Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 71.

Go down 
+4
michu619
RVG Phentom
maly619
thepolishkiller
8 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 71. Empty
PisanieTemat: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimePią Wrz 11, 2009 11:09 pm

Gala rodzona w bólach, miałem wenę dobrą ale nie chciało mi się pisać Wink Mimo wszystko galę uważam za bardzo udaną, sama w sobie była dobra, działo się dużo więc liczę na pochlebne opinie i co najważniejsze rozbudowane, nie chciałbym widzieć opinii że gala była dobra i nie ma co dodać. 9. Skoro 9 to nie była idealna, chcę abyście zaznaczyli czego brakowało, co się spodobało, co nie zwróciło wam uwagi. Proszę o wzorowanie się na komentarzach malego bo to jest pełna ocena gali a nie "super, jak zwykle dobrze. 9." MIŁEGO CZYTANIA!!!

http://www.speedyshare.com/804289379.html
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimePią Wrz 11, 2009 11:55 pm

Początkowy segment zapowiada jakiś ciekawy feud. Jestem pewien, że ta osoba to Mateuszke, tylko w jakimś nowym odświeżonym gimmicku, ale to nie zmienia faktu, że zrobiło się ciekawie.

Walka Larry vs lokalny jobber Razz No i tutaj widzę mały błąd. Nie wykasowałeś finiszera Lokalnemu Razz

Potem pełno ataków różnych słabszych zawodników. Dość duże zamieszanie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Potem walka GGG, co trochę zepsuło atak na niego z początku gali. Gdyby pojawił się jakiś segment, że musi, alebo on sam potłuczony chciałby walczyć. Coo kolwiek, a tak, walka z dupy, nic o tym co się stało i huj Razz

Wookrash wmieszał się w feud Hanibala z RVG. Bardzo fajnie to wymyślone. Można powiedzieć, że RVG znany kiedyś z odwagi i hardcorowej, że tak powiem duszy Razz cykorzy, a Wookrash całkowicie zmienia wizerunek. Może i śmieszny, głupawy Wookrash bardziej mi się podobał, ale zobaczymy jak to wyjdzie z tym, bo zapowiada się bardzo fajnie.

Scaffold Match!!!! Masakra! Kolejny super pomysl. Trzeba jednak przyznać, że trochę zmodyfikowałeś tą walke do własnych potrzeb, ale to dobrze, bo normalne walki tego typu nie są jakieś super porywające (w sumie to oczekiwanie na jeden bump i koniec)

Kolejny dobry pomysł Beat The Clock, no i tajemnicze będę obserwować. Chciałem napsiać, że jestem pewien, że dostanie go SKF, ale on jest przecież zawieszony! No i teraz pojawił się problem i zonk Razz

Bloodbath ufa Wallowi? Pojebany chyba Razz

RVG w szpitalu, i informacja dla Wookrasha. Odrazu pojawiły się w mojej głowie podejżenia, że to wszystko jesty ustawione tylko po to, żeby Wookrash wpadł w pułapkę. Jestem jednak ciekaw jak to będzie.

Rebel Rider - znałem twoje plany, ale nie spodziewałem się go teraz, no i nie pomyślałbym, że lubi się on z Wallem Razz Byłem pewien SKF'a. Rebel Rider wygrał i to bardzo wyraźnie. Nie wiem co zrobiliście z tą postacią, ale to już nie ta sama osoba Razz (pewnie TP na różne resety było zbierane miesiącami Razz)

Main Event, no i Capoerista, największy face PPWF (tak go w końcu promujesz) musi użyć nieczystej sztuczki, żeby wygrać. Oj nie ładnie Razz Na koniec moje typowanie, że to michu się sprawdza. Michu przechodzi heel turn i zobaczymy co dalej Razz

Ogólnie fajna gala. Czytało się lekko. Może w pewnym momencie był taki przestój i same walki, ale mimo to dobrze. Najbardziej cieszy to, że syuacja w górnej części karty ma się dobrze i bez błędów, bo u słabszyhc to już bywa różnie (masz wszystko w komentarzu Razz). Gala spokojnie zasługuje na 8, a nawet 8+ Smile
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 11:20 am

Bardzo fajne rod. Miło się czytało, świetny pomysł ze Scaffold Matchem. Ciekawi mnie swój feud z Hannibalem. Hanibal bawi sie w takie coś ala Taker. Niewyjaśnione sytuacje itd Razz ale myśle że jak wyjde ze szpitala to mu nakope do dupy Razz
........9..............
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K <stolica ^^>

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 2:32 pm

Michu heel turn? WTF?! Z gali na galę mnie coraz bardziej zaskakujesz. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 3:13 pm

Pierwszy segment: Za dużo jeszcze nie wiemy, więc się nie wypowiadam szerzej na ten temat.

Raport: Zauważyłem ten sam błąd co Mały.

Tutaj muszę nadrobić zaległości i poczytać wcześniejsze RoD, bo nawet nie wiem kto jest z kim i kto przeciwko komu.

Kolejny raport: Mógłbyś zrobić z tego jakiś squash żeby pokazać, że ten atak na GGG zostawił jakiś ślad.

Segment z Wookrashem i RVG: Wygląda na to, że panowie zamienili się osobowościami, osobiście wole Wookrasha w gimmicku przygłupa, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ten dziwny mecz z rusztowaniami: Mam nadzieje, że ktoś się solidnie połamie Very Happy

Beat the Clock: Pomysł ciekawy i w tym przypadku również nie pozostaje nic innego jak czekać co z tego wyniknie

Segment u GMa: Mała zapowiedź mnie.

No i w końcu ja: Musze się przyznać, inaczej to sobie wyobrażałem, ale zaskoczyłeś mnie i to bardzo pozytywnie. Segmencik jak najbardziej na plusik.
@Maly
reset byl tylko 1 jakies 8 miechow temu Razz

Main Event: Zachowanie Capoeristy wywołało u mnie lekkie zdziwienie, bo tak jak mówi Mały promujesz go na fejsa nr 1 w PPWF, a tu takie coś. Możliwe, że to jednrazowy wybryk albo kolejny heel turn jak w przypadku Micha, choć to mało prawdopodobne.

Reasumując. Gala bardzo fajna jak zwykle, ale w moim odczuciu nie starasz się polepszyć <-( kurwa nie wiem jakiego słowa użyć) feudy tych słabszych zawodników, może wrzucenie jakiegoś pasa w ich dywizję poprawiło by jakość rywalizacji, ale nie mnie decydować tylko bookerom. Także trzymaj poziom i GL.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 3:20 pm

Cóż, nie wiem czemu ale zależność jest taka, że jak dużo się dzieje na dole to mało na górze i "vice wersja" jak mawia Ferdek Very Happy Ostatnio gdy był początek feudu ze streakami Punka i HUbysza to dało się zauważyć że na galach działo się bardzo mało co do pasa PPWF i dalej da się to zauważyć, na najbliższych galach to może i raczej ulegnie zmianie bo parę pomysłów mam ;]

Co do polepszania to staram się, ale bardziej przywiązuję uwagę do feudów z pasami i tego co się dzieje "na górze". Nie mam planów wrzucania pasa dla słabszych, jak dla mnie feudy zapowiadają się dobrze, może nie super ale wystarczająco dobrze jak na poziom wrestlerów no a wam pozostaje czekać co z tego wyjdzie i wtedy zobaczymy Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 4:07 pm

Na początku dobry segment z Triple G.Zaskakująco się on skończył.Jestem pewien, że to Mateuszek tylko w innym wydaniu.Litery zostawione na kartce..hmmmm coś podobnego do akcji Hanibala z RVG.Ciekawi mnie jak to się potoczy dalej.
Co do raportu Larrego i Local Wrestler'a to widzę że została wykorzystana moja druga postać czyli The Big Daddy PM-Punk i postać Mateuszka.
Ciąg dalszy sprawy RVG i Hanibala.Zaczyna robić się coraz bardziej ciekawie.Czekam na ciąg dalszy.
Podobał mi się mój segment z HUbyszem.Ciekawa stypulacja meczu na PPV.Zaczyna się robić dużo szumu w okół tych wrestlerów.Podoba mi się to.
Akcja z turniejem Beat The Clock.Fajnie coś nowego się przyda.
Ciekawię zaczyna się robić w okół pasa PPWF.Jak dla mnie to można jeszcze bardziej podkręcić atmosferę przed Dooms Day.Razz:P
Rebel Rider..hmmmmmm.Podoba mi się to już na samym początku.Wielki powrót, chęć zemsty.Zajebiście:P
Walka The Walla z Capoeristą.No cóż bardzo dobra końcówka, trzymała w napięciu.Walka dobra (w połowie raport ale to nic).

Ogółem:Gala na swoim bardzo dobrym poziomie.Po za jednym błędem była zajebista.Tylko właśnie ten błąd (podstawienie postaci The Big Daddy PM-Punk i Mateuszka) mi się ni podobał.Za galę daję 9-.
Minus na zachęte. Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 7:13 pm

Co do walki Walla z Capoeristą miała ona być 100% ręcznie ale doszedłem do niej tuż przed 22 i postanowiłem że lepiej dla mnie i dla was jeśli dopiszę tylko końcówkę Razz Postaram się następne gale pisać wcześniej niż w piątek, żeby były jeszcze lepsze bo o to chyba w tym chodzi.

BTW, taki komentarz jak helmansa już mnie zadowala, RVG mógłby ciut dopisać no chyba że nie miał nic do dodania a do micha się nie wypowiem bo wiem jak on czyta gale i żal mi go xD
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 9:46 pm

Jakoś mi się te gale coraz mniej podobają (słyszałem killer że robisz najlepsze gale)...
Oczywiście że było kilka zajebistych elementów, ale wklejane walki w chuj zaniżają poziom...
(elementy które mi się podobały: GGG, RVG, Punk z HUbyszem i chyba tyle[mam tłumaczyć co mi się podobało i co miało związek z tymi osobami?])
PS. ktoś musi pomarudzić Smile
Ocena: 6
Powrót do góry Go down
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 10:26 pm

A ja powiem tyle. Czytać lubię, pisać duuuużo mniej. Razz
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeSob Wrz 12, 2009 11:08 pm

Hubysz, jeśli dla ciebie raporty to minus gal, to trochę głupio na to patrzysz. PPWF w założeniu ma być federacją z TWG. Na TWG są raporty i to one mają pokazać nam jakość zawodników. Walki pisane ręcznie zostały wprowadzone, aby ułatwić pracę bookerom, ale też nie można z nimi przesadzać. Poza tym najważniejsze nie są walki, a całe historie które do nich prowadzą.
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 12:00 am

Oj mały nie obraź się ale mam w dupie jak ty na to patrzysz Smile
Mi się nie podobają przeklejane gale bo takie to mogę sobię poczytać na TWG i w nich nie dzieje się nic nowego, a jak napiszecie sami walkę to możecie zaskoczyć i od razu wciągacie do dalszego czytania
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 12:11 am

Ja nie wątpię w to, że walki pisane są ciekawsze, ale wiesz ile jest przy tym roboty? Ty akurat jesteś jeszcze młodym użytkownikiem PPWF, ale wyobraź sobie, że na początku były same raporty, a gale były zajebiste. I nikt nawet nie myślał o wprowadzaniu walk pisanych ręcznie. Ja powtórzę jeszcze raz, że PPWF jest nieoficjalną federacją TWG mającą działać na tej samej zasadzie co federacje w TWG. I nie zdziw się kiedyś, jak z powodu braku czasu zobaczysz u mnie, czy u Killera na gali same raporty.

Zresztą praca bookera w EWR czeka. Zobacz jakie to fajne zajęcie.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 12:22 am

HUbysz92 napisał:
Oj mały nie obraź się ale mam w dupie jak ty na to patrzysz Smile
Mi się nie podobają przeklejane gale bo takie to mogę sobię poczytać na TWG i w nich nie dzieje się nic nowego, a jak napiszecie sami walkę to możecie zaskoczyć i od razu wciągacie do dalszego czytania

Jeśli liczysz że na każdej gali będą walki pisane ręcznie to lepiej dołącz do jakiegoś e-fedu. Tak jak mały mówił, PPWF bazuje na TWG. Owszem, są sytuacje gdzie słabszy wrestler wygrywa albo walka jest pisana ręcznie, ale jeśli wklejony raport zaniża poziom gali aż do 6, jeśli jest to tak ogromnym minusem to następnym razem usunę środek raportu i zostawię tylko wynik z raportu, patrząc z Twojej strony będzie MNIEJ raportów czyli gala będzie LEPSZA. Nie ma "jak ty na to patrzysz", tak funkcjonuje PPWF i tak każdy powinien na to patrzeć, wrestling to rozrywka a walki są tylko dodatkiem, tak samo u nas raport z TWG jest dodatkiem żeby nie było monotonnie i żeby kontynuować jakieś feudy w ringu. And if your not down with that we've got two words for ya Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 10:50 am

HUbysz92 napisał:
Oj mały nie obraź się ale mam w dupie jak ty na to patrzysz Smile
Mi się nie podobają przeklejane gale bo takie to mogę sobię poczytać na TWG i w nich nie dzieje się nic nowego, a jak napiszecie sami walkę to możecie zaskoczyć i od razu wciągacie do dalszego czytania

I przypomne że pierwsze RoD nie były w Wordzie tylko były pisane w postach. Nie było kolorowych walk wszystko było na czarno. Pamiętam te gale i były one naprawde zarąbiaste i nikt nic nie narzekał tak jak Ty teraz. był tylko jeden roster i w tym jednym rosterze była grupka 20-30 osób i z tej grupki 5-7 osób występowało regularnie. Były 3 walki na raport ii jedno backstage. Nie było walk pisanych ręcznie. Po prostu masz za dobrze i nie wieszz jak było na początku. Z tamtej grupki zostało może 15-20 osób. Powinieneś dziękować Killerowi, że wogule założył tą federacje i możesz się cieszyć jak wpadniesz na pierwsze miejsce w rankingu bo podejrzewam, że jakbyś nie był tu z nami to poprostu nie grał byś od dawna bo ta gra by ci się zwyczajnie znudziła. Nie mniejszy szacunek nalerzy się małemu i CPT. Piszą dla nas gale żeby nasze mordy sie cieszyły jak będziemy na gali. Przemyśl swoją wypowiedź i pomyśl co byś mówił jakbyś był na pierwszych RoD.
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 1:13 pm

Nie mam zamiaru być żadnym bookerem bo mam ciekawsze zajęcia niż siedzenie przy kompie i pisanie gal, ale mogli byście poprosić przy pisaniu, że tak powiem gościnnie zapraszać typów z PPWF do pisania walk i wtedy wy byście mieli mniej pracy i wątpie żeby członkowie wam odmówili pomocy..

Zimorki szukałem kiedyś tych pierwszych gal bo chciałem właśnie zobaczyć jak było kiedyś, a jak jest teraz...

Killer skoro chcesz żeby oceniać to co piszesz to musisz być przygotowany na krytykę, a biorąc pod uwagę, że skala jest od 1 do 10 to ocena 6 nie jest zła tylko ty się przyzwyczaiłeś do najniższej oceny 8, a to już nie jest moją winą
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 2:35 pm

Gale pisze dana osoba nie bez powodu, to ja decyduję co i jak ma być i nie chcę aby ktoś inny pisał walki bo nie chcę aby ktoś ingerował w moje plany i pomysły oraz to jak kreuję wrestlera.

Na krytykę jestem przygotowany, ale krytyka musi być KONSTRUKTYWNA, a jeśli raport zaniża ocenę aż o 2 stopnie (bo chyba reszta nie związana z wklejanymi walkami nie była aż tak zła żeby odjąć więcej niż 2 punkty od oceny, więc te Twoje "przyzwyczajone" przeze mnie 8 zakładam jako minimum) to coś tu jest chyba nie tak, nie uważasz?
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
michu619

michu619


Liczba postów : 393
Join date : 01/11/2008
Age : 33
Skąd : K-K &lt;stolica ^^&gt;

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeNie Wrz 13, 2009 5:48 pm

Hubysz, masz poczytaj sobie, oceń co i jak. Wink

http://www.ppwf.fora.pl/
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 12:23 am

Killer zależy jak i co oceniasz w gali Smile
Zakładając, że zaczynamy od 5 i dodając lub odejmując punkty za poszczególne elementy gali to i tak jest na + Wink
Nie wiem czemu założyłeś, że odjąłem Ci te 2 pkt za wlepione walki, ale niech będzie Smile

5-(wlepione gale)2 + (długość gali)1 + (ilość segmentów)1 + (zaplecze i rozmowy wrestlerów)1 = 6
Możesz zrobić kryterium za poszczególne elementy Wink będzie mi łatwiej xD

PS. nie wiedziałem jak to napisać jeśli chodzi o zaplecze i rozmowy, ale mam nadzieje że zrozumiecie o co chodzi Smile

Killuś nie bierz tego do siebie, ale po prostu mnie rażą te przeklejanki z TWG...
Ja tylko reaguję na to co mi się nie podoba, jak by tobie ktoś lał na buta to też byś mu zajebał Smile

Michu przeczytałem 1 gale RoD i sądzę, że jest chujowa xD
Może dlatego, że początki są trudne, a do tego było mało osób w PPWF ;]
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 4:58 pm

Nie dlatego, że początki są trudne. Jak oglądasz (o ile w ogóle oglądasz) starsze walki to wszystko widać, teraz finisher Leg Drop jakiego miał Hogan wydaje się śmieszny, ale czasy się zmieniają. I nie porównuj wklejonego raportu do lania na buta, bo za lanie na buta każdy by zajebał a za wklejony raport tylko Ty odejmujesz punkty Wink W zasadzie powinny być same raporty, ale byłoby za nudno i wprowadziłem kilka elementów z e-fedów, b-fedów i tym podobnych, co nie znaczy że tak być powinno, wręcz przeciwnie - walka pisana podnosi poziom gali bo nawet najgorsza jest lepsza od najlepszego raportu Razz A raport to standard na gali i za standard powinien być uważany przez każdego członka PPWF, który w pełni rozumie sens istnienia federacji Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 5:18 pm

No dokładnie. To nie e, czy b-fed, tylko hm.... TWG-fed Wink
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 6:25 pm

Raporty są potrzebne.Choćby dlatego, że raport odzwierciedla to kto jest lepszy.A walki pisane ręcznie nie odzwierciedlą tego tak jak właśnie raport.Później mogą być równie dobrze pretensje do osoby, która pisała galę.Np. takie hasła mogą padać:
-Zjebałeś.Jestem lepszy.To ja powinienem wygrać.Weno teraz zrób tak żebym wygrał ja...itd...
Dlatego ja nie widzę w raportach nic złego,a nawet mi one pasują.Nie wiem o chuj Ci chodzi HUbysz....
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitimeWto Wrz 15, 2009 10:15 pm

No właśnie, było by nudno..
Ja osobiście wole czytać ciekawe gale Very Happy
No i jak będę się bił i każesz mi wysłać raport to będę znał już wynik walki więc twoje wypociny (ciężka praca Wink ) będę po prostu przewijał xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 71. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 71.   RoD 71. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 71.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: