Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zdjęcia do rosterów.

Go down 
+4
Basketball Kid (10)
Mr.Destruction
<>
thepolishkiller
8 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 6:20 pm

Pragnę poinformować równocześnie z tym tematem, że patrząc na początkowe plany strona jest już praktycznie gotowa! W pełni funkcjonalne są już działy kontakt, faq, o PPWF, jak dołączyć czy gale PPWF. Te ostatnie w tabelce RoD zawierają kilka (gale 99 i niżej) nieaktywnych linków dlatego, że nie zostały jeszcze wrzucone bo nie został zakupiony duży serwer (do abonamentu na 3 miesiące brakuje jeszcze paru złotych, więc kto pisał że może, a nie płacił i może to zrobić jest proszony o zrobienie tego jak najszybciej Razz).

Jednak nie o to głównie chodzi. Jak widzicie zostały wykonane tabelki do rosterów ale nie ma zdjęć. Niektórzy powiedzą "przecież mam fotkę w gimmicku". Z początku chciałem robić każdemu fotkę pasującą do strony, ale mam tyle zajęć i tyle już zrobiłem, że chyba każdy może mnie wyręczyć i samemu zrobić sobie fotkę, zwłaszcza, że tak będzie najlepiej i nikt nie będzie narzekał. Do gimmicku proszę o dawanie fotek takich jak Byka czy Thundera - żeby było widać głowę i ew. kawałek torsu. Nie polecam fotki w stylu SCK, ale z powodu rozmiarów jego głowy (xD) inaczej wyglądałoby to zapewne jeszcze gorzej. Mogą być też ujęcia takie, jakie ma Darth Parvus w avatarze na forum.

Najlepiej żeby fotki były w rozszerzeniu .png, wymagany rozmiar to 125x150. Może być większy, ale muszą być zachowane proporcje 125x150 by po wyskalowaniu do tego rozmiaru obrazek zachował wygląd nie odbiegający zbytnio od oryginału. Możecie wysłać mi linki na GG, jednak można też wkleić link w gimmicku, ale w nowym poście lub tak, bym widział że został wklejony.

To nie jest oczywiście obowiązek, kto nie da będzie miał po prostu zdjęcie "Brak avataru" czyli będzie zwykłym pionkiem Razz Jeśli nie możecie sobie poradzić to proszę pisać do osób, które umieją bawić się grafiką, ale chyba każdy sobie poradzi Wink Z góry dziękuję tym co dadzą fotki za pomoc.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 7:51 pm

Ja skoro nie płace, mógłbym się temu zadaniu podjąć.
Co prawda w rosterze jest troche gimmicków osób które nie wchodza na forum lub nie mają postaci.
Widze że strona jest wypasiona i zajebista.
Jakby sie Kill zgodził, to niech mi wyślą zdjęcia jakie chcą mieć a ja przytne itp. i zhostuje jakoś Killerowi...
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 9:21 pm

I może jeszcze tyłek podetrzec? ;p

Dam w poniedziałek bo dziś mi została godzina do wyjazdu na działkę i nie mam na razie ochoty tego robic(to samo tyczcy sie płatności o której dopiero tym teamatem se przypmniałem xD)
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 9:31 pm

Nie hostuj zdjęć, będą u nas na serwie Wink Chodzi mi tylko aby każdy sobie wykadrował jak chce, a jak ktoś nie ogarnia to może Ci wysłać fote, powiedzieć co i jak i mu zrobisz, nie mam nic przeciwko Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Basketball Kid (10)

Basketball Kid (10)


Liczba postów : 308
Join date : 24/10/2008
Skąd : Lublin

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 9:48 pm

Znacie może jakąś stronkę do robienia wrestlerów? Ale taką żeby można było zapisać obrazek. Proszę o info bo kiedyś ktoś dawał linki do takich stron ale był to chyba Nicky Ocean więc czasy zamierzchłe ;d
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 9:49 pm

@ Destruction

pfff. chyba Tb ;p

@TPK

no to luz Razz. Podaje gg w razie czego: 5195037.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 10:23 pm

Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 11:25 pm

Od czego jest WG FAQ? Zamiast najpierw poszukać to przychodzicie po gotowe, zupełnie jak Matthew Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
FifekPL

FifekPL


Liczba postów : 71
Join date : 29/08/2009
Age : 27

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 1:30 am

Damian The Superstar

Rafik
Wzrost:
189 cm
Waga:
95 cm
Styl walki:
technical

Waga 95kg, a nie cm Razz.
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 9:08 am

thepolishkiller napisał:
Od czego jest WG FAQ? Zamiast najpierw poszukać to przychodzicie po gotowe, zupełnie jak Matthew Smile

A już chciałem Ci wysłać avatara.... -.- Nie to nie Razz

EDIT: Po raz pierwszy dokładnie chyba coś przeczytałem. Dobra, jest w temacie o mojej postaci w Rostery Smile
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimeSob Lip 17, 2010 12:50 pm

` ExiT .^ napisał:

EDIT: Po raz pierwszy dokładnie chyba coś przeczytałem. Dobra, jest w temacie o mojej postaci w Rostery Smile

Nie wiem czy jesteś za głupi by na to wpaść, ale nie masz się czym chwalić. I tutaj mówię serio.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Rafik

Rafik


Liczba postów : 156
Join date : 06/09/2009
Age : 31
Skąd : Olsztyn/Jaroty

Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitimeSro Lip 21, 2010 9:46 am

W ogóle uważam to za świetny pomysł i avek poszedł już do TPK Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zdjęcia do rosterów. Empty
PisanieTemat: Re: Zdjęcia do rosterów.   Zdjęcia do rosterów. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zdjęcia do rosterów.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Strona PPWF-
Skocz do: