Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 79

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 79 Empty
PisanieTemat: IHP 79   IHP 79 I_icon_minitimePią Sie 06, 2010 8:02 pm

Na stronce pojawiła się ostatnia gala IHP przed PPV Wink

Gala trochę skrócona, walki nawet bardzo, ale myślę, że wszystko zostało ładnie przed PPV zaostrzone. Nie dałem jeszcze nowych filmików z Entence Themem, bo po prostu nie miałem czasu, galę wrzucałem na szybko, ale już od PPV będzie wszystko aktualne.

Zapraszam do czytania i oczywiście komentowania Wink
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 79 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 79   IHP 79 I_icon_minitimePią Sie 06, 2010 9:41 pm

Plusy :
+ Sytuacja z pasami Tag Team
+ Osoba rozmawiająca przez telefon na backstage'u. Nie był to nikt ze znanej nam ekipy Jasona bo wtedy ich jeszcze nie było na terenie hali, więc ktoś z IHP potajemnie kolaboruje z Jasonem.
+ Metallion rozpierdalacz i Open Challange na PPV. Coś mi się zdaje, że jego przeciwnikiem będzie Matthew :p


Minusy :
-Ujawnienie konsekwencji jakie czekają po przegranej na PPV. Na 100 % wiadomo, że wygra team Jasona i przez to, że znamy zwycięzcę walka nie będzie tak emocjonująca.


Inne :
* Pierwsza walka bez większych fajerwerków, wygrywa Wiktor czyli wiadomo, kto na PPV zostanie odliczony/poddany i odejdzie z PPWF.
* Sytuacja z pasem Hardcore. Nie mam pojęcia czemu ale ta sytuacja do mnie całkowicie nie przemawiała. RVG stęka, płacze jaka to federacja/roster jest zły i jak bardzo nie szanują go i całego Mroczkowa. CPT płacze bo mu ciągle kradną pas, po przeniesieniu Destructa na RoD całkowicie sobie nie radzi i wychodzi na cipo-heela. W sumie w tym feudzie w górę pnie się tylko Mark, który z gali na galę jest coraz bardziej wyrazisty i jak dla mnie najbardziej zasługuje na pas z tej całej trójki.
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 79 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 79   IHP 79 I_icon_minitimeSro Sie 11, 2010 9:13 pm

Gala wyszła na prawdę fajnie. Chociaż trochę początek dla mnie był nudny to od segmentu z Bykiem, Kaczmarem i Drewem zaczęło robić się ciekawiej. Smith i CPT łącza siły by zgnieść RVG ? hmm robi się coraz ciekawiej. Teh wspiera kolegę, co może sugerować że na PPV mogą razem interweniować w walkę CPT i Marka. Metallion robi jak zwykle demolkę. Nie wiem czy to błąd ale na karcie piszę że jest walka CPT (c) vs Mark "The Wolf" vs RVG a w karcie na stronie nie ma tam RVG. Podpisanie kontraktu wypadło dziwnie spokojnie, ciekawie co tam Jason planuje. ME i znowu Metallion Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 79 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 79   IHP 79 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 79
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: