Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 43

Go down 
+4
thepolishkiller
TeH GamE
RVG Phentom
maly619
8 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 43 Empty
PisanieTemat: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimeCzw Sie 20, 2009 10:31 pm

Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimeCzw Sie 20, 2009 10:51 pm

Brawo mały... napracowałeś sie nic dodać nic ująć--- 10.
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 9:44 am

Potwierdzam słowa RVG gala na b.wysokim poziomie duży + ( pisanie ręczne ) gala jak zwykle długa i ciekawa ocena : ...9... Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 11:12 am

"Na titantronie pojawia się Napis „6th Gate!”. " -> WTF? Smile Z t ego co wiem to druga brama miała być Razz Co do samego losowania to dosyć mało realne, mimo wszystko cały turniej taki jest więc wybaczam Razz. Widać na czym się inspirowałeś xD Osobiście uważam, że wybór walk do tejże bramy nie do końca trafny, ale cóż Smile Zobaczymy, może to nadrobisz ;]

Potem walka i nawiązanie (być może Razz) feudu. Krótka rozmowa Pie Ninjas wiele nie wniosła, jak zwykle powiem - nic specjalnego :]. Typowy segment-zapchajdziura, ale i takie muszą być Smile No, może dowiedzieliśmy się jaki plan taktyczny mają, poza tym znowu to samo, czyli nic specjalnego.

Walka WoWo z GC - mimo wszystko spodziewałem się wygranej WoWo, więc z jednej strony jest zaskoczenie a z drugiej strony rozczarowanie Razz Neutralny moment gali w moim odczuciu, nic specjalnego Razz

Wywiad - OK, ale... nic specjalnego Smile Mimo wszystko nie wierzę w wygraną kogoś "z kim się dogadam i nie tylko obronimy pasy Tag Team, ale tez dojdziemy do porozumienia w sprawie mojego pasa Hardcore…" Razz

O masz, tego nie wziąłem pod uwagę Smile No ale cóż, jako że znam mniej więcej Twoje plany to wiem co teraz się stanie więc milczę Smile Walka dobra, na plus.

"Metallion zaczyna ciąć, lecz tylko rozwala nóż!" - ekhm, Mietek Smile Mimo wszystko segment fajny, na plus Smile

Spodziewana wygrana Gray Foxa, odpadnięcie Mietka szybkie i w sumie nie wiem co o tym powiedzieć. Nic specjalnego Smile

Walka Matthewa dosyć zaskakująca, po tym jak był kreowany Isomaniac trochę nielogiczna jest jego porażka no ale cóż Smile Mimo wszystko lekki minus.

No cóż, wygrana J2H też zaskakująca, lecz okoliczności trochę to zaskoczenie zmniejszyły Razz Zaostrzenie głównego feudu, można powiedzieć że na plus.

ME - kurde, zawsze mi się wydaje że Twoje Main Eventy są krótkie nawet jak są długie Smile Mimo wszystko walka ciekawa, zakończenie też. Zakończenie na plus, teraz trzeba tylko czekać jak te walki zostaną wypromowane i jak zostanie podgrzana sytuacja przed Title Night Smile

PODSUMOWANIE : nie podzielam aż tak dużego entuzjazmu poprzedników, gala z pewnością nie zasługuje na 10, poziom jest wysoki ale nie przesadzajmy Smile Ja byłbym skłonny dać co najwyżej 9 z lekkim minusem, gdybyś popełnił więcej błędów byłoby 8+, ale nie popełniłeś i jest 9- Razz.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
TheBigWowo




Liczba postów : 110
Join date : 03/03/2009

IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 11:48 am

hmm na początku troche mi się nie podobało to losowanie:P
Mały jakiś filmów się naoglądałeś?? ale niech tam będzie.
Potem mały segmnecik Wink
Moja walka z GC zaskoczenie ale tak to jest w wrestlingu Razz
Dobry segment z Mietkiem
Teraz wygrana Johna zaskakująca dopiero co debiutant a już wygrał z Metallionem
ME jak zawsze dobry Wink
Ocena 9
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 1:05 pm

''(Mietek): Kurwa! Potrzebuje cos mocniejszego!
Jakiś młody cały podniecony podaje mu metalowy nóż. Metallion zaczyna ciąć(...)''
ee?

no i w chuj powtorzen:P

ale ogolonie gala dobra, fajne walki, ciekawa (nie doczytalem ME tylko przestalem czaic kto kogo leje:P)

a to czego tu nie ujalem napsial w sumie Killer:p
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 1:17 pm

Ja nie mam dzisiaj hmm. Weny ? Po prostu czuję, że pisząc komenta będzie 60% pierdolenia. A w sumie, to w miarę wyręczył mnie Killer. Powiem tak. Turniej coraz bardziej mi się podoba, bardzo przyzwoity Mini RR Match, J2H vs Metal..,. W sumie nic specjalnego, ale zaskoczyłem się... Tak w ogóle, myślałem, że przegram, bo Insomaniacowi pomoże Grupa Metala ... Ale cóż, wygrałem, i bardzo się cieszę z tego powodu... ME też bardzo dobry, ciekawy, dużo fajnych ciosów, i zaskakujące zakończenie gali... Ogólnie : Gala baaardzo dobra, wręcz Zajebista... Ocena ? Hmmm... 8+.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 1:26 pm

Matthew, to masz wenę jeśli to tylko 60% Smile ME co prawda jak Metallion pisał momentami był zamotany ale dotrwałem do końca Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 2:06 pm

no no, ME Ciut zamotany Very Happy Ba, zapomniałem o mietku Very Happy Mam kolejnego Idola Very Happy Ha, Dietrich zwolniony, a na IHP sie pojawił xD Podobne Gimmicki Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitimePią Sie 21, 2009 2:20 pm

Łał!! Zajebiste IHP.Długie treściwei bardzo emocjonujace.Oby tak dalej Wink.9
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 43 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 43   IHP 43 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 43
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: