Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 39 - też jakas zaległa :P

Go down 
+3
<>
thepolishkiller
maly619
7 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 3:07 pm

Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 4:00 pm

No cóż, tak jak pisałem Ci na GG - gala dobra, wszystko poprawnie, ale bez żadnej rewelacji. Atmosfera na PPV podgrzana, ale bez żadnej rewelacji. Segmenty jak zawsze dobre, ale bez żadnej rewelacji xD. Ocena, hmmm... 8.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 4:07 pm

Tak jak myślałem feud MT vs AMT będzie kończony na PPV
Raport pojedynku (chyba był klejony :p) Voodoo vs Clair zajebisty ale i tak widać klasę obu zawodników.
I jeszcze mnie ciekawi co sie dzieje z Dastinem... Very Happy

Gala choć trochę krótka lecz bardzo udana. Moja ocena to 8
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 4:14 pm

Jedno mnie boli Razz Brak komentarzy co do storyline'u z Metallionem i turniejem Razz Osobiście mam co do niego duże plany i liczyłem na zainteresowanie, aw komentarzach nikt o tym nie wspomina i to mnie martwi Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 4:15 pm

Wolą nie zapeszać może Razz Ja też chciałem to komentować, ale wg. mnie jest za wcześnie żeby coś powiedzieć dlatego milczę Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 4:17 pm

Bo ty znasz plan xD
Powrót do góry Go down
lolek5457

lolek5457


Liczba postów : 227
Join date : 04/12/2008
Age : 32
Skąd : New Sacz & Binczarowa.

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 4:46 pm

IHP 39.
Wydawało mi się ,że gala troszeczkę krótkawa, ale za to bardzo treściwa.
Najlepszy momeny jaki mi się podobał w gali, to...
(Matthew): Gdzie jest mój brat!?!

(Zbyszek): Nigdy ci nie powiem!

Matthew uderza Zbyszka!

(Zbyszek): Myślisz, ze bicie mnie cos ci da?!? HAHAHA!!! Mylisz się!

Matthew uderza jeszcze raz!

(Zbyszek): Chcesz go odzyskać?!? Chcesz go znów zobaczyć?!? Musisz mnie pokonać na PPV w I Quit Matchu!!!

Matthew stoi nad Zbyszkiem, chce go uderzyć, lecz rezygnuje, ale za to… wyrzuca klucz z kajdanek w publikę!!!

YEEEAHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po tym opuszcza ring!

... wyobraźiłem sobie tą sytację i naprawdę śmiesznie to wyglada.
Wróćmy do początku gali...

Pierwsza walka standardowa... chociaż fajny segment na samym początku. (dwa segmenty).
Druga walka, chyba była to walka drużyn, nic więcej nie powiem.
Trzecia walka, lepsza od wcześniejszych walk, ponieważ pojawił się segment na końcu walki, w której przeczytałem ,że na PPV zobaczymy, mam nadzieję ciekawą walkę.
Czwarta walka, HBK zwycięża! Cóż więcej dodać?
Piąta walka, fajna końcówka walki.
Szósta walka, koniec walki a tóż zaraz segment który mi się bardzo podobał.
Siódma walka, zajebista końcówka walki, zapowiedź kolejnej walki TTM.
Bardzo dużo walki było na IHP 39 za to duży +.
Ogólenie gala na b.dobrym poziomie.
Ocena 9.
Powrót do góry Go down
http://www.wwe.pl
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 7:40 pm

nikt nie komentuje akcji ze mna, bo prowadzacy ich nie komentuja... Razz mogles jednak cos tam dopisac:P

'Voodoo wstaje pierwszy, chciał pinowac Claira, lecz ten tez powoli wstaje, wiec Voodoo podchodzi do niego. Clair jednak podnosi go i robi mu Atomic Drop, a następnie łapie go za głowę i DDT! ' dziwnie to brzmi:P

tym razem przeczytalem cala gale (!), ale nie byla powalajaca, dobrze sie czytalo, ale nie miala 'tego czegos'Razz

i w sumie jak dla mnie to gala zasluzylaby na 5/10:P

a i jak juz pisalem(chyba pisalem..:/) zjebales z ujawnieniem mnie:P
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 7:52 pm

@lolek

Właśnie na tym polega czytanie gal, aby sobie to wyobrazić Smile Puste czytanie raportów nic nie daje, jednak jak już się odkryje ile radości może sprawić jedna gala gdy jej obraz będzie się nam przewijał w głowie niczym gala Raw czy SD! to aż w pale się nie mieści Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 8:12 pm

Metallion, teraz sam troche żałuję tego ujawnienia, ale już tego nie cofnę Razz
Powrót do góry Go down
TeH GamE

TeH GamE


Liczba postów : 282
Join date : 11/02/2009
Age : 29
Skąd : Mroczków

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeCzw Lip 30, 2009 8:47 pm

No więc tak...
Na początku gali od razu dobry segment i walka tag teamowa też fajna

Następnie prawie ciągiem się zaczyna drugi tag team też super z kolesiami MT

walka mateuszka vs. BBK ciekawa. Widać było że MT się będzie rozpadać :p

I moja walka z HBK przejebałem ala to co (fajnie że byłem bynajmniej) .

ostatnie walki SUPER i segmenty wyjebiste fajne masz pomysły Smile
OCENA:
Jak zwykle dla mnie gala na dobrym poziomie mocne ...9...
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeSob Sie 01, 2009 9:20 pm

Rozpisze sie, bo mam nowa klawe i myszke, i musze sie nia podniecic xD

Otwarcie gali : Bardzo konkretne. Mogłeś jeszcze trochę bardziej się rozpisać, ale nie jest źle..

Kolejny segment : To samo Smile Konkretny, lecz troche za krotki Razz Ogolnie juz mnie nudzi ten storyline Attitude vs Lukas...

Cytat :
Szatnia MT. Mateuszek jest napalony i szykuje się do walki z BBK

Napalony? To raczej pasuje do czegos innego niz do walki ^^. Mogles dac cudzyslow czy cos

Metallion vs Gimmick... Tutaj juz ciekawiej, ale tez za krotko xP Ale juz lepiej xDD

Potem jeszcze Zbyszek dostaje wpierdol ;D Na reszcie mi sie to podoba xD Widze, ze tak jakby troche zmieniles storyline, ale to bardzo fajnie. Juz nie pierdoli, Zemszcze sie itp.. Tylko oddawaj brata chuju, a to juz lepiej Very Happy Ogolnie liczylem na fajniejszy feud, ale i tak nie byl taki zly...

Koncowka gali podobna do RAW z przed NoC... Lukas w roli Ortona... Ogolnie moglby ponownie byc dluzszy feud Voodoo vs Lukas, a Attitude niech juz sie rozpadnie...

Ogólnie gala mi się nie podobała. pisana na szybko - to od razu widac. Bardzo krotkie komentarze komentatorow (Taa, maslo maslane Razz ) Krotkie segmenty, ale chociaz konkretne

Gale oceniam tak ... 4-/10

A ty i tak wolisz jak ktos cie opierdala, wiec 5 zeta xD Mam nadzieje, ze juz ogarneles zaleglosci, i zobaczymy normalne gale...
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeSob Sie 01, 2009 9:26 pm

@Matthew

Tyle razy prosiłem, nie pierdol od rzeczy... Zwłaszcza o rzeczach na które jeszcze będziesz miał czas. Napalony to bardzo ogólne pojęcie, można się napalić na kupno czegoś, praktycznie na wszystko więc swoje racje, zwłaszcza tak debilne, zachowaj dla siebie.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeSob Sie 01, 2009 9:38 pm

Jezzu, przeciez wiedzialem, ze to tak jakby przenosnia... Domysl sie, az taki glupi nie jestem Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitimeSob Sie 01, 2009 9:41 pm

Wiem że jestem zajebisty, ale Bogiem jeszcze nie jestem więc nie mów tak do mnie. Skoro wiedziałeś to na chuj to pisałeś, potrzebne to komuś do szczęścia? Nie po to chcieliśmy komentarze żeby pisać w nich pierdoły, bo to możesz sobie napisać w Trash Talku i to też z umiarem.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





IHP 39 - też jakas zaległa :P Empty
PisanieTemat: Re: IHP 39 - też jakas zaległa :P   IHP 39 - też jakas zaległa :P I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 39 - też jakas zaległa :P
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» IHP 37 -zaległa za 1.07.2009
» IHP 38 - zaległa za 8.07.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: