Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Entrance theme's; nowe forum?

Go down 
+8
` ExiT .^
10kilan
Basketball Kid (10)
CPT
<>
Mr.Destruction
The Bykertaker
thepolishkiller
12 posters

Nowe forum?
Tak
Entrance theme's; nowe forum? I_vote_lcap39%Entrance theme's; nowe forum? I_vote_rcap
 39% [ 7 ]
Nie
Entrance theme's; nowe forum? I_vote_lcap61%Entrance theme's; nowe forum? I_vote_rcap
 61% [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 18
 

AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 1:29 pm

W tym temacie chcę poruszyć dwie sprawy. Pierwsza lżejsza - skoro już idziemy do przodu to zachęcam was do zrobienia swoich własnych filmików na entrance. Coś takiego zrobił Mateuszek chyba, nie mówię żeby iść aż tak daleko i sklejać filmiki (choć miło by było Razz) ale żeby dać może jakiś pokaz slajdów z podkładem muzycznym ale tak, by theme był wycięty w momencie, w którym chcecie aby był jego początek przy wejściu. Często fajne piosenki mają intro nie pasujące na theme i dalsze fragmenty są waszymi theme'ami więc fajnie by było jakby każdy kto może postarał się o coś takiego Wink

Druga już ciut poważniejsza - skoro mamy już stronę i spory serwer to można by pomyśleć nad założeniem tam forum, nad którym byłoby 100% kontroli, nie tak jak tu. Niektórzy chcieli zmiany stylu (to mogłaby być dobra okazja), niektórzy narzekają na chata więc można pomyśleć o zainstalowaniu nawet najprostszego phpbb od przema i zrobieniu nowego forum, z tym że nie ma opcji przeniesienia bazy stąd na inny serwer, więc oprócz najważniejszych rzeczy reszta (min. dyskusje) byłaby "stracona". Nowe forum dawałoby większą funkcjonalność według mnie i jedyna wada to strata tego co jest tu, no ale zawsze można w najpopularniejszych tematach dać odnośnik do nich na tym forum a tam kontynuować dyskusję, bo tego forum usuwać nie mam zamiaru. Proszę więc o waszą opinię w ankiecie no i przydałyby się jakieś uzasadnienia Wink

PS Nie daję opcji "obojętnie" czy "nie mam zdania" bo po to was pytam, abyście ustosunkowali się do tego Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 1:51 pm

Zagłosowałem na "Nie" bo wg mnie to forum z mojego punktu widzenia jest dobre i nie ma sensu go zmieniać. Do tego przejście na nowe forum wprowadziłoby niepotrzebne zamieszanie.

Co do Entrance Theme to pomysł fajny i niedługo postaram się coś zmontować Very Happy
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 1:58 pm

Zagłosowałem na nie z powodów patrz Byku

Jeśli chodzi o theme to na mnie nie licz bo nie mam czasu i wiedzy xD
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 3:06 pm

Nowe Forum - Nie. Gdyż nie ma sensu zmieniać kolejny raz "miejscówki" i zaczynać budowanie tego co jest od nowa. w sumie szkoda że nie można tego forum przenieść tam.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 3:08 pm

Mi ten czat pasuje i za chuja nie chciałbym, żeby go zmienić. Nowe forum jest (jak zostało powiedziane), mi się zdaje, niepotrzebne, tu się podoba, a na siłę nie ma co zmieniać. Jestem na nie.
Powrót do góry Go down
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 4:23 pm

Nowe forum - nie. Dla mnie to forum jest dobre i nie trzeba go zmieniać.
Entrance - kto umie niech się bawi z filmikami, ja nie umiem więc raczej nie zrobię.
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 4:26 pm

Też jestem na nie z nowym forum. Przyzwyczaiłem sie już do tego Wink

Co do entrance,to kto ma takie coś zrobione,żeby można było zobaczyć o co chodzi? Bo Mateuszek nie ma.
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 5:26 pm



mam 10kilan Razz , tylko trzeba szukać w gimmicku Mateuszka, nie M.B. Stylesa Smile




Tez myśle że nada się na przykład... takie coś skleiłem, a raczej podjebałem Stingowi (temu prawdziwemu Razz, nie od nas xD ) na postać dla feda na serwer#3 w fedzie Dietricha aka. Psycho Jasona. Smile




A to to był chuj nie robota, bo pobrałem filmik z yt i dodałem nute. Very Happy Ale titantron jest xD
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 8:14 am

Nie chodzi mi żeby było coś aż tak skomplikowanego bo trochę roboty z tym jest i nie ma co ukrywać. Może być nawet samo zdjęcie wrestlera przez cały filmik, bardziej mi chodzi o to by theme rozpoczynał się na filmiku w momencie w którym ma się rozpoczynać, bez zbędnego intra itd.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 9:36 am

Co do forum, to chyba ja nawet pierwszy Ci to zaproponowałem, więc logiczne, że głosuję na tak.
Co do entrance, na 100% nic nie będę sklejać bo nie mam czasu/chęci/ani komputera do jakiegokolwiek renderowania filmików (Bo nie bede renderować filmu 3 godziny...)
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 9:47 am

Czy ktoś mówi, że to ma być film? Przeczytaj wszystkie posty zanim odpowiesz Wink

Co do forum to nie sądzę byś Ty mi to proponował, bo taka zakładka była od samego początku - na CBA jako "Forum fanów", potem jako zwykłe "Forum" Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 10:59 am

Co do nowego forum , jestem na tak , przydałoby się nowe większe forum , z jakimś ładnym stylem , jak Killer poweidział , nawet od przema , pozatym to forum by zostało więc moglibyśmy kontynuować wątki Smile
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 11:39 am

Hmm ja jestem pomiędzy tak a nie co do nowego forum, bo fakt przydało by się więcej opcji no ale jakoś przywiązałem się do obecnego forum.

Jeżeli chodzi o Entrance theme to ja nie mam do tego głowy więc ciężko by było zrobić coś takiego Razz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 11:58 am

Wg. mnie z theme'ami trochę przesadzacie, wycięcie fragmentu utworu to nie jest wielka rzecz Razz

PS nie wrzucajcie theme'ów na YT bo tam często usuwają dźwięk, lepiej na dailymotion.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 12:45 pm

Ewentualnie Vimeo Wink

Co do fusiona forum. phpBB2 by Przemo jest słabe Razz Lepiej użyć phpBB3.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
DevilLukas

DevilLukas


Liczba postów : 58
Join date : 11/01/2010
Age : 31
Skąd : Siem-ce

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeSob Lip 31, 2010 1:32 pm

nowe forum --> NIE, ponieważ nie jest to za bardzo potrzebne, to forum jest dobre i wszyscy juz się do niego przyzwyczaili.

entrance --> jak znajde trochę czasu to pomyślę nad czymś fajnym Wink
Powrót do góry Go down
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeNie Sie 01, 2010 10:16 pm

Skoro wiele osób się już przyzwyczaiło no to także zagłosuję na nie. Co do entranców już jeden zrobiłem a drugi w drodze. No i czat można by było zmienić bo mnie troche denerwuje.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeNie Sie 01, 2010 11:15 pm

Czat jest właśnie zajebisty Razz Mogę wiedzieć o co chodzi? Bo killer też coś pisał, że do niego się ludzie zgłaszają, że im nie pasuje, ale to ja mam najgorsze wszystko, a mi się ten czat podoba Razz Jak ma być zmieniany, to fajnie jakby był zmieniony na taki, który daje dźwięk jak się wiadomości pojawiają.
Powrót do góry Go down
ziomroki

ziomroki


Liczba postów : 237
Join date : 25/10/2008
Age : 26
Skąd : Łowicz

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeNie Sie 01, 2010 11:24 pm

CPT ma racje , popieram go w 100 %.
Powrót do góry Go down
MinioPL
Booker
MinioPL


Liczba postów : 126
Join date : 09/06/2009
Age : 28
Skąd : Kraków Nowa Huta

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimeNie Sie 01, 2010 11:58 pm

Ten daje dźwięk z tego co pamiętam to obok przycisku enter na chacie jest nad nim ikonka głośnika i jak dasz suwak do góry to wtedy pika. A czat mi się nie podoba bo nie wiem kiedy kto jest na chacie a kiedy nie. I o której ktoś pisał.
Powrót do góry Go down
CPT

CPT


Liczba postów : 544
Join date : 28/03/2009
Age : 27

Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitimePon Sie 02, 2010 11:21 am

Właśnie wiem, że daje głos i dlatego jest zajebisty Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Entrance theme's; nowe forum? Empty
PisanieTemat: Re: Entrance theme's; nowe forum?   Entrance theme's; nowe forum? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Entrance theme's; nowe forum?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowe pole w profilu - wrestlerzy.
» REGULAMIN FORUM
» Krótkie podsumowanie starego forum.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Ogłoszenia-
Skocz do: