Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 78

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 78 Empty
PisanieTemat: IHP 78   IHP 78 I_icon_minitimePią Lip 23, 2010 8:40 pm

Gala już jest na naszej nowej stronie Wink

http://ppwf.com.pl/index.html

Ogólnie walki skrócone do minimum + mały problem z czcionką, ale powiem szczerze, że nawt podoba mi się gala w takiej postaci, ale czekam na wasze oceny Wink

Co do samej gali, to jest jeszcze jedno niedopatrzenie, mianowicie na początku zapowiedziane jest podpisywanie kontraktu, a potem po prostu go nie ma. Jest to mój ogromny błąd, po prostu zapomniałem, a że muszę się szykować do wyjazdu, to po prostu nie dam rady tego dopisać.
Powrót do góry Go down
Avos_666




Liczba postów : 64
Join date : 17/01/2009
Skąd : Mielec

IHP 78 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 78   IHP 78 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 11:15 am

Przeczytałem całą galę od początku do końca, i powiem, że fajnie się czyta z gifami ;d

Nie będę się rozpisywał co do każdego osobnego zdarzenia, bo przy wszystkim bym mówił, że jest dobre. Gala chociaż bez kontraktu, to dobra, ale jakby troszkę nudna. oceniam galę na... 7,5/10 poprostu za mało akcji poza walkami...
Powrót do góry Go down
sting

sting


Liczba postów : 99
Join date : 18/10/2009

IHP 78 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 78   IHP 78 I_icon_minitimeSob Lip 24, 2010 11:43 am

1. Ale z Metaliona koksik, każdego na hita. Są cycki jest okejka Razz
2. A jednak sprawdzasz gimmicki Smile Dzięki za wstawienie mojego theme Very Happy Napisałeś, że jestem aktywnym zawodnikiem, to jakim cudem mogłem paść na ziemie od adolfa(różnica fizyczna)najwyżej co na kolana. Reszta jest git
3. nie mam nic do powiedzenia
4. "kopie wroga potężnym kopniakiem"- nie ogarniam Razz
5. nie mam nic do powiedzenia
6. "Mały wyskoczył z trumny jak nowo narodzony, bez żadnego śladu po kontuzji!!"-Mistrzu naucz mnie tego Razz To się nazywa szczęście-sędzia ogłosił wygraną Bloodbatha (który ciągle leżał nieprzytomnie)!- czyli po prost wygrał z palcem w dupie Razz

OGÓLNIE: Gala jest tak jak powinno- na wysokim poziomie. A przez gify- każdy powinien być w raju. 10/10
Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 78 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 78   IHP 78 I_icon_minitimeWto Lip 27, 2010 11:49 pm

No początek wyszedł dobrze. Widać że feud PPWF vs PWE ładnie się rozwija, czyżby nas czekał wielki tag team match ? a i RVG też nie daje o sobie zapomnieć.

Metallion widać chce udowodnić że to on tutaj rządzi, co do skrótu walki wyszedł fajnie (czasem jednak lepiej się czyta skróty niż pełną wersję ^^)

Wywiad z RVG wyszedł fajnie.

Walka Tag Team wyszła naprawdę fajnie, chodź feud na początku był fajny to teraz już troche się wypalił.

Rywalizacja RVG z CPT rośnie i gdy dojdzie do TTM na PPV to Mark może mieć nawet jakieś szanse wygrać, bo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

No i w końcu są jakieś kłótnie w drużynie Jasona.

Kolejna walka wypadła dobrze chociaż mnie osobiście troche znudziła ale oprócz tego wypadła fajnie + za rozmowe z bykiem po walce.

Przedostatnia walka taka sobie. Mam nadzieje że feud się skończy szybko bo też troche zaczyna się robić nudny Razz

No i jak zwykle ME wypadł bardzo dobrze Smile

Gala wyszła fajnie. Ocena 8-/10
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 78 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 78   IHP 78 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 78
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: