Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CO sie dzieje.....

Go down 
+6
TC1 Lukas Stanczak
Jobber
<>
CPT
maly619
RVG Phentom
10 posters
AutorWiadomość
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 10:05 am

Niewiem jak wy, ale ja nie moge ogarnąć mojego RVG po tym burdelu z entrancami Tj. mam zajebiście wielki kryzys! Nie idzie mi nic, przegrywam wszystko. Zrobiłem reset poprawiłem pare rzeczy ale to huja dało!!! Zaczynam sie powoli irytować że nic nie moge wygrać, żadnego turnieju, pasa ( mimo że mod jest 80/120 i diff - 15). Krew mnie zalewa jak przegrywam z gościami na Inv którzy są 2 lvl niżej. Macie na taki kryzys jakąś rade dla mnie???
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 10:44 am

Może jest to spowodowane tym, że ludzie z którymi walczysz wydali część kasy na SAi dzięki temu mają nad tobą przewagę. Ja po tych resetach nie mam żadnego kryzysu, a nawet idzie mi o wiele lepiej, więc nie wiem co to może być.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 2:32 pm

ja mam na arturusie kryzys ale maluśki Very Happy ale jakoś go ogarne... Czyli nie jestem w stanie ci pomóc...
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 3:33 pm

Ja mam kryzys ale nie aż tak wielki jak ma RVG!! i tez jakby można bylo proszę o pomoc!!
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 4:08 pm

wytłumaczenie jest proste. Wydaliscie cała kase w entrance zamiast rozdzielic to pomiedzy SA i wejscie. Inni ludzie tak zrobili i widac teraz efekty
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 4:20 pm

to teraz zobaczycie jak zrobie reset entrance i pierdykne caaale ponad 10 milionow w SAs...Razz a po co mi exp jak takie SAsy bede mial:P:P:P
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 4:26 pm

Jobber napisał:
wytłumaczenie jest proste. Wydaliscie cała kase w entrance zamiast rozdzielic to pomiedzy SA i wejscie. Inni ludzie tak zrobili i widac teraz efekty

Własnie nie wydałem całej kasy w entrance tylko podzielilem!!!!

ENTRANCE
1. Before entrance: Sound of thunders (81)
2. Titan tron: Pyros (10 shots, 3 colours) on the Titan Tron (81)
3. Vehicle: Chopper (81)
4. Companion: Trainer (81)
5. Ring: Pyros at the four corners of the ring (80)

Health Points: 1.050 (+50 / 1%)
Stamina: 629,88 (+160 / 11%)
Direct Damage Increaser: 45 (+75 / 11%) %
Submission Damage Increaser: 74 (+15 / 1%) %
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 4:44 pm

@Mateuszek

No tak, ale przesadziłeś z procentami w SA. Ja mam na każdym po 5% i wystarcza. To na pewno nie główna przyczyna, ale być może pośrednia.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 5:41 pm

Ja miałem tak na początku, ale po kilku dniach mi się wyrównało Smile
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimeSro Wrz 23, 2009 8:14 pm

ja dalem 5kk w entrance i ze 2,5kk w sa, i jestem w sumie zadowolony, leje polowe ludzi z mojego lvla, i dostaje calkiem sporo expa, jak juz rozwine wystarczajaco AT to skasuje entrence i wjebe reszte kasy w SA
Powrót do góry Go down
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitimePon Wrz 28, 2009 1:02 pm

a ja dałem cale 6mln w entrance i postac smiga jak smigala
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CO sie dzieje..... Empty
PisanieTemat: Re: CO sie dzieje.....   CO sie dzieje..... I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
CO sie dzieje.....
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Wrestling Game FAQ-
Skocz do: