Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 42

Go down 
+3
<>
paN Seph
maly619
7 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 42 Empty
PisanieTemat: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 11:10 pm

Mam nadzieję, że się spodoba, bo mi się podoba Razz (przede wszystkim osiągnąłem cel napisania fajnie turnieju Razz)

Stare linki wyjebałem: tutaj działający: http://www.sendspace.pl/file/281175a6094ea0e903d95a6


Ostatnio zmieniony przez maly619 dnia Czw Sie 13, 2009 11:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 11:12 pm

tylko mi link nie działa?

Forbidden

You don't have permission to access /313733240.html on this server.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 11:17 pm

mnie nie chce w Wordzie zadzaialać a wszystkie inne gale które mam dzialają.. Sad
Powrót do góry Go down
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 11:19 pm

mr.mateuszek napisał:
mnie nie chce w Wordzie zadzaialać a wszystkie inne gale które mam dzialają.. Sad

mnie też właśnie
Powrót do góry Go down
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 11:40 pm

Cód Miód i Orzeszki :PP

Turniej

Turniej Wyszedł Znakominicie, trzymał do końca w napięciu i był bardzo zaskakujący w niektórych momentach Wink Bardzo ciekawa sytuacja Mettaliona i czekam na kolejne "Bramy".

Walka TTM Moja

cóż oceniać tylko walka

Walka TTM BDKM itp.

To samo co wyżej

Lukas Vs Clair

za huja nie spodziewałem się takiego wyniku Wink myślałem że Lukas wygra w jakiś niespodziewany sposób a tu klops xD i Draw.... Kolejna walka na wysokim poziomie

Metal Vs Mateuszek

metal nie mial łatwo ale poradził sobie Wink Chociaż tylko raport

Mini Royal Rumble

najbardziej zawiodłem się na tej walce ... Razz chociaz trochę była ciekawa

OCENA: 9! Zajebisty Turniej ;p

PS: sry za double
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 11:44 pm

Bardzo dobre IHP z udziałem (prawie) wszystkich członków rosteru xD
Mini Rumble - krotkie, zwięzłe i na temat.
1 Runda Turnieju - bardzo udana, czekam na kolejną(e) runde(y) ;P
i Main event również bardzo ciekawy z wynikiem do przewidzenia ;P

Ogólnie IHP 42 oceniam na 9
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 11:57 pm

Na początku komentatorzy wydali mi się tacy jacyś... inni xD Lepsi. I już to wzbudziło we mnie myśl "będzie zajebiście" Razz. Początek walka i krótki segment, nawiązanie rywalizacji. Nic specjalnego Razz. Dalej segment z Lukasem i Atti który mnie lekko rozbroił i wyszedł zajebiście, wyobraziłem sobie go w najmniejszych szczegółach i zacząłem się śmiać Razz Rozmowa Pie Eatera z Grayem niby taka nijaka, a jednak segment fajny, trzymał pewien klimat i też potrafiłem go sobie wyobrazić. Tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że gala będzie zajebista Razz

Dalej dobra walka TT, choć czasem było za dużo zamieszania i musiałem cofnąć się o zdanie by sobie to poukładać Razz Końcówka ciekawa, znów na plus i podtrzymuje moje zdanie o gali ^^ Potem segment po raporcie, niby krótki ale konkretny i jakoś znowu mi się spodobał Smile

Turniej... Mniam Smile Będzie fajnie... Chyba Razz Najpierw mały błąd konstrukcyjny, który wysłałem Ci na GG. Potem zajebisty kawałem z wyjściem Noob'a Razz Ogólnie segment na plus, a walka? Zaraz zobaczymy ^^

Co tu dużo mówić, mimo kilku błędów zajebista Smile Zamieszania zbyt dużo, ale tak to już jest jak walczy tyle ludu Razz Ogromny plus i moje zdanie, że gala będzie wyjebana zostało podtrzymane Very Happy Zobaczymy jak z Main Eventem Razz

Końcówka dopisana niezła, aczkolwiek mam dziwne wrażenie że to był najsłabszy punkt gali Razz Co wcale nie znaczy że zły, bo cała gala była zajebista Razz Spodziewałem się przed galą dyskwalifikacji, bo nie widziałem że będzie LMS, jednak było raczej oczywiste że Clair obroni pas Smile

Za galę mocna, bardzo mocna 9, co miałem powiedzieć to powiedziałem wyżej, gala Z A J E B I S T A!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeSob Sie 15, 2009 12:51 pm

Mój ojciec to kawał huja Razz.. to było mocne Very Happy. Super I runda turnieju super Very Happy (Mietek przetrwal Razz ), me dobry szkoda że zakończony drawem... Moja ocena 9
Powrót do góry Go down
tobiasz300

tobiasz300


Liczba postów : 24
Join date : 29/07/2009
Age : 27
Skąd : ciechostowice

IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeNie Sie 16, 2009 4:45 pm

gala była spoko . szkoda ze moi faworyci zawiedli ale cóż resza sie udała
OCENA:8
Powrót do góry Go down
http://zarzycki@interia.pl
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitimeNie Sie 16, 2009 5:56 pm

To teraz ja Very Happy Ok, Let's go.
Krótki speech ziordaka zwykly Razz. Krótki, i zarazem Treściwy. Tak jak mowil killer, nic specjalnego Razz Hmmm. Czyżby Feud z Mietkiem?
Segment z Lukasem i Attitude wyszedł nieźle... Lekko się uśmiałem, a to co miało być, zostało zamieszczone... Zobaczymy LMS, który poprawi poziom gali, ktory i tak jak się później okaże był w chuj wysoki Wink Rozmowa Pie Eatera z Foxem podobała mi się. Fajny, konkretny segment, bez zbędnego pieprzenia. Ogólnie na plus.
Tag - Team match... hmmm.. Cieżko sie go czytało. Razz Trochę za duzo zamieszania(ale i tak przy 1 rundzie turnieju to pikuś Razz) Ale ogólnie kilka fajnych akcji, ciekawe zakończenie, ogólnie na +, bo nieźle sobie poradziłeś pisząc walkę z tyloma z zawodnikami (ale zaraz przejdziemy do turnieju xP)
Segment z waflem dobry, również Treściwy, nie za długi, nie za krótki, a zarazem zaskakujący... Ogólnie spodobał mi się.
Segment przed turniejem baardzo dobry, wręcz genialny. Speech Metala niczego sobie, ale potem moment z N00bem był wyjebisty. Uśmiałem się, a jak na gali się śmieję, to potem jestem do niej pozytywnie zaskoczony, co wpływa na ocenę..

Cytat :

W tym momencie z ringu wyszedł Noob. Mówi, ze na takie cos się nie umawiał i ze to pierdoli i chce wyjść. Droge zagradza mu jednak Insomaniac, który podnosi go do Powerbomba i wrzuca do dziury!!!!
(Metall): Właśnie tak to ma wyglądać…. Powodzenia!

Zajebiaszcze Very Happy

Walka równiez zarąbista. Ogólnie w chuj zamieszania, jak już wcześniej wspominałem, ale się nie dziwie, skoro tyle zawodnikow w niej walczyło...w ogole dziwie sie ze tak nieźle wyszła, jak na tyle człowieków (xD) Walka na +, turnieju nie zjebałeś, nie był "przereklamowany", czyli wszystko git.

Main Event też bardzo dobry. Duzo HardCore'u, w chuj fajnych ciosów, full emocji, i ogólnie wielki plus... Wygrana nikogo chyba nie zdziwila Razz

Ogólnie gala baardzo dobra, wręcz wyjebista. 2 polowa gali(mniejwięcej od początku Speechu Metala) zajebista, 1 polowa dobra, lecz nie powalała. Jeśli miałbym oceniac, to w granicach 8-9... Tak ok. 9 z średnim minusem Razz
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Sponsored content





IHP 42 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 42   IHP 42 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 42
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: