Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 68.

Go down 
+6
Activ
helmans
RVG Phentom
HUbysz92
Banan
thepolishkiller
10 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 68. Empty
PisanieTemat: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 7:09 pm

http://www.speedyshare.com/629442807.html

Wg. mnie gala trzyma o ile nie poprawia poziom Smile Na pewno wszyscy będą narzekać, że Main Event to tylko raport ale nie pisałem gali ręcznie bo nic by to nie zmieniło a tylko przedłużyło wasze oczekiwania Razz Za to reszta na pewno nadrabia Smile Enjoy!

EDIT : A, i miłego czytania Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Banan

Banan


Liczba postów : 367
Join date : 14/03/2009
Age : 31
Skąd : Mroooo

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 11:50 pm

Kurwa Killer lubisz duzo roboty. tyle walk pisanych recznie, kurwa wielki szacun. a gala znowu na zajebistym poziomie. cos ty wpierdal ze takie gale napierdalasz??? Oczywiscie 9-teczka:)
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeSob Sie 22, 2009 5:37 pm

Ciąg dalszy z berimbau i ggg mi sie podoba Smile
Tag team fajny, duzo zwrotow akcji :] Walka wyrownana
nie bede komentowal bardziej wlasnej walki (moje jaja) xD
reszty walk nie komentuje bo sa z raportow Razz
daje duze 8
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 12:02 pm

Super RoD. Fantastyczny pomysł z tym turniejem!!! Bardzo mi sie podobało, dużo pracy włożyłeś w napisanie. 9+ Very Happy
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 4:16 pm

Bardzo fajna gala.Ciekawa.Zajebiście się czytało.Widać skutki ciężkiej pracy.Gala utrzymuje poziom RoD.Co tu dużo pisać...wszystko widać gołym okiem.Daje zajebiście mocne 9 Very Happy
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeNie Sie 23, 2009 10:27 pm

No killer postarałeś się jak zwykle, chyba kochasz to co robisz Razz Gala jak zwykle udana ciekawe walki i segmenty 9+ dla pana ,]
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimePon Sie 24, 2009 10:16 pm

Segment z Capoeristą i tajemniczą osobą - nie wiem czemu ale tydzień temu cała ta sprawa mnie ciekawiła, a teraz jak czytam, to jakoś tak jest mi to obojętne. Gdybyś jakoś pokazał, czemu to birembau jest takie ważne, to może bym się do tego przekonał, a tak to zastanawiam się tylko czemu Capoerista nie zrobi/kupi sobie nowego. Dodatkowo zapowiedź że CApoerista ma przegrać, więc jestem wręcz pewien, że wygra Very Happy

Segment z GGG - też mnie jakoś specjalnie nie zaciekawiło to. Myślę, że to przygotowanie do jakiegoś feudu z zabójcą ojca GGG lub czegoś podobnego. Zobaczymy co z tego będzie.

Zapowiedź Move Matchy - bardzo fajny pomysł. Jestem ciekaw jak to wyjdzie. Jedyne co mnie martwi, to to, że walki będą pisane ręcznie a w huj nie chce mi się dziś ich czytać Razz

Wygrana Begihita raczej spodziewana. Musiał zebrać punkty, żeby zrobiło się ciekawiej Razz

Segment Toma Dopalacza. Bardzo mi się podobało. Nie dość, że zapowiedziało dużo ciekawych walk, to jeszcze zachowanie Toma. Idealny wkurwiający ludzi heel.

Walka Jobber'a, jakoś bez echa.

Rozmowa SKF'a i Walla fajna. Z jednej strony wydaje mi się, że była onna spowodowana tym, żeby wytłumaczyć jakoś to, że walczą w TTMie, ale z drugiej, może The Wall zacznie samotne boje Razz? Myślę, jednak, że rozpad WAlla i SKF'a byłoby głupie, bo to fajna ekipa ;P

Nieźle wykiwany Capoerista Razz Chociaż jest to face, a takie rzeczy żadko się trafiają ulubieńcom fanów Razz Mimo wszystko pomysł fajny, no i w takim przypadku oczywista wygrana SKFa.

Zaskakująca wygrana Tomka. Po tym pozamiatanie ringu przez Toma, co jest raczej logicznym rozwiązanie, aby pokazać, że wrócił mistrz Smile

Ogólnie nie zachwyciła mnie ta gala tak jak osobników wyżej. Nie miała jednak dużych błędów i zasługuje na 8.
Powrót do góry Go down
Capoerista

Capoerista


Liczba postów : 79
Join date : 23/10/2008
Skąd : Katowice

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeWto Sie 25, 2009 1:09 am

Otóż maly, jako osoba która od 5 lat ćwiczy Capo i (na wpół) pomysłodawca storyline'a czuje się zobowiązany by Ci to wyjaśnić, masz racje, nie jest problemem zrobić nowy, czy też kupić, jednak Capoerista podczas pobytu w Brazylii dostał go od swojego Mestre (czyt. Mistrza) ma on dla niego szczególną wartośc, to trochę tak jak z medalami, nie jest problemem skoczyć do sklepu z medalami i wygrawerować sobie co się tam chcę, jednak prawdziwym zaszczytem jest go dostać za jakieś szczególne osiągnięcie... Ten segmet nawiązuje do historii jednego z największych mistrzów - Mestre Bimba, który swój berimbau trzymał w domu na ścianie, jednak gdy umarł ten birimbau trafił do jego najlepszego ucznia ( obecnie Mestre Acordeon ) jest to swego rodzaju symbolika... I on dla niego wiele znaczy, na pewno ma inne, ale właśnie ten był symbolem i jego talizmanem toteż dlatego tak specjalnie mu na nim zależy, plan na tego wrestlera był taki że ma być ostrym Face'em bo takich brakuje na RoD, jednak żeby dodać trochę "koloru" wpadliśmy z TPK na parę pomysłów które teraz się realizują... Mam nadzieję że taka wypowiedź Cię satysfakcjonuje.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeWto Sie 25, 2009 1:34 am

Satysfakcjonuje, tylko czemu nie ma tego na gali? Gdyby pojawił się jakiś wywiad w którym Capoerista mówi jakie to dla niego ważne, albo nawet jakiś ambitniejszy segment wyjaśniający to wszystko, to na pewno moje narzekania by się tu nie pojawiły.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:18 am

"(CAP) : Dostałem go własnie podczas mojej podróży do Brazylii, postanowiłem go przywieźć i wam pokazać. Oprócz tego, że wydaje niesamowite dźwięki (tu Capoerista zaczyna grać na berimbau) jest to też mój wspaniały, jedyny w swoim rodzaju talizman. "

Myślę że odrobina uważnego czytania nie zaszkodzi Razz Tutaj nie jak w WWE, trzeba wiedzieć co było nawet kilka gal wstecz żeby zajarzyć sens segmentu Smile Wiem, wiem, powiesz że to za mało ale wg. mnie starczy Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeWto Sie 25, 2009 12:28 pm

Gala wporządku, do końca trzyma w napięciu.Zasługuje na ósemke Very Happy
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeWto Sie 25, 2009 2:31 pm

No dobra, może i przeoczyłem to, ale jeśli to było takie ważne, to powino być zaznaczane częściej razy Razz Zresztą ja pisze tak jakby jako fan RoD i mówię, że słabo to oznaczyłeś. Jeśli inni mają o tym inne zdanie, to ok. Może tylko ja jestem inny Razz Choć wydaje mi się, że większość miała podobne zdanie co ja, albo nawet nie zwróciła na takie sprawy uwagi (co widać po komentarzach zresztą)
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeWto Sie 25, 2009 8:37 pm

oooo no i mamy admina ktory nieuwaznie czyta gale nieladnie xD
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeWto Sie 25, 2009 9:42 pm

Ja tam patrząc na wasze komentarze uważam, że wy czytacie gale nieuważnie ,a niekiedy nawet twierdze, że sprawdzacie wyniki i sytuacje z wami.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeWto Sie 25, 2009 10:38 pm

"a niekiedy nawet twierdze, że sprawdzacie wyniki i sytuacje z wami." Aka. michu619 xDD

Dla mnie ktoś kto nie czyta gal w pełni lub w znacznej większości (wiadomo, jakiś feud może nie wpaść w oko) nie jest prawdziwym członkiem PPWF Smile Sądząc po komentarzach aktualnie każdy feud jest w miarę akceptowany więc problemu być nie powinno. Do tych co nie próbowali : poświęćcie kiedyś na przeczytanie gali 20-25minut (IHP czasem dłużej mi zajmuje Razz) ale nie czytajcie pustych słów tylko wyobraźcie sobie co się dzieje. Czasu dużo to nie zajmie, a może dostarczyć sporo radochy Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeSro Sie 26, 2009 3:29 pm

Wiesz Killer, problem jest w tym, że każdy z nas inaczej spogląda na wrestling. Ja uwielbiam różne gierki z WWE. Np. to, że Jeff na WM nie skoczył na Matta, a ten powiedział I Quit. Większość powie, co za hujnia itp, a mi się to podobało. Podobnie jest gdy piszę IHP. Wyobrażam sobie na miejsce naszych postaci kogoś w WWE i całą sytuację. Niekiedy w sytuacjach są wgłębione takie rzeczy, że ktoś kto czyta to od tak nie zauważy tego. Ważne jednak, że sprawia mi to radość Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeSro Sie 26, 2009 4:19 pm

No tak, nie wiem jak Ty ale jak ja mam oglądać przegadaną galę WWE, na której segmenty są dobre (bo takie są ostatnimi czasy Razz) i z średnimi walkami a jak mam oglądać przegadany przez Kurta "no mic skill" Angle Impact z ciut lepszymi walkami, bo aż tak nie powalają, to mój wybór pada na WWE Razz Wolę ciekawą fabułę, dla mnie walki są tylko smakowitymi dodatkami do storyline'ów i nic na to nie poradzę, jak bym chciał oglądać walki to bym sobie oglądał MMA a nie wrestling. Tyle w temacie xD
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeSro Sie 26, 2009 4:29 pm

Dokładnie. Każdej osobie która mówi, że WWE jest hujowe, bo słabe walki czy coś w tym stylu mówie: "wypierdalaj do MMA lub ROH" Razz
Powrót do góry Go down
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeSro Sie 26, 2009 5:25 pm

thepolishkiller napisał:
No tak, nie wiem jak Ty ale jak ja mam oglądać przegadaną galę WWE, na której segmenty są dobre (bo takie są ostatnimi czasy Razz) i z średnimi walkami a jak mam oglądać przegadany przez Kurta "no mic skill" Angle Impact z ciut lepszymi walkami, bo aż tak nie powalają, to mój wybór pada na WWE Razz Wolę ciekawą fabułę, dla mnie walki są tylko smakowitymi dodatkami do storyline'ów i nic na to nie poradzę, jak bym chciał oglądać walki to bym sobie oglądał MMA a nie wrestling. Tyle w temacie xD

Kurwa dejavu czy ki chuj?
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeSro Sie 26, 2009 5:27 pm

Jobber napisał:
thepolishkiller napisał:
No tak, nie wiem jak Ty ale jak ja mam oglądać przegadaną galę WWE, na której segmenty są dobre (bo takie są ostatnimi czasy Razz) i z średnimi walkami a jak mam oglądać przegadany przez Kurta "no mic skill" Angle Impact z ciut lepszymi walkami, bo aż tak nie powalają, to mój wybór pada na WWE Razz Wolę ciekawą fabułę, dla mnie walki są tylko smakowitymi dodatkami do storyline'ów i nic na to nie poradzę, jak bym chciał oglądać walki to bym sobie oglądał MMA a nie wrestling. Tyle w temacie xD

Kurwa dejavu czy ki chuj?

No, do Matrixa się włamali Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Jobber

Jobber


Liczba postów : 283
Join date : 23/10/2008

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeSro Sie 26, 2009 5:28 pm

A to zerowcy jedni.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeSro Sie 26, 2009 6:36 pm

maly619 napisał:
Np. to, że Jeff na WM nie skoczył na Matta, a ten powiedział I Quit.

Tooo o backlash Maly chodzilo Ci bo na b'lash było 'I Quit' a na WM Extreme Rules.Nom ale już nie chce sie błędów czepiać...
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitimeSro Sie 26, 2009 7:07 pm

Taki błąd można poprawić bo jest w zasadzie ważny, ale poprawianie literówek to już lekka przesada, a niektórzy to robią Razz

A żeby był topic to powiem, że jak wcześniej przeczytałem galę to mi się bardzo podobała i jestem z niej zadowolony Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





RoD 68. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 68.   RoD 68. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 68.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: