Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 74.

Go down 
+2
RVG Phentom
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 74. Empty
PisanieTemat: RoD 74.   RoD 74. I_icon_minitimeSob Paź 03, 2009 8:38 pm

Gala ciut spóźniona Razz, mam jednak wrażenie że wyszło jej to na dobre. Z resztą ocenicie sami, miłego czytania Smile

http://www.speedyshare.com/219514488.html
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 74. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 74.   RoD 74. I_icon_minitimeSob Paź 03, 2009 8:47 pm

No i miałeś racje... Sprawia dobre wrażenie. Dużo ciekawych rozwinięć feudów. Jednak nie ma takich "Fajerwerków" na 10.
Moja ocena 8+
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

RoD 74. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 74.   RoD 74. I_icon_minitimeNie Paź 04, 2009 12:17 pm

Na dzień dobry wchodzi heelowy michu... Hehe Capoerista sie prawie popłakał Very Happy Fajny segment...

Zwyczajna walka z raportu...

Segment z początku fajny, ale nie podoba mi się, że wspomina się o takich rzeczach typu Dark Match, bo to są, rzeczy, o których się na galach nie mówi tak samo jak np. mic skills, moveset, albo gimmick...

Dalej losowanie przeciwników Walla i Bloodbatha. Zobaczymy jak to wyjdzie...

Kolejny mały błąd: jak już chcesz podkreślić, to, że wrestler wypadł poza ring, to nie dawaj akcji z broniami - radziłbym napisać je samemu, ale to tylko moje skromne zdanie...

Segment ciekawy - zapowiedź późniejszych walk.

Fajna walka, chociaż wynik przewidywalny Very Happy

Teraz patrzę i dowiaduję się, że te mecze to jednak Handicapy, a nie zwykłe Eliminationy Very Happy
Cytat :
qRA pada jak kukła
Hehe ciekawe określenie, ale nigdy wcześniej się z nim nie spotkałem... Mogę się tylko domyślać, że chodzi ci o "Pada jak kłoda".

Dalej segment - wywołał uśmiech, ale nic innego Smile

Potem walka - mały szczegół - Codebreaker to Double knee facebreaker, a nie jak to napisałeś: Double Knee Facebuster Very Happy Mały szczegół, ale to ponoć ja nie zwracam na nie uwagi Very Happy Żeby nie było - nie bazuję na tych potknięciach oceny Very Happy

Cała gala wyszła nawet ciekawie - 9
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 74. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 74.   RoD 74. I_icon_minitimeNie Paź 04, 2009 12:33 pm

Trochę się zawiodłem na pierwszym segmencie. Napisany był fajnie, ale był przewidywalny. Po pierwsze atak Siwego - to było pewne, a szkoda. Gdybyś tak połączył PSM i zrobił z nich heelowy Tag Team, to byłoby o wiele lepiej (według mnie Wink ). Po drugie rozwiązanie sytuacji z berimbau było takie... banalne. Ogólnie mogłeś to jeszcze pociągnąć. Dodatkowo wydaje mi się przewidywalną sprawą jest to kim jest osoba w kapturze, a myślę, że to Tom_Dopalacz. Zobaczymy, czy mam rację Wink (a chciałbym się mylić i zobaczyć tam Siwego Razz)

Potem segment z GGG, który przekonuje mnie, że zobaczymy atak tej tajemniczej osoby Wink

Segment z Bloodbathem i pojawienie się Walla, który zachowuje się jak face... i to mi nie pasuje Razz Nie widzę go w tej postaci i nie pasuje tam Razz Potem zapowiedz walk, no i zapowiada się ciekawie Wink

Potem wygrana PM Punka przy pomocy kumpli, ale wlasnie o to chodzi w Heelowskim Stable Wink

Potem walka Capoeristy, no i jego wygrana, ale liczyłem na interwecję lub DQ i wymęczenie Capoeristy (ale ja dziś marudzę Razz)

Elimination Wall'a: Na początku myślałem, że Wall stanie się super zajebistym terminatorem (Cena v2 Razz), no i dużo się nie pomyliłem Razz Dawał sobie radę, ale dobrze, że walka skończyła się przez DQ.

Segment w szatni fajny. No i to podwójne "zjebnanie" Rebel Ridera mnie rozwaliło Razz

Potem Main Event. Fajny, bez fajerwerków, ale fajny. Cieszy mnie wygrana SKFa, no i to zaznaczenie na koniec, że wygrał on, a nie oni ;P
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 74. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 74.   RoD 74. I_icon_minitimeNie Paź 04, 2009 1:35 pm

@CPT

Na gali nie było nic o Dark matchu, tylko porównanie do niego; nie wiem skąd masz takie dziwne informacje.

I nie chodziło mi o "pada jak kłoda", tak jak napisałem tak ma być.

@maly

No The Wall raczej nie był jako face, tylko był przeciwko Bloodbathowi Razz A to że widownia go wybitnie nie polubiła wywołało też malusieńkie popy Razz

Co do pierwszego segmentu to mam trochę inne plany ale nie będę ich ujawniał publicznie Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 74. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 74.   RoD 74. I_icon_minitimePon Paź 05, 2009 7:23 pm

Początek z michem siwym i berimbau był ciekawy Smile
Z GGG dosyć dziwna akcja... Nie wiedzą kto to? Przecież go złapali, ale będę się starał wyłapać dobre tego strony... Niech będzie że ciekawiej się będzie czytało następną gale Smile
Walki pisane ręcznie zajebiście się czytało ! Smile
PS. Kurwa dał bym 10 ale w chuj reklam było xD joke
Ocena: 9
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 74. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 74.   RoD 74. I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 10:48 am

No gala zajebista ale cóż...powiem że spodziewałem się czegoś więcej.Brakowało mi jakoś nie wiem ,,emocji'' na tej gali.Rozwiązanie sprawy z berimbau dość mnie zaskoczyło..Walki pisane ręcznie nawet dobre.Jednak no brakowało mi tego czegoś w gali, tak jak mówiłem.Za RoD 74 daję 8+.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 74. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 74.   RoD 74. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 74.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: