Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 69.

Go down 
+5
maly619
The Bykertaker
Kojak
RVG Phentom
thepolishkiller
9 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 69. Empty
PisanieTemat: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 10:14 pm

Według mnie jedna z najlepszych, można chyba śmiało powiedzieć najlepsza gala w całej historii RoD bijąca wszystkie na głowę Smile Mam nadzieję, że podzielicie moją opinię Wink Miłego czytania ^^

http://www.speedyshare.com/647760493.html
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 10:32 pm

Bardzo dobre RoD. Świetny ME dużo pracy włożone w wymyslenie i napisanie tej gali!!! Świetny pomysł z turniejem "Fans bring the weapons..." Battle royal na 10.... a rod na 9 Very Happy
Powrót do góry Go down
Kojak




Liczba postów : 31
Join date : 26/08/2009

RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 10:34 pm

Its fucking amazing Razz
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimePią Sie 28, 2009 11:54 pm

Gala wyśmienita, świetnie się ją czytało zresztą jak co tydzień Razz Ocena : 10
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 12:07 am

Początek i Legenda Razz Rozbawiło mnie to Razz

Segment Toma_Dopalacza super. Było ostro, choć w momencie gdy uderzył dzieciaka trochę za ostro, ale zdaję sobie sprawę, że ma to pokazać, że Tom jest heel'em numer 1 w PPWF, no i jakby nie patrzeć jest Razz

Walka i atak Larrego - mało mnie to interesuje szczerze mówiąc Razz

Zapowiedź Fan Bring Weapon Match fajna. Widać, że Bloodbath staje się powoli facowym GMem i stara się nawiązać współpracę z fanami. Czekam na walkę, bo zapowiada się fajnie (zwłaszcza, że pamiętam taki sam pojedynek z TNA i był bardzo fajny).

Następna walka "młodych". Dobrze, że pojawił się segment po nim, bo zastanawiałem się przy pierwszej walce który z zawodników tam ma ten loosing streak, a okazało się, że żaden z nich Razz Może teraz zapamiętam Razz

Pierwsza walka z fanami mnie zawiodła. Mało było momentów gdzie fani cośrobili, a liczyłem na sytuacje typu, że fan nie chce podać broni heelowi, albo nawet uderza go, a tu posłuszni fani podtrzymujący wrestlerow drabinę Razz

Segment Walla i SKF fajny. Noa normalnym dobrym poziomie. Wskazuje na to, że coś się szykuje.

Kolejna walka i tu zaskakujący wynik. Myślałem, że Begihit przegra i będziemy mieć emocje do końca, a to nic z tego. A walka? Brakowało mi tego o czym pisałem przy pierwszej walce...

Ah ten michu.... Razz Jakbym widział go na żywo Razz Nie wiem Killer jak to robisz, ale oddajesz jego zachowanie jak z reala Razz No może troche przesadzam, ale pasuje to do niego jak ulał. Super sprawa Razz

Ostatnia walka i zaskakujący uczestnik. Przez to ciężko ocenić kto wygra tą walkę, choć i tak stawiam na Capoeristę. No i jak się spodziewałem tak się też stało Razz Walka o wieeeeele lepsza niż poprzednie, choć i tak muszę powtórzyć, że walka miała być Fans Bring Weapons, a nie Fans Take Weapons Under Ring Razz

Sytuacja z Berimbau się rozkręcza. Pewnie zobaczymy wszystko na PPV, a moim typem stają się PSM. Michu i Siwyy pytali się czy pomóc, co niby miało nas zmylić, ale nie z Małym te numery Razz

Kolejny segment i wychwalanie Capersity przez PSM to potwierdza Very Happy Ten segment był nawet fajny, jednak nie podobało mi się zachowanie micha. Było zbyt inteligentne jak na niego (sry Michu Razz).

Royal Rumble jak RR, dużo się dizeje i cięzko jest napisać słabą walkę tego typu Razz Pierwsza rzecz jaka mnie zdziwiła, to buczenie na Tomka1990. Bylem przekonany że to face. Taki biedny, rodzinny itp. A jego brat SKF to heel. No, ale sam już nie wiem co ten Killer ma w głowie Razz (a może, ja coś źle interpretuję Razz). Potem pojawienie się ludzi z IHP. Wiedziałem o tym, więc nic zaskakującego dla mnie, dla innych wręcz przeciwnie. Po tym jednak nastąpiła sytuacja którą nazwałbym "Zaskoczenie roku PPWF", czyli SKF i Wall dołączają do Toma. Powiem szczerze, czytając to opadła mi szczena i nie spodziewałem się czegoś takiego. Potem jednak pojawiło się kolejne zaskoczenie, czyli SKF eliminuje mistrza i zostaje pretendentem Muszę przyznać, fantastyczna końcówka Rumble.

Teraz czekałem tylko na zapowiedź czegośekstra na PPV, a tu dupa i trzeba czekać do niedzieli. Ale to dobrze Wink

Ogólnie gala super, choć zpoczątku nie podobała mi się aż tak bardzo i nie nzawałbym jej najlepszą, ale Main Event i to co się działo bardzo podniosło ocenę i daję 10 z minusem. Wiem jednak Killer, że stać cię na lepsze galę, dlatego nie nazywaj tej najlepszą Razz
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 2:23 am

poczatek mnie rozjebal Very Happy
tomus jaki szczery byl Very Happy
prawdziwy heel, bije dzieci i kobiety Smile

wlapionej walki nie warto komentowac
(w sumie nawet psychol gowno tam zrobil wiec ten watek byl zbedny)

mogles pociagnac rozmowe punka z hubyszem
(tam za duzo tu za malo)

fani faktycznie bardzo grzeczni

no i troche humoru z michem znow Very Happy

walka tpk z capoerista udana Smile
najlepsza z calej gali

""Z" to spójnik kretynie!" hahahah Very Happy
i na koniec gali te tajemnicze spowa dopalacza.... Smile

daje 8
rozmowy micha z siwym sa najlepsze Razz
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 9:17 am

dam 9 bo to gala 69 tongue
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 11:34 am

@maly

Kurwa, musiało mi się coś źle skopiować i wkleiłem heat Tomkowi Razz Jakoś się to odkręci, od czego są newsy Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimeSob Sie 29, 2009 2:59 pm

naprawde zajebiste RoD... podiobał mi sie turniej i wogóle fajne segmenty... i zapowiadają sie nowe feudy (chyba)... ode mnie dyszka....Smile
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitimePon Sie 31, 2009 11:54 pm

RoD bije jakiekolwiek wątpliwości.Ta gala mi się mega podobała.Nie ma co dużo komentować wystarczy przeczytać gale a potem słów brakuje.Mam nadzieje że jakimś cudem 70 wydanie RoD będzie lepsze.
Daje spokojnie leciutko 10.jakby była większa skala dałbym więcej bo ta gala zasługuje na więcej.Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 69. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 69.   RoD 69. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 69.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: