Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bragging Rights PPV

Go down 
+6
Zack
Jobber
CPT
<>
helmans
The Bykertaker
10 posters
AutorWiadomość
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 2:31 pm

Bragging Rights PPV 30c5675096

Karta :

WWE CHAMPIONSHIP 60-MIN "ANYTHING GOES" IRON MAN MATCH
*Jeśli Cena przegra - opuści RAW
Randy Orton (c) vs John Cena


WORLD HEAVYWEIGHT TITLE FATAL 4-WAY
The Undertaker (c) vs CM Punk vs Rey Mysterio vs Batista


7 ON 7 TAG MATCH
TEAM RAW (DX, Big Show, Cody Rhodes, Jack Swagger, Kofi Kingston & Mark Henry)
vs
TEAM SMACKDOWN (Chris Jericho & Kane, The Hart Dynasty, Matt Hardy, finlay, R-Truth )


IC CHAMPION VS US CHAMPION
John Morrison vs The Miz


Raw Divas vs. SmackDown Divas Tag Team Match
Gail Kim & Kelly Kelly & Melina vs Michelle McCool & Beth Phoenix & Natalya


Zapraszam do wspólnego komentowania i typowania Razz


Ostatnio zmieniony przez The Bykertaker dnia Nie Paź 25, 2009 7:49 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 2:51 pm

No zapowiada się jak zawsze ciekawie.Mam nadzieję, że to PPV będzie lepsze niż HiaC bo kurwa żal normalnie....
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 2:55 pm

Ja tylko nie wiem kto to jest ten Escobar. Wziął się praktycznie z dupy maryny.
Ktoś mi powie??
aaaa ocenie jak będzie szersza karta :p
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 4:05 pm

a nie zauważyłeś, że jest "chłopakiem" Vickie i ona go wciągnęła do meczu kwalifikacyjnego na ten tag match na BR... a kim jest to na wiki - http://en.wikipedia.org/wiki/Eric_Escobar
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 4:40 pm

Dobra jako ze nie ogladam tygodniowek to o co chodzi z meczem Cena vs Orton? On będzie trwał 60 minut? Jak tak to ogładniemy moveset ceny jakies 1904754689 razy Razz
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 4:56 pm

Zapowiada się naprawdę ciekawie a szczególnie 7 vs 7 i Champion vs Champion. Walka naprawdę ciekawych mistrzów w dodatku okraszona tym, że do niedawna byli bardzo dobrym tag teamem.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 5:15 pm

Jobber co Ty nie wiesz co to jest Ironman match? Razz Noob. Będzie trwał godzinę, niestety.

Co do reszty walk to gala zapowiada się nieźle, jednak nie widzi mi się Main Event, bo jak skończy się brawlem to bez sensu, jak się nie skończy brawlem to też bo z reguły takie walki kończą się brawlami xD

Co do WWE Championship to jak ktoś mądrze powiedział będzie "7 mintu uciekania Ortona, 50min Headlocka, 3min na combo Ceny i po walce" Razz Liczby zmienione przeze mnie, ale sens zachowany Very Happy
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 7:13 pm

CPT napisał:
a nie zauważyłeś, że jest "chłopakiem" Vickie i ona go wciągnęła do meczu kwalifikacyjnego na ten tag match na BR... a kim jest to na wiki - http://en.wikipedia.org/wiki/Eric_Escobar


Może nie tyle co zauważyłeś, ale wyczytałes Razz
Sprawdzałem Wiki. Wg. mnie będzie to kolejny Edge.
Jeśli to jest nastepny frajer którego mają pushować to ja podziękuję.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 8:36 pm

W swoich ciuszkach wyglądał trochę lepiej, jak wyszedł na walkę z Matt'em to wyglądał jak odchudzona klucha i już go nie lubię Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 8:51 pm

@Mateuszek twoim zdaniem Edge to frajer? Razz

EDIT: a żeby nie było offtopu to fajnie, że od razu pushują Drewa, bo ma fajny mic Very Happy
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 9:53 pm

Nie powiedziałem że Edge to frajer Razz
Ja Edge postrzegam za dobrego wrestlera. Odejrzałem sobie pare walk tego Escobara i juz mi się nie widzi w WWE. R-Truth'a jobberzą kosztem jakiegoś frajera, Co ma zajebisty Finisher (Double Underhook DDT:P) jak na mnie to nie jest w ogole finisher(Dla pewności popatrzcie sobie np. DU DDT M. Foleya a tego Drewa.Teraz znowu tego Escobara pushują na rzecz Matta Hardego. Matt, Edge i R-Truth są w gronie moich ulubionych wrestlerów, jest ich dużo ale jednak tam się znajdują. Dla porównania żebyście nie powiedzieli że jestem wybredny w stosunku do nowych wrestlerów w WWE, to SOS Sheamus, Yoshi xD, i Tyler Rex są o wiele lepsi chociaż WWE też się niekiedy zagalopowywuje w 'szmaceniu' niektórych legend(Tu czytaj: Tommy Dreamer, Goldust i jeszcze się znajdzie wielu wielu innych). Się rozpisalem xD, mam nadzieję że nie na marne. Mówcie sobie co chcecie ale to jest moje zdanie i nikt go nie zmieni Razz, oprócz mnie oczywiście. xD
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 18, 2009 11:23 pm

Drew fajny, a finishera mu zmienią niedługo na 10000000000% więc się nie bój Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimePon Paź 19, 2009 12:22 pm

Jak dla mnie to bardzo ciekawią mnie walki:

WWE CHAMPIONSHIP 60-MIN "ANYTHING GOES" IRON MAN MATCH

WORLD HEAVYWEIGHT TITLE FATAL 4-WAY

7 ON 7 TAG MATCH

Ale z typowaniem powstrzymam aż do szerszej karty.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeSob Paź 24, 2009 11:46 am

Myślę że nie ma co liczyć na szerszą kartę więc oceniam:

60 minet NO-DQ Ironman Match.
Chujnia straszna. Jeśli pokażą taką klase jak na HiaC to puszcze 2x większego pawia.
Orton Wygra i tyle.

Fatal 4-Way Match
ooooooo zajebiocha. Uwielbiam takie matche gdzie jest w chuj zawodników.
Zwycięzcą moze byćkażdy oprócz CM-Punka, bo ciota xD (żartuje oczywiście ale miał pas i juz go nie dostanie a juz niedługo trzeba bedzie skombinować jakijs fajny storyline Takerowi na Wrestlemanie.)

IC Champ vs. US Champ.
2 Dobrzy zawodnicy. Jeśli walka bedzie taka jak Morrison - Ziggler na HiaC to aż chce się oglądać.

Diva's 6-Man Tag Team Match.
Nie ma Mickie więc nie ma co oceniać :/

SD! vs RAW 14-Man Tag Team Match.
Jak jużmówiłem fajne są takie Matche. Zwłaszcza pare ostatnich na RAW tego typu matchów są zajebiste, m.in Lakers vs Nuggets i ten z początku 2008...
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Paź 25, 2009 11:50 pm

Ej jak jest ze zmianą czasową??
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimePon Paź 26, 2009 3:54 pm

w dupe godzina
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimePią Paź 30, 2009 11:34 pm

pozwole sobie skomentować gale.


Było w chuj lepsze od HiaC!!

Miz - Morrison
bardzo fajna walka, dyspozycja wrestlerów itp. ale końcówka chujowa.

Raw Divas - SD! Divas
:/ 'brzydsze' divy wygrały :/ liczyłem na Kelly Kelly, Gail Kim i Meline. :/

Fatal 4-Way World Heavyweight Championship

Średniawe ale może być. Very Happy, heel turn Batisty moze być ciekawy Wink

Raw vs SD! 14-man Tag Team Match.

Bardzo fajne Very Happy, tylko końcówka chujowa masakrycznie :/.

John Cena vs Randy Orton 60 minute 'Anything Goes' IronMan Match for WWE Championship.


oooo zajebiste... zdecydowanie najlepsza walka na gali. aż sie nie spodziewałem Very Happy

Ocena: Gala nie byla najlepsza ale bardzo dobra.
Powrót do góry Go down
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeSob Paź 31, 2009 3:53 pm

Ogólnie nie zawiodła ale nie było na niej nic szczególnego. Ciekawe jak potoczą się dalej losy Batisty i Reya, a także co z tag teamem Jerishow.
Koniec feudu Orton vs Cena? Maybe ale pewnie szykuje się ponownie walka Orton vs Triple H.
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitimeNie Lis 01, 2009 10:50 pm

lub Triple H vs Shawn Michaels xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bragging Rights PPV Empty
PisanieTemat: Re: Bragging Rights PPV   Bragging Rights PPV I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bragging Rights PPV
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Trash Talk-
Skocz do: