Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 WinteRevolution PPV

Go down 
+16
maly619
Clairvoyant12
` ExiT .^
Stin
wafel144
Voodoo
lolek5457
Flyer
Capoerista
arturusHBK
Psycho Jason
Siwyyy
TC1 Lukas Stanczak
Basketball Kid (10)
germazynnnn
thepolishkiller
20 posters

Ocena
6
WinteRevolution PPV I_vote_lcap65%WinteRevolution PPV I_vote_rcap
 65% [ 15 ]
5
WinteRevolution PPV I_vote_lcap35%WinteRevolution PPV I_vote_rcap
 35% [ 8 ]
4
WinteRevolution PPV I_vote_lcap0%WinteRevolution PPV I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
WinteRevolution PPV I_vote_lcap0%WinteRevolution PPV I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
WinteRevolution PPV I_vote_lcap0%WinteRevolution PPV I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
1
WinteRevolution PPV I_vote_lcap0%WinteRevolution PPV I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 23
 
Poll closed

AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 10:47 pm

http://www.speedyshare.com/298835529.html

PPV okupione wielkim wysiłkiem, mam nadzieję, że się spodoba ^^
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
germazynnnn

germazynnnn


Liczba postów : 193
Join date : 23/10/2008
Age : 28
Skąd : Nowy Sącz

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 11:10 pm

zaje.zaje...zaje...zaje...zaje..zajebista gala szkoda że mnie nie było 6 z zajebistym plusem Laughing
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 11:11 pm

gratulacje panowie bookerzy
HardCore hit with łopata xD
wogole swietna walka Buried Alive
walki SKF'a z Siwyyy'm nie czytalem calej bo szczerze mowiac mi sie nie chcialo
segment z Bloodbathem jakos nie przypadl mi do gustu ale jest 6
kawal dobrej roboty
Powrót do góry Go down
TC1 Lukas Stanczak
Admin
Admin
TC1 Lukas Stanczak


Liczba postów : 332
Join date : 23/10/2008
Age : 40
Skąd : Mada Fuckin Warsaw City

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 11:35 pm

nie bylem pewien czy dac 5 czy 6, dalem 6 bo jednak mini zgrzyt nie moze zakryc calosci, a byla naprawde fajna, a ten zgrzyt to, zakonczenie walki Clair vs Maly...IMHO walka o tytul na PPv nie moze sie tak konczyc, musi byc albo new champ albo old champ, koncowka ta byla taka troche jakby to IHP bylo, ale reszta knal
Powrót do góry Go down
Siwyyy

Siwyyy


Liczba postów : 191
Join date : 01/11/2008
Skąd : Opole

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 11:42 pm

Chętnie bym sypnął 7, ale skoro nie ma to daję 6 Razz
Widzę Chester że Cię nie doceniałem Razz Kawał świetnej roboty, naprawdę wypas Razz
Powrót do góry Go down
Psycho Jason

Psycho Jason


Liczba postów : 337
Join date : 22/12/2008
Skąd : z twojego najgorszego koszmaru

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 11:44 pm

Zaje***te PPV Very Happy możecie byc z siebie dumni panowie kawał dobrej roboty Very Happy daje 6 bo gala naprawde super Very Happy
Powrót do góry Go down
arturusHBK

arturusHBK


Liczba postów : 231
Join date : 23/10/2008
Age : 32
Skąd : Nowy Sącz

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimeNie Sty 25, 2009 11:54 pm

gala że taki powiem zajebiaszcza, gratulacje dla killera i małego bo to ich największa zasługa, oczywiście 6 Very Happy
Powrót do góry Go down
Capoerista

Capoerista


Liczba postów : 79
Join date : 23/10/2008
Skąd : Katowice

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 12:06 am

bardzo dobre PPV, dobrze, że poziom idzie w górę Smile nic tylko czekać na następne 6
Powrót do góry Go down
Flyer

Flyer


Liczba postów : 9
Join date : 16/01/2009
Age : 30
Skąd : Zawiercie

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 12:07 am

Nic dodać nic ująć Smile Oczywiście 6 :]
Powrót do góry Go down
lolek5457

lolek5457


Liczba postów : 227
Join date : 04/12/2008
Age : 32
Skąd : New Sacz & Binczarowa.

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 12:10 am

Popieram zdanie Flyer'a .Daję 6.
Powrót do góry Go down
http://www.wwe.pl
Voodoo

Voodoo


Liczba postów : 92
Join date : 23/10/2008
Age : 37
Skąd : Boat City

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 1:14 am

ja sie wylamie z towarzystwa i dam 5- gala oczywiscie niczego sobie, ale po annihilation ppv poprzeczka byla zawieszona troszke wyzej. opener taki troche bez historii- niby cascet match, a nic sie nie działo. jak dla mnie zmarnowany potencjał meczu. podoba mi sie caly storyline ze Spartą, W PPWF jest potrzebna taka stajnia, która troche potrzęsie towarzystwem. Kto wie? moze za jakis czas namieszają w RoD lub na IHP. kolejna sprawa to fajnie zrobiony powrót Arturusa- dobrze ze nie bylo brawlu, spokojnie poczekajmy czy odzyska pas z rąk Metalliona, bo wydaje sie byc naturalnym #1 contenderem do pasa. bardzo dobrze że The Wall przegral pas, gdyż paradoksalnie moze to tylko pomóc tej postaci. Podobnie rzecz sie ma jesli chodzi o zwyciestwo Lukasa- zresztą uważam że Buried Alive Match stole the show i to nie dlatego, że ja w nim wystepowalem (no oczywiscie przede wszystkim dlatego:p), ale poprostu był świetnie zabookowany. Dla odmiany strasznie gównianie była zabookowana końcówka matchu o PPWF championship. Walka miala wielki potencjał, zresztą sam feud prowadzony był tak, że oczekiwało się z niecierpliwoscią aż Mały z Clairem spotkają się w końcu one on one i nikt im nie bedzie przeszkadzał. a tu zonk... nie wiem jakie sa plany co do pasa PPWF, ale zakończenie tego meczu to zdecydowane zaskoczenie in minus (może po 2-3 IHP zmienie zdanie, jak okaze sie co sie bedzie dzialo wokol pasa)


Ostatnio zmieniony przez Voodoo dnia Pon Sty 26, 2009 2:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
wafel144

wafel144


Liczba postów : 313
Join date : 11/12/2008
Skąd : z Konohy

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 2:11 am

daje 6 gala na bardzo wysokim poziomie dobra walka Lukasa z Voodu
duzo komentarzy i wszystko fajnie ale nie pasuje mi jedna rzecz...kto kurwa wymyslil ta SPARTE !!! 4 balwanow ktorzy sie znecaja nad slabszymi,komentator stwierdzil ze Stin jest silniejszy...trudno zeby byl slabszy jak jest 2 lvl wyzej...a cos trzeba zmienic bo wkurwia mnie to ze oni wkolko wybiegaja po mojej (i nie tylko mojej...) walce i wszyskich leja

PS prosze o nie banowanie za przkelenstwa, bo juz nie wytrzymywalem,dziekuje
Powrót do góry Go down
Stin

Stin


Liczba postów : 81
Join date : 14/11/2008
Age : 31
Skąd : Mogilno

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 10:11 am

gala na 6 rozpoczecie gali zaje... ostatnie 2 walki jeszcze lepsze.
jedna zecz mnie zdziwiła. Brakowało mi zwykłych walk nie o pas czy miano pretendenta do pasu tylko zwykłe walki a jak ich nie ma byc to przynajmniej z powody ograniczen czasowych komentatorzy obojetnie z kad powinli dac przynajmniej wyniki tych walk.

Jednej sprawy nie kumam dlaczego Voodoo nie ma kumpla ktory by mu pomagal tak jak Lukasowi Mongo. lepiej by bylo gdyby Voodoo najął ochroniarza np. The Wall lub Siwyyy z RoD

powiem wam ze zgadzam sie w części z wafel144 tez juz mnie troche to denerwuje silniejsi atakuja slabszych. moze ktos powinien pomyslec o zatrudnieniu tymczasowo np. Basketball'a lub Mr.Matthew'a do Afterburn aby pomogli im w tej sprawie. Stin by mnial w koncu godnych rywali no i afterburn pomoc w konflikcie Sparta vs. Afterburn
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 11:24 am

kolejna sprawa to fajnie zrobiony powrót Arturusa- dobrze ze nie bylo brawlu, spokojnie poczekajmy czy odzyska pas z rąk Metalliona, bo wydaje sie byc naturalnym #1 contenderem do pasa Halo, halo! Zapomniałeś, że w IHP jest jeszcze Mr.Matthew Razz

powiem wam ze zgadzam sie w części z wafel144 tez juz mnie troche to denerwuje silniejsi atakuja slabszych. moze ktos powinien pomyslec o zatrudnieniu tymczasowo np. Basketball'a lub Mr.Matthew'a do Afterburn aby pomogli im w tej sprawie.

Sorryy, ale czy cie jebło?! Ja mam się marnować w Afterburn?! Mogę zrobić z nimi porządek,ale dopiero jak już zdobędę pas xD

A co do gali. Liczyłem na coś więcej. Najlepszy pojedynek to SKF vs Siwyyy. Oczywiście druga świetna walka to Lukas vs Voodoo.. a co do walki Maly vs Clair... No powiem, myslalem ze bedzie cos lepszego. Tak jak mowilem, liczyłem na coś więcej po poprzednim PPV. 5
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 11:41 am

Arturus ma plany co do SPARTY więc wasze sugestie na forum wiele nie zmienią, tak już jest że w życiu silniejszy znęca się nad słabszym i nic na to nie poradzicie Smile


@Voodoo

Ta strata pasa była planowana od paru dobrych tygodni Wink Jak mówili komantatorzy - chcę go trochę odświeżyć i wprowadzić w niższe kręgi.

@Matthew

oO walka SKF'a z Siwyyy'm najlepsza? Ja bym tak nie powidział Razz ^^
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Clairvoyant12

Clairvoyant12


Liczba postów : 165
Join date : 26/10/2008

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 3:47 pm

Powiem tak: bardzo dobrze ( czyli 5 Wink )
Przede wszystkim gratuluję drugiej części gali
Victoria znów mnie ominęła...

Ale przejdźmy do rzeczy
Podobają mi się coraz bardziej te walki, które są całe bądź w częsci opisane
Podział na akapity robi swoje, łatwiej się czyta ( a nie mówiłem Chester? Smile )
Rywalizacja o Hardcore Championship też się ciekawie zapowiada
Oby The Wall przeszedł wreszcie do PPWF title picture na RoD :p
Victoria mnie ominęła..., a sorry, to już mówiłem Wink
Ending walki mojej i Małego może niektórych zawodzić, ale o to pretensje do Bloodbatha trzeba mieć :p
Dużo się działo, ale początek słabszy niestety, i stąd 5 a nie 6.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 4:17 pm

To teraz ja. Wiadomo, podobała mi się gala. Mam podobne zastrzeżenia jak inni, czyli Casket Match na początku, bez jakiegos feudu czy cos, choc wiem, ze Arturus mial straszne problemy z lvl ludzi i musial cos na szybko wymyslec.

A teraz czas sie wytlumaczyc z koncowki Ironman matchu Very Happy

Ogolnie to raport nie był nic zmieniany. Udało się nam z Clairem dostać zaport 6 - 6 więcbez zastanowienia uznałem że będzie to idealne na PPV. Potem jednak pomyslalem, że nie mogę zostawić od tak remisu. Nawet w WWF (chyba) w walce HBK vs Bret Hart w Ironman po remisie walka została kontynuowana, wiec zrobilem to samo. Ale żeby nie bylo, ze ktos przegral/wygral zrobilem no contest Wink
Powrót do góry Go down
Dastin_016

Dastin_016


Liczba postów : 163
Join date : 23/12/2008

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 6:01 pm

Po wygranej walce Lolek wyciąga spod ringu pojemnik z benzyną, rozlewa benzynę po trumnie i wyciąga zapalniczkę, publiczność aż zamarła ze strachu. To bylo nawet straszne xD. Bardzo dobre PPV. Daje 5 Wink
Powrót do góry Go down
James 'Metallion' Mano




Liczba postów : 274
Join date : 24/10/2008

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 6:08 pm

Zajebista gala, ale cholernie mnie rażą językówki ( szczególnie koniec walki o pas Afterburn, jezu, powtarzać 5 razy imie w 4 zdaniach?:p) i inne niedorobki :PP
Ogólnie fajnie sie czytało, ale jednak jak dla mnie zabrakło 'tego czegośRazz'
5
Powrót do góry Go down
RVG Phentom

RVG Phentom


Liczba postów : 391
Join date : 13/12/2008
Age : 31
Skąd : Kapturów aka. DEATH VALLEY

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimePon Sty 26, 2009 7:33 pm

Znowu mnie skopali ...... Razz:P Ale i tak daje 6!!!

_________________________________

RVD is finnaly come back to WWE!!!
Powrót do góry Go down
bakson

bakson


Liczba postów : 47
Join date : 24/10/2008

WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitimeWto Sty 27, 2009 9:40 am

Ocena 5
Większość walk była świetnia, oczywiście najlepszy był Buried Alive Match Voodoo vs Lukas oraz bardzo dobry był początek gali (widać wyraźnie, że to PPV, a nie zwykła gala)
Końcówka Ironman Match była słaba (powinien być jakiś zwycięzca, a nie no contest)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WinteRevolution PPV Empty
PisanieTemat: Re: WinteRevolution PPV   WinteRevolution PPV I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
WinteRevolution PPV
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: PPV-
Skocz do: