Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 RoD 101 & 102

Go down 
AutorWiadomość
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 101 & 102 Empty
PisanieTemat: RoD 101 & 102   RoD 101 & 102 I_icon_minitimeWto Cze 08, 2010 9:44 am

Z racji, że będę potrzebował raportów nie wrzucę dzisiaj RoD 101, ponieważ gala praktycznie cała jest napisana, ale muszę uzupełnić ją walkami a na dogadywanie się z raportami nie będzie czasu, więc w ten weekend czeka was podwójna dawka RoD i muszę powiedzieć, że 101 mi wyszło chyba nie dużo gorzej od Draftu, więc jest na co czekać Smile

Z walk mogę ujawnić, że na tych galach odbędą się dwie walki z Best of Three Series w ramach finału turnieju o kontrakt na RoD, na RoD 101 zobaczymy w mniejszym lub większym stopniu wszystkich nowych zawodników rosteru a także część byłych w ich pożegnalnych walkach.

Sorry że tak wyszło, ale obecnie jest nie najlepszy okres na pisanie gal na czas, dodatkowo od 25 czerwca dostałem od PPWF dwutygodniowy urlop więc trzeba jakieś gale czy chociaż skróty na zapas napisać, żeby mały mógł je wrzucić podczas mojej nieobecności i będę się starał to zrobić, więc możecie mi wybaczyć Wink
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
thepolishkiller
Admin
Admin
thepolishkiller


Liczba postów : 1720
Join date : 15/10/2008
Skąd : Jelenia Góra

RoD 101 & 102 Empty
PisanieTemat: Re: RoD 101 & 102   RoD 101 & 102 I_icon_minitimeNie Cze 20, 2010 8:46 pm

RoD 102 po niedzieli Razz
Powrót do góry Go down
https://ppwf.forumpolish.com
 
RoD 101 & 102
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Karty :: RoD-
Skocz do: