Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WG FAQ

Go down 
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

WG FAQ Empty
PisanieTemat: WG FAQ   WG FAQ I_icon_minitimeNie Sie 09, 2009 5:26 pm

WrestlingGame FAQ by thepolishkiller

FAQ będzie ciągle uaktualniane, ale musicie mi dać trochę czasu bo są też inne sprawy Wink Zabrania się kopiowania całości lub fragmentów FAQ bez zgody autora!


Czy supportera dostaje się od jakiegoś lvl albo osiągnięcia?
Nie, supportera można jedynie kupić za pieniądze lub zlecić komuś kupno. Czasem jest gratisowy na jakiś czas, np. na urodziny TWG, jednak nie jest powiedziane że na każde urodziny każdy dostanie gratis supportera.
Na chacie czy też na PM w grze zobacyzłem skrót "EoW". Co on oznacza?
EoW oznacza Evolution of WrestlingGame. Taki tekst widać na stronie głównej HWG.
Co to jest HWG?
Hardcore Wrestling Game to łatwiejsza odmiana TWG. Zamiast 20min czekamy 12,5 na walkę, nie ma limitu walk Tag Team, które można przeprowadzać co 25min, tak samo ze stable, z tą różnicą że na Stable czekamy 40min. Do tego staty trenują się krócej, nie ma tam jednak fedów i wszystkie nowinki są później niż na TWG.
Czy jest sens aby podnosić reducery i increasery powyżej 100%?
Tak, sens jest. Limit reducera i increasera to 85%, jednak w trakcie walki one spadają a im większy reducer/increser tym dłużej wytrzyma na maksymalnym, 85-procentowym poziomie.
Co to jest workout i czy opłaca się go kupić?
Czy się opłaca głosy są różne, jedni mówią że tak, inni że lepiej kase zainwestować w entrance a expa w advanced techniques. Workout działa to tak samo jak AT, tylko daje więcej a co za tym idzie oprócz expa trzeba dopłacić kasę. Kupujemy to co potrzeba do Wourkouta, żeby móc umiejętności z workouta dać na 2 lvl trzeba w Workoucie rozwinąć Gym na ten sam level. Czy się opłaca zdecydujcie sami czysto matematycznymi przeliczeniami, ja jestem raczej na nie Smile
Jak dowiedzieć się ile mam adrenaliny?
W zakładce "wrestler data" jest podane "adrenaline gain". Efektywną ilość adrenaliny otrzymujemy po pomnożeniu adrenaline gain * 25, można dać ciut więcej niż wyjdzie ale lepiej dać tyle samo, jak nie ciut mniej, żeby mieć pewność.
Co to jest modificator?
Modificator pokazuje ile WS (wrestler score) zdobędziesz lub stracisz podczas walki z danym wrestlerem. Modificator +200/-0 oznacza że wygrywając zyskujesz 200WS, przegrywając nie tracisz nic, więc teoretycznie walczysz z mocniejszym rywalem. +100/-100 oznacza niemal równego rywala, przegrasz stracisz 100WS, wygrasz - zyskasz 100. +0/-200 oznacza rywala teoretycznie bardzo słabego, wygrana nie doda Ci WS zaś po porażce stracisz aż 200. Wrestler score teoretycznie jest wyznacznikiem siły wrestlera, jednak często można pokonać lepszego pod względem WS wrestlera, jak i przegrać ze słabeuszem.
Gdzie mogę zrobić obrazek wrestlera taki jak inni mają w gimmicku?
http://www.ugo.com/channels/comics/heromachine2/heroMachine2.asp
http://www.southparkstudios.com/fans/avatar/
Czy znajdę naszą federację w TWG?
Nie. Nasza federacja jest nieoficjalna i z powodu wielu ograniczeń narzuconych przez adminów TWG na dzień dzisiejszy nie ma planów przejścia na oficjalkę.
Czy mogę założyć swoją własną ligę w TWG?
Tak, o ile jesteś supporterem, ponieważ tylko oni mogą ją zakładać. Zwykły użytkownik może dołączyć do już stworzonej ligi, ale swojej mieć nie może.
Jak mogę dostać się do oficjalnej federacji w grze?
Aby zostać członkiem oficjalnego fedu GM musi nam wysłać kontrakt. W "Main Board" w dziale "Federations" jest możliwość "zareklamowania" swojego wrestlera, można też pisać do GM'ów na PM swoje oferty, jednak musisz być bez feda, bowiem GM nie może negocjować z zakontraktowanym gdzie indziej wrestlerem.
Dostałem kontrakt. Co teraz?
Wchodzisz w "Federations", powinien tam widnieć link do kontraktu, który zaoferował Ci jakiś GM. Przeglądasz go, potem akceptujesz lub nie. W wielu fedach wymagają pisania RP (segmenty), więc nie dziwcie się że jak nie robicie nic na forum federacji to nie ma was na galach, niektórzy GM'owie jednak mimo to wystawiają ludzi bo po prostu nie mają pola manewru.
W jaki sposób mogę zdobyć TP (Tournament Points)?
W pasku na stronie TWG po zalogowaniu się widnieje zakładka "Bonus", wchodzimy tam i klikamy "Give us your vote". Następnie wchodzimy w bannery znajdujące się na stronie i tak codziennie. Na stronach nie trzeba głosować, ale można bo teraz raz w miesiącu za określone miejsce na określonej stronie są dodatkowe TP dla wszystkich.
Drugi sposób to ustawienie GoogleWG (http://www.thewrestlinggame.com/google/) na stronę główną. Nie polecam wyszukiwania konkretnych rzeczy bo cały mechanizm jest słaby, jednak 5TP co tydzień piechotą nie chodzi Smile

Wszelkie pytania, na które nie ma tu odpowiedzi zgłaszajcie w tym temacie : https://ppwf.forumpolish.com/wrestling-game-faq-f24/ . Znajdziecie tam również ciekawe poradniki.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
 
WG FAQ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Talk Arena :: Wrestling Game FAQ-
Skocz do: