Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 102.

Go down 
+2
Zack
thepolishkiller
6 posters
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 102. Empty
PisanieTemat: RoD 102.   RoD 102. I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 9:33 pm

Rod 102 oraz pełna karta na Fearless PPV już na stronie PPWF! Przepraszam za niedogodności (spóźnienie i w zasadzie krótka gala), ale okoliczności nie sprzyjają, jako że oprócz Mundialu mam lekkie, ale dosyć uciążliwe przeziębienie i wczoraj nie byłem w stanie niczego dobrego napisać, więc gala dzisiaj. Powinien wam to zrekompensować Main Event, ciekawe segmenty, lekkie zaskoczenia i sporo akcji, jak na tak krótką galę Smile

www.ppwf.cba.pl

UWAGA NA SPOILERY W KARCIE!!!
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Zack

Zack


Liczba postów : 103
Join date : 15/10/2009
Skąd : nwf.pun.pl

RoD 102. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 102.   RoD 102. I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 10:53 pm

Kolejne RoD, które z chęcią przeczytałem całe.
Spodziewałem się że poza ME nie będzie zbyt wiele walk i segów jednak było ich odpowiednio dużo. Widać że obecnie wokół IHP Team kręci się całe główne story RoD. Podobało mi się zwolnienie Stylesa bo było realistyczne jednak zabrakło mi jakiejś wypowiedzi TPK około finansowej, że skoro MB tak narzekał na brak wypłat to teraz poleci jako pierwszy na cięcie kosztów.
Sam ME bardzo ciekawy, ogólnie uwielbiam walki z całą masą zawodników, tak na realu jak i w tekście. Widać było kto był głównymi postaciami podczas walki wieczoru jednak całkiem zaskoczył mnie zwycięzca spodziewałem się że będzie to NGN, może Budzik...

Gala przyjemna i ciekawa
Powrót do góry Go down
http://www.nwf.pun.pl/forums.php
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

RoD 102. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 102.   RoD 102. I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 2:11 am

Przypadkiem przeczytałem kartę na PPV i szok :O Mimo pory nie mogłem oppuścić sobie przeczytanie RoD, bo to co tam zobaczyłem to masakra.

A więc Steven i jego ekipa to grubsza sprawa (co za zaskoczenie, skoro mi o tym mówiłeś xD). Cała ekipa wydaje mi się jednak słabo wiarygodna jak na razie, bo składa się z zawodników słabo eksploatowanych na IHP i myślę, że parę walk powinno to zmienić, ew. dołączyć powinien ktoś jeszcze (pytanie kto?)

No i po walce odpowiedź sama się nasunęła. The Genius byłby chyba idealną osobą do tej ekipy, pytanie tylko, czy będzie chciał Razz?

Znów wspomnienie o tajemniczej umowie między GMem, a Aniołem Śmierci. Ciekawe, nawet bardzo. Super napisany był jednak sam segment, oddanie takich małych spraw, jak zabawa logiem PPWF i zatrzymanie go przez JTSa sprawiły, że wszystko można było sobie idealnie wyobrazić. Naprawdę super robota.

Zdziwiłem się tym, że Ricco już teraz dołączył do RoD, ale sam segment po tym pokazuje, że plany co do niego są dość poważne. Myślałem, że dołączy odo IHP Team, myliłem się.

Znów pojawia się M.B Styles i mówi mnie j więcej to samo co tydzień temu. Tak właściwie to czekał już tylko, kiedy w końcu pojaiw się TPK i zwolni go, jak to zrobiłby prawdziwy GM Wink Tak też się stało, potem frustracja Stylesa, no i czekamy dalej, żeby zobaczyć co się stanie (choć mam tu małe podejrzenia... kto na RoD ma dużo kasy Razz? Odpowiedzcie sobie sami ;P)

No i zaczyna się Main Event. Szkoda jednego, nie było w trakcie gali żadnego segmentu na temat tego wydarzenia. Mógłby się ktoś wypowiedzieć, pokazać, że jest pewny siebie czy coś takiego.
Walka super. Dobrze, że prowadzona szybko, z szybkimi eliminacjami. Ciekawe momenty to sytuacja na linii Wall-SKF, no i oczywiście zwycięzca.
Szokiem było da mnie to, że wygrał w sumie uczciwie (choć powiedziane jest, że całą walkę był pod ringiem, ale jednak na początku można przeczytać jak chwilkę walczy). Po walce atak micha, ale także nieudany. Powiem tak, wejście Ricco na RoD kozackie! Szok na maxa, ale to super. Czekam z niecierpliwością, bo czuję, że to jeszcze nie koniec.
Powrót do góry Go down
10kilan

10kilan


Liczba postów : 180
Join date : 02/04/2010
Age : 33
Skąd : Mazowieckie

RoD 102. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 102.   RoD 102. I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 11:53 am

RoD przeczytane. Tak jak napisałeś Kill gala niezbyt długa,ale ważne że treściwa i dobra Smile

Nowa stajnia heelowska? hmm może być ciekawie,zobaczymy jak to się rozwinie,ale popieram Małego że czegoś im jeszcze brakuje.

Różne segmenty bardziej przyciągały uwagę niż walki,ale nikt i nic na tym nie ucierpiało moim zdaniem,bo przyjemni się czytało Smile

No i Battle Royal hmm to klasyk jak dla mnie. Zawsze coś się dzieje Smile
Fajnie to opisałeś i dobrze że nie skupiłeś się na tym że walczy dwóch a reszta sobie lata,lecz ciekawie wprowadziłeś zmiany sytuacji,walki grupkami też niezłe.

Cieszę się że została wykorzystana moja postać(w końcu! Very Happy).
Powrót do góry Go down
<<MR. MATEUSZEK>>

<<MR. MATEUSZEK>>


Liczba postów : 777
Join date : 13/12/2008
Age : 29
Skąd : Mroczków, California

RoD 102. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 102.   RoD 102. I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 3:04 pm

No to teraz ja tak w grubsza. Very Happy
Zajebiście mi się podoba gimmick Destructiona Very Happy jest taki bardzo inniejszy i oryginalny od innych tj. chujowych lub bazowanych na jakiś postaciach. Razz

Ricco From Mexico, od zero do bohatera. Very Happy Niby jako taki gimmick, a zachodzi daleko i fajny finisher ma Very Happy

Na dłuższą mete ciekawi mnie sytuacja z Serpahimem i umową... bo zawodnik jest godny pushu i może tutaj chodzić o jakieś "większe" sprawy.

Wyjebali Stylesa xD Lol xDD
Nie no, ale myśle że jakoś tam to wykminisz i powróci za niedługo.
Może to doprowadzić do fajnej walki z legendą PPWF tj. TPK Very Happy

Main Event Very Happy Zajebisty, chociaż dla mnie faworytem był Destruction i Budzik. Very Happy a tutaj jeb Razz i Ricco wygrywa Very Happy miła niespodzianka i zapowiada się ciekawie na Fearless ;D

Powrót do góry Go down
Activ

Activ


Liczba postów : 190
Join date : 16/05/2009
Age : 32
Skąd : Siem-ce

RoD 102. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 102.   RoD 102. I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 7:48 pm

Początek gali wyszedł fajnie i można tak powiedzieć że kupiłeś mnie tym IHP Team bardzo chętnie zobaczę co dalej z tego wyjdzie.

No i widzę w końcu wykorzystanie NGN.

Ciekawie o jakiej umowie rozmawiają Seraphim i JTS

Ricco nowym nabytkiem RoD Smile no i dobrze że nie dołączył do drużyny Stevena, jakoś tam mi nie pasował.

Stylse zwolniony, no kiedyś to musiało się zdarzyć. Mam nadzieje że jeszcze zobaczymy go w federacji i nie odpuści TPK.

ME wyszedł niesamowicie świetnie, dużo fajnych akcji, SKF będzie na pewno mieć żal do Walla, no i zaskoczył mnie zwycięzca, oj będzie się działo na PPV.

Gala krótka ale treściwa. Ocean 9-
Powrót do góry Go down
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 102. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 102.   RoD 102. I_icon_minitimeCzw Cze 24, 2010 9:08 pm

No cóż, po takiej gali wiadomo że podgrzałem wasze oczekiwania przed PPV, ale nie będzie z pewnością aż tak świetne jak się zapowiada, mimo że starałem się na tyle ile mogłem, żeby wyszło jak najlepiej Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
Sponsored content





RoD 102. Empty
PisanieTemat: Re: RoD 102.   RoD 102. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
RoD 102.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Raporty :: RoD-
Skocz do: