Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 103

Go down 
+3
<>
10kilan
thepolishkiller
7 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 103 Empty
PisanieTemat: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 9:29 am

www.ppwf.com.pl/rod103.html

Temat dopiero dziś, ponieważ wczoraj z natłoku roboty zapomniałem o nim Razz Walki są skrócone z powodu prac/awarii na TWG.

Miłego czytania!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:31 am

RoD wróciło Very Happy

Na początku zacznę od tego że wreszcie dzieje się coś z moją postacią i będę miał jeszcze większą motywację do przeczytania next RoD. Aha i jeszcze kwestia theme,bo ogólnie jest nim it's a fight,a Ty wziąłeś muze z ojca chrzestnego,aczkolwiek jest to bardziej włoskie i pasuje do włocha(a jest nim mój wrestler) więc jeżeli wolisz żeby muza z OC była moim theme to spoko,nie mam nic przeciwko Smile

Małe niedopatrzenie-Wyszedłeś mydlić tym ludziom wodę(rozumiem że w domyśle miały być oczy) Smile

Segment MB z TPK dobry ;] Podoba mi się użycie animacji(muszę zrobić na swoim profilu Mad)

Reszta walk tak jak napisałaś krótka,ale nie mam o to pretensji z przyczyn technicznych.

Czekamy na next RoD Smile


Ostatnio zmieniony przez 10kilan dnia Czw Lip 15, 2010 10:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 10:46 am

No to z wodą rzeczywiście błąd Razz Co do theme'u to sam zdecyduj jaki chcesz, ja wziąłem pierwszy z brzegu bo robiłem to późno i szybko (chodzi o wstawianie gifów i właśnie theme'ów) stąd może być małe niedopatrzenie z mojej strony.
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 11:18 am

Gale się bardzo fajnie czytało wraz z gifami i theme'ami z YouTube. Very Happy

Segment Styles'a z TPK bardzo dobry, i zaostrza sytuacje między nimi.

Mało Kilana... Nie wiem czy to źle czy dobrze, bo mało wystepuje Razz licze na jego występ za tydzień Wink

Sytuacja z Capoeristą, i Teamem IHP bardzo dobra... myśle że na PPV można zobaczyć jakiś masowy tag team, albo po wystąpieniu z titantronu Destructiona Triple Threatu między NGN, Capoeristą, i Geniusem... No i jeszcze może zostawać RR, który bedzie chciał rewanżu ;]

Utworzenie Satan Service Very Happy Dobry pomysł Very Happy Liczyłbym na jakiś fajny feud z tą ekipą...

Segment z rozjebaniem przez PM-Punka Tomka J. i Minia... pewnie na PPV odbędzie się rewanż z jakąś dziwnie hardcore'ową stypulacją... Segment jako-taki średni.

No i na koniec napięta sytuacja w Teamie SKF... no też ciekawe co z tego wyjdzie...

Gala ogółem była dobra, lecz niespecjalna, ratowały ją segmenty na wysokim poziomie, które zaostrzały feudy.
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 1:54 pm

Plusy :
+ Satan Service, pomysł good i reszta z tym związane też,
+ Akcja z Kilanem, ciekawe u kogo tak sobie nagrabił,
+ Thunder, chyba wiem kto stoi za tym wybuchem pod ringiem.
+ Segment z TPK i Stylesem. Sądzę, że jednak spotkają się w ringu.
+ Odejście Ridera ze stajni SKF'a i prawdopodobnie jego turn. No cóż, odeszło najsłabsze ogniwo, postać, której nie ma już na twg więc stajnia SKF'a prawdę mówiąc niewiele traci.

Minusy :
- Przejebanie nowego mistrza Cruiser. Po zdobyciu pasa nie powinien od razu dostawać po dupie, wypadałoby raczej podbudować jego pozycję jako mistrza.
- Trochę ubolewam nad brakiem Main Eventu, bo zapowiadał się niezmiernie ciekawie Smile

Ocena : 8/10

Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 9:51 pm

Zaczynamy od bardzo fajnego segmentu między Killerem, a M.B Stylesem. Sytuacja zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Mam tylko jedno ale... czemu M.B. jako stawkę walki nie wybrał zostania GMem RoD lub czegoś jeszcze cenniejszego niż tylko przywrócenia do federacji? Wiem, że masz jakieś plany, ale jednak większa stawka = większe emocje + zmieniłbym stawkę gdy wygrałby TPK, bo tak to wiadomo kto wygra.

Gdyby nie ostatnie słowa JTS'a, to powiedziałbym, że marny segment między Kilanem, a GMem Razz A tak, coś się dzieje, jeszcze nie wiadomo co (choć ja wiem, ale ciii Razz) i może być ciekawie Razz

Podoba mi się sytuacja z pasem Cruiser. Przypomina mi nawet sytuację z pasem Hardcore u mnie, bo też 3 osoby które o ten pas walczą, choć u mnie jest ostrzej, ale u ciebie jest, że tak powiem subtelniej Razz Najbardziej podobają mi się wypowiedzi Destructiona, trzeba przyznać, że dobrze wykorzystujesz jego gimmick. Fajne jest też to, że w całą sytuację wmieszane są jakby dwa feudy, bo jest też ekipa z IHP. Problem tylko z tym, że ekipie Stevena brakuje prawdziwych armat. Nawet danie pasa Cruiser NGNowi nie dodało tej ekipie siły w moich oczach.

Po walce Thundera wybuch, czyli szykuje się coś ciekawego. Jeśli mam typowac, to myslę, że to był Hanibal Razz

Szczerze zawiodłem się na tej umowie Seraphima. Liczyłem na coś ekstra, a tu umową jest Mr. Satan i założenie z nim drużyny. Oczywiście widze, że drużyna ciekawa itd. ale jednak jest niedosyt.
W czasie ich walki sytuacja z Kilanem się rozwija. No i już można powiedzieć, że jest bardzo ciekawie.

Sytuacja Minia i PM Punka jakoś średnio przypadła mi do gustu. Choć może nie sytuacja, a raczej cały feud, bo czegoś mu jednak brakuje i nie ciekawi mnie tak bardzo.

Nieśmiertelna ekipa SKFa się sypie Razz? No tak, widzieliśmy tego początki już ostatnio i zaczyna się powoli rozpędzać. Co by nie mówić, w końcu musiało o tego dojść więc czekam z niecierpliwością co dalej Wink

Walka micha się nie rozpoczyna, bo jak się okazuje rywale leżą nieprzytomni. Pierwsze co pomyślałem, to "czy nie za dużo takich sytuacji"? Potem przemyślałem jednak ile daje to opcji zwłaszcza w ramach rozpadu grupy SKF'a i myślę, że może rto wyjść fajnie, choć zobaczymy i przekonamy się dopiero za tydzień Wink
Powrót do góry Go down
Mr.Destruction

Mr.Destruction


Liczba postów : 326
Join date : 28/08/2009
Age : 26
Skąd : Gdańsk

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 2:10 pm

Na początek segment który był nawet fajnie rozwiązany ale stawke to se z dupy wzięłeś Wink bo wiadomo kto wygra i nie będzie emocji wgl na PPV Wink

Kolejny segment też bym uważał za nieudany gdyby nie końcówka jego lae i tak wątpie żeby ten cały storyline z Kilanem mnie rozjebał

Feud o pas cruiser to chyba najjaśniejszy punkt na RoD, uwielbiam walki z wieloma osobami a na taką sie zanosi Wink

Tutaj mi nie pasuje że ignar przegrał a Thunder nawet sie nie spocił bo przecież Ignar trzyma sie z koksami a Thunder na razie gówno znaczy Wink

Kolejny segment także mnie zawiódł bo liczyłem na coś lepszego niż to, przywrócenie Satana na RoD? Proszę przecież to jest bez sensu żeby anioł ciemności dbał o kogoś innego niż on

Kolejna walka sie nie odbyła ciekawie rozkręcasz feud Kilana jednak dalej nie widze w tym przyszłości Wink

Później Punk koks wszystkich rozpierdala, przyjęłem neutralnia Wink

Tak jak już niektórzy mówili NGN nie powinien przegrac z Capoerista bo dopiero co zdobył pas a tutaj dostał łomot

Ciekawie rozwiązany segment z odejściem RR pewnie skończy sie wypierdolem z feda bo nie ma już go na Te Wu Gie

A ME może to ciekaiwe rozwiązane ale liczyłem na zajebistą walkę wiec neutral



Gala była bardzo przeciętna dam ci 6/10
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 2:54 pm

Mr.Destruction napisał:
Na początek segment który był nawet fajnie rozwiązany ale stawke to se z dupy wzięłeś Wink bo wiadomo kto wygra i nie będzie emocji wgl na PPV Wink

Chyba nie doczytałeś gali.

Mr.Destruction napisał:
Tutaj mi nie pasuje że ignar przegrał a Thunder nawet sie nie spocił bo przecież Ignar trzyma sie z koksami a Thunder na razie gówno znaczy Wink

Skoro masz takie odczucie to chyba niezbyt uważnie czytasz gale RoD Wink

Mr.Destruction napisał:
Kolejny segment także mnie zawiódł bo liczyłem na coś lepszego niż to, przywrócenie Satana na RoD? Proszę przecież to jest bez sensu żeby anioł ciemności dbał o kogoś innego niż on

Nie wiem czego lepszego można było się spodziewać po umowie nowej postaci, dopiero ocierającej się o midcard, no ale z tego co widzę chcieliście chyba, żeby dotyczyła ona zabrania pasa michowi i dania Sephowi... Nie rozumiem też czemu miałby dbać tylko o siebie, no ale może masz ciut więcej informacji o nim niż ja Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 6:10 pm

Jednak trudno Killer nie przyznać, że Destruct ma rację. Oczywiście, Seraphim to mid card, ale to mimo wszystko umowa z GMem. Nie mówiąc już o tym, że skoro GM tak bardzo bał się Seraphima, a ten tylko przywrócił Satana, to jest po prostu idiotą i frajerem
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 7:20 pm

Ok, zrozumiałem że liczyliście na co więcej ale... na co? Na Title Shota? Na jaki pas? Wtedy by było, że to bez sensu dawać Title Shota nieopierzonemu zawodnikowi, który i tak przegrywa. Nie sądzę aby było wiele lepszych, logicznych i realnych rozwiązań tej sytuacji dających perspektywy na przyszłość, więc nie zgodzę się z tym, że można było liczyć na coś lepszego Wink Nie popadajmy w skrajności, bo skoro z jednej strony Destrukt napisał o "gówno znaczeniu" Thundera, a z drugiej liczył na coś więcej od Sepha to akurat mi pokazuje trochę mylne interpretowanie sytuacji i poziomu zawodników na galach Wink Nie wiem czy z mojej winy czy nie, jednak osobiście w kwestii podkreślania pozycji zawodników na galach nie mam sobie nic do zarzucenia, być może to błąd a jeśli tak to mnie oświećcie, na pewno postaram się to naprawić Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 7:31 pm

To po co w ogóle robić taką sytuację, która ciekawi, a potem wychodzi hujowo? Skoro dajesz tak ciekawe segmenty, sytuacje z GMem, to każdy liczy na coś ekstra (i mało ważne co, po prostu liczyliśmy na jakąś niespodziankę, jakąś bombę, liczyliśmy na twoją kreatywność), tu tu lekka lipa.

Codo oceny postaci, to nie dziwi mnie, że Thunder jest oceniany niżej niż Seraphim. Thunder ostatnio się nie pojawiał, a jeśli, to w niczym znaczącym. Seraphim to osoba, która dość dobrze radziła sobie na IHP, a po przyjściu na RoD radzi sobie równie dobrze + te segmenty z GMem.
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 11:24 pm

No i to jest błąd, od razu przy czytaniu liczycie na nie wiadomo co a potem jest zawód, zupełnie jak przy oczekiwaniach pompowanych przed meczami naszej reprezentacji. Nie można się spodziewać czegoś mega po średnim zawodniku i moim zdaniem to wina waszego nastawienia, że tak to teraz odbieracie Wink

A co do oceny to nie chodzi o porównanie Sepha z Thunderem, tylko ignara z Thunderem. Z resztą może ostatnio więcej było Seraphima jeśli już mamy porównywać, ale przed Buried Alive Begihita z Hanibalem Thunder według mnie zbudował sobie markę pozwalającą na postawienie go wysoko ponad ignarem, wyżej nawet od Seraphima (przynajmniej na razie). No ale jak widać się mylę, także wszem i wobec oznajmiam, że Thunder jest wg. mnie wyżej rangą od ignara i nikogo nie powinna dziwić jego wygrana.

EDIT : Poza tym chyba mi nie powiecie, że Mr. Satan i jego powrót był na waszych ustach od początku, bo tego nie spodziewał się nikt więc nie mów mi tu o niespodziankach xD
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitimeNie Lip 25, 2010 6:49 pm

Raport trochę późno ale lepiej teraz niż nigdy Razz

Opener wyszedł bardzo, ale to bardzo dobrze ;] Zobaczymy co dalej z tego wyniknie, chętnie zobaczyłbym walkę między nimi, ale tak jak wszyscy piszą mogła być lepsza stawka.

Pierwsza walka i wygrana Parvusa, bez żadnych rewelacji.

Ciekawie wyszedł segment z Kilanem, zobaczymy co powie JTS na kolejnym RoD.

No feud o pas Cruiserweight też zapowiada się ciekawie. Chyba jeden z lepszych feudów.

Pewna wygrana Thunderstorma no i te wydarzenie po walce aż chce się czytać kolejne RoD.

Powstał interesujący Tag Team. Ciekawe kiedy Satans Service będą walczyć o pas tag team xD

Chyba szykuje nam się feud Kilan vs JTS ^^ Jak widać GM nie bardzo podoba się ten zawodnik, co do SS to pokazali swoją naturę.

Segment PM-Punka z Miniem wyszedł taki sobie, nie był zły, ale nie był też dobry.

A jednak Capoerista pokonał mistrza, myślałem że będzie interweniował Destruction.

Rider odchodzi od SKF i Walla ?? No prosze od czego ten świat zmierza Smile

ME się nie odbył, troche szkoda no ale ta na pewno mass jakieś plany co do tej sytuacji Wink

Gala wyszła dobrze. Ocena 7/10
Powrót do góry Go down
Sponsored content





RoD 103 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 103   RoD 103 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 103
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: