Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 67.

Go down 
+4
HUbysz92
helmans
<>
thepolishkiller
8 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 67. Empty
PisanieTemat: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitimePią Sie 14, 2009 8:44 pm

Gala którą pisałem bardzo długo, nawet mimo tego że gadałem na chacie itp. (zawsze to robię Razz), ale mimo wszystko czas efektywnego pisania był dosyć długi Very Happy Wszystko wyszło tak jak chciałem, oprócz walki First Blood, której nie dostałem, więc jest skrót Smile Tradycyjnie, miłego czytania!

http://www.speedyshare.com/650377285.html
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 67. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitimePią Sie 14, 2009 10:06 pm

Bardzo udana gala.Wiele ciekawych wątków się znalazło m.in gdzie jest jakiejś Berbimbu, kto walczył we wcześniejszych walkach za Mateuszka, opponent Micha, 3 uczestnik 3WD.Spoko że masz wyjebane na brak raportu(ja tam mam wyjebane na wszystko xD) lecz szkoda ze brakło go :/.I bezbłędnie napisany Hardcore Tornado Tag Team Match.Zastanawiałem się nad 7 ale dam 8
Powrót do góry Go down
helmans

helmans


Liczba postów : 371
Join date : 24/06/2009
Age : 30
Skąd : Kapturów,California

RoD 67. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitimeSob Sie 15, 2009 11:54 am

Gala jak zwykle zajebista.Poziom RoD jest bardzo wysoki.
Ale do rzeczy. Razz
Podobają mi się te zamieszania robione przed Title Night.Dużo szumu to dobrze.
Feudy są dobrze, zajebiście prowadzone.Fajne segmenty.Bardzo ciekawi mnie sprawa Triple G, z tym nagraniem kiedy zginął jego ojciec...Zapowiada się ciekawie.
Zajebiście wyszło z tym głosowaniem co do rywala Micha.Dobry dodatek do gali.
Również jestem ciekaw jak dalej potoczy się sprawa berimbau...
No i dochodzimy do ME, który wypadł jak dla mnie dobrze.Może jakoś nie podrywał ale był dobry.

Ogółem: Wiem, że stać Cię na więcej.Ode mnie masz 8 i duży +.... Razz
Powrót do góry Go down
HUbysz92

HUbysz92


Liczba postów : 150
Join date : 12/06/2009
Age : 31
Skąd : Górki

RoD 67. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitimeSob Sie 15, 2009 12:19 pm

fajnie przejscie miedzy galami z tym "BIMBERAU" Smile (powinno byc wiecej takich akcji miedzy galami)
w triple threat nie ma czego komentowac, no koncowka byla ciekawa Razz
co do GGG zgadzam sie z przedmowca Smile
mogles napisac dluzsza walke lerrego i goldusta, przeciez juz pisales sam walki...
zdziwienie po walce micha z siwym i z wypadkiem mayteuszka ;(
w tym czego nie opisalem nie bylo nic ciekawego jak dla mnie Razz

daje 8


Ostatnio zmieniony przez HUbysz92 dnia Sob Sie 15, 2009 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

RoD 67. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitimeSob Sie 15, 2009 12:41 pm

Zgadzam sie że fajnie wymysliłeś z tym Bimberau Very Happy zastanawiająca fazka z Pain comes again Razz, dobry ME .... Ode mnie 8
Powrót do góry Go down
Triple G

Triple G


Liczba postów : 18
Join date : 03/07/2009

RoD 67. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitimeSob Sie 15, 2009 3:34 pm

Dla mnie zajeiscie ale świetny ten pomysł z Bimberau bardzo mi się podoba SmileSmileSmileSmile Daje 9 Smile
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 67. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitimeSob Sie 15, 2009 5:37 pm

No gala jak zwykle dobra, co tu się rozpisywać, ciekawe segmenty i walki. zwłaszcza z Berbimbu Very Happy

A zapomniałem o ocenie Very Happy Daję 8+
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 67. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitimePon Sie 17, 2009 8:31 pm

Pierwszy segment z Goldustem. Podstawowy segment na RoD, czyli zapowiedź walki w jakiś ciekawszy sposób. Przyjąłem go obojętnie, bo tak jak pisze, na RoD zawsze są takiego typu segmenty Razz

Następny segment z Capoeristą. Fajny, ale trochę się zawiodłem, że tak łatwo się rozwiązuje ta sytuacja z birembau... ekhm.. berimbau (oczywiście jestem przekonany, że coś będzie potem, bo tak łatwo się nie może skończyć, ale czytam w locie i jeśli będzie tak jak się zapowiada, to w huj rozczarowanie Razz)

TTM i po niej segment. Spodobał mi się finiszer Banan@, bo pasował do całej tej sytuacji idealnie.

Kolejny segment i teraz już mogę powiedzieć, że robi się ciekawie pomiędzy Mateuszkiem, a Capoeristą. No i drugi segment-zapowiedz walki Razz

Segment z GGG fajny. Chyba muszę sprawdzić gimmick GGG; może tam będzie coś o jego ojcu, bo nie wiem o czym jest mowa Razz

Konkurs SMS. Właśnie na ostatniej gali zastanowiło mnie to, że zapowiedziano wrestlera z IHP, a mi nic nie powiedziałeś! Podejżewam jednak co może się stać i wysyłam SMS'a na "ktoś inny", a dokładniej to Bloodbath Razz

Zawiodłeś mnie dając wygraną PM-PUNKowi. Liczyłem na długi loosing strike obu wrestlerów i sytuacje gdy wszystko jest przeciwko nim i zawsze baty Razz

Potem niewysłana walka. Ja bym na twoim miejscu wyjebał tych gości. Huj, że są ważnymi postaciami. Nieaktywni, to nie zależy im na PPWF i do wyjebania. Ja osobiście zaczynam u mnie to stosować. Karte daję zawsze w niedziele, wiec jest dużo czasu na wysłanie walki. Nie ma walki, nie ma istnienia w IHP Wink

Walka micha i Siwyyy? Dziwny typ. Pewnie mówienie, że z IHP miało zmylić, ale nie dobrze jest kłamać fanów Killer Razz

Nastepnie komentatorzy zapowiadają walki turniejowe. WTF!! Już tyle walk i jeszcze więcej! Masakra Razz

Bardzo fajny segment z Main Eventerami Razz Ciekawie się to wszystko zapowiada, tylko jedna sprawa nie daje mi spokoju. Partner Tomka. Bloodbath sam sie zgłasza, że nim będzie. Czyżby to oznaczało, że Tomek nie znalazł takowego i miał walczyć one on two:P? Mnie zdziwiła ta sytuacja, bo liczyłem, że Tomek postara się o kogoś fajnego, a tu huj, okazuje się, że jest taką cipą (zresztą tak jest w moim odczuciu kreowany), że nie znalazł nikogo.

Wygrana CApoeristy spodziewana. Jednak sytuacja z tym jego hujstwem zrobiła się bardzo ciekawa. Jakiś ziom udający Mateuszka? Ciekawe, nawet bardzo Smile

Zarąbisty Main Event. Walka bardzo emocjonująca. Jednak wygrana "najbardziej dominującej grupy na RoD" Razz mnie nie dziwi. Tylko poczekać, aż zdobędą oba pasy Razz

Gala bardzo fajna. Na początku mimo wielu sytuacji żadna mnie nie powaliła i byłem gotowy dać 8, ale Main Eventy po prostu powalający i bez zastanowiania dostajesz 9 Smile
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 67. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitimeCzw Sie 20, 2009 4:27 pm

Huh, momentami wyobraziłem sobie małego jak czyta gale i mi się śmiać zachciało Razz A wracając do tematu - nikt nie powiedział, że Tomek nie znalazł partnera Razz Bloodbath jest GM'em więc nawet jeśli by Tomek znalazł to on by tam wystąpił Smile A Tomek nie znalazł partnera bo SKF mu w tym wybitnie "pomógł" Razz.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





RoD 67. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 67.   RoD 67. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 67.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: