Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 IHP 77

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 77 Empty
PisanieTemat: IHP 77   IHP 77 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 1:27 am

W końcu udało się napisać gale IHP numer 77 Wink

Znów nie wygląda na stronie perfekt, ale nie miałem czasu i chęci się tym bawić, a ważne, że widać galę Razz

Trochę jestem zażenowany tym, że tak mało osób wstawiło obrazki swoich ciosów, ale mam nadzieję, że zaczniecie znów szukać i dodawać swoje ciosy, zwłaszcza, że już teraz możecie zobaczyć jak to wygląda Wink

Gala pod linkiem: http://www.ppwf.cba.pl/IHP77.html - nie ma jej w menu bocznym w indexie Wink
Powrót do góry Go down
The Bykertaker

The Bykertaker


Liczba postów : 249
Join date : 27/01/2009
Age : 31
Skąd : Brzeg Dolny

IHP 77 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 77   IHP 77 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 2:16 am

Plusy :
+ Cała ta sytuacja z inwazją PWE [Oprócz tego co zamieściłem w minusach], podoba mi się prowadzenie tego storyline'u, mimo iż to dopiero jego początek. Liczę, że i w późniejszej fazie emocji nie zabraknie i będzie jeszcze ciekawiej. W sumie to mam pewien pomysł, odnośnie tego storyline'u ale o tym Ci kiedyś na gg powiem.
+ Sytuacja z Małym, Bloodem i Voodoo. Czyżby Casket Match na PPV ? Razz
+ Walka Claira z Wolfstarkiem, cała sytuacja wypadła fajnie i była nieźle przemyślana.
+ Fatal 4 Way Tag Team Elimination Match! Bardzo mi się to podoba, ponieważ lubię walki z udziałem wielu zawodników. Do tego każdy kto się podda lub zostanie spinowany zostanie zwolniony, dodaje to walce pikanterii Very Happy Liczę, że nie obejdzie się bez niespodzianek Very Happy
+ Atak Marka, liczę na Triple Threat Match na PPV i jego zwycięstwo. Mała zmiana właściciela pasa nikomu nie zaszkodzi a wręcz przeciwnie.

Minusy :
- Trochę zawiodłem się na porażce Activa, bardzo osłabia to w moich oczach ekipę Jasona. Fakt, że trochę tam przeszkodził Larkin no ale w końcu była cała jego ekipa, powinni sobie poradzić z Larkinem na luzie. W końcu ta ekipa chce zawładnąć PPWF, powinni być trochę twardsi a w tej sytuacji wyszli na popierdółki.
- Początkowy segment Matthew i Metala. Liczyłem, że zaserwujesz nam coś lepszego. Wyglądało to trochę jakbyś dodał ten segment na siłę.

Ocena :
Gala niezłą, oceniłbym ją na 7/10.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

IHP 77 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 77   IHP 77 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 9:20 am

Sytuacja z Matthew była w pełni przemyślana i dopiero będzie się rozwijać, więc cierpliwości Wink
Powrót do góry Go down
` ExiT .^

` ExiT .^


Liczba postów : 1052
Join date : 23/10/2008
Age : 27
Skąd : Rumia

IHP 77 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 77   IHP 77 I_icon_minitimePon Lip 12, 2010 2:54 pm

Komentatorzy fajnie rozpoczęli galę. Cały czas ostro pushujesz Mettaliona. Gimmick ma super, postać zajebistą więc jest ok. Powrót Art of Fighters? Zajebiście by było, gdyby to miało coś wspólnego z ekipą Dietricha. Kompletnie nie wiem, co sting robi w PPWF. Nawet na forum go nie widzę. Fatal 4 Way zapowiada się super. Wydaje mi się, że TPC zostało wywalone z Main Eventu Razz Wydaje mi się, że gdyby Dietrich wygrał, to byłoby Ciekawie, ale i tak znając życie będzie coś zajebistego ; D Zamieszanie w ME w ogóle mi się nie podobało...
Generalnie gala słaba, nie zaciekawiła mnie zbytnio. Segmenty niezbyt zachęcały. Jedna ze słabszych gal jaką kiedykolwiek czytałem.
Powrót do góry Go down
http://www.Mr.Matthew.to.mistrz.pl/
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

IHP 77 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 77   IHP 77 I_icon_minitimeCzw Lip 15, 2010 12:05 am

Pierwsza sytuacje na IHP jakość (przynajmniej dla mnie) dziwnie wypadła. Coś dziwnie że Matthew tak łatwo dał się złapać Metallionowi.

Ryan pokazał że umie wygrać walkę nawet gdy jego zwycięstwo jest minimalne.

Wywiad wypadł fajnie, no i znowu Mały gada o tym swoim przeznaczeniu.

Rafik pokazał że nie tylko w Tagu umie walczyć.

No, no PPWF Kids porywają się z motyką na słońce, jeżeli dojdzie do tej walki to IHP straci kilku zawodników.

Ciekawe co takiego planuje Drew, nic tylko czekać.

Rewanż na Summer Pain? Może być ciekawie, ale zdaje mi się, że chyba będzie to walka Triple Threat Match.

Ciekawe jaka to może być walka może no holds barred.

Bardzo ładna walka Clair'a i Wolfa, a zwłaszcza końcówka.

No ciekawe co takiego planuje Jason, może dowiedział się jaka walka ich czeka.

ME się nie odbył, ale i tak ciekawa akcje wyszła z tego, obaj Panowi na pewno zmierzą się na SP, czyżby casket match ??

Gala wypadła nawet fajnie. Ocena 7+
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

IHP 77 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 77   IHP 77 I_icon_minitimePią Lip 16, 2010 11:34 am

Metal znów obija Matthewa Very Happy Dobrze,dobrze heel też musi z czegoś żyć,ciekawa kontynuacja feudu.

Ryan-Activ podkreślę kolejny raz znakomity pomysł z tymi animacjami Smile

Segment z Małym,Bloodbathem i Voodoo taki muszę przyznać średni,gadanie o przeznaczeniu? Very Happy Brakowało mi czegoś ''ostrzejszego''

Interesująca zapowiedź walki na Summer Pain i zwolnienie zawodników. Przyznam się że IHP czytam troszkę rzadziej niż RoD,ale jeżeli nikt nie gra już niktórymi postaciami to może być dobra okazja żeby pozegnać ich z PPWF.

CPT mi przypomina hmm Edga? Że dla niego liczy się tylko pas i nic poza tym Wink Czyżby jakiś triple threat match o pas hardcore się szykował?

Ostatni segment dobry,akcja z trumną Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





IHP 77 Empty
PisanieTemat: Re: IHP 77   IHP 77 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
IHP 77
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: IHP-
Skocz do: