Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 84

Go down 
+2
DevilLukas
maly619
6 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 84 Empty
PisanieTemat: IHP 84   IHP 84 I_icon_minitimePią Paź 01, 2010 8:28 pm

No i kolejna gala przed nami!

http://ppwf.com.pl/ihp84.html

Ogólnie przed PPV miały być dwie gale IHP, ale przez sesję i zdawanie nie dałbym rady, więc jest tylko jedna. Ocenę, czy dobrze wprowadza nas do PPV pozostawiam wam Wink
Powrót do góry Go down
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

IHP 84 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 84   IHP 84 I_icon_minitimeSob Paź 02, 2010 1:43 pm

na samym początku ostrzeżenie Metaliona przez Lukasa

następnie ładna walka 3 na 1 wygrana przez Mortara, Activa i Infernala nad Inso +

nastepnie walka o pretendenta do pasa Tag Team wygrana Italianów walka ciekawa i ładnie napisana. Ciekawe kto wygra na DD ++

następnie mamy walka Jasona z Brasydasem wygraną przez tego drugiego z małą pomocą Rastamana który zaraz po walce atakuje Brasydasa

potem mamy walkę w klatce pomiedzy Metalionem a Lukasem i wygrana Metala i pokazanie swojej siły nad Lukasem

i na sam koniec walka 3 na 3 pomiędzy teamem PWE a PPWF bardzo ciekawa walka i wygrana PWE oby taki sam wynik był na DD.

i jeszce krótki segment w którym Drew ogłasza że jeśli na DD ktoś spinuje Byka ten traci pas i popera postanowienie PIE Eatera(jeśli on lub Gray zostanie spinowany odchodzi na zawsze z PPWF)

ostatnią galę przed DD uznaję za bardzo ciekawą i dobrze napisaną(nawet jak na brak czasu)
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

IHP 84 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 84   IHP 84 I_icon_minitimeSob Paź 02, 2010 5:02 pm

Gala dobra, ciekawie opisana- dobrze uwidocznione feudy Metalliona z Lukasem i PWE z PPWF. Karta również bardzo ciekawa, zwłaszcza założenia do main eventu. Również Avos dobrze się prezentuje, myślę że wraz z partnerem zasługują na pasy.
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 84 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 84   IHP 84 I_icon_minitimeNie Paź 03, 2010 3:18 pm

Plusy:
+ Dobry Battle Royal i dobrze, że pretendentami zostali Italian Christians.
+ Fajny Main Event, można się tylko przyczepić do tego, że CPT zbyt szybko wstał po stunnerze. Po finisherze powinien "zasnąć" na trochę dłużej a on chwilę później już wstał.
+ Lukas vs Metal na PPV. Nie podoba mi się, że będzie to HiaC bo całkiem niedawno (Title Night) odbyła się taka walka ale niech już będzie. Dodatkowo tryumf Metala jest pewny bo to jego stypulacja, no chyba że powróci Clair i pomoże Lukasowi.

Minusy:

Inne:
* Mam pewien pomysł na kontynuację feudu Wolfstarka i Geralta ale o tym to Ci kiedyś na gg powiem Razz
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 84 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 84   IHP 84 I_icon_minitimeNie Paź 03, 2010 8:44 pm

Początek gali zaczynamy od krótkiego speechu Lukasa i nie udanej próby ataku Metalliona.
Jason i jego dobre serduszko daje jeszcze jedną szanse Insomaniac'owi.
No i jednak nie skorzystał z tej okazji ale za to Mortal, Activ i Infernal pokazali że są godni bycia w PWE Team Smile
No i mamy kolejny segment dobrze promowanego Italian Christians, chociaż segment który był gale temu był lepszy Very Happy ale to moje zdanie.
Wynik jakże by inny Smile Wiadomo było że wygrają Avos i Kilan, nic tylko czekać na PPV.
No feud Geralta i Wolfstarka ciągle idzie dobrze, chociaż za Ambulance Match mógłby być I Quit Razz
No proszę a jednak Jason przegrał.
Metallion znów pokazał kto tu rządzi a walka na PPV też może być ciekawa.
ME to już tradycja wyszedł fajnie chociaż coś mi tam brakowało, ale i tak fajnie napisany Very Happy
Gala wyszła wyśmienicie. Ocena 8/10
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

IHP 84 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 84   IHP 84 I_icon_minitimeWto Paź 12, 2010 8:34 pm

W końcu mam neta Very Happy

Promo Lukasa,hmm szykuje się ciekawy feud między nim a Metallionem mam nadzieję na coś ekstra Smile

Wygrana naszego tt raczej nie budziła wątpliwości bo przeciwnicy nie byli zbyt mocni. Naprawdę ciekawie zapowiada się walka na PPV i obstawiam jednak że pasy nie zmienią właścicieli(nie czytałem PPV jeszcze)

Insomaniac pasuje mi żeby dołączyć do PPWF i zemścić się za brak wiary w jego umiejętności na byłych kolegach ;] Taki Daniel Bryan Razz

Widzę ze Brasydas ma mocne wejście,kolejna wygrana,mocno go promujesz więc pewnie masz jakiś ciekawy pomysł na niego.

Metal vs Lukas Jednak Meal udowadnia że jest numero uno IHP ale coś czuje że Lukas może mu nieźle zaleść za skórę Wink

Ogólnie gala napisana bardzo dobrze. Przyjemnie się czyta. No i pytałeś czy rozkręca feudy przed PPV :na pewno tak ale zawsze 1 tyg mniej robi różnicę Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 84 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 84   IHP 84 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 84
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: