Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Pierwsza i jedyna nieoficjalna polska federacja The Wrestling Game.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Leito

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Leito

Leito


Liczba postów : 6
Join date : 03/06/2010

Leito Empty
PisanieTemat: Leito   Leito I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 7:25 pm

Nick: Leito
Typ: Techniczny
Wzrost: 180cm
Wiek: 20lat
Waga: 70kg
Pochodzenie: Gdańsk
Ustosunkowanie: Tweener

Biografia:
Leito urodził się w Gdańsku. Jako chłopiec był bardzo zżyty z rodziną. Jego znajomi ze szkoły kojarzą go jako zawsze grzecznego i roześmianego nastolatka. Lubił być zawsze tam, gdzie się coś dzieje. Często żartował sobie z otoczenia. Pasjonowało go aktorstwo, toteż zapisał się do szkolnego kółka teatralnego. Leito był jednym z najbardziej lubianych i znanych uczniów w szkole. Wszystko zmieniło się gdy miał 16 lat. Gdy wracał ze szkoły do domu, znalazł swoich rodziców martwych. Jak się później okazało, zostali brutalnie zabici przez nieznanego człowieka. Od tego czasu Leito bardzo się zmienił. Zamknął się w sobie, był bardzo niespokojny. Chce się zemścić na tym nieznanym człowieku, wyrządzić mu jak największy ból. Jedyny ratunek odnalazł w muzyce (dokładnie - grunge). Zawsze można go spotkać w słuchawkach na uszach. Po zabójstwie jego rodziny wyprowadził się z Gdańska. Pewnego razu pojawił się w PPWF.

Zachowanie:
Leito jest bardzo technicznym wrestlerem. Praktycznie zawsze jest cichy, nic nie mówi, lecz gdy już coś powie, jego słowa są wprost "zjadane" przez publiczność. Potrafi wyśmiać, obrazić, a nawet wystraszyć swojego przeciwnika w jedną sekundę.

Wygląd:
Leito ma długie do ramion, blond włosy. Posiada zarost. Zazwyczaj wygląda na znudzonego. Gdy nie walczy ma słuchawki na uszach, rozciągnięty sweter, jeansy i trampki. Gdy walczy ubrany jest w krótkie, czarne spodenki, oraz czarną bluzkę z napisem "I hate myself and I want to die".

Entrance:
Kilka sekund po Themie, Leito wychodzi wolnym krokiem na ring. Czasem wita się z fanami, przybija z nimi piątki. Często ziewa.
Powrót do góry Go down
maly619
Admin
Admin
maly619


Liczba postów : 1982
Join date : 23/10/2008
Age : 35

Leito Empty
PisanieTemat: Re: Leito   Leito I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 7:30 pm

Jeszcze tylko fragment piosenki jako twój entrence i będzie git Wink
Ogólnie gimmick nie powala, ale życzę powodzenia i wytrwałości w grze Wink
Powrót do góry Go down
Leito

Leito


Liczba postów : 6
Join date : 03/06/2010

Leito Empty
PisanieTemat: Re: Leito   Leito I_icon_minitimeCzw Cze 03, 2010 7:38 pm

Wiem ^^ Przepisałem i ciut zmieniłem mój gimmick z innej federacji. Ogólnie robiłem to na szybko. Potem i tak będzie to zmienione.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Leito Empty
PisanieTemat: Re: Leito   Leito I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Leito
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polish Professional Wrestling Federation - polska federacja The Wrestling Game :: Rostery :: RoD-
Skocz do: