Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Płatności na rzecz strony.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

Płatności na rzecz strony. Empty
PisanieTemat: Płatności na rzecz strony.   Płatności na rzecz strony. I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 8:03 pm

Oto dane do płatności SMS'em :

* Wyślij SMS o treści AP.PTM2 na numer 72068. Koszt SMS-a to 2 zł netto (2.44 brutto).
* Wyślij SMS o treści AP.PTM3 na numer 73068. Koszt SMS-a to 3 zł netto (3.66 brutto).
* Wyślij SMS o treści AP.PTM5 na numer 75068. Koszt SMS-a to 5 zł netto (6.10 brutto).
* Wyślij SMS o treści AP.PTM6 na numer 76068. Koszt SMS-a to 6 zł netto (7.32 brutto).
* Wyślij SMS o treści AP.PTM9 na numer 79068. Koszt SMS-a to 9 zł netto (10.98 brutto).
* Wyślij SMS o treści AP.PTM19 na numer 91968. Koszt SMS-a to 19 zł netto (23.18 brutto).
* Wyślij SMS o treści AP.PTM25 na numer 92568. Koszt SMS-a to 25 zł netto (30.50 brutto).

Kwota jaką otrzymujemy do portfela to kwota netto.

W ciągu kilkudziesięciu sekund powinien nadejść kod. Najlepiej wysyłać, gdy jestem na GG i mamy bezpośredni kontakt. Jeśli mnie nie ma to lepiej poczekać lub ewentualnie po wysłaniu przysłać mi bardzo dokładnie przepisany kod na maila/PW/GG (najlepiej na wszystko po kolei w razie gdyby gdzieś nie doszło). W każdym razie najlepiej robić to gdy jestem na GG. W razie gdyby z konta zniknęła większa suma niż jest to przewidziane proszę sprawdzić czy nie popełniliście błędu a potem wysłać ticketa na http://dotpay.pl/reklamacje/

Napisałem już i jeśli możecie to wysyłajcie jak najszybciej się da, bo strona prawie gotowa i można by już zacząć wrzucać pomału archiwalne gale Smile No i jak będzie już konkretny serwer to założę temat gdzie każdy kto wpłacił i chce e-maila nick@ppwf.com.pl będzie mógł podać jaki sobie życzy.

Od razu z góry wielkie, ogromne dzięki za wysyłane SMS'y, którymi przyczyniacie się do istnienia lepszego PPWF Smile
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
paN Seph

paN Seph


Liczba postów : 81
Join date : 28/06/2009
Age : 29
Skąd : panoland

Płatności na rzecz strony. Empty
PisanieTemat: Re: Płatności na rzecz strony.   Płatności na rzecz strony. I_icon_minitimeWto Lip 13, 2010 9:50 pm

jutro raczej poślęWink trzeba pomóc
Powrót do góry Go down
 
Płatności na rzecz strony.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Layout strony PPWF.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Sprawy porządkowe. :: Strona PPWF-
Skocz do: