Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 80

Go down 
+3
<>
Brasydas
maly619
7 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 80 Empty
PisanieTemat: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeSob Sie 21, 2010 8:37 pm

Nowa gala już gotowa Wink

http://ppwf.com.pl/ihp80.html

Zapraszam do komentowania Wink
Powrót do góry Go down
Brasydas

Brasydas


Liczba postów : 98
Join date : 02/01/2010
Age : 31
Skąd : Sławków

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeSob Sie 21, 2010 9:11 pm

To pierwsze przeczytane przeze mnie IHP w całości i musze powiedzieć że bardzo mi si,ę podobało. Po pierwsze czuje się klimat tych gal. Gala dobra, choc parę walk mogłoby być dłuzszych(oczekiwałem więcejj po walce Byka i Kaczmara). Podobnie Rasta vs Isomaniac- wynienili po 2-3 ciosy Iso dostaje kopniaka i po sprawie.
Niemniej jednak ocena 9/10
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeSob Sie 21, 2010 9:44 pm

Pierwsze co przyciągnęło moją uwage, to obecność na gali Rastamana. Very Happy Bo ja pisałem cały gimmick, mimo że postać jest Damianno (Banan)
Debiut zajebiście udany widze, zajebistym pomysłem jest używanie slangu (koleś, czaicie itp.), postać to jak można łatwo zauważyć to kopia Kofiego Jamala Very Happy
Więc myśle że tobie Mały się uda z tej postaci coś wycisnąć i wprowadzić coś nowego. Smile

Pomysł z Elimination Chamber i Championship Scramble zajebisty. Zajebiście się czyta walki z dużą ilością zawodników.

Storyliny o pas Heavyweight jak i o pas Hardcore bardzo ciekawe.
Powrót do góry Go down
Psycho Jason

Psycho Jason


Liczba postów : 337
Join date : 22/12/2008
Skąd : z twojego najgorszego koszmaru

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeSob Sie 21, 2010 10:05 pm

Gala bardzo fajna.
Masowe walki na Tittle Night będą napewno ciekawe i warto na nie czekać, ale zanim to, to na odbedzie się mam nadzieję kilka interesujących walk eliminacyjnych w które wplączą się rózne feudy.
Będzie gorąco Wink

Feud PWE vs PPWF prowadzony świetnie i fajnie sie go czyta. Jestem ciekaw jak to dalej sie potoczy.

Dobre promo Geralda i Wolfstarka przyszłotygodniowej walki Tag Team. Chlopaki łatwo nie dadzą za wygraną, i czy zapowiedziana "uczciwa" walka będzie na pewno uczciwa i pozbawiona przekrętów?? Razz

Insomaniac trochę przynoobił xD Ale Byku wywalczył Tittle Shoota kosztem Kaczmara, co dodatkowo zaostrza panujący feud.

Wywiad standardowy bez szału. Matthew mógłby podkręcić atmosferę i coś rzec porządnego do Mettaliona Razz

Ciekawa końcówka walki Lukasa z Clairvoyantem.
Walka Main Event na wysokim poziomie i mi osobiście się spodobała. Fajne ciekawe akcje a Voodoo doda smaku walce o Pas Heavyweight na Tittle Night Wink

Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeSob Sie 21, 2010 11:00 pm

Na początek speech Drew, info o Title Nigth - wiedziałem o tym, ale ogólnie ok. Nie było chujowe, nie było super, ot informacja o walkach. Stypulacje ciekawe, no ale jak mówiłem wiedziałem o tym, więc nie wywołało to emocji, u innych może i tak Razz

Byku w szatni... czemu? Razz Może lekko zmieniłeś mu charakter, nie wiem bo nie czytałem poprzednich IHP, ale z moimi informacjami o nim jest to niedorzeczność. Nie było nic o wprowadzeniu siłą, więc skoro nie chce być w drużynie (+ wpierdol na PPV) to na chuj tam wszedł? Dla mnie to minus Razz
EDIT : ok, wiem już że taki był kontrakt (sorry, nie czytałem wcześniejszych gal), no ale w sumie nie były dotrzymane zasady walki bo stała się Handicapem, więc nie widzę powodu dla którego Byku miałby tego przestrzegać i spodziewałbym się raczej że po prostu by nie wszedł tam.

Potem walka i wygrana Avosa, może nie jest to minusem ale liczyłem na ciekawsze wprowadzenie go niż po prostu w walce Razz

Przechwałki PW i w sumie od razu czekałem, kiedy wejdą PPWF Kids. Zakończenie trochę dziwne, bo mogłeś dodać coś więcej po tym "A jeśli nie...", np. jakieś gesty czy "mówi groźnym głosem Wolf" bo niby można się domyślić o chuj Ci chodziło, ale powinieneś podać mi to jak na tacy, a nie żebym ja sam się domyślał Razz

Debiut Rastamana no i tu już coś ciekawszego było niż samo wejście na walkę i papa. Szybka wygrana, ale też Inso jakoś w moich oczach wysoko w karcie nie jest. No i wybiega Byku, "ratuje" Rastamana ale dziwnie wg. mnie wyszedł ten Dropkick. Kilka słów Byka i już kolo atakuje? Średnio to kupiłem, jest nowy więc myślę że mógł po prostu uwierzyć, a ten Dropkick był dla mnie zbędny Razz

Potem walka eliminacyjna, sam pojedynek ok i znajome zakończenie xD Ogólnie jednak cała ta sytuacja PWE-Byku średnio mi przypada do gustu, zwłaszcza rola Byka w niej. Nie dziwi mnie że nie ma dzikiej nawalanki 5 vs. Byku, ale to wejście do szatni, ta całkowita olewka Jasona na Byka na razie mnie nie przekonuje. Zobaczymy co dalej.

Nie lubię gimmicku Ceny, więc nie chcę komentować tego wywiadu xD Nic specjalnego ,tak powiem.

Potem walka eliminacyjna, spodziewany zwycięzca i... gif 450 splasha przy Crossbody? Oj chyba possałeś tutaj lekko Razz

Od początku liczyłem na to, że walka Adolfa z Picią będzie eliminacyjną i jakoś spodziewałem się wygranej tego pierwszego. Jedyny minus - Sława Zwycięstwu w raporcie, na PPV o ile się nie mylę była Chwała. WTF?

Segment Małego, Blooda i Voodoo taki dla mnie nijaki. Kontynuacja feudu, ale w sumie nic specjalnego.

Potem atak RVG na Marka i Smitha, gadanina CPT no i... postać CPT trochę chujowo wyszła, bo na PPV sam chciał dołączyć RVG do walki a teraz wini go za stratę pasa. Kolejna rzecz, której nie kupuję Razz Nie wiem czy dzisiaj tak jakoś mam czy co xD

Lukas i Clair wychodzą, mówią o walce eliminacyjnej i... zawód. Po prostu się pojawia, ze będzie to walka eliminacyjna. Wg. mnie można by to zrobić lepiej, dołożyć jakiś krótki storyline związany z tą sytuacją, nie dawać już teraz tej walki eliminacyjnej a pociągnąć to do kolejnej gali lub nawet przez 2-3, byłby to mały angle ale ciekawy i można by zapełnić "czas antenowy" no i z pewnością byłoby to ciekawe i lepsze niż takie wyjście. No ale to tylko moje zdanie.

Muszę chyba pogadać z panem Józkiem od elektryki bo te światła za często gasną. No i w sumie mogę odwołać swoje poprzednie słowa (jak wiesz piszę komenty "na żywo", to wg. mnie lepsze bo pokazuje jak zmieniają się odczucia itp., ale nie ma co o tym teraz gadać Razz) i coś się stało. Na pewno na plus, zobaczymy co z tego wyniknie.

Mały jedzie do domu... Potem Voodoo wchodzi na ring i szczerze obecnie jestem tym zawiedziony Razz Liczyłem, że mały zostanie zaatakowany w domu przez Voodoo, no ale w sumie to mały jest tym złym obecnie, więc może moje oczekiwania były trochę bezpodstawne. Aczkolwiek takie coś (atak w domu) kupiłbym Smile

Dziwna też ta walka, trochę tego nie kupuję (znowu xD). Blood wychodzi na rampę, ma walkę z Voodoo, po raz kolejny pojawia się stół, w walce nie ma dyskwalifikacji i w zasadzie nie wiadomo co z sędzią, czy był, czy dobiegł czy jaki chuj no i walkę z Bloodbathem Voodoo wygrywa po pinie na małym. Zero informacji o tym jaka to walka wprowadziło trochę zamieszania i ciężko niektóre rzeczy zrozumieć jak dla mnie, no ale może na kolejnych galach się dowiemy co to do cholery było Smile

Ogólnie : czytając inne komenty widzę, że mam zdecydowanie inną opinię od trzech osób, które już komentowały. Gala nie wyszła tak zajebiście, owszem była fajna, ale sporo rzeczy było dziwnych, nie na miejscu, jednak mimo to gala trzymała jako taki poziom, chociaż bywały znacznie lepsze epizody. No cóż, zobaczymy co odpowiesz na "zarzuty" i wtedy może moja ocena lekko się zmieni Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 10:36 am

No to po kolei Razz

Byku w szatni? - umowa była taka, że przechodzi do nich, więc nie wiem, dlaczego miałoby go tam nie być. Mówisz, że miał być Tag Team, był Handicap, ale przed walką, gdy Jason był sam, Drew powiedział, że wedle umowy, jeśli nie ma partnera, walka staje się Hanidap Matchem, to samo jest w drugą stronę, czyli wszystko wedle umowy, wszystko ok, Byku i Kaczmar wedle umowy przechodzą na stronę PWE.

"A jeśli nie..." - no sorry, ale liczę, że galę czytają inteligentni ludzie i raczej potrafią sobie dobrać w jakim kontekście jest to powiedziane.

Crossobdy - 450 - nie moja wina, że podpis jest Crossbody, a gif tego ciosu to 450, tutaj pretensje do Activa.

Chwała-Sława WTF? - tutaj przyznaję się, cios nazywa się Sława Zwycięstwu, a ja nie wiedzieć czemu wbiłem sobie do głowy Sława i taki cios wpisywałem na PPV (i byłem wielce przekonany, że tak się właśnie nazywa).

CPT jest heelem, więc dziwisz się, że obwinia RVG? Zresztą ostatnio dużo osób mówiło, że wychodzi na cipę, a takie obwinianie, to przecież domena "cipo heeli" Razz
Choć w tym segmencie ważniejsze było to co robił Mark i Smith (cały trening Razz) i ciekawi mnie jak to odbieracie, bo jakoś nikt nie wspomniał nic na ten temat.

Mały i cała sytuacja - tutaj też myślałem, że zbędne będzie pisanie rzeczy o tym kiedy pojawia się sędzia, kiedy co się dzieje, po prostu znów liczyłem na inteligencję czytających, ale widać, nie mogę tego robić xD
No, ale zaraz wytłumaczę - Bloodbath nie brał udziału w walce. Zadzwonił do Małego, żeby go poinformować o tym, że walka jest eliminacyjna do Chambera, czyli coś, co zapewne Małego zainteresuje. Blood nie zdążył jednak dalej zareagować, bo zaatakował go Voodoo. Zaraz potem pojawił się Mały i walka ruszyła na całego.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 10:49 am

Nie chodzi o to kto jak inteligentny jest. Takie rzeczy powinny być napisane. Właśnie nie jest tak jak mówisz - to nie my mamy sobie dopowiadać i domyślać się co się stało a co nie, tylko mamy to dostać jak na talerzu, a tego tutaj brakło, zwłaszcza w ME i dla mnie jest to ogromny minus.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 10:51 am

Dla mnie były to tak oczywiste rzeczy, że nie widziałem potrzeby, żeby o tym pisać. Zresztą tylko ty się o to rzucasz, więc albo tylko tobie to przeszkadza, albo tylko ty tak dokładnie to analizowałeś Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 11:31 am

Albo tylko ja tak dokładnie czytałem Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 11:46 pm

IHP przeczytane Wink

Pierwsze co rzuca się w oczy to turnieje organizowane zarówno na RoD jak i na IHP. W sumie to dobrze bo więcej postaci jest wykorzystywanych Smile

Debiut 2 postaci,z czego jedna chyba dostanie większy push,zobaczymy jak się to rozwinie Smile

Kontynuacja feudów na plus. Zwłaszcza MałyvsVoodoo i Matthew vs Metallion. Metal jest takm nowym typem heela-heel pogromca Very Happy A mi się najbardziej podobał Orton za wspaniałych czasów heelowskich i jego zwycięstwa kantem dzięki LEgacy lecz mimo to potrrafił czysto pojechać Tryplaka czy Cene Smile

Mi akurat postać Byka się podoba i czekam też co dalej wymyśli Mały.

Tag Teamy,jakoś od początku nie potrafię się w to wkręcić,czy to na RoD czy na IHP czy na PPV jakoś średnio mi się to widzi dlatego nie będę o tym pisał.

Dziwne też że wrestlerzy sami sobie ustalają walkę wiedząc że któryś z nich trafi na PPV do walki o pas. Skoro niektórzy byli tacy pewni można było zrobiś małe suprise i ich zaskoczyć(negatwynie) Smile
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 7:09 pm

Początek gali jak i zapowiedz następnego PPV wyszedł dobrze, przynajmniej wiemy co nas czeka a dwie masowe walki na pewno wyjdą zarąbiście.
Było do przewidzenia że drożyna Jasona będzie chciała się wmieszać w walki o pasy, jak widać Byku nie jest zadowolony ze swojej sytuacji.
No proszę udany debiut Avosa i jeszcze odrazu dostał się do walki na Title Night nic tylko pogratulować.
Segment z PW i PPWF Kids'ami wyszedł moim zdaniem średnio, mam nadzieje że na PPV też będzie jakaś fajna walka o pasy Tag Team.
Kolejny udany debiut, ogólnie ciekawi mnie losy Rastamana, co do kolejnej walki to coś podejrzewałem że wygra Byku.
No i proszę kolejna członek PWE Team w walce o pas.
I znamy kolejnego pretendenta do pasa Hardcore, mam nadzieje że postać Adolfa coś ruszy bo ma jak dlamnie ciekawy gimmick.
Segment Marka, RVG i CPT wyszedł bardzo fajnie ciekawy pomysł z tymi pokazami umiejętności Marka.
Lukas vs Clair walka taka sobie no ale końcówka najbardziej mi się podobała.
ME jak zwykle świetnie wyszedł no i myślałem że jakoś może Blood wejdzie do walki na PPV no ale chyba się myliłem.
Gala wyszła bardzo dobrze, ocena 8
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 80 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 80   IHP 80 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 80
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: