Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 45

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 45 Empty
PisanieTemat: IHP 45   IHP 45 I_icon_minitimePon Sie 31, 2009 7:14 pm

1. Damian The Superstar vs Ultimate Rock Lee
2. "II Gate of Hell": Basketball Kid vs Gimmick Classified - Hell in a Cell Match [+]
3. "II Gate of Hell": Pie Eater vs Insomaniac - LMS Match
4. "II Gate of Hell": Arturus vs Metallion - I Quit Match [+]
5. Noob vs Big Daddy PM Punk [+]
6. Maly vs Lukas vs Clair (c) - Triple Threat Match for PPWF Heavyweight Title [+]


Ostatnio zmieniony przez maly619 dnia Wto Wrz 01, 2009 4:09 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 45 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 45   IHP 45 I_icon_minitimeWto Wrz 01, 2009 3:19 pm

Ludzie! Kurde! Jak ja mam pisać wam gale w terminie skoro wy nawet nie potraficie ruszyć dupy i wysłać mi raportu? Juz teraz moge powiedziec, ze gali jutro nie bedzie, a czy bedzie w czwartek? Tego tez nie wiem, bo możliwe, ze w piątek będę na uczelni coś zdawać i czwartek zejdzie mi na naukę. Ogolnie moze sie okazac, ze PPV bylo moja ostatnia gala i nastepna pojawi sie dopiero w pazdzierniku, albo nawet wcale, bo jak mam pracować z takimi ludźmi, to wole wcale nie być bookerem i dać sobie z tym spokój.
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

IHP 45 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 45   IHP 45 I_icon_minitimePon Wrz 07, 2009 6:34 pm

maly mam prosbe
moglbys wczesniej (co najmniej w poniedzialki) dawac karty na IHP? bo ja pozniej nie mam za bardzo czasu bo liceum i te sprawy i czas mnie goni...
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 45 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 45   IHP 45 I_icon_minitimePon Wrz 07, 2009 6:39 pm

Postaram się, choć teraz i tak będę miec przerwę w galach z powodu studiów. Zresztą za chwilę dam kartę na następne IHP.

Ta karta była akurat w poniedziałek, bo była po PPV, a nie mogę dawać wcześniej. Normalnie karte staram się dawać w niedziele.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 45 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 45   IHP 45 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 45
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Karty :: IHP-
Skocz do: