Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 75 : every man for himself!

Go down 
+5
HUbysz92
CPT
RVG Phentom
The Bykertaker
thepolishkiller
9 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 7:12 pm

http://www.speedyshare.com/741167530.html

Gala cała pisana ręcznie, więc jak komuś się nie chce czytać to chuj mu w dupę, niech nie komentuje gali trzema zdaniami bo takie komentarze mnie pierdolą, lepiej nic nie pisać. Jak chcesz skomentować galę to zrób to porządnie. Tyle ode mnie, miłego czytania Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 7:45 pm

1 Walka :
Spodziewałem się zwycięstwa PM Punka Razz a walka była bardzo fajnie napisana

2 Walka :
Też fajna i zasłużone zwycięstwo Activa i Milicianta. Zauważyłem jeden błąd "...Larry wbiegł na ring, złapał milicianta za kostkę, odciągnął go i założył Ankle Locka!!!
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Miliciant zaczął wrzeszczeć, jednak na ring wbiegł Activ i przerwał pin" od kiedy Ankle Lock to pin ?? Razz

Rozmowa z Siwym :
Jakoś mnie nie zaciekawiła

Segment z ekipą Punka :
Segment bardzo przypominał mi segment z Legacy z The Bash Razz

3 Walka :
No było sporo hardcore'u ale walka nie podobała mi się zbytnio.

ME :
No i ta walka była najlepsza w całej gali. Bardzo mi się podobała.

Cóż gala w całości napisana ręcznie i dlatego daję ocenę 10 !!!
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 7:51 pm

FATAL 4 WAY ELIMINATION MATCH:
Bardzo dobry pojedynek w wykonaniu tych wrestrelów. Walka napisana bardzo dobrze, dużo ciosów, dobry poziom.

TAG TEAM MATCH:
Również ciekawa walka ze sprawiedliwą wygraną faec'ów.

TORNADO NO DISQUALIFICATION HANDICAP MATCH:

Fajna walka, choć mysle że Hanibal na początku uzyskał "ZBYT" dużą przewagę. Ale walka bez zarzutu.

BATTLE ROYAL MATCH:
Bardzo fajna walka oddająca rzeczywisty poziom zawodników.

Podsumowując:
Nie wystawiłem długiego komentarza, poniewż jest on zbędny... porostu idealnie
10!!!
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:05 pm

Dobra jedziemy - od początku walka - jeszcze nie przeczytałem całej, ale widzę mały, mało znaczący błąd: Skąd znamy nazwę finishera, skoro pojawia się po raz pierwszy? Końcówka walki w porządku.

Wypowiedź komentatorów na ringu - fajnie, że w końcu jakieś "niezwyczajne" PPV Very Happy

Tag Teamowa walka - znowu nie przeczytałem do końca, bo zatrzymał mnie pewien błąd:

Cytat :
odciągnął go i założył Ankle Locka!!!
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Miliciant zaczął wrzeszczeć, jednak na ring wbiegł Activ i przerwał pin
błędzik kolejny malutki, ale rzuca się w oczy... Dalej walka przyzwoita

Dalej wywiad - wywiad jak wywiad: nie zły nie dobry, bo pewne błędy się też wkradły

Potem segment - nie było większych niedociągnięć(co ja ciągle o tych błędach Very Happy), a segment ukazał napięcia w jedynym zespole w RoD

Dalej walka - nawet fajna, ale cały czas się zastanawiam (od kilku tygodni), czym są te candel sticki? (prosiłbym cię o odpowiedź, bo nie umiem sobie ich wyobrazić)

Ostatnia walka -
Cytat :
Siwyyy wstał i nadział się na Steenalizera!
Jak można nadziać się na Steenalizera? Pewnie zaczniesz mi tłumaczyć jakoś, że się teoretycznie da, ale ja ci z góry mówię, że tego nie widzę i mi tego nie wmówisz...

Cytat :
Grab Toe Hold
A to jak wygląda?

Dalej walka fajna, taka zwyczajna jak na Battle Royal...

Gala fajnie wyszła, ale nie podoba mi się koncepcja, którą nazwałeś Every Man for Himself, czyli bez walk single...
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:19 pm

Przeczytałem pierwszy post i od razu mi się poprawił humor Very Happy

Dobra zabieram się za gale Smile

GGG, Punk, HUbysz, Adanis:
Walka zaczęła się fajnie Smile
Przez całą gale nie było wiadome kto wygra Smile
Można się było spodziewać finałowej dwójki tej walki Very Happy
Kolejne zwycięstwo Punka Very Happy gratulacje xD
(czemu nigdy finisherów nie robię? Sad)

Larry, Goldust vs Activ, Miliciant:
Walka dosyć długa i nieźle się napierdalali Very Happy
Ale muszę powiedzieć że spodziewałem się innego wyniku, nie wiem czemu, tak po prostu Smile

Hanibal vs RVG, Wookrash:
Ciekawa walka Smile jak dla mnie to sporo się działo Very Happy
I stawiałem na to, że RVG dociśnie do podłogi (w tym przypadku ro słamanego stołu Very Happy) Hanibala, w sumie to Wookrash nie miał jak tego zrobić...

QRA, BEGIHIT, SIWYYY & MICHU619:
Haha Very Happy Jak się wystraszyli Tom'a Smile
Ogólnie w tej walce działo się najwięcej, ale co się tu dziwić Razz
Przepraszam Killuś, że nie skomentowałem tak jak byś tego chciał zapewne, ale za dużo pisania by było Razz

Ocena:9
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:28 pm

CPT napisał:

Dalej walka - nawet fajna, ale cały czas się zastanawiam (od kilku tygodni), czym są te candel sticki? (prosiłbym cię o odpowiedź, bo nie umiem sobie ich wyobrazić)

Kij podobny do singapore cane

CPT napisał:
Ostatnia walka -
Cytat :
Siwyyy wstał i nadział się na Steenalizera!
Jak można nadziać się na Steenalizera? Pewnie zaczniesz mi tłumaczyć jakoś, że się teoretycznie da, ale ja ci z góry mówię, że tego nie widzę i mi tego nie wmówisz...

Nie muszę Ci nic wmawiać, nie chodzi o nadzianie się jak na Speara czy coś, po prostu się odwrócił i dostał Steenalizera. Nie wiem o co tyle hałasu, wystarczy pomyśleć Razz

CPT napisał:
Cytat :
Grab Toe Hold
A to jak wygląda?

Od grab toe hold zaczyna się STF z reguły, czyli jeden z wielu takedown'ów.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:32 pm

Cytat :
Kij podobny do singapore cane
czyli Kendo Stick, bo nie ma takiego słowa jak candel... Razz

Cytat :
CPT napisał:
Cytat:
Grab Toe Hold
A to jak wygląda?


Od grab toe hold zaczyna się STF z reguły, czyli jeden z wielu takedown'ów.

a tu z kolei jest to Drop Toe Hold
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 8:38 pm

CPT napisał:
Cytat :
Kij podobny do singapore cane
czyli Kendo Stick, bo nie ma takiego słowa jak candel... Razz

Słowo jest, ale być może mi się jebło, chodziło o kendo stick ofc.

CPT napisał:
Cytat :
CPT napisał:
Cytat:
Grab Toe Hold
A to jak wygląda?


Od grab toe hold zaczyna się STF z reguły, czyli jeden z wielu takedown'ów.

a tu z kolei jest to Drop Toe Hold

Nie chodziło o drop toe-hold, grab toe-hold masz tu na przykład : https://www.youtube.com/watch?v=zMG2z3Rt_9s
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 9:30 pm

@CPT: Czepiasz się Razz

A co do gali, to jak zawsze komentarze na równo z czytaniem Wink

Na początek powiem, że aż mnie zgina na myśl, że będę musiał przeczytać tyle walk pisanych ręcznie Razz Mam nadzieje, że będą ciekawe Wink

Fatal 4 Way: Fajna współpraca faców i heeli miedzy sobą. Spodobał mi się Adanis, mimo, że nie pamiętam jego gimmicku, a znam go tylko z tej walki. Sam nie wiem czemu, ale spodobała mi się ta postać i szkoda, że nie wygrał (możliwe, że chodzi o imie, bo jest takie... inne i ciekawe).

Potem mały błąd:
"(JS) : Wspaniała walka przed nami, miejmy nadzieję że równie dobrze przed nami!" - przed nami i przed nami Razz?

Potem zapowiedź Cyber B@sh. Jestem ciekaw jaka będzie reakcja naszych ludzi, no i mam nadzieję, że będą głosować Wink

Tag Team Match: Nie przekonuje mnie ten feud (zaczyna się, więc liczę na poprawę Wink ) Walki nie czytałem jakoś dokładnie, więc się nie wypowiem Wink

Wywiad z Siwyym i zapowiedź, że czeka nas jego feud z michem (czyli to co czeka każdy Tag Team, feud pomiędzy członkami Razz)

Nawet nie zdążyłem się zapoznać z tym Tagiem słabeuszy Razz a tu już jakieś rozłamy Razz

Handicap, czyli coś ciekawszego, bo też ciekawa ekipa i ciekawy feud Wink Walka długo i fajna, tylko nie podoba mi się zwycięzca Razz Liczyłem na dużą dominację Hanibala i wygraną, a tak cały "straszny" Hanibal jest dupą Razz

Royal Rumble fajny. Zdziwiło mnie szybkie wpadnięcie micha, no i to, że nie wyrzucił go Siwyyy. Ostatnie osoby na ringu dobrane dobrze, chociaż dałbym tam jeszcze Capoeristę. Na koniec SKF i Bloodbath, czyli ładne rozgrzanie feudu, no i jak dla mnie prawidłowa decyzja co do zwycięzcy tej walki Wink

Gala fajna, tak jak powiedziałem, troche mi się czytać nie chciało, ale gala fajna Wink
Powrót do góry Go down
Adanis

Adanis


Liczba postów : 25
Join date : 28/09/2009
Age : 28
Skąd : New Yadoow

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 10:48 pm

Mi się bardzo podobało że w ogóle byłem na tym RoD.

Fatal 4 Way - fajnie, dużo się działo nutka zawodu, że nie wygrałem ale jestem nowy także...

Tag Team - nic do zażucenia

Hanibal vs. RVG i Wookash - spoko tylko, że jak dla mnie Hanibal sadził trochę przymocne ciosy.

Battle Royal - Bardzo interesujący więcej nie moge powiedzieć bo się nie znam.

Maly619 mój nick może ci się kojarzy z Gothiciem??
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 11:13 pm

Raczje nie chodziło mi o to, że z czymś się kojarzy, ale jest po prostu inny niż wszystkie tu obecne i przez to go zauważyłem Wink
Powrót do góry Go down
Adanis

Adanis


Liczba postów : 25
Join date : 28/09/2009
Age : 28
Skąd : New Yadoow

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 11:32 pm

no sam go wykreowałem na podstawie Adanosa Z gothica Wink
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeNie Paź 11, 2009 12:00 am

No to zaczynamy

Walka 1:
Fajnie napisana gala. Ciekawe sytuacje. Trochę przewidywalna wygrana PM-Punk'a

Segment 1:

Bardzo fajnie wymyślone to że będzie można wybierać walki na PPV. Jedynie co mi się nie podobało to plakat, jakiś taki nie wyraźny.

Walka 2:
Jak poprzedniczka bardzo fajnie napisana. Dobrze mi się ją czytało. Znalazłem mały błąd podczas czytania mianowicie chodzi mi o sytuacje z Ankle Lock (to jest submission a nie pin Razz)

Segment 2:
Wywiad z Siwyyym taki średni (ja ogólnie nie lubię wywiadów ;P)

Segment 3:
PPWF'owa wersje Legacy bardzo mi się podoba. Ciekawe sprzeczka pomiędzy Punkiem a Goldustem. Chciałbym zobaczyć walkę między nimi.

Walka 3:
Super brutalna walka. Ciekawa jak wszystkie walki. No i mamy kolejną ofiarę Hanibala.

Walka 4:
Bardzo fajny Main Event, Dużo ciekawych zawodników. Zwycięstwo SKF mnie trochę zawiodło Razz, wolałbym żeby wygrał Bloodbath Smile

Ogólnie gala świetna zasługuje na 9+
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeNie Paź 11, 2009 11:20 am

1.F4W:Miałem nadzieję,że Adanis już wygra a tu dupa...walka dobra i do pozazdroszczenia debiut Adanisa Very Happy .

2.TTM: Myśle,że dobry....nic więcej nie powiem bo akurat mnie nie zaciekawił za bardzo a z tego co czytałem to dobrze napisany Laughing

3.Jakaś kłótnia w teamie Punka??? Very Happy

4.Kolejna dobra walka...lubie takie cuuuuś Twisted Evil

5.Trochę lekkie zskoczenie po zwycięstwie SKF,ale co zrobić....

Podsumowując: Napewno wielu ludzi doceniło galę pisaną ręcznie...ja nie mam praktycznie większych uwag i oceniłbym ją na 9+/10- tak pomiędzy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitimeNie Paź 11, 2009 1:29 pm

Activ napisał:
Jedynie co mi się nie podobało to plakat, jakiś taki nie wyraźny.

Nie każdy plakat musi być oczojebny i wyraźny, wielu ludzi w sygnach, logach itp. preferuje ledwo widoczne napisy i wychodzi to zajebiście, no ale o gustach się nie rozmawia ;]
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





RoD 75 : every man for himself! Empty
PisanieTemat: Re: RoD 75 : every man for himself!   RoD 75 : every man for himself! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 75 : every man for himself!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: