Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 106.

Go down 
+2
The Bykertaker
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 106. Empty
PisanieTemat: RoD 106.   RoD 106. I_icon_minitimePią Sie 20, 2010 4:18 pm

Pierwsze RoD po Summer Pain już na stronie!

http://www.ppwf.com.pl

MIŁEGO CZYTANIA!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 106. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 106.   RoD 106. I_icon_minitimePią Sie 20, 2010 5:40 pm

Plusy :
+ FT rozpoczyna swoją działalność Razz
+ Zamaskowany gostek [chyba to Hanibal], liczę na Mask vs Mask z Thunderem na PPV ;p
+ Michu najebał tej czwórce ? ;O

Minusy :
- NGN wygrywa z Miniem w Submission Matchu poprzez pinfall...
- Trochę nie podobała mi się sytuacja z Kilanem bo zaspoilerowałeś wynik. Ostatnio za zwycięstwo został skazany na walkę z Darthem a teraz GM mówi, że w razie porażki zmierzy się z Big Teh Gamem, i to jest właśnie ten spoiler mówiący, że na bank Kilan dzisiaj przegra. No, i przegrywa. Za tydzień zmierzy się z tłuściochem, mam nadzieje, że wygra bo nie ma sensu dawać wygrać nieistniejącej postaci, lepiej podpushować młodego zawodnika ;p

Inne :
* brak
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 106. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 106.   RoD 106. I_icon_minitimePią Sie 20, 2010 5:46 pm

Też skapnąłem się, że wygrał przez pina w submission matchu. Jednak nie chciało mi się tego poprawiać bo gala była już przekonwertowana, więc postanowiłem wykorzystać to na kolejnych galach Smile

Spoiler? No nie wiem, według mnie to tylko następstwo porażki i mogło zdarzyć się wszystko.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 106. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 106.   RoD 106. I_icon_minitimePią Sie 20, 2010 5:57 pm

Kolejne dobre RoD. Bardzo podoba mi się cała sytuacja z Team IHP i tym jak się panoszą w rosterze. Ciekawie zapowiada się też dalsza część turnieju o miano pretendenta do pasa NGN'a. Fajna sytuacja nastąpiła po walce Thunderstorma z Destructionem. NGN widać promowana na Miniu. Szkoda, że ME nie pisany ręcznie. W gali brakowało mi trochę komentatorów, których było dość mało.
Ogólnie jest dobrze ale bywało dużo lepiej, szczególnie po tej reklamie na 4C spodziewałem się jakiegoś PPV Quality Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 106. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 106.   RoD 106. I_icon_minitimePią Sie 20, 2010 7:37 pm

RoD przeczytane Wink

Dobrze że Siwy wrócił,wnosi trochę świeżości na RoD.

Zack-Paul Cena
Szczerze się przyznam że nie pamiętam dokładnie ale sądząc po reakcji publiczności Zack był face'em a walka zrobiona chyba po to żeby Zack przeszedł turn.

Moja walka z Parvusem-nie mogło być chyba innego wyniku,ale kolejne RoD nic wielkiego się nie dzieje z moją postacią. Miało być ciekawie na razie jest tak średnio,no ale jestem cierpliwy i poczekam na next RoD może tam się coś będzie dziać Smile

Ciekawy i moim zdaniem dobry pomysł na turniej o pretendenta do pasa. Tylko co będzie robił w tym czasie posiadacz pasa? ;] W turnieju wygra pewnie Destruction.

No i ME. Widać że winą za ataki obarczony został Michu ale coś mi mówi że to nie on Razz Pozyjemy zobaczymy,do next RoD Smile
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 106. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 106.   RoD 106. I_icon_minitimeNie Sie 22, 2010 11:11 am

Podoba mi się to ciągłe powtarzanie przez Team IHP, "żeby RoD stało się lepsze". Trzeba przyznać, że Siwyyy dodał im kolorytu i mogę powiedzieć, że teraz kupuję tą stajnię w 100%.

Zack vs Paul Cena - czyli 0 historii, 0 zainteresowania.

Ignar vs MMM - to samo co wyżej + spodziewany zwycięzca (w końcu członek teamu IHP)

Parvus vs Kilan - przed walką informacja, że za tydzień, jeśli Kilan przegra (a to już po zapowiedzi było pewne) zmierzy się z Big Teh Gamem, czyli już wyższa liga. W walce zabrakło themów, choć widzę na nie miejsce Razz

Fajny wywiad Destructiona. Znów pokazanie gimmicku, choć w tym przypadku bardziej podobało mi się zakończenie rozmowy, a zwłaszcza zdanie "To nie gra ani komiks, to wrestling". Super Wink
Kolejna walka i znów brak themów.
Wygrywa Destruction -bardzo dobra decyzja Wink Po walce duże zamieszanie, w sumie nie wiem, co do całej sytuacji ma Lionheart, ale ok, jak się już pojawił. Na koniec pokazał się jednak ktoś zamaskowany, co z jednej strony wywołuje ciekawość, ale z drugiej strony, robi się nudne, bo czy zawsze musi się ktoś pojawiać po zgaśnięciu świateł Razz?

NGN vs Minio - nie mogło być inaczej, mistrz wygrywa. Pytanie tylko, co z PM Punkiem i jego feudem? Zaraz widzę, że ME, czyli już nic nie zobaczymy, co mnie trochę rozczarowało, bo segmentów bardzo mało na tym RoD, a walki też bez jakiś ciekawych momentów.

Atak na micha bardzo zaskakujący, ale dziwi mnie reakcja publiki. Oczywiście michu to heel, ale Budzik, Wall i SKF też. Zresztą niemiłosierne obijanie nagradzane popem? Już o wiele bardziej kupiłbym brak reakcji publiki i zdziwienie, bo po prostu pop mi tu ni huj nie pasuje.

Ogólnie średnio to wypadło. Jak pisałem wcześniej, mało segmentów, parę walk bez żadnych sytuacji, a jeśli jakieś były, to nie zawsze aż na tyle ciekawe.
Powrót do góry Go down
Darth Parvus

Darth Parvus


Liczba postów : 32
Join date : 05/11/2009

RoD 106. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 106.   RoD 106. I_icon_minitimePią Sie 27, 2010 5:54 pm

- Siwyyy stał się czołową postacią IHP Team, a drużyna ta stała się o wiele wyraźniejszą, choć mam nadzieję, że reszta osób, które tam są też zaczną zaczną stawać się wyraźniejsze, bo tak dla mnie drużyna ta, to Siwyyy + pare osób z IHP (i oczywiście jest tam mistrz, ale dla mnie też mało wyraźny)
- ogłoszenie, że jeśli Kilan przegra ze mną, już powiedziało, jaki będzie wynik tej walki.
- bardzo ciekawy atak zamaskowanej osoby. Raczej nie ma to związku z atakami, które widzieliśmy wcześniej, bo jest tu całkiem inna ekipa, ale tak czy siak, każda taka tajemnicza sytuacja jest ciekawa (choć bez przesady)
- atak na końcu bardzo mnie zaskoczył. Szykuje się chyba jakaś nowa stajnia, a reakcja publiki pokazuje, że ma być ona chyba face'woą stajnią, co już mi się mniej podoba. Wolałbym widzieć te osoby dalej jako heeli.

Gala taka umiarkowana, były jakieś walki, ale często bez historii, więc nie były za ciekawe, no a ostatnia walka miała na celu dojść chyba tylko do tego ataku nowej stajni. Mimo, że gala mnie nie powaliła, jestem ciekaw co stało się dalej, dlatego zabieram się do czytania RoD 107 Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 106. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 106.   RoD 106. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 106.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: