Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 104.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 104. Empty
PisanieTemat: RoD 104.   RoD 104. I_icon_minitimePon Sie 02, 2010 10:01 pm

Po okresie posuchy związanym z wakacyjnymi klimatami, brakiem pomysłów i wydarzeniami losowymi RoD wraca. W niezłym stylu według mnie, mimo małych rozmiarów gala rozwija kilka storyline'ów, niedługo PPV więc to jest priorytetem. W dodatku rozwiązałem problem pytajników w miejscu cudzysłowów i apostrofów, więc wygląda to też lepiej. Jeśli jeszcze nie zawarłem w gali czyjegoś Titan Tronu to przepraszam, ale chyba wszystko jest ok Wink

http://www.ppwf.com.pl

MIŁEGO CZYTANIA!!!

I jak zwykle czekam na komentarze Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 104. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 104.   RoD 104. I_icon_minitimeWto Sie 03, 2010 7:08 pm

Pierwsze co rzuca się w oczy to wprowadzenie opisu co działo się na poprzedniej gali. Duży plus za to Smile Osobiście uważam że powinno to być na zasadzie,że będzie pisane kto z kim walczył i kto wygrał(w jaki sposób też tzn czy ktoś pomógł czy jakiś inny kant),a także najważniejsze fragmenty wypowiedzi. A wszystko to w celu podbudowania feudów,żeby można było się ''wczuć'',człowiek od razu sobie przypomina co czytał tydzień temu Wink

Segment z TPK z Wall'em i SKF'em dobry. Gdy zapowiedziana została ich walka to sobie pomyślałem hmm będzie dobra podstawa do rozpadu jeżeli ktoś wygra,no chyba że coś wykombinują i nie bd walczyć.

Ignar vs Seraphim należało się spodziewać jakichś nieczystych zagrań w tej walce Smile Po pojedynku małe zamieszanie,jeden wylatuje,drugi wylatuje,każdy innego okłada hehe Very Happy

Destruction pasuje mi na heela,bo w sumie nie wyobrażam go sobie jako tego dobrego. Dlaczego? Bo jak ktoś taki przemądrzały i pyszny może być dobry? Ale to coś nowego i ''innego'' i dobrze Smile

Ciekawy motyw z rozwalaniem samochodu Smile Od razu na myśl przyszły mi dwa skojarzenia-HHH i jego młotuś oraz jak kiedyś Kofi rozwalił samochód Ortonowi który dostał go w prezencie od Rhodesa i Dibiasiego. Feud Punka i Micha ciagnie się już kawałek ale nadal mi się nie znudził Smile

Segment z moją postacią wypadł wg mnie bardzo dobrze Smile Poczekajmy na opinie innych,ale mi się bardzo podoba wprowadzenie akcentów włoskich. Zobaczymy co będzie za tydzień Smile

Wall - Parker hmm ktoś ich zaatakował,tak jak ostatnio Budzika i Ricco. Uważam, że jest to jedna i ta sama osoba i wydaje mi się że wiem kto to Smile Będzie ciekawie Razz
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 104. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 104.   RoD 104. I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 11:55 am

Przypomnienie wydarzeń z poprzedniej gali na plus, ale myśle że Kill wrzucił to bo juz na tej gali nie pojawił się M.B Styles Razz, i trzeba był przypomnieć co sie z nim dzieje. Po wejściu TPK, nakierowałeś sprawe na SKF'a i Walla Razz. Tak czy inaczej feud się troche zatrzymał, a Stylesa nadal nie ma xD

Seraphim vs Ignar - w zasadzie to nie wiedziałem kto wygra, liczyłem również że walka zakończy się DQ lub w jakiś inny podobny sposób.

Potem, walka dziwna. Ale chuj z tym. 2 wygrane Teamu IHP.

Potem dobry segment i znamy walke na Summerpain! Destruct vs Capoerista o TS Very Happy

Kilan ma racje, feud Minia z Punkiem trwa, ale ciągle wymytślasz coś ciekawego i on się nudzi bardzo powoli Razz ale mysle że to się skończy prędzej czy poźniej wyjebaniem Punka, bo on już postaci nie ma na TWG.

Segment Kilana i JTS'a taki sobie, ale czekam na jakieś rozwiązanie tej sprawy bo za długo się nie może ciągnąć a przecież Kilan regularnie ocenia gale i powinien mieć w kieszeni jakiś dobry storyline.

No i Main Event, a raczej jego brak xD a tutaj poprostu ktoś rozjebał czterech kolesi xD

Gala przeciętna patrząc na takie jak pisałeś jeszcze niedawno. Z tych storyline'ów podoba mi się sytuacja o pas Cruiser, sprawy Satan Service'u i wyjebanie Stylesa. Smile

Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 104. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 104.   RoD 104. I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 2:35 pm

O title shota będzie na RoD 105 Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 104. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 104.   RoD 104. I_icon_minitimeCzw Sie 05, 2010 2:44 pm

Gala zaczyna się od przypomnienia sytuacji sprzed tygodnia. Osoby przede mną pisały, że fajnie, że dobrze tak przypomnieć, a ja uważam to za zbędne. Jeśli ktoś uważnie czyta gale, a te go wciągają (a tak powinno przecież być), to nie potrzebuje on przypomnienia, bo po chwili czytania gali pamięta co było ostatnio. A jeśli nie pamięta, to źle świadczy to albo o osobie czytającej, albo o samej gali.

TPK w bardzo fajnym segmencie z Wallem i SKFem. Zaczyna się coś dziać w sprawie ich kłótni z Riderem, co przyjmuję bardzo pozytywnie.

Seraphim vs ignar - czyli walka osób feudujących ze sobą już na IHP. Wszystko wyszło fajnie. Walka zakończona dużą zadymą z dużą ilością osób. Było trochę zamieszania, ale o dziwo podobało mi się i nie mieszało mi się to aż tak, jak często ma w takich sytuacjach Razz Pojawił się Thunderstorm i liczę, że wkrótce przekonamy się, kto go zaatakował i dlaczego.

Destruction świetnie sprawdza się w roli heel'a w tym gimmicku.
Michu atakuje Ridera i tu mam jedną sprawę, jakoś michu nie pasuje mi do tej grupy Walla i SKFa. Sam nei wiem czemu, ale nie potrafię go kupić. Może dlatego, że Wall i SKF mająjakby wyrobioną markę swoimi segmentami itd. a michu? Niby Champion (a champion z niego marny, 0 promocji, brak segmentów, myślałem, że danie mu pasa coś zrobi z tą postacią, a tu dupa).
Sam segment i zawieszenie Micha też dziwne. JTS zawiesza micha, nie wspomina nic o pasie, co z nim dalej będzie. Mam nadzieję, że pojawi się o tym wzmianka w późniejszym czasie.

Destruct potwierdza jak dobrym jest heelem, tylko zastanawia mnie jedno, co odliczał sędzia? Pojedynku zacząć nie mógł, jeśli nie ma rywala na ringu, więc liczył chyba se tak dla jaj.
Cała sytuacja z pasem Cruiser się zaostrza i chyba szykuje się nam Triple Threat Match. W tym wszystkim nie podobało mi się tylko jedno, ponowny atak Destructiona na Capoeristę. Destruction najpierw mówi jakim to jest geniuszem, że nie ważna jest siła, a potem sam z niej korzysta, by tylko zniszczyć rywala.

Całą sytuacja Punka i Minia mnie nic a nic nie pociąga, nie kupuję tego feudu, a demolka auta tego tak czy siak nie zmieni.

Segemnt z Kilanem (mimo, że wiem jak to się skończy) dodaje dużej dawki niepewności, ale też ciekawości, co będzie z tym dalej.

No i kolejne osoby ranne. Mam nadzieję, że coś z tych ataków wyniknie ciekawego, bo już zdarzało się, że były ataki na ludzi, a potem nic z tego nie wynikało i nie było nawet wyjaśniane. Tak więc liczę, że tu będzie inaczej.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 104. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 104.   RoD 104. I_icon_minitimeCzw Sie 05, 2010 2:57 pm

Co do Destructa, to wg. niego SAMA siła nie jest kluczowa, trzeba do niej dorzucić trochę mózgu Razz Przynajmniej takie mam przesłanie w jego segmentach. Co liczył? Już sporo razy było tak w WWE, że rywal nie pojawiał się a sędzia go odliczał (vide Orton vs. zjechany wcześniej Batista i biblijny powód Huntera w karetce z młotem) jak przy zwykłym count oucie. Mogła to być wygrana przez poddanie walki, ale to mi pasowało do dalszej sytuacji Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





RoD 104. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 104.   RoD 104. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 104.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: