam rafika za ring, wygrywam. Mogłeś dać chociaż pretendenta lub miejsce na PPV xD

Całą galę oceniam na 9,78/10 . Reszty walk nie skomentuję, bo nie lubię dużo pisać Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 11:10 am

Nie masz wyboru, musisz duzo pisac Razz
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 11:56 am

Więc tak:

Na początek bardzo ciekawy segment o jubileuszowej gali. Fajnie pomyślałeś o tych urywkach z przeszłości. Później kilka słów o NAR. Tak myślałem że NAR odejdzie w nie pamieć no ale cóż.

Pierwsza walka 20 Man Battle Royal. Zajebista napierdalanka dużo ciekawych moves'ów oraz finisherów. Dużo hardcore'u i mi się za to bardzo podobała. I przy taj walce się ładnie napracowłeś, bo napisać długą walkę z tyloma ludu i sklejenie jej w bardzo przyjemną w czytaniu walkę to coś. Oraz jest jedno zdziwienie czyli zwycięzca.

Następnie któtki segmencik o mnie i helmanso, który jest takim przypomnieniem walk z feudu. Ale następnie się rozgrywa moja walka. Moim zdaniem brakuje jej troszkę hardcoru, powinny być jakieś finishery itp. Ale ogółem fajnie wyszła i daje do przmyślenia co może się dzieć na PPV.

Segment z legendami. Pogadali, pogadali i poszli. Ale to w koncu IHP 50 to nawet dobrze że weszli i się pokazali.

Walka następna czyli 8 Man Tag Team Match. Jak juz wspominałem lubie takie "duże" walki jak i w realu jak i pisame przez Was Bookerów. dokładnie walki nie skomentuje ponieważ bym musiał ją praktycznie cała wkleić. Ale tak: oczywiście to co lubie-hardcor w walce był, moi kumple, którzy słusznie wygrali są więć walka też bardzo fajna.

Ogólem IHP 50 dorównało moim wymaganiom, gala napisana w całości ręcznie (każdemu Bookerowi to powiem szacunek dla Ws za pisanie ręcznie gal), bardzo mi się podobała i daje mocne 9...
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 3:13 pm

No napisałeś się dużo pracy włożyłeś i Ci to dobrze wyszło ode mnie masz ...9...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 4:59 pm

O ku***!! dawno takiej zajebi**** gali nie widziałem :O

20-Man Battle Royal
Zajebiaszcze, chociaż dziwi mnie wygrany, nie wiem, może dzięki szybkiemu rozwojowi postaci i dobremu gimmickowi masz szanse przejść na main eventy Fifek. Ale nie śpiesz się z przeskokami leveli bo to się źle skończy. Razz

ArmWrestling Match
Bylo OK, lecz bez rewelacji.

8-Man Tag Team Match
Walka bardzo fajnie napisana, dużo się dzieje. Końcówka z Survivor Series 2008 podajże z walki Team Orton vs Team Batista Razz

Segment z Pie Eaterem fajny. xD

Wolfstark & Geralt vs Gray Fox & Pie Eater
Nagły zwrot akcji ;P. Niedawno feud, teraz Tag Team... hmm Może być ciekawie. walka napisana dobrze i końcówka też fajna.

Metallion vs The Wall.
Fajnie napisane chociaż dużo zamieszania w tym.

BloodBath vs ClairVoyant
walka bez rewelacji. Mogła być lepsza.

Napracowałeś się. 10 jak nic Wink
Powrót do góry Go down
Kojak




Liczba postów : 31
Join date : 26/08/2009

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 6:42 pm

20-Man Battle Royal
Łaaa ale nakrurwianka Very Happy Kurde, w ogole nie spodziewalem sie, ze bedzie taki zwyciezca Wink

ArmWrestling Match
Nie przepadam za tym sportem, lecz zostalo przyzwoicie napisane ;]

8-Man Tag Team Match
Walka superowo (xD) napisana, duuuzo zwrotow akcji, wiele sie dzialo, no i brawl ;P
Bardzo mi sie podobala ta walka ;p

Segment z Pie Ninjas: Hahahah xD Tylko zapomniales o dietetycznej coli Smile

Wolfstark & Geralt vs Gray Fox & Pie Eater
Ciekawa walka. Aj ten niedobry Stiwen Razz

Metallion vs The Wall.
Fajnie, fajnie ale czuje niedosyt ;>
W ogole dlaczego moj szef dostal baty? Sad

BloodBath vs ClairVoyant
Krotka walka ale dobra. Myslalem, ze pretendenci do pasa cos mu zrobia... ;> np. polamia rece i nogi Very Happy

Gala wyjebista (lepszego slowa nie moglem znalezc Razz)
OCENA: 1...0 Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 6:55 pm

@TeH

No ty za to się zbytnio nie napisałeś...

@gala - w końcu się pojawiła Smile

Segment otwierający, cóż... Nie ma co tu dużo gadać, konieczny zabieg Smile

Royal Rumble dobre, trochę zamieszania było i czasem musiałem się cofnąć bo przeoczyłem wejście paru zawodników i uświadomiłem sobie o ich obecności dopiero po jakiejś akcji Razz Mimo wszystko walka dobra, kilka literówek ale dała radę Smile

Arm wrestling match, cóż, takiej "walki" opisać się prawie nie da, ale przysłużyła się do podgrzania feudu.

Potem wizyta Nicky'ego i w sumie trochę się jej nie spodziewałem Razz Taki normalny segment, czyli nic specjalnego. Podobał mi się za to wcześniejszy króciutki segment z zamieszaniem na backu i radością Stevena, bo wyobraziłem to sobie idealnie.

Tag Team też dobry, ogólnie walki pisane zepsuć coraz ciężej bo coraz większe mamy doświadczenie Razz Parę literówek, mimo wszystko walka niezła, choć momentami moje zainteresowanie lekko od niej odbiegało. Mimo wszystko OK. I na 50 gali wygrana face'ów dosyć spodziewana Razz

Krótki segment pushujący Metalliona i w zasadzie trash talk, ale to też potrzebne czasem Smile

Potem dobry segment z Pie Ninjas Smile Walka po nim jednak dosyć chaotyczna, dopiero gdy Steven zaczął klepać dowiedziałem się, że jest sędzią, mogłeś dopisać że ma koszulkę sędziowską. Mimo wszystko nie spodziewałem się tam Voodoo, ale za to zakończenie przewidywalne. Ogólnie dobrze, jednak sama walka bez rewelacji, czyli nic spejclanego Wink

Walka Champ vs. Champ nr. 1 trochę zmarnowana wg. mnie, bo potencjał był większy no ale jak sam mówiłeś na tygodniówki piszesz krótsze walki. Mimo wszystko mogłeś to potraktować jako Special Event a nie tygodniówkę, mniejsza z tym Smile Szkoda tylko że jak Matthew skończył tauntować nie dostał wpierdol ode mnie, bo po zgaśnięciu świateł The Wall w zasadzie zniknął, mimo że wcześniej wykonał swojego finishera, a przyglądanie się face'om raczej nie jest w jego stylu więc tu mnie trochę boli Razz Mimo wszystko było OK.

ME ciekawy, literówki mimo wszystko się wkradły ale sama walka dobra, a zwycięzcę już i tak znałem Razz Końcówka w sam raz, może nie było wielkich fajerwerków jakimi z reguły kończą się takie gale, ale ogólnie wyszło ciekawie.

Ogółem gala super, może walki mogłyby być ciut dłuższe i zabrakło mi z jednego segmentu dodatkowo, ale fajnie wyszło Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 7:32 pm

1.Nie zdziwiło mnie rozpad NAR Very Happy

2.Czuję się zaszczycony,że byłem w ostatniej 2 w Royal Rumble. Ponadto dużo się napracowałeś pisząc to sam.

3.Arm Wrestling trochę dziwny...ale chociaż jest 3:1 ;P

4.Ciekawy 8MTTM Twisted Evil

5.Śmieszny segment z Pie Ninjas oraz dobra walka następująca po tym segmencie

6.i7. Walka Metalion i The Wall oraz Champion vs Champion na dobrym poziomie!

Ocena :10 (zasługuje bo po pierwsze to 50 gala po drugie bardzo dobrze napisana a więc zasłużona 10) What a Face
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimeWto Paź 20, 2009 12:55 am

@Killer

Co do walk Champion vs Champion to także jestem nimi zawiedziony. Coś ostatnio nie potrafię napisać fajnej walki 1 on 1, a o wiele lepiej wychodza mi masowe pojedynki.

Co do Stevena, to wydawało mi się, że opisałem to, że jest w koszulce sędziego lub, że jest sędzią, ale ok Wink

Zniknięcie Wall'a: Tutaj trochę zwaliłem, bo zapomniałem napisać przy zgaśnięciu świateł, że The Wall zniknął całkowicie z ringu, a tak to miało wyglądać.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimeWto Paź 20, 2009 6:15 pm

Segment 1:
Jakoś się domyślałem rozpadu NAR (długo go nie było), przynajmniej dobrze że zawodnicy zostali podzieleni.

Walka 1:
Bardzo fajny Battle Royal, dużo ciekawych akcji oraz zawodników. Fajnie się go czytało Wink

Walka 2:
Średnio lubię Arm Wrestling, więc średnio mi się podobała "walka"

Segment 2:
Fajna rozmowa, chociaż tak nie wiem kto to ten Nicky Ocean bo w PPWF jestem krótko.

Walka 3:
Bardzo fajna walka, ciekawe akcje, ogólnie fajna

Segment 3:
Fajne Promo Metalliona.

Segment 4:
Śmieszny segment z Pie Ninjas i Gray Foxa.

Walka 4:
Kolejny Tag Team, tym razem walka do fair play nie należała. Moim zdaniem Wolfstark i Geralt nie słusznie wygrali ale co tu zrobić Razz

Walka 5:
Też fajna walka, zwłaszcza końcówka, fajnie mały zrobiłeś ją bardzo mi się podobała Smile

Walka 6:
Main Event jako taki ogólnie dobrze wyszedł, Wygrana IHP trochę mnie nie zaskoczyła Very Happy

Ogólnie rzecz biorąc gala wypadła super i zasługuje na 9
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitimeWto Paź 20, 2009 11:14 pm

No Mały napracowałeś się.Gala w kosmos zajebista.Dużo bardzo dużo się na niej dowiedzieliśmy.Początek dobry z wielkiego ,,C'' zaczęty bo wiadomość o rozpadzie NAR.Przyznam, że ta informacja mnie zaskoczyła, ale to nic, ważne, że IHP i RoD mają nowych wrestlerów.Zajebisty Battle Royal.Świetnie napisana cała walka.Nic dodać nic ująć.Arm Wrestling-nie za bardzo za tym przepadam więc nie będę komentował. Razz Bardzo fajny 8MTTM.Dużo ciekawych akcji, urozmaiceń i takich zwrotów akcji.Następnie walka z Pie Ninjas z Geraltem i Wolfstarkiem.No cóż do walki nie mam żadnych zastrzeżeń, ciekawa, dobrze napisana..Nie mam się do czego doczepić. Very Happy Walka Wall vs. Matallion.Cała walka świetna.Trzymała w takim napięciu.I zajebista końcówka.Podobało mi się to i zaskoczyło pozytywnie.Za to mega plus.ME również na najwyższym poziomie.Jak zwykle im bliżej PPV tym więcej sytuacji i ciekawszych spraw, bardziej są zaostrzane konflikty.To właśnie lubię.Mały brawa wielkie jeszcze raz za ten jubileusz INCOMING HARD PAIN. 10
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 50! Empty
PisanieTemat: Re: IHP 50!   IHP 50! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 50!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: