Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Adanis

Adanis


Liczba postów : 25
Join date : 28/09/2009
Age : 28
Skąd : New Yadoow

Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? Empty
PisanieTemat: Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??   Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 6:47 pm

Pytanie jak w temacie. Czy da się zrobić finishera który od razu będzie miał 50 damage??
Widziałem gościa który ma od 25-50 dmg a użył finishera 7 razy
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??   Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 6:53 pm

Nie czaję pytania, możesz to przetłumaczyć na nasze?
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??   Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 6:59 pm

Ja chyba rozumiem i odpowiem.

Co się nie da jak się da. xD
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??   Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 7:58 pm

jak robisz finishera to się ustawia ile chcesz damage i możesz zrobić nawet 1000(o ile masz tyle adrenaliny) Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??   Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 8:23 pm

No fakt, teraz też już wiem o co chodzi i dziwi mnie trochę to pytanie Smile Myślałem że tu chodzi o coś bardziej złożonego więc może dlatego nie wpadłem na taką możliwość Razz No i już odpowiedź została udzielona.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Adanis

Adanis


Liczba postów : 25
Join date : 28/09/2009
Age : 28
Skąd : New Yadoow

Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??   Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 8:52 pm

ok ale tam pisze min (4) max(3) myślałem że to ograniczenie
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??   Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 9:10 pm

Nie, to jest cena adrenaliny za 1 pkt. A jak obliczyć ile adrenaliny możesz mieć w finisherze czytaj TWG FAQ
Powrót do góry Go down
Adanis

Adanis


Liczba postów : 25
Join date : 28/09/2009
Age : 28
Skąd : New Yadoow

Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??   Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 9:46 pm

dzięki wszystkim już wiem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? Empty
PisanieTemat: Re: Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??   Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem?? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czy da się zrobić finishera z od razu 50 max damagem??
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak zrobić Finisher

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Wrestling Game FAQ-
Skocz do: